Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sakatia

Mniejsze od trzech

Polecane posty

1 godzinę temu, PituPitu1 napisał:

Ja bym się nie napalała, z braku kasy raczej nie przeprowadzą się. 

No ja nie wiem czy o przeprowadzkę chodzi. Ktoś w komentarzu sugerował 🧑🍼 no i moja pierwsza myśl była taka sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Wsedno napisał:

No ja nie wiem czy o przeprowadzkę chodzi. Ktoś w komentarzu sugerował 🧑🍼 no i moja pierwsza myśl była taka sama. 

Nie widzę emotek. Masz na myśli ślub czy ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, PituPitu1 napisał:

Nie widzę emotek. Masz na myśli ślub czy ciążę?

Raczej to drugie. No bo:

a) co jest na tyle pewne, że wiadomo, że wydarzy się za rok

b) na tyle delikatne, aby jeszcze o tym nie mówić

c) szalone - jak na ich dotychczasowy tryb życia

d) i niespodziewane, że jeszcze miesiąc temu nie pomysleliby... (w sumie da się to przewidzieć, no ale nie jednego juz zaskoczyło i nadal zaskakuje 🤪)

Zresztą, ktoś tam im już gratuluje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Wsedno napisał:

Raczej to drugie. No bo:

a) co jest na tyle pewne, że wiadomo, że wydarzy się za rok

b) na tyle delikatne, aby jeszcze o tym nie mówić

c) szalone - jak na ich dotychczasowy tryb życia

d) i niespodziewane, że jeszcze miesiąc temu nie pomysleliby... (w sumie da się to przewidzieć, no ale nie jednego juz zaskoczyło i nadal zaskakuje 🤪)

Zresztą, ktoś tam im już gratuluje. 

Widziałam komentarz, odpisali że to nie to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A cóż to nasi sercownicy mają za tajemnicę? Może wreszcie ślub?  Trzydziestka w tym roku, może to o to chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, agatka jmj napisał:

A cóż to nasi sercownicy mają za tajemnicę? Może wreszcie ślub?  Trzydziestka w tym roku, może to o to chodzi. 

Miesiąc temu nie spodziwwaliby się, że teraz ślub zaplanują? 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Wsedno napisał:

Miesiąc temu nie spodziwwaliby się, że teraz ślub zaplanują? 🤪

No,w shortsach Ada piszczy i się cieszy,więc może Rafał coś tam w końcu ustalił i dlatego Ada niby,że się nie spodziewała...  Oni to takie wieczne narzeczeństwo a Rafcio dzieci mieć nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w żadne dzieci nie wierzę. Może kolejny pomysł na biznes, albo wspolprace na yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2024 o 16:43, agatka jmj napisał:

No,w shortsach Ada piszczy i się cieszy,więc może Rafał coś tam w końcu ustalił i dlatego Ada niby,że się nie spodziewała...  Oni to takie wieczne narzeczeństwo a Rafcio dzieci mieć nie chce.

Przecież odkąd nie pracują na basenie bardzo często podkreślają, że mają teraz problemy finansowe więc obstawiam, że dostali pracę albo przynajmniej jedno z nich bo o rozmowach kwalifikacyjnych też trąbili. Nie mają pracy, z tego co mówią i kasy, siedzą w 1 pokoiku to jaki ślub i jakie dziecko jak nawet motor sprzedali żeby mieć na życie. Żeby mieć dzieci trzeba mieć jakieś warunki a u nich nawet łóżeczka by nie było gdzie postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2024 o 20:18, Wsedno napisał:

Raczej to drugie. No bo:

a) co jest na tyle pewne, że wiadomo, że wydarzy się za rok

b) na tyle delikatne, aby jeszcze o tym nie mówić

c) szalone - jak na ich dotychczasowy tryb życia

d) i niespodziewane, że jeszcze miesiąc temu nie pomysleliby... (w sumie da się to przewidzieć, no ale nie jednego juz zaskoczyło i nadal zaskakuje 🤪)

Zresztą, ktoś tam im już gratuluje. 

Oboje bez pracy co podkreślają, że krucho z kasą i na rozmowy kwalifikacyjne chodzą czy tam jeżdżą, motor sprzedany bo nie ma na życie. Mieszkają na jednym pokoiku, kto by sobie dzieciaka strzelał w ich sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dzieci trafiają się nawet tym, których na nie nie stać 😏 a i tak jakoś pchają bidę do przodu. 

Tekst, że coś niesamowitego wydarzy się za rok, bardzo mylący. 

Co do braku kasy - ok,  stracili pracę, oboje na raz, drugiego basenu w pobliżu nie mają. ALE oni przecież nie mają kredytu na kilkaset tysięcy, nie mają nikogo na utrzymaniu, czynszu nie płacą, jedynie bieżące opłaty, Ruda ubiera się na ...ch, przez ostatnie miesiące na okrągło pracowali, nawet jutuba zarzucili, bo albo basen, albo plaża, albo wypożyczalnia. Jeszcze sobie naukę strzelania wymyślili. To jak to jest, że teraz wyprzedają wszystko? Nawet ten motor, niewiele warty swoją drogą 😲

Serio, nic nie mają na czarną godzinę? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wsedno napisał:

Cóż, dzieci trafiają się nawet tym, których na nie nie stać 😏 a i tak jakoś pchają bidę do przodu. 

Tekst, że coś niesamowitego wydarzy się za rok, bardzo mylący. 

Co do braku kasy - ok,  stracili pracę, oboje na raz, drugiego basenu w pobliżu nie mają. ALE oni przecież nie mają kredytu na kilkaset tysięcy, nie mają nikogo na utrzymaniu, czynszu nie płacą, jedynie bieżące opłaty, Ruda ubiera się na ...ch, przez ostatnie miesiące na okrągło pracowali, nawet jutuba zarzucili, bo albo basen, albo plaża, albo wypożyczalnia. Jeszcze sobie naukę strzelania wymyślili. To jak to jest, że teraz wyprzedają wszystko? Nawet ten motor, niewiele warty swoją drogą 😲

Serio, nic nie mają na czarną godzinę? 🤔

No wychodzi, że robili za Zusy, paliwo i jedzenie bo ilość razy podkreślania przez Rudą, że mają ciężko z kasą trochę za dużo jak dla mnie. No Ada przytyła nawet po twarzy to widać ale to by musiała być wpadka jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gość Anna napisał:

Przecież odkąd nie pracują na basenie bardzo często podkreślają, że mają teraz problemy finansowe więc obstawiam, że dostali pracę albo przynajmniej jedno z nich bo o rozmowach kwalifikacyjnych też trąbili. Nie mają pracy, z tego co mówią i kasy, siedzą w 1 pokoiku to jaki ślub i jakie dziecko jak nawet motor sprzedali żeby mieć na życie. Żeby mieć dzieci trzeba mieć jakieś warunki a u nich nawet łóżeczka by nie było gdzie postawić.

To był hit. Oni musieli żyć od pierwszego do pierwszego skoro po dwóch miesiącach bez pracy i żyjąc w rodzinnym domu musieli sprzedać motocykl. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gość Anna napisał:

No wychodzi, że robili za Zusy, paliwo i jedzenie bo ilość razy podkreślania przez Rudą, że mają ciężko z kasą trochę za dużo jak dla mnie. No Ada przytyła nawet po twarzy to widać ale to by musiała być wpadka jak coś.

Mnie to wygląda na branie na litość z tym brakiem kasy. Może też wykorzystają to w sądzie jako argument przeciw temu kolesiowi, że niby przez mobbing ich poziom życia znacznie się pogorszył 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość Anna napisał:

Oj Adunia schowała dumę do kieszeni i poszła pracować do Łodzi do galerii handlowej. 

No co Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość Anna napisał:

Oj Adunia schowała dumę do kieszeni i poszła pracować do Łodzi do galerii handlowej. 

O cholercia! Jaki dział? Jakie obowiązki?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, agatka jmj napisał:

O cholercia! Jaki dział? Jakie obowiązki?

 

Ha ha ha jaki dział ? no pewnie sklepowy a jakie obowiązki hostessa? sprzedawca? to samo co w Gd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyło się zarywanie nocek i spanie do południa. Trochę przebimbali późne lata 20-ste gdzie ludzie nabierają doświadczenia zawodowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

weszłam na ich ostatniego vloga, po dłuższej przerwie w oglądaniu i widzę, ze w zachowaniu nic sie nie zmieniło. 20 sekunda filmu i znowu te durne miny tej pani, których nie da się zdzierżyć. Czy ona kiedyś dorośnie i przestanie się tak głupio zachowywać? Ile ona ma juz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lena1988 napisał:

weszłam na ich ostatniego vloga, po dłuższej przerwie w oglądaniu i widzę, ze w zachowaniu nic sie nie zmieniło. 20 sekunda filmu i znowu te durne miny tej pani, których nie da się zdzierżyć. Czy ona kiedyś dorośnie i przestanie się tak głupio zachowywać? Ile ona ma juz lat?

Chyba będzie 30 w tym roku. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lena1988 napisał:

weszłam na ich ostatniego vloga, po dłuższej przerwie w oglądaniu i widzę, ze w zachowaniu nic sie nie zmieniło. 20 sekunda filmu i znowu te durne miny tej pani, których nie da się zdzierżyć. Czy ona kiedyś dorośnie i przestanie się tak głupio zachowywać? Ile ona ma juz lat?

Szczerze, to ja też tego zdzierżyć nie mogę... Co ciekawe ona na i zaraz po studiach, jak miała te 23-24 lata taka nie była, vlogi z Gdańska czy ze Szczecina oglądało się dużo fajniej🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Wsedno napisał:

Szczerze, to ja też tego zdzierżyć nie mogę... Co ciekawe ona na i zaraz po studiach, jak miała te 23-24 lata taka nie była, vlogi z Gdańska czy ze Szczecina oglądało się dużo fajniej🤔

Po co było jechać do Gd jak to samo robi w galerii w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak wy ,ale ja nie daję rady oglądać głupich i sztucznych min Ady mających wyrazić zachwyt, zaciekawienie, radość itp. No naprawdę, jak lubię ludzi tak te jej miny są nie do wytrzymania! Co gorsze ,myślałam , że Rafał jest btrochę mądrzejszy i nie daje sobą tak pomiatac, a on widzę robi co mu Ada każe. Żałosne to wszystko .Baba prawie 30 lat, fajnie, że czuje się młodo itp ale rozumu to nie ma za grosz, udaje przed tą kamerą, cuduje, a co sobą reprezentuje? Kompletna porażka życiowa. Parę lat temu,w Gdańsku, mieli jakies perspektywy i nadzieję na rozwój, niestety, tu zwyciężyło lenistwo.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, agatka jmj napisał:

Niewiem jak wy ,ale ja nie daję rady oglądać głupich i sztucznych min Ady mających wyrazić zachwyt, zaciekawienie, radość itp. No naprawdę, jak lubię ludzi tak te jej miny są nie do wytrzymania! Co gorsze ,myślałam , że Rafał jest btrochę mądrzejszy i nie daje sobą tak pomiatac, a on widzę robi co mu Ada każe. Żałosne to wszystko .Baba prawie 30 lat, fajnie, że czuje się młodo itp ale rozumu to nie ma za grosz, udaje przed tą kamerą, cuduje, a co sobą reprezentuje? Kompletna porażka życiowa. Parę lat temu,w Gdańsku, mieli jakies perspektywy i nadzieję na rozwój, niestety, tu zwyciężyło lenistwo.

Ja też tego nie mogę.  I zastanawia mnie, czy ona naprawdę jest taka słodko pierdząca, czy to jest poza przybrana na potrzeby bycia fajną/ bardziej sympatyczną. 

A przecież w starych filmach, przed Ozo ona sie tak nie zachowywała 🤨

Rolka o tym, że nie wygląda na swój wiek tez dobra. No kazdy jakby sie ubrał tak, jak ona, czapeczka, plecaczek, od razu wyglądałby parę lat młodziej. Na dodatek długie wlosy w kucyk, słuchawki. No ale patrząc z bliska, to tam juz pierwsze oznaki starzenia wjeżdżają i jakby skróciła wlosy, inaczej ulozyla, mocniej się pomalowała, trzydziestka jak nic. Była nawet niedawno taka sesja? Pokaz? gdzie Ada robiła za modelkę i tam ją właśnie zrobili na dorosłą kobietę - i już na nastkę wyglądała. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam była taka rolka na IG ostatnio ,jak sie wbiła w kostiumy kąpielowe ,chyba w ciuchlandzie. I niewiem, czy to takie potrzebne jak pokazuje, że np.te białe majtki duuużo za małe,tłuszczyk wylewa sie z każdej strony. Jak pokazuje się od tyłu, to też takie fałdy tłuszczyku na linii talii wyskakują. OK, nie to ,że ja ma mam jakąś idealną figure i obśmiewam tych tęższych, ale PO CO pokazywać jak się przytyło, po cóż w ogóle pokazywać się w bikini ot tak sobie...z przymierzalni w ciuchlandzie? Ada niema 18 lat, przemiana materii jest już wolniejsza, a dieta fastfoodowa w tym nie pomaga. A tam wiecznie piski Ady ,że pizza czy kebab wjeżdża. W kółko kawiarnie, MC donaldy i takie tam... A prawdziwe życie przelatuje przez palce. Ani domu, ani załozonej rodziny ,dziecka...nic. Ani rozwoju zawodowego, a przecież oboje po studiach są. Troche to smutne, i pewno te miny to taka poza ''patrzcie jaka jestem radosna i wszystko jest cuuudne'' a tu beznadzieja wylewa się z kazdego kąta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to to, może to jest zaklinanie rzeczywistości, że wszystko jest cacy 🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość Gość Anna napisał:

Ada pracuje w sklepie w galerii w Łodzi dojeżdża autem a Rafcio co robi w tym czasie w Ozo bez auta ?

Śpi do popołudnia a potem gotuje obiad dla Adusi.

A tak serio,to może pracuje gdzieś w Ozo?  Ada nie piśnie ani słówka... A moze Rafcio siedzi u rodziców? No chyba,że jest łucznikiem na pełen etat:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozakładali kilka mikro biznesików i zdziwieni, że nie idzie się z tego utrzymać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×