Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

5 minut temu, ewa.kulak60@wp.pl napisał:

Żeby zrobić prawko, trzeba mieć choćby przeciętną inteligencję...

To po pierwsze a po drugie to ona ma słomiany zapał. Miała robić prawko, rozkręcać sklep i kręcić biznesy. A wyszło jak zwykle. Krzysia musiał wrócić na etat a ona pierwsze co zrobiła to na zakupy do Londynu z mamusią poleciała. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też prawda. Nie mówię, żeby robić doktoraty od razu, ale jakieś kroczki w postaci kursu prawa jazdy na przykład. Czy inne, udoskonalające kursy. Ale ona woli wąchać arabskie perfumy...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym wysr..wie: musiałam mieć przerwę, potrzebowałam odpocząć. Kuzwa no od czego ty musisz odpoczywać leserze? Nie pracujesz zawodowo, nic nie robisz pożytecznego i wymagającego obowiązkowości. Gadasz rubasznie do kamery i tyle. Od czego zatem odpoczywasz? Od odpoczynku??? Ręce mi opadają na takiego pasożyta 

  • Like 3
  • Thanks 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Misha napisał:

W najnowszym wysr..wie: musiałam mieć przerwę, potrzebowałam odpocząć. Kuzwa no od czego ty musisz odpoczywać leserze? Nie pracujesz zawodowo, nic nie robisz pożytecznego i wymagającego obowiązkowości. Gadasz rubasznie do kamery i tyle. Od czego zatem odpoczywasz? Od odpoczynku??? Ręce mi opadają na takiego pasożyta 

Leń jakich mało do tego z mózgiem wielkości orzeszka. 
Następna która się dowartościuje bo widzki jej pokroju napiszą że tęsknili i nagrywaj więcej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2024 o 20:11, Misha napisał:

Też prawda. Nie mówię, żeby robić doktoraty od razu, ale jakieś kroczki w postaci kursu prawa jazdy na przykład. Czy inne, udoskonalające kursy. Ale ona woli wąchać arabskie perfumy...

Albo chociaż jakieś liceum zaoczne, żeby się dzieciaki nie musiały później za nią wstydzić 😕

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weszłam na ten film bo na tym zdjęciu głównym wygląda jak muminek. No i przyznała że przytyła i znowu wraca na dietę. Brakuje jej vlogowania? Haha raczej kasy jej brakuje, żadna z niej influenserka, patrzy na inne i zazdrości bo ona ani wyglądu ani nic mądrego nie powie. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz deficyt ?? Znowu 500 kalorii i wciskania diety rozwalającej zdrowie ?? 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Misha napisał:

W najnowszym wysr..wie: musiałam mieć przerwę, potrzebowałam odpocząć. Kuzwa no od czego ty musisz odpoczywać leserze? Nie pracujesz zawodowo, nic nie robisz pożytecznego i wymagającego obowiązkowości. Gadasz rubasznie do kamery i tyle. Od czego zatem odpoczywasz? Od odpoczynku??? Ręce mi opadają na takiego pasożyta 

O tym samym pomyślałam! Vlogi 2 razy w tygodniu albo rzadziej i ona zmęczona.. we wszystkim  praktycznie ja wyręczają, nawet na wakacjach byli z dziadkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodzice na wakajki a teściu w domu jako darmowa niańka dla psów i pilnowania chaty - niezłe zwyczaje 

  • Sad 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wszędzie zabiera albo matkę albo obydwoje rodziców, a ja się pytam, gdzie meski wyjazd Krzysi z ojcem ? Nie ma chłop jajek chyba tylko to taka po...ka przynieś wynieś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak potraktowała teściową ? To dopiero było świństwo. Ja na miejsce Krzysi już wtedy bym zabroniła mówić potem płaczącym głosem że teściowa umarła a wcześniej pojechała sobie na zakupy do Londynu i nie dała facetowi pobyć z umierającą matką. 
Co ten chłop ma w głowie. Dość tego że ona tępa to do tego średnio atrakcyjna. No taka prawda. 

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, redżina napisał:

A jak potraktowała teściową ? To dopiero było świństwo. Ja na miejsce Krzysi już wtedy bym zabroniła mówić potem płaczącym głosem że teściowa umarła a wcześniej pojechała sobie na zakupy do Londynu i nie dała facetowi pobyć z umierającą matką. 
Co ten chłop ma w głowie. Dość tego że ona tępa to do tego średnio atrakcyjna. No taka prawda. 

Same... To taki styl życia, już tak długo w tym tkwi i nie zanosi się, aby się to zmieniło. I to glosisko... No i wciaz; stwierdziłam, zdecydowałam... brrrrr to wszystko wola o pomstę do nieba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Misha napisał:

Same... To taki styl życia, już tak długo w tym tkwi i nie zanosi się, aby się to zmieniło. I to glosisko... No i wciaz; stwierdziłam, zdecydowałam... brrrrr to wszystko wola o pomstę do nieba 

Tylko po co miałaby zmieniać swój styl, skoro jest jej w tym dobrze. Na pewno nie dlatego, że ktoś jej tak napisze na forum. Wszystko ma, żyje wygodnie, pracy ma mało, ma luz, bo rodziców obok do opieki nadz dziećmi jakby co, Krzysiek pracuje, zajmuje się resztą, miejsce do mieszkania też mają, czas na kawę czy pogadanki. Po co coś zmieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Paryz London napisał:

Tylko po co miałaby zmieniać swój styl, skoro jest jej w tym dobrze. Na pewno nie dlatego, że ktoś jej tak napisze na forum. Wszystko ma, żyje wygodnie, pracy ma mało, ma luz, bo rodziców obok do opieki nadz dziećmi jakby co, Krzysiek pracuje, zajmuje się resztą, miejsce do mieszkania też mają, czas na kawę czy pogadanki. Po co coś zmieniać?

A ambicji i pracowitości zero…

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Zniesmaczony 2 napisał:

Rodzice na wakajki a teściu w domu jako darmowa niańka dla psów i pilnowania chaty - niezłe zwyczaje 

Można też spojrzeć na to z innej strony: że to teść miał urlop, bo miał ciszę i spokój 🙂 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, redżina napisał:

A ambicji i pracowitości zero…

A co by miała zrobić? Tylko nie pisz, że prawo jazdy, angielski i studia.

Mieszka na wsi, wychowuje dzieci, prowadzi z mężem sklep, oporzadza dom. I starczy.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Paryz London napisał:

A co by miała zrobić? Tylko nie pisz, że prawo jazdy, angielski i studia.

Mieszka na wsi, wychowuje dzieci, prowadzi z mężem sklep, oporzadza dom. I starczy.

Już dawno sklepu nie prowadzi, po roku napisała że nie poszło ale cieszy się że to zrobiła. 
A chociażby prawko, żeby ruszyć tyłek z tej wsi. 
Ale chyba za duże wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sołkjutka napisał:

Można też spojrzeć na to z innej strony: że to teść miał urlop, bo miał ciszę i spokój 🙂 

Ja wiem i rozumiem ale to mimo wszystko słabe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na miesiąc miodowy pojechali z jej rodzicami. Dzieci i Krzysia kiszą się w domu a Bugson z mamusią rozbija się na ol inkluzif w Turcji. Więc cóż się dziwić że teść sam w domu siedzi. 
Tam od początku tylko jej rodzice byli ważni, zakupy dla mamusi i święta z nimi. Teściowa umierała a ona na zakupki do Londynu popylała i wnuków nie wzięła żeby się z babcią pożegnały. Klasa sama w sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, redżina napisał:

Na miesiąc miodowy pojechali z jej rodzicami. Dzieci i Krzysia kiszą się w domu a Bugson z mamusią rozbija się na ol inkluzif w Turcji. Więc cóż się dziwić że teść sam w domu siedzi. 
Tam od początku tylko jej rodzice byli ważni, zakupy dla mamusi i święta z nimi. Teściowa umierała a ona na zakupki do Londynu popylała i wnuków nie wzięła żeby się z babcią pożegnały. Klasa sama w sobie. 

Dobrze na tym wyszła, to lepiej dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ona nie ma innego zajęcia niż yt skoro zapowiada huczny powrót

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Luiza55 napisał:

ona nie ma innego zajęcia niż yt skoro zapowiada huczny powrót

5 godzin temu, Luiza55 napisał:

ona nie ma innego zajęcia niż yt skoro zapowiada huczny powrót

Mnie do szału doprowadza jej głosisko, takie nachalne, głośne, jak przekupa na rynku.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieci poszły do szkoły, przedszkola, to ma czas na gadanie do kamery. Nie wiem czy mi się wydaje ale kiedyś więcej pokazywała z kuchni, salonu czy np ogrodu, pokojów dzieci, teraz przeważnie gada z łóżka w sypialni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Marichuy napisał:

Dzieci poszły do szkoły, przedszkola, to ma czas na gadanie do kamery. Nie wiem czy mi się wydaje ale kiedyś więcej pokazywała z kuchni, salonu czy np ogrodu, pokojów dzieci, teraz przeważnie gada z łóżka w sypialni 

Wg niej to starania o urozmaicenie filmów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciała zobaczyć u niej jakieś q&a, porządki w szafie czy np porządki w kuchni w szafkach, a ona pokazuje tylko te perfumy beznadziejne albo swoje motywacyjne książki. Zwierząt też już nie pokazuje, nie wiadomo czy są czy ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×