Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej, jest jakiś wątek o królowej omegi? Nie mogę żadnego znaleźć a po powrocie do jej ””””twórczości””” po kilkumiesięcznej przerwie aż wytrzymać z żenady nie mogę. Niby to uczucie to przy jej gniotach nic nowego ale jednak chciałabym się nim dzielić jak kiedyś XD 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, peetarda napisał:

Hej, jest jakiś wątek o królowej omegi? Nie mogę żadnego znaleźć a po powrocie do jej ””””twórczości””” po kilkumiesięcznej przerwie aż wytrzymać z żenady nie mogę. Niby to uczucie to przy jej gniotach nic nowego ale jednak chciałabym się nim dzielić jak kiedyś XD 

Był ale skasowany jakiś czas temu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, redżina napisał:

Był ale skasowany jakiś czas temu. 

Chyba gdzieś tam wisi, ale ona jest tak nudna, że nawet pisac o niej nikomu się nie chce. Mnie najbardziej smuci obraz Nel, pomijam fakt, że zafundowała dziewczynce otyłość, to dziecko juz pajacuje jak mamusia we vlogach " moi kochani otwieram kalendarz" To przerażające, ze kilkuletnie dziecko jest już tak zaprogramowane, że zyje pod kamerkę ...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, PodTwojąObronę napisał:

Dobrze, że córeczka jest wygadana. Poradzi sobie w życiu.

Mając wzorzec z mamusi, na pewno, tylko musi znależć takiego samego osiołka do roboty jak Krzysia. Monetyzowanie i robienie z nieświadomych dzieci małpek w zoo, powinno być karalne.

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ninka999000 napisał:

Chyba gdzieś tam wisi, ale ona jest tak nudna, że nawet pisac o niej nikomu się nie chce. Mnie najbardziej smuci obraz Nel, pomijam fakt, że zafundowała dziewczynce otyłość, to dziecko juz pajacuje jak mamusia we vlogach " moi kochani otwieram kalendarz" To przerażające, ze kilkuletnie dziecko jest już tak zaprogramowane, że zyje pod kamerkę ...

 Dziecko przedszkolne, naśladujące matkę otwiera kalendarze adwentowe z kosmetykami dla dorosłych bab, „nagrywa vlogi” i przedstawia makijaże i stylizacje - serio to patola a nie powód do dumy, ale bugson sprzeda wszystko z dziećmi włącznie. 
 

poszła by z nią do logopedy lepiej

Edytowano przez Zniesmaczony 2
  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zniesmaczony 2 napisał:

 Dziecko przedszkolne, naśladujące matkę otwiera kalendarze adwentowe z kosmetykami dla dorosłych bab, „nagrywa vlogi” i przedstawia makijaże i stylizacje - serio to patola a nie powód do dumy, ale bugson sprzeda wszystko z dziećmi włącznie. 
 

poszła by z nią do logopedy lepiej

I wyszorowała jej porządnie paznokcie, bo mała Bugson ma pod paznokciami taki "cmentarz", że wstyd. 

Edytowano przez StrawberryFlavour
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki inny wzorzec na to dziecko? To jest tylko dziecko, które naśladuje dorosłych, a normalna matka by się tym tak nie szczyciła. Ale Bugi ma płytki rozumem i  dumą ja rozpiera, że córeczka w jej ślady idzie. Leos nie chciał być twórcą, sama to powiedziała.

Edytowano przez marzena19768

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze poczytajcie komentarze pod filmem pełne pochwały dla Nel. Jednak podziwiam youtuberów, którzy nie zarabiają na wizerunku dzieci  i nie dzięki dzieciom rosną im wyświetlenia. Ale takich chyba jest niewielu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, ninka999000 napisał:

Mając wzorzec z mamusi, na pewno, tylko musi znależć takiego samego osiołka do roboty jak Krzysia. Monetyzowanie i robienie z nieświadomych dzieci małpek w zoo, powinno być karalne.

Ale ona nie robi z niej małpki! Ja jej życzę takieg mężą jak Krzysztof - skarb. A mama Nel jest dobrym wzorem - pracowita i niezależna finansowo. Oby więcej takich kobiet.

  • Haha 2
  • Confused 2
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PodTwojąObronę napisał:

Ale ona nie robi z niej małpki! Ja jej życzę takieg mężą jak Krzysztof - skarb. A mama Nel jest dobrym wzorem - pracowita i niezależna finansowo. Oby więcej takich kobiet.

O ludzie swieci... parsklam!

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam tego g...a przedświątecznego. Bo intro aż mdli. Pusia znowu żre. Zaraz będzie 10 kg na plusie. Córka idzie w jej ślady. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie podkusiło by najnowszego gniota zobaczyć, rzeczywiście mdli. Szczególnie na widok paznokci Nel. Szkoda że jej matka nie dba o nie chociaż w 1/100 tak jak o swoje. Obrzydliwe.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, peetarda napisał:

Mnie podkusiło by najnowszego gniota zobaczyć, rzeczywiście mdli. Szczególnie na widok paznokci Nel. Szkoda że jej matka nie dba o nie chociaż w 1/100 tak jak o swoje. Obrzydliwe.

A co było z paznokciami małej nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.12.2023 o 22:41, marzena19768 napisał:

I jeszcze poczytajcie komentarze pod filmem pełne pochwały dla Nel. Jednak podziwiam youtuberów, którzy nie zarabiają na wizerunku dzieci  i nie dzięki dzieciom rosną im wyświetlenia. Ale takich chyba jest niewielu 

Sprawa z komentarzami jest bardzo dziwna bo zero nagatywnych, ogólnie nikt tam nic ciekawego nie pisze bo ona nawet na pytanie gdzie sie znajduje sklep w którym była - nie odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, agnieszka87k napisał:

Sprawa z komentarzami jest bardzo dziwna bo zero nagatywnych, ogólnie nikt tam nic ciekawego nie pisze bo ona nawet na pytanie gdzie sie znajduje sklep w którym była - nie odp.

Jak Krzysia nie pracowała, to chyba on usuwał. Kiedyś napisałam, żeby nie kręcił jak będzie autem, to od razu zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, agnieszka87k napisał:

Sprawa z komentarzami jest bardzo dziwna bo zero nagatywnych, ogólnie nikt tam nic ciekawego nie pisze bo ona nawet na pytanie gdzie sie znajduje sklep w którym była - nie odp.

Nie jest dziwna,  ona zostawia tylko slodkopierdzące komentarze, nawet konstruktywna krytyka znika w mgnieniu oka, tak ciężko pracuje biznesłomen

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.12.2023 o 13:13, ninka999000 napisał:

Nie jest dziwna,  ona zostawia tylko slodkopierdzące komentarze, nawet konstruktywna krytyka znika w mgnieniu oka, tak ciężko pracuje biznesłomen

Ale ona nic nie usuwa ❤️ Te komentarze są naprawdę, ja też zostawiam regularnie, żeby robić zasięgi, żeby kanał dotarł do jak największej grupy osób.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ile tego typu kanały z takimi treściami zarabiają co miesiąc? Jednak nagrywa już wiele lat, na poczatku hobby, ale chyba przynoszą dochody? Chociaż Gosia zw Świata Gosi i Anką z FBB wspominały coś kiedyś, że to nie są duże zarobki i człowiek i tak musi mieć inne źródło dochodu. Może taki Luka i Andziaks na tym zarobią tyle  że starczy im. Ale kanały zwykłych kowalskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, PodTwojąObronę napisał:

Ale ona nic nie usuwa ❤️ Te komentarze są naprawdę, ja też zostawiam regularnie, żeby robić zasięgi, żeby kanał dotarł do jak największej grupy osób.

Mój usunęła z prędkością światła, a nie napisalam niczego obrażliwego, więc skończ już farmazonić

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy reklamę kominka, który w spadku trafi do Karola i Eweli, jako prezent.  I po wczorajszej pogadance taki mi się nasunął wniosek, że nasza Bugi się wypaliła 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2023 o 12:03, PodTwojąObronę napisał:

Ale ona nic nie usuwa ❤️ Te komentarze są naprawdę, ja też zostawiam regularnie, żeby robić zasięgi, żeby kanał dotarł do jak największej grupy osób.

A w jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gruba torba. Beznadziejna. Jak ten półmózg po samym gimnazjum może być inspiracją? Wstyd. 

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Sołkjutka napisał:

Coś Bugson odpuscza vlogmas w tym roku.

Oj odpuszcza, odpuszcza. Sama przecież powiedziała, że ona nic nie musi. Nie ma ochoty, więc się zmuszać do nagrywania nie będzie. Ale jest to reż sposób na zwiększenie zainteresowania kanałem. Widzi pewnie już wypisują, czemu nie ma vloga 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten jej vlogmas to w ogóle mało świąteczny. Wcześnie latała, ozdabiała, a teraz nic. Chyba faktycznie siw wypaliła.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2023 o 20:38, marzena19768 napisał:

Oj odpuszcza, odpuszcza. Sama przecież powiedziała, że ona nic nie musi. Nie ma ochoty, więc się zmuszać do nagrywania nie będzie. Ale jest to reż sposób na zwiększenie zainteresowania kanałem. Widzi pewnie już wypisują, czemu nie ma vloga 

Strasznie nudne to vlogmasy w tym roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×