Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
GoscAmebka

Lamekaupebella

Polecane posty

Gdzie jakis temat o Zuzce?
Co ona taka pucata sie zrobila, czyzby druga ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GoscAmebka napisał:

Gdzie jakis temat o Zuzce?
Co ona taka pucata sie zrobila, czyzby druga ciaza?

Też tylko reklamy. Nie ma już filmów bez tego. W ostatnim oprócz wpisu w opisie że to reklama czegoś tam to więcej nie zaznaczyła. Swoją drogą z nudów obejrzałam ostatni film, wieje nudą. Jak zresztą ostatnio cały youtube. Ileż można oglądać reklamy, wieszanie bombek i wciskanie kitu że photoksiążka jest idealnym prezentem pod choinkę jeszcze z jej kodem, wow. 

  • Like 5
  • Thanks 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz jej filmow na yt nie ogladm, tylko na insta czasem podgladam. Buduja sie to kasy potrzebuje

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już też przestałam oglądać. Nic nowego, nuda i ciągle reklamy do porzygu... 

I niestety muszę przyznać, że krew mnie zalewa kiedy widzę te wszystkie instalaski, których jedynym osiągnięciem jest gadanie do telefonu i naganianie klientów. Mam wrażenie, że wszystkie mają domy, samochody i wakacje 15 razy w roku 😑 mam dobry zawod, fajnie zarabiam ale zapierd....m na to wszystko. Czuję się jak jeleń, że zamiast nauki powinnam uprawiać telefoniczne ...oloo 😵💫😵💫😵💫 

Juz mi się serio ulewa 🤬

  • Like 8
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklama goni reklamę ostatnio. Mam wrażenie, że odkąd odeszła od tematu beauty i makijażu to nie za bardzo ma co pokazać na yt... Plus, że Zuzia sama w sobie jest sympatyczna i ma fajnego faceta. Rzadko się to zdarza, jednak drugie połówki większości jutuberek to są moim zdaniem albo pajace z parciem na szkło albo gbury bojące się kamery (to takie moje odczucia 🤡).

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, CzasNaKawe napisał:

Reklama goni reklamę ostatnio. Mam wrażenie, że odkąd odeszła od tematu beauty i makijażu to nie za bardzo ma co pokazać na yt... Plus, że Zuzia sama w sobie jest sympatyczna i ma fajnego faceta. Rzadko się to zdarza, jednak drugie połówki większości jutuberek to są moim zdaniem albo pajace z parciem na szkło albo gbury bojące się kamery (to takie moje odczucia 🤡).

A ja to jej w ogóle nie mogę oglądać. Z taką manierą wypowiada słowa, że po jednym jej zdaniu wyłączam.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2023 o 17:26, GoscAmebka napisał:

Gdzie jakis temat o Zuzce?
Co ona taka pucata sie zrobila, czyzby druga ciaza?

Też tak pomyślałam jak ja zobaczyłam. W swoich filmach twarz ma szczuplejsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamy są, bo hajs się musi zgadzać. Mało kogo stać żeby w trakcie budowy domu jechać na kolejne wakacje.

Sympatyczna osoba, ale kolejny słup reklamowy, chociaż jej reklamy są chociaż estetyczne i z pomysłem zazwyczaj. No ale YouTube od dawna służy tylko do zarabiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

A ja to jej w ogóle nie mogę oglądać. Z taką manierą wypowiada słowa, że po jednym jej zdaniu wyłączam.

Jezuuu tak ! Myślałam że tylko mnie to wkurza. Wiem też że studiowała anglistykę ale jak ona wymawia nazwy z języka angielskiego z tą manierą. Tak akcentuje. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

A ja to jej w ogóle nie mogę oglądać. Z taką manierą wypowiada słowa, że po jednym jej zdaniu wyłączam.

O dokładnie to to. O to mi chodzi,już dawno odeszła od vlogow na luzie zresztą jak cały YT.I ja rozumiem że te reklamy to ich praca.Kiedys robili wszyscy vlogi bo chcieli ,teraz robią bo muszą wcisnąć reklamy.Zuzia wrzuca filmy raz na 2 tygodnie/tydzień ale faktycznie te jej zmanierowane wypowiedzi i akcent w mówieniu jak Krystyna Czubowna nie leży mi kompletnie

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyciszyłam jej relacje na insta, bo ten niekończący się festiwal reklam jest nie do zniesienia...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umarłam z nudów, dałam unsuba na wszystkich platformach… 

reklamy w TV też wyciszam, więc tu zrobiłam to samo.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zuza jest bardzo sympatyczną dziewczyną, reklamy robi bardzo ładne i się do nich przykłada, ale faktycznie reklama goni reklamę u niej. Odkąd nie nagrywa filmików makijażowych (a chyba już nie nagrywa?), to nie ma za bardzo nic ciekawego do przekazania. I faktycznie ten jej Instagram jest nuuuuuudny. 

Też śmiać mi się chciało jak zobaczyłam ją na kanale urodomaniaczek. No jest spora różnica między tym jak wygląda na swoim kanale, a tym jak wygląda nagrywana przez kogoś innego.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście ciąża albo jojo, bo niedawno była przecież współpraca z cateringiem dietetycznym i chwalenie się ile schudła.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widac juz efektow tego jej schudniecia, raczej przybrala na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do oceniania czy ktoś jest w ciąży czy nie to jestem ostatnia. Może jest, może nie - jej sprawa. Przestałam obserwować przez nadmiar reklam, nagrywa coś wyłącznie zeby cos wcisnac, nic już od siebie bez profitów. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czy jest w ciąży to czy przytyła wszystko to tak naprawdę jej sprawa. Ale odkąd rzuciła kontent makijażowy to tak naprawdę zarabia na pokazywaniu prywaty jak cała reszta.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2023 o 16:47, Leelith napisał:

Zuza jest bardzo sympatyczną dziewczyną, reklamy robi bardzo ładne i się do nich przykłada, ale faktycznie reklama goni reklamę u niej. Odkąd nie nagrywa filmików makijażowych (a chyba już nie nagrywa?), to nie ma za bardzo nic ciekawego do przekazania. I faktycznie ten jej Instagram jest nuuuuuudny. 

Też śmiać mi się chciało jak zobaczyłam ją na kanale urodomaniaczek. No jest spora różnica między tym jak wygląda na swoim kanale, a tym jak wygląda nagrywana przez kogoś innego.

Ta różnica między tym jak wygląda nagrywana przez innych i jak w swojej kamerze jest ogromna, jak dwie różne osoby. Jestem ciekawa czy to kwestia perspektywy czy może jakiś włączonych filtrów u siebie. Taki sam "efekt" jest u Oli Żuraw, u siebie na insta i yt zawsze szczuplutka na buzi, a kiedyś jak pokazała nagrania z tv to wyglądała jak beza 😜Może to kwestia tego typu twarzy i "pucków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że filtrów, jakieś wygładzające i wyszczuplające,bo jednak nagrywa siebie samą z różnych perspektyw, różnych ujęć, a właśnie wygląda zupełnie inaczej niż na urodomaniaczkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Leelith napisał:

Wydaje mi się, że filtrów, jakieś wygładzające i wyszczuplające,bo jednak nagrywa siebie samą z różnych perspektyw, różnych ujęć, a właśnie wygląda zupełnie inaczej niż na urodomaniaczkach. 

Dziewczyny z lgs też nieco inne niż na dwóch vlogach. Katarzyna bardziej okrągła buzia a Justyna już nie taka wygładzona wciskając że to dzięki kosmetykom healthy cos tam 🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, CzasNaKawe napisał:

Ta różnica między tym jak wygląda nagrywana przez innych i jak w swojej kamerze jest ogromna, jak dwie różne osoby. Jestem ciekawa czy to kwestia perspektywy czy może jakiś włączonych filtrów u siebie. Taki sam "efekt" jest u Oli Żuraw, u siebie na insta i yt zawsze szczuplutka na buzi, a kiedyś jak pokazała nagrania z tv to wyglądała jak beza 😜Może to kwestia tego typu twarzy i "pucków".

Inaczej wygląda twarz jak robisz selfie a inaczej tylnią kamerą, pewnie tu to działa podobnie.

Ale na ostatnim vlogu widać, że jest większa, więc nie zakłamuje jakoś specjalnie rzeczywistości.

A Justyna z lgs ma filtry wygładzające, bo to widać jak rusza twarzą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, GallAnonim napisał:

Inaczej wygląda twarz jak robisz selfie a inaczej tylnią kamerą, pewnie tu to działa podobnie.

Ale na ostatnim vlogu widać, że jest większa, więc nie zakłamuje jakoś specjalnie rzeczywistości.

A Justyna z lgs ma filtry wygładzające, bo to widać jak rusza twarzą.

 

Ale z kolei dziewczyny lgs nie wyglądają aż tak inaczej na tym filmie urodomaniaczek niż jak w swoich filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, CzasNaKawe napisał:

Ale z kolei dziewczyny lgs nie wyglądają aż tak inaczej na tym filmie urodomaniaczek niż jak w swoich filmach.

Aż tak nie, ale widać nieraz różnicę 🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2023 o 17:09, Karixaaa napisał:

Do oceniania czy ktoś jest w ciąży czy nie to jestem ostatnia. Może jest, może nie - jej sprawa. Przestałam obserwować przez nadmiar reklam, nagrywa coś wyłącznie zeby cos wcisnac, nic już od siebie bez profitów. 

Wlasnie strasznie nudna sie zrobila, a kiedys bardzo ja lubilam ogladac.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak nagrywała i było to jej hobby to ok całkiem spoko lubiłam oglądać.Ale teraz ona i jej kanał to skrzyżowanie influenserki z panią gadżet i Ulą pedantulą.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuu...ktoś tu chyba czyta kafe bo wjechały jakieś posty i rolki ostatnio bez reklam 😅 standardowo nic okrywczego z tymi przekąskami ale Grażyny będą się zachwycać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×