Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
GoscAmebka

Lamekaupebella

Polecane posty

15 minut temu, Kiciarozek napisał:

No dajmy już spokój z tymi domysłami, jak ktoś jest grubszy to od razu, że w ciąży ? A to już nie można przytyć bo się lubi dobrze zjeść ? Mówiła że wróciła do pudełek i poszła na aerial, który jej odpowiada bo jest leniuchem w ćwiczeniach fizycznych. Normalna sprawa.

 

 

Nawet nie tyle, że jest grubsza, a kwestia tej ostatniej rolki, gdzie zasłania brzuch w taki nienaturalny sposób.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest w ciąży, czekają na przeprowadzkę do nowego domu żeby zrobić kolejne bobo. Już teraz się nie mieszczą, a wy jej wmawiacie drugie 🫣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Leelith napisał:

Z utrzymaniem ciąży. Poroniła, chyba kilka razy.

A skąd wiadomo ? Nigdy o tym nie mówiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki. Zuza wspominała kiedykolwiek, że Wafel ma takie alergie pokarmowe i musi mieć zapewnioną specjalistyczna karmę, czy dopiero teraz jej się przypomniało, jak wjechała reklama psiego bufetu?

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Leelith napisał:

A tak z innej beczki. Zuza wspominała kiedykolwiek, że Wafel ma takie alergie pokarmowe i musi mieć zapewnioną specjalistyczna karmę, czy dopiero teraz jej się przypomniało, jak wjechała reklama psiego bufetu?

Dla reklamy to każdą teorię można wcisnąć.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Dorobiła sobie ideologię, nie ona pierwsza, nie ostatnia. To już jest niestrawne. Zauważyłam, że youtuberom przyzwyczajonym do łatwego zarobku zaczynają się pupy palić. Weszłam dziś na  Enjoyment,  a tam Martusi w porównaniu do kilku miesięcy wstecz wyświetlenia o połowę spadły. Za chwilę nawet jedzenie świerszczy na wizji im nie pomoże. Spadają odsłony wszystkim w zasadzie , w tempie wręcz hipersonicznym . Więc faszerują wicki reklamami, ile fabryka dała, żeby się nachapać , nawciskać szajsu zanim AI ich zastąpi i wytnie z łatwej kasy.

Edytowano przez secretgarden
  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Leelith napisał:

A tak z innej beczki. Zuza wspominała kiedykolwiek, że Wafel ma takie alergie pokarmowe i musi mieć zapewnioną specjalistyczna karmę, czy dopiero teraz jej się przypomniało, jak wjechała reklama psiego bufetu?

No jasne ze dorobila: teraz kazda influ ma ''pieska z alergia'' i dla kazdego psa odpowiedzia na to jest TA karma 😄 LOL!Mam wrazenie ze ten psi B wyskakluje juz z kazdego stories, jak kiedys HelloBody 😄

To jest bardzo przecietna karma o przecietnym skladzie, tylko za wieksza kase i w formie ktorej wiekszosci psow smakuje, po tym jak jadly sucha karme (po jakims czasie tak samo przestana jesc) co wiecej, najwiejszym klamstwem ejst to ze mozesz skomponowac diete pod twojego psa - to nieprawda, cokolwiek i jakiegokolwiek psa nie wpiszesz tam, wyjdzie ci 99% taka sama karma 😄 LOL, no ale biznes jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, secretgarden napisał:

Dorobiła sobie ideologię, nie ona pierwsza, nie ostatnia. To już jest niestrawne. Zauważyłam, że youtuberom przyzwyczajonym do łatwego zarobku zaczynają się pupy palić. Weszłam dziś na  Enjoyment,  a tam Martusi w porównaniu do kilku miesięcy wstecz wyświetlenia o połowę spadły. Za chwilę nawet jedzenie świerszczy na wizji im nie pomoże. Spadają odsłony wszystkim w zasadzie , w tempie wręcz hipersonicznym . Więc faszerują wicki reklamami, ile fabryka dała, żeby się nachapać , nawciskać szajsu zanim AI ich zastąpi i wytnie z łatwej kasy.

Dokładnie. Te małe kanały jeszcze nagrywają coś z pasji ale te duże to takie lenie nagrywające głównie reklamy. Na Instagramie to samo czyli reklamy na przemian z wakacjami i tak w kółko. Szkoda czasu na oglądanie takich goowno treści.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Oh Celinee napisał:

Dokładnie. Te małe kanały jeszcze nagrywają coś z pasji ale te duże to takie lenie nagrywające głównie reklamy. Na Instagramie to samo czyli reklamy na przemian z wakacjami i tak w kółko. Szkoda czasu na oglądanie takich goowno treści.

No dokładnie, bull shit leci po całości. Mają ludzi za durni, ale już czuć wiatr zmian. Co sprytniejsi już sobie tyły zabezpieczają, jakieś biznesy tworzą, cyzelują przeformatowanie kontentu etc. bo wiedzą , że nadchodzi nowe. Oglądałam filmy zamówione przez biznes z AI w roli głównej. Chcesz laskę z błękitnymi oczami o anielskim głosie - dostaniesz, za mniejszą kasę zareklamuje i wciśnie barankom do ostrzyżenia wszystko jak leci. A rozleniwionym jutjuberkom zostanie kasa ...na miskę ryżu.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, secretgarden napisał:

No dokładnie, bull shit leci po całości. Mają ludzi za durni, ale już czuć wiatr zmian. Co sprytniejsi już sobie tyły zabezpieczają, jakieś biznesy tworzą, cyzelują przeformatowanie kontentu etc. bo wiedzą , że nadchodzi nowe. Oglądałam filmy zamówione przez biznes z AI w roli głównej. Chcesz laskę z błękitnymi oczami o anielskim głosie - dostaniesz, za mniejszą kasę zareklamuje i wciśnie barankom do ostrzyżenia wszystko jak leci. A rozleniwionym jutjuberkom zostanie kasa ...na miskę ryżu.

Ciekawe ile z tych leni pójdzie wtedy do pracy a ile wpadnie w alko_hol_izm lub zostanie utrzymanką swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Oh Celinee napisał:

Ciekawe ile z tych leni pójdzie wtedy do pracy a ile wpadnie w alko_hol_izm lub zostanie utrzymanką swojego faceta.

 

4 minuty temu, Oh Celinee napisał:

Ciekawe ile z tych leni pójdzie wtedy do pracy a ile wpadnie w alko_hol_izm lub zostanie utrzymanką swojego faceta.

No jakiś procent na pewno.  Ale jak zobaczą co znaczy tyrać naprawdę , zaiwaniać 8 godzin lub więcej to się im szybko znudzi. Oczywiscie zawsze zostaje od biedy kupczenie fizyczne, biznesy dla dorosłych, bo przecież szmatki i przeróbki anatomiczne kosztują.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o najnowszym make up w wykonaniu kogoś tam? Ja uważam, że niestety niekorzystnie, dodało jej lat, jak ciotka krótka wygląda 😑 ale fryzura nawet nawet 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu Psi Bufet... I vlog upchany reklamami. I temat dwrzi wejściowych... spokojnie Zuziu, ktoś się zgłosi z reklama, a Ty udostępnisz kodzik widzom 😄

 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, xyzxyz1. napisał:

Znowu Psi Bufet... I vlog upchany reklamami. I temat dwrzi wejściowych... spokojnie Zuziu, ktoś się zgłosi z reklama, a Ty udostępnisz kodzik widzom 😄

 

Ona nie zrobi vloga bez reklamy. To jedyne źródło dochodu , makeup już nie robi 🤨

Nawet tego nie oglądam, dosyć napędzania kabzy tym nierobom!!! Odlajkowalam 90% bezsensownych kont w tym ją.

  • Like 6
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 6.02.2024 o 22:00, Karixaaa napisał:

Ona nie zrobi vloga bez reklamy. To jedyne źródło dochodu , makeup już nie robi 🤨

Nawet tego nie oglądam, dosyć napędzania kabzy tym nierobom!!! Odlajkowalam 90% bezsensownych kont w tym ją.

No dokładnie kolejny słup reklamowy. Ona, Msdoncellita, LGS i Nataliebeautyyy to kanały, które kiedyś bardzo lubiłam a na dzień dzisiejszy oglądam prawie wyłącznie ich stare filmy bo nowe są nafaszerowane reklamami do granic możliwości i o ile Natalia czy dziewczyny z LGS są jeszcze w stanie nagrać coś co mnie zainteresuje tak kanał Donicy np jest dla mnie w tym momencie bezwartościowy.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą zauważyliście, że natworzyła się masa kont ( głównie na IG i Tiktoku) nastawiona od samego początku na darmowe rzeczy i reklamy? Konta mają rok, góra dwa lata a już są słupami reklamowymi i nie starają się ani trochę, żeby na prawdę miały jakaś wartość, żeby przyciągnąć ludzi tylko od razu same reklamy i kupowanie folkowersow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.02.2024 o 22:00, Karixaaa napisał:

Ona nie zrobi vloga bez reklamy. To jedyne źródło dochodu , makeup już nie robi 🤨

Nawet tego nie oglądam, dosyć napędzania kabzy tym nierobom!!! Odlajkowalam 90% bezsensownych kont w tym ją.

Faktycznie juz chyba nie maluje za kase, bo czasem wrzucala terminy na story a teraz od dluzszego czasu cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stała się tv Mango, nie tylko ona idzie śladami jutubo-sprzedawców "szwarc mydła i powidła", za coś tę wielką hawirę musi wykończyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2024 o 12:09, secretgarden napisał:

Stała się tv Mango, nie tylko ona idzie śladami jutubo-sprzedawców "szwarc mydła i powidła", za coś tę wielką hawirę musi wykończyć;)

Dlatego z mojej listy obserwowanych wyleci wszędzie gdzie się da. Nie mam szacunku do influencerów, u których liczba reklam przewyższa liczbę zwykłych treści.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem na IG wjechała reklama ręczników papierowych. Sympatyczna dziewczyna, ale wszystko jizt zareklamuje, żeby zarobić 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Leelith napisał:

Tym razem na IG wjechała reklama ręczników papierowych. Sympatyczna dziewczyna, ale wszystko jizt zareklamuje, żeby zarobić 🙄

Z czegoś trzeba wykończyć dom z obrazków z Pinterest 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, redżina napisał:

Z czegoś trzeba wykończyć dom z obrazków z Pinterest 

I to jeszcze żeby to był dom standardowego metrażu, ale to gigantyczna hawira do wykończenia i urządzenia, w stylu studnia bez dna. Dlatego Zuzka zareklamuje wszystko, byle kasa się na koncie zgadzała.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać bardzo opłaca się być słupem reklamowym. Weszłam pierwszy raz od długiego czasu, oooo matkoooo same sponsorowane rolki 🤯 i o dziwo liczba follow też rośnie. Kiedyś śledziłam ją w miarę regularnie, teraz już patrzeć nie mogę....

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.04.2024 o 20:02, Karixaaa napisał:

Jak widać bardzo opłaca się być słupem reklamowym. Weszłam pierwszy raz od długiego czasu, oooo matkoooo same sponsorowane rolki 🤯 i o dziwo liczba follow też rośnie. Kiedyś śledziłam ją w miarę regularnie, teraz już patrzeć nie mogę....

Dokładnie mam takie same odczucia...

No ale dom sam się nie zbuduje..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Juma4 napisał:

Dokładnie mam takie same odczucia...

No ale dom sam się nie zbuduje..

 

 

Dnia 2.04.2024 o 20:02, Karixaaa napisał:

Jak widać bardzo opłaca się być słupem reklamowym. Weszłam pierwszy raz od długiego czasu, oooo matkoooo same sponsorowane rolki 🤯 i o dziwo liczba follow też rośnie. Kiedyś śledziłam ją w miarę regularnie, teraz już patrzeć nie mogę....

Patrzeć i słuchać. Ta jej maniera mówienia jest tak irytująca, że mimo że jest piękną kobietą to nie da się ofmgladsv jej filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

 

Patrzeć i słuchać. Ta jej maniera mówienia jest tak irytująca, że mimo że jest piękną kobietą to nie da się ofmgladsv jej filmów.

Dokładnie! Plus ubogi zasób słów, stale powtarzające się te same zwroty typu: "faktycznie" (w różnym jego znaczeniu) i notorycznie "moim zdaniem" 😏  przecież wiadomo, że to jej zdanie skoro to jej film 🤤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 😉 z jej zasobem slow nie jest tak źle i w miarę ładnie się wypowiada ale ta liczba reklam mnie zniechęciła skutecznie do śledzenia jej. Ale z drugiej strony ile osób by się oparło pokusie- taki dom słono kosztuje a kasa z reklam łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×