Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Aga12345

Mój Friend with Benefits zaprosił mnie do swojego rodzinnego domu na wigilię i święta. Co to może znaczyć?

Polecane posty

Spotykamy się od ponad 3 miesięcy, spędzamy ze sobą każdą chwilę, piszemy ze sobą od rana do wieczora, Początkowo facet zapewniał mnie, że żywi do mnie bardzo silne uczucia, był dużo bardziej zaangażowany niż ja, ja wolałam być ostrożna... jednak miesiąc temu poinformował mnie, że uczucia z jego strony minęły i, że wcześniej zrobiłby dla mnie wszystko i zaproponował mi układ przyjaciół do seksu. Było mi przykro ale stwierdziłam, że w sumie czemu nie. Jednak on dalej zachowuje się w stosunku do mnie czule, przytula, całuje w czoło i spędza ze mną każdą chwilę, poza jego deklaracją w zasadzie nic się nie zmieniło. Chciałam od niego czegoś więcej niż przyjaźń i dalej żywie do niego uczucia, które przed nim skutecznie ukrywam. Ostatnio przyniósł mi w prezencie płyte winylowa i balon "3" z okazji 3 miesiecy znajomosci, teraz jeszcze to zaproszenie na święta ale z zaznaczeniem, że jako koleżanka. Dodam, że jestesmy ludzmi po 30stce a czuje się jak nastolatka mając w ogóle takie rozkminy. Sama już nie wiem o co mu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Aga12345 napisał:

i zaproponował mi układ przyjaciół do seksu. Było mi przykro ale stwierdziłam, że w sumie czemu nie.

Dlaczego się zgodziłaś na coś co z góry wiesz że ci nie odpowiada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obrzydzaja mnie ludzie ktorzy wchodza w bezzobowiazujace relacje seksualne, wiesz ze w krolestwie bozym takie cos jak fwb jest nielegalne ?

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, 84Michal84 napisał:

obrzydzaja mnie ludzie ktorzy wchodza w bezzobowiazujace relacje seksualne, wiesz ze w krolestwie bozym takie cos jak fwb jest nielegalne ?

ale za to jestes pelen podziwu dla ludzi ktorzy wchodza w relacje seksualne z rodzenstwem swoich partnerow na przyklad z siostra swojej wlasne zony ?

xD

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, 84Michal84 napisał:

obrzydzaja mnie ludzie ktorzy wchodza w bezzobowiazujace relacje seksualne, wiesz ze w krolestwie bozym takie cos jak fwb jest nielegalne ?

O Cię Panie, powiedz mi proszę, że to żart 😅 Komentarz złoto. Seks jest dla ludzi nie tylko w zobowiązujących relacjach, każdy ma swoje potrzeby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Szynszylka napisał:

Dlaczego się zgodziłaś na coś co z góry wiesz że ci nie odpowiada ?

Hmmm zaakceptowałam jego propozycję bo jak każdy człowiek mam swoje potrzeby. Nie mam żalu ani nie robie mu wyrzutów, próbuje po prostu zrozumieć bardziej jego zachowanie. Kilka dni temu powiedział mi, że sama wiem, że jesteśmy kimś więcej niż FWB cokolwiek to miało znaczyć. Mam już misz masz w głowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dutch. Van. Der. Linde napisał:

Tyle tylko, że ty ewidentnie chcesz czegoś więcej niż tylko seks, a pakujesz się w układ oparty de facto głównie na zaspakajaniu tych instynktów i z jakiegoś powodu masz dysonans poznawczy odnośnie sytuacji w jaką sama się wpakowałaś... 😆

Tylko, że ten układ nie opiera się tylko na seksie 😉 Jest wszystko tak jakby było będąc w normalnym związku, tyle, że nieoficjalnie. Powiedziałabym nawet, że żyjemy trochę jak stare małżeństwo, nawet seks nie jest na pierwszym planie bo wolimy się po prostu przytulać. Wszystko robimy razem, wspólne gotowanie, wspólne zakupy, wspólne oglądanie filmów, wspólne czytanie wieczorem książek w łóżku, wspólne spacery z naszymi psami itd.  Dodam, że nikt z nas nie ma nikogo innego i tego jestem pewna bo ciężko by było skoro cały czas jesteśmy razem. Dziwna ta relacja, wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Aga12345 napisał:

Hmmm zaakceptowałam jego propozycję bo jak każdy człowiek mam swoje potrzeby. Nie mam żalu ani nie robie mu wyrzutów, próbuje po prostu zrozumieć bardziej jego zachowanie. Kilka dni temu powiedział mi, że sama wiem, że jesteśmy kimś więcej niż FWB cokolwiek to miało znaczyć. Mam już misz masz w głowie 

Wiesz czemu masz mętlik w głowie ?

Bo podświadomie wiesz że Ci się tylko wydaje.

Nie szkoda Ci czasu na blokowanie sobie możliwości poznania kogoś kto byłby bardziej otwarty na tworzenie związku takiego jaki tobie odpowiada bardziej ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Szynszylka napisał:

Wiesz czemu masz mętlik w głowie ?

Bo podświadomie wiesz że Ci się tylko wydaje.

Nie szkoda Ci czasu na blokowanie sobie możliwości poznania kogoś kto byłby bardziej otwarty na tworzenie związku takiego jaki tobie odpowiada bardziej ?

Święta racja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszsz, ze facet od poczatku byl zaangazowany duzo bardziej niz ty.

Moze wlasnie dlatego zaproponowal luzniejsza forme zwiazku, zeby ciebie nie zrazac swoim parciem na zwiazek staly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"jednak miesiąc temu poinformował mnie, że uczucia z jego strony minęły i, że wcześniej zrobiłby dla mnie wszystko i zaproponował mi układ przyjaciół do seksu."

Natomiast to zdanie brzmi dla mnie dziwnie, ze niby uczucia mu minely, ale zachowuje sie nadal tak samo?? (przytulanie, bliskosc, wspolne zycie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Aga12345 napisał:

O Cię Panie, powiedz mi proszę, że to żart 😅 Komentarz złoto. Seks jest dla ludzi nie tylko w zobowiązujących relacjach, każdy ma swoje potrzeby. 

seks jest dla dla ludzi tylko po slubie kobieto !!!

Widzisz jak cie zwiodla twoja chec hahania szukania przyjemnosci i dania upostu prymitywnej huci ?

gdyby tak bylo jak piszesz to nie zakladala bys tego tematu, ale jest to naruszenie praw boskich, jezus krok po kroku mowil ludziom co wolno czego nie wolno,  po to zeby ludzie nie cierpieli ale ludzie i tka robia co i sie podoba a potem placz....

jesli masz potrzeby to sie bierze slub jak bog nakazal do diabla !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, laska.maska.laska.maska napisał:

ale za to jestes pelen podziwu dla ludzi ktorzy wchodza w relacje seksualne z rodzenstwem swoich partnerow na przyklad z siostra swojej wlasne zony ?

xD

oczywiscie ze to nielgalne i naganne nie jestem dla niczego takiego pelen podziwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Aga12345 napisał:

Tylko, że ten układ nie opiera się tylko na seksie 😉 Jest wszystko tak jakby było będąc w normalnym związku, tyle, że nieoficjalnie. Powiedziałabym nawet, że żyjemy trochę jak stare małżeństwo, nawet seks nie jest na pierwszym planie bo wolimy się po prostu przytulać. Wszystko robimy razem, wspólne gotowanie, wspólne zakupy, wspólne oglądanie filmów, wspólne czytanie wieczorem książek w łóżku, wspólne spacery z naszymi psami itd.  Dodam, że nikt z nas nie ma nikogo innego i tego jestem pewna bo ciężko by było skoro cały czas jesteśmy razem. Dziwna ta relacja, wiem. 

Oprocz tego ze nie jestescie para i za taka nie uchodzicie wśród waszych znajomych.. Chłopak się niezłe ustawil.. ma zaangazowana łaskę w lozku, do czasu gdy znajdzie coś lepszego. Jak się będziesz dziwić i mieć pretensje, to powie ci ze przeciez się umawialiscie ze to tylko na sex..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, 84Michal84 napisał:

oczywiscie ze to nielgalne i naganne nie jestem dla niczego takiego pelen podziwu

A życie toczy się swoimi torami..😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ze jest mily i czuły naprawdę nic nie znaczy. Jesli mowi wprost ze jestescie tylko kolegami to mu uwierz i sie nie nakrecaj. A jesli ci zalezy to zakoncz to bo po co sie katowac jesli z drugiej strony nie ma checi zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lola15 napisał:

A życie toczy się swoimi torami..😁

nic bardziej mylnego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×