Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Paryz London

Pokazywanie dzieci na yt

Polecane posty

52 minuty temu, Azja w Ameryce napisał:

Jeśli ktoś tak powiedział to jest niespełna rozumu. Przecież jakiś pobabraniec może zaczaić się na jej dzieci porwać i zawieźć gdzie tylko sobie wymyśli, bo się na przykład zakochał. To nie musi ograniczyć się do robienia sobie dobrze podczas  filmu z jej dzieckiem.  Mózgi zaburzonych ludzi nie działają typowo. I każdy rodzic powinien to wiedzieć i chronić przed tym dzieci.

A andziaksy? Charlie pokazywana jest od urodzenia, są bogaci. Wiadomo gdzie mieszkają . Myślisz, że narażalibyśmy dziecko na niebezpieczeństwo? To nie córka jakiejś pary żyjącej w Pcimiu dolnym, o których nikt nie słyszał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

 

Cytat z wypowiedzi nomadki:

 Czy to jest ok zarabiać na wizerunku dziecka i kupować sobie z zarobionych środków drogą torebkę? Nie. To nie jest ok. Czy to jest ok zarobić na wizerunku dziecka i sfinansować mu z tego mieszkanie, uwalniając w przyszłości od 25 lat kredytu? Moim zdaniem to jest ok - tłumaczyła.

 

Jedyne, o co proszę, to szersze pole widzenia. I napiszę coś kontrowersyjnego za co zbiorę: jeśli jakaś osoba o skłonnościach do p..ofilii właśnie ogląda mój IG i zaspakaja się wizerunkiem mojego dziecka, a zamiast tego nie idzie w miasto skrzywdzić innego dziecka w realu, to rozgość się tu człowieku, a ja będę ci często przypominała, abyś poszukał pomocy specjalisty. Bo można ci pomóc.

Edytowano przez SpecyficznaNazwaMaräng

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Azja w Ameryce napisał:

Jeśli ktoś tak powiedział to jest niespełna rozumu. Przecież jakiś pobabraniec może zaczaić się na jej dzieci porwać i zawieźć gdzie tylko sobie wymyśli, bo się na przykład zakochał. To nie musi ograniczyć się do robienia sobie dobrze podczas  filmu z jej dzieckiem.  Mózgi zaburzonych ludzi nie działają typowo. I każdy rodzic powinien to wiedzieć i chronić przed tym dzieci.

 

Cytat z gazety nomad mum 81:

 Czy to jest ok zarabiać na wizerunku dziecka i kupować sobie z zarobionych środków drogą torebkę? Nie. To nie jest ok. Czy to jest ok zarobić na wizerunku dziecka i sfinansować mu z tego mieszkanie, uwalniając w przyszłości od 25 lat kredytu? Moim zdaniem to jest ok - tłumaczyła.

 

Jedyne, o co proszę, to szersze pole widzenia. I napiszę coś kontrowersyjnego za co zbiorę: jeśli jakaś osoba o skłonnościach do p..ofilii właśnie ogląda mój IG i zaspakaja się wizerunkiem mojego dziecka, a zamiast tego nie idzie w miasto skrzywdzić innego dziecka w realu, to rozgość się tu człowieku, a ja będę ci często przypominała, abyś poszukał pomocy specjalisty. Bo można ci pomóc

Edytowano przez SpecyficznaNazwaMaräng

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Joanna Darc napisał:

W tej chwili wchodzi AI z pomocą którego można wygenerować wszystko przylepiając tylko twarz. Dlatego osobiście przeraża mnie, jak szkoły, przedszkola publikują wizerunek dzieci w internecie, o rodzicach to już nawet nie wspominam

Są już pierwsze incydenty prób wyłudzenia pieniędzy od rodziców. Oglądałam gdzieś wypowiedź matki i nastoletniej córki. Dziecko było na wyjeździe a matka dostała telefon z wygenerowanym głosem, że córka miała wypadek i potrzebne są szybko pieniądze. Na szczęście matka zachowała zimną krew i najpierw zadzwoniła do córki, która była zdziwiona zachowaniem matki, ponieważ cała i zdrowa dobrze się bawiła. Obydwie nie wiedzą skąd zdobyto próbkę głosu.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kanale YT TMobile można obejrzeć spot o sharentingu z napisami o cyfrowym wygenerowaniu osoby. Fajny filmik o sharentingu powstał też na kanale News York Timesa. Na kanale Nauka. To lubię! Też merytoryczne treści w tym temacie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 godziny temu, Paryz London napisał:

Już bez przesady. Opublikują i co? Chyba, że to dziecko nie wiem, jakiegoś milionera, które ktoś porwie dla okupu-ale milionerzy to akurat chronią swoją prywatnośc. Pokazanie dziecka Iksinskiej jak je pomidorówkę, czy pokazuje co dostało od mikołaja, kogo to obchodzi? Chyba, że to jakiś trzecioklasista, którego nagrywają rodzice jak myje naczynia i się koledzy z klasy śmieją, tu bym się zastanowiła, bo dzieci są złośliwe i mogą dokuczać.

Serio nie zauważasz zagrożenia? Może tobie nie przeszkadza w jakich filmikach czy fotografiach ktoś umieści twoją podobiznę czy twojego dziecka. Być może spływa po tobie, że ktoś może budować swoją tożsamość posługując się waszym wizerunkiem. Nie wszyscy zareagują tak spokojnie. W tej chwili jest często dramat jeśli komuś zahakują konto na IG czy fb. 

Edytowano przez Joanna Darc
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×