Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
apsik

życie w bunkrze i na wakajkach na zmianę

Polecane posty

Im dłużej patrzę na tę suk ienkę tym więcej rzeczy mi się w niej nie podoba. Zobaczcie na jej dół - jakoś jest tam dziwnie dużo materiału, jakby za dużo. Na nogach rozciągnięty wygląda ok, natomiast na samym dole jest go dużo, wydaje się ciężki, moje bluzki tak wyglądają jak są mokre... Coś nie poszło, ewidentnie. Dodatkowo, ona, OCZYWIŚCIE, ma rozmiar S a na filmiku na stronie w brzuchu i na pupie sprawia wrażenie jakby materiału było całkiem sporo. Rozciągnął się po kilku razach noszenia? Chudsze od niej dziewczyny nie mają czego szukać. 

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, meegann napisał:

Im dłużej patrzę na tę suk ienkę tym więcej rzeczy mi się w niej nie podoba. Zobaczcie na jej dół - jakoś jest tam dziwnie dużo materiału, jakby za dużo. Na nogach rozciągnięty wygląda ok, natomiast na samym dole jest go dużo, wydaje się ciężki, moje bluzki tak wyglądają jak są mokre... Coś nie poszło, ewidentnie. Dodatkowo, ona, OCZYWIŚCIE, ma rozmiar S a na filmiku na stronie w brzuchu i na pupie sprawia wrażenie jakby materiału było całkiem sporo. Rozciągnął się po kilku razach noszenia? Chudsze od niej dziewczyny nie mają czego szukać. 

Bo te S-ki w jej marce robione są tak, żeby ona w nie weszła. A co do samej ...enki to też mi się ten odstający materiał na dole nie podoba, zresztą kiedyś sama krytykowała takie coś a dzisiaj wielka fanka takiego kroju.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą sprzedaje basiki bo to się łatwo sprzedaje a prawda jest taka, że przez ostatnie lata przed założeniem marki tego typu ubrań się pozbywała a kupowała tony pstrokatych, wzorzystych, falbaniastych i kiczowatych cropp topów, spódnic i ...enek i przed obecnym stylem czyli stylem lumpowatej Grażyny miała styl lolitki.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, WładcaCebuli napisał:

Coś cicho siedzi chyba sprzedaż ciuchów nie idzie tak jakby chciała.

Niech może do tej ...enki za 540 zł założy te kowbojki z Bershki to może pomoże 😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, meegann napisał:

Im dłużej patrzę na tę suk ienkę tym więcej rzeczy mi się w niej nie podoba. Zobaczcie na jej dół - jakoś jest tam dziwnie dużo materiału, jakby za dużo. Na nogach rozciągnięty wygląda ok, natomiast na samym dole jest go dużo, wydaje się ciężki, moje bluzki tak wyglądają jak są mokre... Coś nie poszło, ewidentnie. Dodatkowo, ona, OCZYWIŚCIE, ma rozmiar S a na filmiku na stronie w brzuchu i na pupie sprawia wrażenie jakby materiału było całkiem sporo. Rozciągnął się po kilku razach noszenia? Chudsze od niej dziewczyny nie mają czego szukać. 

Nie ma szału z tą ...enka. Dekolt za głęboki, materiału na dole za dużo, rękawy za szerokie. Za dużo wszystkiego na raz chociaż wcale nie jest unikatowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już bym musiała coś wybrać x tego dropu to wybrałabym spódnicę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, apsik napisał:

Jak już bym musiała coś wybrać x tego dropu to wybrałabym spódnicę.

Ja też ale nie kupiłbym nic od niej bo nie chce wspierać osób, którym się nie chce robić nic poza reklamami i jeżdżeniem na wakacje.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, apsik napisał:

Nie ma szału z tą ...enka. Dekolt za głęboki, materiału na dole za dużo, rękawy za szerokie. Za dużo wszystkiego na raz chociaż wcale nie jest unikatowa.

I do tego prześwituje. Widać to na zdjęciu jak stoi tyłem, majtki widać. Skoro za ...enkę z wiskozy ona liczy sobie 540 zł to te swetry z wełną, które ma wypuścić będą pewnie za dwa albo trzy razy tyle.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, ariana1422 napisał:

I do tego prześwituje. Widać to na zdjęciu jak stoi tyłem, majtki widać. Skoro za ...enkę z wiskozy ona liczy sobie 540 zł to te swetry z wełną, które ma wypuścić będą pewnie za dwa albo trzy razy tyle.

Dokładnie. Swetry z wełny pewnie będzie sprzedawać za ponad tysiąc złotych skoro ...enkę z wiskozy wyceniła na 540 zł a gdyby jeszcze produkowała płaszcze z wełną to już pewnie minimum 1800 zł. Już same ceny odstraszają od zakupu.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy golf to kolejna kopia ubrań z sieciówki. Tym razem kaszmirowy sweter z H&M. Tak samo jej bluza z kapturem jest kopią bluzy z bershki czy pull&bear, którą się kiedyś zachwycała. Jest nawet tak samo ogromna. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wm1206 napisał:

Nowy golf to kolejna kopia ubrań z sieciówki. Tym razem kaszmirowy sweter z H&M. Tak samo jej bluza z kapturem jest kopią bluzy z bershki czy pull&bear, którą się kiedyś zachwycała. Jest nawet tak samo ogromna. 

I to jest właśnie cała Donica- człowiek kopia. Wszystko co robi czy jak wygląda ZAWSZE jest podyktowane aktualnie panującymi trendami bo nie ma własnej osobowości.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą inni influ pokazują jak robią zakupy dla powodzian, nagłaśniają zbiórki na ten cel a Donica dalej wałkuje ostatnie wakajki na story.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Oh Celinee napisał:

A swoją drogą inni influ pokazują jak robią zakupy dla powodzian, nagłaśniają zbiórki na ten cel a Donica dalej wałkuje ostatnie wakajki na story.

Bo ona nie ma wyczucia, zabunkrowała się zarówno fizycznie jak i  mentalnie, postrzegając otaczającą ją rzeczywistość , realia świata w ograniczonym wymiarze. Nie jest tytanem intelektu, ani guru od mody, jest  typową, bezrefleksyjną ofiarą odzieżowych trendów typu"kopiuj wklej".

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, secretgarden napisał:

Bo ona nie ma wyczucia, zabunkrowała się zarówno fizycznie jak i  mentalnie, postrzegając otaczającą ją rzeczywistość , realia świata w ograniczonym wymiarze. Nie jest tytanem intelektu, ani guru od mody, jest  typową, bezrefleksyjną ofiarą odzieżowych trendów typu"kopiuj wklej".

Dokładnie. Może jak zobaczy na własne oczy skalę tragedii to coś do niej dotrze.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2024 o 13:06, ariana1422 napisał:

I do tego prześwituje. Widać to na zdjęciu jak stoi tyłem, majtki widać. Skoro za ...enkę z wiskozy ona liczy sobie 540 zł to te swetry z wełną, które ma wypuścić będą pewnie za dwa albo trzy razy tyle.

Nie ma szału z tą ...enką. Zwykła dzianinowa kiecka tyle, że za 5 stów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś sprzedaż słabo idzie kupujcie ...enkę za ponad 500 zł bo fanka Bershki ją wyprodukowała XD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, apsik napisał:

Coś sprzedaż słabo idzie kupujcie ...enkę za ponad 500 zł bo fanka Bershki ją wyprodukowała XD

Dokładnie. Trzeba kupić jej ciuchy po kilka stów, żeby ona miała pieniądze na ciuchy z Bershki i niekończące się wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×