Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
apsik

życie w bunkrze i na wakajkach na zmianę

Polecane posty

Najgorszy typ influ bo guffno ma do zaoferowania a mniemanie o sobie z kosmosu.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał być vlog w sobotę, potem mówiła coś o niedzieli. Poniedziałek i jak nie było tak nie ma. Nie ma to jak brać na poważnie swoją prace i obserwatorów. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Becca napisał:

Miał być vlog w sobotę, potem mówiła coś o niedzieli. Poniedziałek i jak nie było tak nie ma. Nie ma to jak brać na poważnie swoją prace i obserwatorów. 

Już się pojawił. Oczywiście vlog z wakajek czyli tylko wielbiciele takich tematów obejrzą i psychofanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Oh Celinee napisał:

Już się pojawił. Oczywiście vlog z wakajek czyli tylko wielbiciele takich tematów obejrzą i psychofanki.

Jak zawsze brak cen za noclegi, jak zawsze 90% z auta i jak zawsze widoczki które wyglądają wszędzie podobnie. I pierdzielenie że oni tam pracują a dopiero po południu mogą zwiedzać. O jejku jaka biedna zapracowana 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lokalnego jedzenia też 0, więc jak zawsze robione na odwal się 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, kinga197 napisał:

Jak zawsze brak cen za noclegi, jak zawsze 90% z auta i jak zawsze widoczki które wyglądają wszędzie podobnie. I pierdzielenie że oni tam pracują a dopiero po południu mogą zwiedzać. O jejku jaka biedna zapracowana 

 

3 minuty temu, kinga197 napisał:

Lokalnego jedzenia też 0, więc jak zawsze robione na odwal się 

Bo jej wakacje są tylko po to, żeby potem spamowała zdjęciami z nich na Instagramie.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy wstydzi się doopczelity to zwisy z przodu zobaczyły świat i teraz takim widokiem nas raczy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, kinga197 napisał:

Jak zawsze brak cen za noclegi, jak zawsze 90% z auta i jak zawsze widoczki które wyglądają wszędzie podobnie. I pierdzielenie że oni tam pracują a dopiero po południu mogą zwiedzać. O jejku jaka biedna zapracowana 

Może dlatego, że nie zapłaciła? MartiRenti była chwilę temu (albo nadal jest) w tej samej okolicy, co nasza gwiazda. Z tym, że Marta R. oznaczyła wyjazd jako reklamę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak trochę przytyje i zrobią się jej większe cycki to od razu je pokazuje. To instastory z fitdonci jest aż komiczne - twarz zakryta, biust na pierwszym planie 😅

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, meegann napisał:

Zawsze jak trochę przytyje i zrobią się jej większe cycki to od razu je pokazuje. To instastory z fitdonci jest aż komiczne - twarz zakryta, biust na pierwszym planie 😅

Nic więcej nie ma do pokazania więc zostaje doopsko, cycki i zdjęcia z ciągłych wakacji bo pozostałe posty to reklamy.

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Wyświetlenia marne pod filmem wakajkowym. Jeszcze gorsze niż pod innymi zapchajdziurami 😂

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weszłam w tego vloga tylko dlatego, zeby zobaczyć co powie o tej marce i oczywiście "musieliśmy markę zamknąć z przyczyn niezależnych od nas" tak to było niezależne od nich, ze nie sprawdzili, że ktoś już ma markę o takiej nazwie i że nie zastrzegli nazwy xd przez złych ludzi marka zamknięta ale jej winy w tym nie ma.

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, ariana1422 napisał:

Weszłam w tego vloga tylko dlatego, zeby zobaczyć co powie o tej marce i oczywiście "musieliśmy markę zamknąć z przyczyn niezależnych od nas" tak to było niezależne od nich, ze nie sprawdzili, że ktoś już ma markę o takiej nazwie i że nie zastrzegli nazwy xd przez złych ludzi marka zamknięta ale jej winy w tym nie ma.

Też mnie to rozśmieszyło. Nie dopilnowali formalności ale to niezależne od nich XD. Jak zwykle się wybiela, usprawiedliwia i zrzuca winę na wszystko inne.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że w tytule zaznaczyła, że to jest JEJ marka... A komentarze od samych d*powłazow. 

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy jest chyba fragment w którym otwiera ,,prezent” od Alana. 

Juz widzę co by się działo gdyby on tak zareagował na jej super hiper dania z ebooka. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa i super jest fragment w którym mówi, że niektórzy już się podomyslali i pododawali co z jej marką. Tylko tu i na Wandzie o tym było więc hej Donka, super że nas czytasz, trzymamy kciuki abyś była bardziej szczera sama z sobą i w końcu przestała być taką hipokrytką

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 1.03.2024 o 13:52, meegann napisał:

Aaa i super jest fragment w którym mówi, że niektórzy już się podomyslali i pododawali co z jej marką. Tylko tu i na Wandzie o tym było więc hej Donka, super że nas czytasz, trzymamy kciuki abyś była bardziej szczera sama z sobą i w końcu przestała być taką hipokrytką

Dopóki nie pozna co to prawdziwe problemy to się nie zmieni bo to wieczna nastolatka wychowana pod kloszem i prowadzona za rączkę całe dorosłe życie. Jest jak kilkuletnie dziecko, które jak nie dostanie tego co chce to się obraża i tupie nóżkami.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 1.03.2024 o 13:50, meegann napisał:

Najgorszy jest chyba fragment w którym otwiera ,,prezent” od Alana. 

Juz widzę co by się działo gdyby on tak zareagował na jej super hiper dania z ebooka. 

Chciałabym zobaczyć tego focha 31- latki na faceta bez którego nie wystawi palca poza własne mieszkanie XD

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2024 o 21:37, Siura napisał:

Oczywiście, że w tytule zaznaczyła, że to jest JEJ marka... A komentarze od samych d*powłazow. 

Ma cierpliwość ten Alan. Inny już dawno by ją pogonił ze swojego życia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam już nic u niej ale ostatnio zobaczyłam kawałek jej filmu na yt (kilkanaście sekund dokładnie) i znowu ulana jest, a mejkap jak u clowna. Kurdę zabrzmiało jak totalny hejt no ale to moje pierwsze wrażenie. Niby najprostszy makijaż, a i tak przerysowany i jak taka napompowana żaba. Ponoć jest fit influ, to mogłaby się za siebie wziąć, do czegoś to chyba zobowiązuje. W dodatku tak jej zależy na takim eterycznym looku, na byciu taką sweet, a wygląda coraz ciężej... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
46 minut temu, Wicked napisał:

Nie oglądam już nic u niej ale ostatnio zobaczyłam kawałek jej filmu na yt (kilkanaście sekund dokładnie) i znowu ulana jest, a mejkap jak u clowna. Kurdę zabrzmiało jak totalny hejt no ale to moje pierwsze wrażenie. Niby najprostszy makijaż, a i tak przerysowany i jak taka napompowana żaba. Ponoć jest fit influ, to mogłaby się za siebie wziąć, do czegoś to chyba zobowiązuje. W dodatku tak jej zależy na takim eterycznym looku, na byciu taką sweet, a wygląda coraz ciężej... 

Nie mam nic do jej figury mimo, że nie jest dla mnie żadnym ideałem, ma po prostu zwykłą figurę ( takie M-L) z kilkoma mięśniami ale jej " styl" to porażka po całej linii a te usta to dramat. Wygląda jak jakaś Grażyna w przetłuszczonym makijażu i w przylizanych, przetłuszczonych włosach w obleśnych ciuchach z lat 2000 wygrzebanych ze strychu ciotki. Nie wyszła bym tak wystylizowana nigdy z domu. Pół dnia codzienie spędza na szykowaniu się i wklepywaniu w twarz i włosy jakichś sponsorowanych mazideł a wygląda co raz gorzej.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Dla mnie wygląda po prostu niechlujnie i i odpychająco jak jakaś Grażyna, która przed chwilą wróciła z plewienia i nie zdążyła się jeszcze umyć i przebrać. Sorry Donka ale prawda jest taka, że jesteś ofiarą mody bez grama własnego stylu i gustu.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opublikowała film z trendami wiosennymi 2024 i nawet w jego opisie wje*ała link do swojego ebooka XD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Oh Celinee napisał:

Opublikowała film z trendami wiosennymi 2024 i nawet w jego opisie wje*ała link do swojego ebooka XD

Grażyna handlu xd

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 godzin temu, Wicked napisał:

Nie oglądam już nic u niej ale ostatnio zobaczyłam kawałek jej filmu na yt (kilkanaście sekund dokładnie) i znowu ulana jest, a mejkap jak u clowna. Kurdę zabrzmiało jak totalny hejt no ale to moje pierwsze wrażenie. Niby najprostszy makijaż, a i tak przerysowany i jak taka napompowana żaba. Ponoć jest fit influ, to mogłaby się za siebie wziąć, do czegoś to chyba zobowiązuje. W dodatku tak jej zależy na takim eterycznym looku, na byciu taką sweet, a wygląda coraz ciężej... 

Ulana może nie ale nie jest też drobna raczej przeciętna figura 30 latki a twarz zajechana od wypełniaczy jak pięty Indianina co wizualnie wygląda na co najmniej 10 lat więcej a ten przetłuszczony makijaż to jeszcze podkreśla. Jest po prostu przeciętna pod każdym względem jak dla mnie chociaż kiedyś była ładna i wyglądała ładnie i schludnie ale teraz postawiła na sztuczność i tandetę.

Edytowano przez apsik
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
15 minut temu, apsik napisał:

Grażyna handlu xd

Grażyna biznesu. Brak umiaru to jej najbardziej wkurzająca cecha jak dla mnie. W jej wydaniu wszystko jest takie nachalne, napastliwe i bez zahamowań. 

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
19 minut temu, apsik napisał:

Ulana może nie ale nie jest też drobna raczej przeciętna figura 30 latki a twarz zajechana od wypełniaczy jak pięty Indianina co wizualnie wygląda na co najmniej 10 lat więcej a ten przetłuszczony makijaż to jeszcze podkreśla. Jest po prostu przeciętna pod każdym względem jak dla mnie chociaż kiedyś była ładna i wyglądała ładnie i schludnie ale teraz postawiła na sztuczność i tandetę.

Dokładnie. Nie jest drobna ale ma ok figurę, bez szału i nie jest to efekt, który ja bym chciała uzyskać ale nie jest źle natomiast realny problem leży w tym, że ona kompletnie nie potrafi się ubrać adekwatnie do typu swojej figury przez co wizualnie wygląda na 10- 15 kg więcej w stosunku do siebie samej ubranej odpowiednio do typu sylwetki.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Np. widząc ją w rurkach i np. marynarce powiedziałabym, że jej figura to w górnych częściach sylwetki S a dolnych M a jak widzę ją w lumpowatych, szerokich portach i bluzie z tandetnym nadrukiem to widzę górę sylwetki w rozmiarze L a dół XL. Przypominam, że mowa tu o osobie, która ma problem z akceptacją literki na metce i będzie się wciskała w ubrania rozchodzące się w szwach, które zaraz pękną i w których nie jest w stanie się normalnie poruszać tylko po to, żeby poudawac w internecie, że jest S- ką więc tym bardziej nie rozumiem jej obecnego ubioru dodajacego optycznie kilkanaście kilo.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Oh Celinee napisał:

Dokładnie. Nie jest drobna ale ma ok figurę, bez szału i nie jest to efekt, który ja bym chciała uzyskać ale nie jest źle natomiast realny problem leży w tym, że ona kompletnie nie potrafi się ubrać adekwatnie do typu swojej figury przez co wizualnie wygląda na 10- 15 kg więcej w stosunku do siebie samej ubranej odpowiednio do typu sylwetki.

 

5 minut temu, Oh Celinee napisał:

Np. widząc ją w rurkach i np. marynarce powiedziałabym, że jej figura to w górnych częściach sylwetki S a dolnych M a jak widzę ją w lumpowatych, szerokich portach i bluzie z tandetnym nadrukiem to widzę górę sylwetki w rozmiarze L a dół XL. Przypominam, że mowa tu o osobie, która ma problem z akceptacją literki na metce i będzie się wciskała w ubrania rozchodzące się w szwach, które zaraz pękną i w których nie jest w stanie się normalnie poruszać tylko po to, żeby poudawac w internecie, że jest S- ką więc tym bardziej nie rozumiem jej obecnego ubioru dodajacego optycznie kilkanaście kilo.

I nie zrozumiesz bo to pogoń za trendami ponad wszystko.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
8 minut temu, apsik napisał:

 

I nie zrozumiesz bo to pogoń za trendami ponad wszystko.

Mi się wydaje, że ona tą nadmierną, ślepą pogonią za modą rekompensuje sobie upływający czas. Nie może pogodzić się ze swoim wiekiem ( co potwierdza pominięcie 30 urodzin podczas gdy wcześniejsze celebrowała i w latach poprzednich uparte powtarzanie, że ma ileś tam lat podczas gdy do kolejnych urodzin brakowało jej np. kilka lub kilkanaście dni). Ona się nie rozwija mentalnie, nadal by chciała być postrzegana jako nastolatka i nadal bezmyślnie napędzać konsumpcjonizm i kupować poliester z Zary a następnego dnia wciskać swoje dresy " na lata".

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×