Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

hej, po poronieniu zaczęłam brać tabletki anty, brałam je 3 mieisiace i odstawiłam w celu zajścia w ciążę, wystąpiło krwawienie z odstawienia ale nie wystąpił jeszcze okres, jestem już ponad 2 tyg bez okresu, i tak wiem że może to rozregulować okres ale nie wiem czy taki krótki okres brania może już na to mocno wpłynąć, dużo kobiet dostało okres po kilku dniach i stąd pytanie czy mój krótki okres brania już mógł wpłynąć na to, staramy się o dziecko więc dobrze by było dostać ten okres żeby wiedzieć przynajmniej że wszystko szybko wróciło  na swoje miejsce i wiadomo przynajmniej po normalnym miesiączkowaniu brak okresu mógłby wskazywać już na samą ciążę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kkxk napisał:

hej, po poronieniu zaczęłam brać tabletki anty, brałam je 3 mieisiace i odstawiłam w celu zajścia w ciążę, wystąpiło krwawienie z odstawienia ale nie wystąpił jeszcze okres, jestem już ponad 2 tyg bez okresu, i tak wiem że może to rozregulować okres ale nie wiem czy taki krótki okres brania może już na to mocno wpłynąć, dużo kobiet dostało okres po kilku dniach i stąd pytanie czy mój krótki okres brania już mógł wpłynąć na to, staramy się o dziecko więc dobrze by było dostać ten okres żeby wiedzieć przynajmniej że wszystko szybko wróciło  na swoje miejsce i wiadomo przynajmniej po normalnym miesiączkowaniu brak okresu mógłby wskazywać już na samą ciążę 

Mialaś krwawienie z odstawienia. Wiec cykl się rozpoczal. Jeżeli współzyliście to jak najbardziej brak okresu może wskazywać na ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kkxk napisał:

bo jeżeli dobrze rozumiem, to masz spóźnieniw dwa tygodnie czy dopiero od 2 tygodni ich nie bierzesz?

jezeli ostawilas je i minał już cały cykl i okres się spóźnia to zrob test.

jeżeli odstawiłas je dopiero 2 tygodnie temu, to przecież nie musisz mieć miesiączki zaraz po krwawieniu z odstawienia. Krwawienie rozpoczyna kolejny cykl, więc miesiączki możesz się dopiero spodziewać.

Ale fakt, że moze być teraz nieregularnie przez jakiś czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×