Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Jak podajecie pierogi z wiśniami? Jakiś sos? Omasta? Dodatki?

Nie jadłam pierogów z owocami całe wieki, od czasów stołówki w przedszkolu, i za nic nie pamiętam, z czym i jak to się je.

Proszę o jakieś podpowiedzi 🙂 

Coś mi chodzi po głowie, że z bułeczką tartą, ale tej akurat nie mam 😞

A mam pierogi z wiśniami i muszę je spożytkować 🙂

Z góry dziękuję za podpowiedzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, awaria napisał:

Jak podajecie pierogi z wiśniami? Jakiś sos? Omasta? Dodatki?

Nie jadłam pierogów z owocami całe wieki, od czasów stołówki w przedszkolu, i za nic nie pamiętam, z czym i jak to się je.

Proszę o jakieś podpowiedzi 🙂 

Coś mi chodzi po głowie, że z bułeczką tartą, ale tej akurat nie mam 😞

A mam pierogi z wiśniami i muszę je spożytkować 🙂

Z góry dziękuję za podpowiedzi 🙂

Cześć 🙂 Jadam czasem z serkiem homo waniliowym.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, muchos potatos napisał:

tato zawsze je z cukrem i śmietaną

a ja nie jem bo nie lubię

To brzmi smacznie, wypróbuję 🙂 

Też ogólnie nie przepadam za jedzeniem owocowym (choć uwielbiam świeże owoce), ale mam te pierogi, to chcę zjeść i przypomnieć sobie smaki z dzieciństwa 🙂

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lavazza napisał:

Cześć 🙂 Jadam czasem z serkiem homo waniliowym.

Lavazza, jak miło Cię znów odnaleźć, bo tamten wiekowy, 20-letni!, temat o kosmetykach niestety skasowali 😞 Czuję się za to prawie winna, bo niepotrzebnie odkopałam i zaczęłam tam pisać, bo tak to by sobie był i tkwił w kafeteryjne historii. 

Z serkiem waniliowym też brzmi fajnie. Dodatek i serka, i śmietany, doda owocowym pierogom białkowej i tłuszczowej pożywności 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, awaria napisał:

Lavazza, jak miło Cię znów odnaleźć, bo tamten wiekowy, 20-letni!, temat o kosmetykach niestety skasowali 😞 Czuję się za to prawie winna, bo niepotrzebnie odkopałam i zaczęłam tam pisać, bo tak to by sobie był i tkwił w kafeteryjne historii. 

Z serkiem waniliowym też brzmi fajnie. Dodatek i serka, i śmietany, doda owocowym pierogom białkowej i tłuszczowej pożywności 🙂

AI jest bez serca.

Również czuję się winna,to ja zaczęłam wywoływać duchy😉 

Dziś przejrzałam działy w poszukiwaniu tematu Dziennikarskie zero Cała prawda o Derpienski. Nie znalazłam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lavazza napisał:

AI jest bez serca.

Również czuję się winna,to ja zaczęłam wywoływać duchy😉 

Dziś przejrzałam działy w poszukiwaniu tematu Dziennikarskie zero Cała prawda o Derpienski. Nie znalazłam.

 

Derpieński zaiste jest osobliwym zjawiskiem. Oglądałam swego czasu jak zaczarowana filmiki z nią, bo normalnie szok.

Czasem sobie myślałam, że ona w sumie sama w sobie jest niejako pozytywną postacią, a hejtują ją (szczególnie starsze celebrytki), bo jest ładna, młoda i sympatyczna. I sama nie opluwa innych jadem. Ale z drugiej strony czy ona jest w ogóle osobą, czy produktem swojej lub czyjejś wyobraźni. Szkoda, że się tak sztucznie porobiła, bo jako nastolatka była całkiem ładna...

A co Ty uważasz? Bo ja jestem w punkcie konfuzji, ale też nie znam jej zbyt dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, awaria napisał:

Derpieński zaiste jest osobliwym zjawiskiem. Oglądałam swego czasu jak zaczarowana filmiki z nią, bo normalnie szok.

Czasem sobie myślałam, że ona w sumie sama w sobie jest niejako pozytywną postacią, a hejtują ją (szczególnie starsze celebrytki), bo jest ładna, młoda i sympatyczna. I sama nie opluwa innych jadem. Ale z drugiej strony czy ona jest w ogóle osobą, czy produktem swojej lub czyjejś wyobraźni. Szkoda, że się tak sztucznie porobiła, bo jako nastolatka była całkiem ładna...

A co Ty uważasz? Bo ja jestem w punkcie konfuzji, ale też nie znam jej zbyt dobrze 🙂

Trudno  Ją przejrzeć.Wisienką na torcie to Ona nie jest,raczej pierogiem 😂🤭 Niewątpliwie da się lubić,bawi się życiem, chociaż ja wyczuwam u Niej smutne pogodzenie się ze wszystkimi tego konsekwencjami.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zobaczyć ten film.Stanowski przypomina niezłe akcje,w tym Anastazję P. i Jej erotyczne immunitety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×