Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przed chwilą, ariana1422 napisał:

Ona jest świetną aktorką. Pewnie po nocach płacze a jak tylko kamera włączona to uśmiech od ucha do ucha i "kochanie"

Tak. Dla pieniędzy i trwania w SM - wszystko. Nawet kosztem siebie i swojej godności. Byle nic nie zmienić, etat tym wszystkim influ strasznie śmierdzi, a platforma zniszczyła im realny osad wysokimi placami za durne treści.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KingaFenix napisał:

Karusia jakaś w dobrym nastroju. Trochę podejrzane. Albo pogoniła mężusia albo razem dramę ulepili.

ten film był chyba nagrywany wcześniej niż to całe szambo wybiło 😉 i dlatego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, KingaFenix napisał:

Karusia jakaś w dobrym nastroju. Trochę podejrzane. Albo pogoniła mężusia albo razem dramę ulepili.

To jest chyba zlepek z kilku dni. Tak mi się wydaje.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gościna napisał:

Tak Twoja wypowiedź zabrzmiała w mojej opinii.

Ok. Każda z nas pisała wobec tego z własnego punktu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się wybrnąć z tego z twarzą. No nie przy jego trybie życia, lanczykach z kolegami, klepanku u barbera, fotek z siłki i wyjazdów do hoteli z grupą kolesi. Plus te slynne foty z instagrama spodni vel gaci vel krocza. Niestety ale mleko się wylało i jedyne co mogą zrobić to albo przyznać odczepcie się od naszego życia albo się rozstać z twarzą.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Maszeńka1980 napisał:

Tak. Dla pieniędzy i trwania w SM - wszystko. Nawet kosztem siebie i swojej godności. Byle nic nie zmienić, etat tym wszystkim influ strasznie śmierdzi, a platforma zniszczyła im realny osad wysokimi placami za durne treści.

Etat im śmierdzi bo tam się wstaje i pracuje. Dodatkowo trzeba coś umieć 🤣

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Dumchen napisał:

Nie da się wybrnąć z tego z twarzą. No nie przy jego trybie życia, lanczykach z kolegami, klepanku u barbera, fotek z siłki i wyjazdów do hoteli z grupą kolesi. Plus te slynne foty z instagrama spodni vel gaci vel krocza. Niestety ale mleko się wylało i jedyne co mogą zrobić to albo przyznać odczepcie się od naszego życia albo się rozstać z twarzą.

Nie takie rzeczy influ / politycy odkręcali. To jest jedno cwaniactwo.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że raczej się nie rozstaną. Przynajmniej, nie oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gościna napisał:

Mi się wydaje, że raczej się nie rozstaną. Przynajmniej, nie oficjalnie.

Ale nie rozstali się do dzisiaj, a o nim od dawna krążą te same domniemania. To znaczy, że jej to pasuje. Natomiast uważam, ze nie robi się z ludzi kre ty nów, powinni powiedzieć, ze oboje to akceptują i koniec sprawy. Chyba, że przedłużają to w nadziei zysku z kolejnych vlogow. Każdy, kto tutaj pisze, raczej wyśmiewa jej krętactwo, bo on od dawna dla wielu jest czytelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maszeńka1980 napisał:

Ale nie rozstali się do dzisiaj, a o nim od dawna krążą te same domniemania. To znaczy, że jej to pasuje. Natomiast uważam, ze nie robi się z ludzi kre ty nów, powinni powiedzieć, ze oboje to akceptują i koniec sprawy. Chyba, że przedłużają to w nadziei zysku z kolejnych vlogow. Każdy, kto tutaj pisze, raczej wyśmiewa jej krętactwo, bo on od dawna dla wielu jest czytelny.

To znaczy wiesz... Niektórzy tutaj wcześniej sugerowali (bądź na Wandzie), że ich związek od dawna jest fikcją i każde żyje własnym życiem. Jak to naprawdę między nimi jest, wiedzą tylko oni sami. Czy ogłoszą oficjalnie jak wygląda naprawdę ich związek/relacja? Szczerze wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Anka1212 napisał:

1. nie wiadomo czy to darek, no sorry, ale dywan to żaden dowód, pełno jest rzeczy  z takim wzorem, mogl to być po prostu jakis chłopak, ktory tez miał taki dywan 😄

2. jeśli to darek i Karolina wie (i maja taki uklad) to to ich sprawa 

3. jeśli to darek i Karolina nie wie to darek to zero

4. chłopak ktory to udostępnił to zero, obojętnie czy to darek czy nie

5. jeśli to darek a Karolina wie to darek do glu;::*#pek bez mozgu, który powinien byc bardziej ostrozny zeby nie narazac rodziny na takie wlasnie sytuacje 

Ale dlaczego chlopak który to udostępnił to zero? Zakładając że to prawda, a oni nie zyja w otwartym zwiazku, gdyby to była kobieta która dostala te foty od Darka na Tinderze to też nazwałabyś ja zerem?

 

Edytowano przez salatkazmakreli
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, salatkazmakreli napisał:

Ale dlaczego chlopak który to udostępnił to zero? Zakładając że to prawda, a oni nie zyja w otwartym zwiazku, gdyby to była kobieta która dostala te foty od Darka na Tinderze to też nazwałabyś ja zerem?

 

tak, bo udostępnia to po co? zeby nakrecic afere? zeby zaistniec? z zemsty? po co? jakby sie martwil o Karolinę to by napisał do niej a nie publicznie to wrzucił, już co ona by zrobiła to jej sprawa

poza tym te zdjęcia byly przeznaczone dla niego (obojętnie czy to darek czy jakiś inny facet), były prywatnymi sprawami pomiędzy nim a tym drugim facetem, a nie do udostępniania całemu internetowi - jesli juz to do udostępniania Karolinie, nie wszystkim 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Anka1212 napisał:

tak, bo udostępnia to po co? zeby nakrecic afere? zeby zaistniec? z zemsty? po co? jakby sie martwil o Karolinę to by napisał do niej a nie publicznie to wrzucił, już co ona by zrobiła to jej sprawa

poza tym te zdjęcia byly przeznaczone dla niego (obojętnie czy to darek czy jakiś inny facet), były prywatnymi sprawami pomiędzy nim a tym drugim facetem, a nie do udostępniania całemu internetowi - jesli juz to do udostępniania Karolinie, nie wszystkim 

 

 

Pewnie został odrzucony, zablokowany i zrobił to z zemsty. Ja tam uważam, ze jeden i drugi to ten sam target. Mając żonę i małą córeczkę, nie robi się takich świństw kierując się instynktem, jak zwierze. Mądrzy ludzie myślą nie tylko o sobie.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Anka1212 napisał:

tak, bo udostępnia to po co? zeby nakrecic afere? zeby zaistniec? z zemsty? po co? jakby sie martwil o Karolinę to by napisał do niej a nie publicznie to wrzucił, już co ona by zrobiła to jej sprawa

poza tym te zdjęcia byly przeznaczone dla niego (obojętnie czy to darek czy jakiś inny facet), były prywatnymi sprawami pomiędzy nim a tym drugim facetem, a nie do udostępniania całemu internetowi - jesli juz to do udostępniania Karolinie, nie wszystkim 

 

 

Podobno wysłał wcześniej to wszystko Karolinie. Bez odzewu. Ale nie wiem czego się spodziewał z jej strony? Laurki? Emotikonki? Czy podziękowań?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gościna napisał:

Podobno wysłał wcześniej to wszystko Karolinie. Bez odzewu. Ale nie wiem czego się spodziewał z jej strony? Laurki? Emotikonki? Czy podziękowań?

o ile faktycznie wysłał, to tez nie wiem czego sie spodziewał, że zostaną przyjaciółmi i beda razem hejtowac darka, a Karolina z wdzięczności zrobi z niego influ?:-D

jesli jej wysłał to na wysłaniu jej powinien poprzestać i tyle, ona nie ma obowiązku mu sie tłumaczyć ani nawet odpowiadać

a próba zrobienia z tego afery świadczy tylko o nim 

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Maszeńka1980 napisał:

Pewnie został odrzucony, zablokowany i zrobił to z zemsty. Ja tam uważam, ze jeden i drugi to ten sam target. Mając żonę i małą córeczkę, nie robi się takich świństw kierując się instynktem, jak zwierze. Mądrzy ludzie myślą nie tylko o sobie.

ja też mysle, że jeśli to prawda, to mógł chcieć to zrobić z zemsty

ktora z nas była na portalach randkowych to wie, jak wielu jedt tam całkowicie okropnych ludzi i jak reagują na odrzucenie

a co do tdgo ostatniego to chyba niestety ludzie, zwłaszcza faceci, często myślą tylko o sobie i tylko przyrodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie chcial wyoutowac zaklamanych youtuberow, ktorzy zarabiaja gruby hajs na tym, ze udaja szczesliwa rodzinke i oklamuja widzow. Czy sama bym tak zrobila? Pewnie nie. Czy to robi z niego zero? Uwazam, ze tez nie. 

  • Like 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anka1212 napisał:

ja też mysle, że jeśli to prawda, to mógł chcieć to zrobić z zemsty

ktora z nas była na portalach randkowych to wie, jak wielu jedt tam całkowicie okropnych ludzi i jak reagują na odrzucenie

a co do tdgo ostatniego to chyba niestety ludzie, zwłaszcza faceci, często myślą tylko o sobie i tylko przyrodzeniem

Kiedyś pisałam, ze jestem w lekkim szoku zawsze, ilekroć w tle słyszę ich córeczkę. Zawsze rzeczowym tonem się odzywa, taka stara maleńka, zero szczebiotu dziecka i od zawsze tak było. Do niego odzywa się jakby z rezerwą, pytana czy go kocha, nie odpowiada… Myślę, że tam są zgrzyty i szambo na porządku dziennym, a mała jakby jego wini. Nie wiem, takie moje przemyślenia. Na pewno nie jest tak, jak na uśmiechniętych fotkach. Zwracam na wszystko uwagę i od lat tez na to. Mała zawsze była zbyt poważna.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ja jakbym mogła wyautować tych wszystkich facetów z Tindera którzy zakładają konta mających rodziny z dziećmi, żony, partnerki to bym to zrobiła bez mgnieniu oka. Nie jest moja odpowiedzialnością żeby ich kryć i martwic sie ich komfortem psychicznym bo ujawniono ich kłamstwa . Kłamców u zdrajców trzeba tępić! I normalnie partnerki takich panów są wdzięczne jak sie o czymś takim dowiadują.

 

Edytowano przez masala
  • Like 5
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maszeńka1980 napisał:

Ale nie rozstali się do dzisiaj, a o nim od dawna krążą te same domniemania. To znaczy, że jej to pasuje. Natomiast uważam, ze nie robi się z ludzi kre ty nów, powinni powiedzieć, ze oboje to akceptują i koniec sprawy. Chyba, że przedłużają to w nadziei zysku z kolejnych vlogow. Każdy, kto tutaj pisze, raczej wyśmiewa jej krętactwo, bo on od dawna dla wielu jest czytelny.

Tak czytam Twoje wypowiedzi i zadziwia mnie ,że uważasz ,że jakaś Kryśka czy Stefan z internetu jest coś komuś winna.Dlaczego niby ludziom którzy ich oglądają mają opowiadać o kulisach swego związku? A tym bardziej co dzieje się w sypialni? Uważasz ,że robią z ludzi ...ów bo pokazują zgodne małzeństwo, ja uważam ,że ci ludzie którzy w to wierzą ,że nie ma tam  trupów w szafie są ...ami .Karo nawet kłamie jeśli chodzi o swój rozmiar. Oni kłamią , my się z nich nabijamy , ale nikt nikomu nie jest nic winny.Jeśli masz idola, któremu ślepo wierzysz, kupujesz wszystko co poleca , zazdrościsz życia które przedstawia w internecie a później czujesz się oszukana to niespecjalnie dobrze o to świadczy. 

  • Like 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Użytkownik00 napisał:

Tak czytam Twoje wypowiedzi i zadziwia mnie ,że uważasz ,że jakaś Kryśka czy Stefan z internetu jest coś komuś winna.Dlaczego niby ludziom którzy ich oglądają mają opowiadać o kulisach swego związku? A tym bardziej co dzieje się w sypialni? Uważasz ,że robią z ludzi ...ów bo pokazują zgodne małzeństwo, ja uważam ,że ci ludzie którzy w to wierzą ,że nie ma tam  trupów w szafie są ...ami .Karo nawet kłamie jeśli chodzi o swój rozmiar. Oni kłamią , my się z nich nabijamy , ale nikt nikomu nie jest nic winny.Jeśli masz idola, któremu ślepo wierzysz, kupujesz wszystko co poleca , zazdrościsz życia które przedstawia w internecie a później czujesz się oszukana to niespecjalnie dobrze o to świadczy. 

A mnie zastanawia, ze czytasz tak bezrozumnie, bo nie ma w moich wypowiedziach drugiego dna. Idolem jak to nazywasz, ja autorytetem - może być ktoś na poziomie, nie ta dwójka. Chodzi w tym o jedno- skoro żyją w kłamstwie, prędzej lub później przyjdzie się z tym zmierzyć. A pie rdo lo mondo - ze to zamach hakera, tylko śmieszy wszystkich. Żyjesz w kłamstwie, wiedz ze będzie to komentowane. Co oznacza uszanuj prywatność, kiedy ta prywatność codziennie jest mniej, lub bardziej podawana na talerzu? Ja nie czuję się oszukana, od dawna jako jedyna pisałam, ze ten związek to fikcja. A co o kim świadczy? Na pewno nic złego z pisania z własnej perspektywy- tak jest wg mnie. A Ty uważaj, co uważasz. A łóżko karo jest zbyt małe dla tej dwójki- to zauważyłam dawno, co w nim robią mnie nie interesuje, może wzbudzić torsje jedynie już obecnie…

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Maszeńka1980 napisał:

A mnie zastanawia, ze czytasz tak bezrozumnie, bo nie ma w moich wypowiedziach drugiego dna. Idolem jak to nazywasz, ja autorytetem - może być ktoś na poziomie, nie ta dwójka. Chodzi w tym o jedno- skoro żyją w kłamstwie, prędzej lub później przyjdzie się z tym zmierzyć. A pie rdo lo mondo - ze to zamach hakera, tylko śmieszy wszystkich. Żyjesz w kłamstwie, wiedz ze będzie to komentowane. Co oznacza uszanuj prywatność, kiedy ta prywatność codziennie jest mniej, lub bardziej podawana na talerzu? Ja nie czuję się oszukana, od dawna jako jedyna pisałam, ze ten związek to fikcja. A co o kim świadczy? Na pewno nic złego z pisania z własnej perspektywy- tak jest wg mnie. A Ty uważaj, co uważasz. A łóżko karo jest zbyt małe dla tej dwójki- to zauważyłam dawno, co w nim robią mnie nie interesuje, może wzbudzić torsje jedynie już obecnie…

Wow, naprawdę strasznie to przeżywasz...

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Maszeńka1980 napisał:

A mnie zastanawia, ze czytasz tak bezrozumnie, bo nie ma w moich wypowiedziach drugiego dna. Idolem jak to nazywasz, ja autorytetem - może być ktoś na poziomie, nie ta dwójka. Chodzi w tym o jedno- skoro żyją w kłamstwie, prędzej lub później przyjdzie się z tym zmierzyć. A pie rdo lo mondo - ze to zamach hakera, tylko śmieszy wszystkich. Żyjesz w kłamstwie, wiedz ze będzie to komentowane. Co oznacza uszanuj prywatność, kiedy ta prywatność codziennie jest mniej, lub bardziej podawana na talerzu? Ja nie czuję się oszukana, od dawna jako jedyna pisałam, ze ten związek to fikcja. A co o kim świadczy? Na pewno nic złego z pisania z własnej perspektywy- tak jest wg mnie. A Ty uważaj, co uważasz. A łóżko karo jest zbyt małe dla tej dwójki- to zauważyłam dawno, co w nim robią mnie nie interesuje, może wzbudzić torsje jedynie już obecnie…

Nie napisałam ,że pisanie ze swojej perspektywy jest złe. Jesteśmy tutaj i dyskutujemy. Moja perspektywa jest taka .Skoro nie czujesz sie oszukana to może inni też  nie i Karo nie musi całego internetu przepraszać ,ze mąż jest bi . Bo trzeba być ślepym by tego nie zauważyć.

Edytowano przez Użytkownik00
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otrą łzy kiedy ostatni vlog będzie miał wyświetlania, tytuł też clickbaitowy tak przy okazji afery. 
Kasa przy okazji musi się zgadzać. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, masala napisał:

Ja jakbym mogła wyautować tych wszystkich facetów z Tindera którzy zakładają konta mających rodziny z dziećmi, żony, partnerki to bym to zrobiła bez mgnieniu oka. Nie jest moja odpowiedzialnością żeby ich kryć i martwic sie ich komfortem psychicznym bo ujawniono ich kłamstwa . Kłamców u zdrajców trzeba tępić! I normalnie partnerki takich panów są wdzięczne jak sie o czymś takim dowiadują.

 

ale to nie tyle chodzi o ich komfort co ich żon i dzieci i ewentualnie innych członków rodziny 

Edytowano przez Anka1212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, GoscAmebka napisał:

Oczywiscie sciema o policji i prawniku. Przeciez nikt tego nie sprawdzi a takie sprawy ciagna sie latami i teraz bedzie ostrozniejszy.
EDIT: zreszta najbardziej przekonuje to co ktos tu wczesniej napisal, ze ta apka nie pozwala na zdjecia  z galerii tylko na ujecia w czasie rzeczywistym, wiec jak niby ktos mial mu wykrasc foty z fujarka z lapie? Zreszta na jednym zdjeciu widac kawalek jego tatuazu.

Jeśli tylko to cię przekonuje, to niestety, ale da się dodać foty do galerii, a potem je udostępniać w aplikacji, nawet na csi to wałkowano w kilku komentarzach.

Czy dg wywala do sieci masę swoich selfiaków /filmików w lustrze z siłki czy fotek jaj na tle działeczki? owszem.

Czy takie dywaniki są popularne? owszem.

Jedynie mógłby pokazać bakłażana czy to faktycznie ten sam czy jednak inny 🍆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
20 minut temu, fiku.miku napisał:

Jeśli tylko to cię przekonuje, to niestety, ale da się dodać foty do galerii, a potem je udostępniać w aplikacji, nawet na csi to wałkowano w kilku komentarzach.

Czy dg wywala do sieci masę swoich selfiaków /filmików w lustrze z siłki czy fotek jaj na tle działeczki? owszem.

Czy takie dywaniki są popularne? owszem.

Jedynie mógłby pokazać bakłażana czy to faktycznie ten sam czy jednak inny 🍆

A ja czytałam, że owszem można na profil dodawać zdjęcia z galerii ale do czadu nie da się dodać zdjęć z galerii i filmików a na screenach było, ze on dodawał. Zastanówmy się jaki ktoś miałby cel aby podszywać się pod niego i skąd ta osoba wiedziałaby gdzie znajduje się działka.

Edytowano przez ariana1422
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to w tym wszystkim dziecka żal. Bo dorosłych nie ma co żałować. Mogli nie dawać ludziom pożywki do domysłów i nie publikować wyjazdów D. z byczkami itd. Ich kanał to pewnie family friendly, więc w zupełności wystarczyłoby pokazywać ich życie, bez dodatków w postaci kumpli.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
9 godzin temu, Użytkownik00 napisał:

Ale co oczekujesz , że zrobi? Nagra film gdzie płacze i skarży się na męża geja? Wtedy uznasz ,że nie zamiata sprawy pod dywan? Powiedziała ,że wyda oswiadczenie .Pewnie powiedzą, ze to fejk i tyle. Reszte będą załatwiać między sobą i dobrze.

Jak jest niewiadomo tym bardziej że chyba nie było jakiś niepodważalnych dowodów że to on np widoczny tatuaż itp? Niemniej nie trzeba być ekspertem żeby zauważyć że w tym związku od dawna jest nierównowaga, on ma emocjonalną przewagę a to nigdy nie bierze się z sufitu, facet wygląda na takiego który ma życie na boku, on stawia Karolinę w takim położeniu że ona nie czuje się pewnie, ona się boi.

Edytowano przez Marta00
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Zajrzałam na profil Insta D. (nie obserwuję go, ale chciałam zobaczyć o czym tu piszecie, może jakieś oświadczenie czy zdjęcie) i coś innego wpadło mi w oko - on obserwuje tylko kilka kont na Insta. Dosłownie 5. Gdzie reszta? Przecież kiedyś pisałyście tu, że jakieś  konta kumpli, jakieś znane osoby typu sportowcy, inni influ, a teraz dosłownie 5 kont. Co jest? 
 

A ja w sumie mam nadzieję, że to jakaś okropna plotka, pomówienie, szkoda ludzi. Dziecka, które na szczęście jest anonimowe, ale też kiedyś będzie mieć 16 lat i rozpoznawalnych rodziców.
Uważam, że intymne sprawy powinny pozostać intymne, niech się ludzie we własnych 4 ścianach w sprawach łóżkowych dogadują. 

Edytowano przez Kafej
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×