Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Oni bezsensownie tą sprawę poprowadzili. Zaczeli gadać o jakieś "kradzieży osobowości", daro chciał się z kanału wycofać, robił z siebie ofiarę, była mowa o oświadczeniu. Nielogiczne, bo jeśli nie mają dowodów żeby go "wybielić" to po co w to brnąć? Wedlug mnie mogli milczeć i udawać, że nic się nie stało albo palnąć jakieś sztuczne zdanie typu nie będziemy się wypowiadać, sprawa jest w toku. Obecnie zamykamy ten temat. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Stella i kot napisał:

Oni bezsensownie tą sprawę poprowadzili. Zaczeli gadać o jakieś "kradzieży osobowości", daro chciał się z kanału wycofać, robił z siebie ofiarę, była mowa o oświadczeniu. Nielogiczne, bo jeśli nie mają dowodów żeby go "wybielić" to po co w to brnąć? Wedlug mnie mogli milczeć i udawać, że nic się nie stało albo palnąć jakieś sztuczne zdanie typu nie będziemy się wypowiadać, sprawa jest w toku. Obecnie zamykamy ten temat. 

 

Oświadczenia nie było, był tylko dziwny filmik o wycofaniu się Darka a potem seria filmików, gdzie jest go mnóstwo. Królowie logiki i konsekwencji 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oswiadczeniem jest wyjazd do Pragi. Kerad za kare musial jechac z mamusia i udawac milosc. On myslal ze w koncu nie bedzie musial nagrywac podcastow bo sie usunie w cien🤣🤣🤣 Nic z tego Kerad, tak samo jak nici z wyjazdow z byczkami.

  • Like 4
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gosc__ napisał:

Oswiadczeniem jest wyjazd do Pragi. Kerad za kare musial jechac z mamusia i udawac milosc. On myslal ze w koncu nie bedzie musial nagrywac podcastow bo sie usunie w cien🤣🤣🤣 Nic z tego Kerad, tak samo jak nici z wyjazdow z byczkami.

I jeszcze mamusię filmować, jak sunie niczym parowiec ulicą.. Mamusia udaje szczęście, uśmiecha się radośnie do synka Kerada, a mnie zaraz nasuwa się jedna myśl. Jak ona musi grać na eventach, jak robić dobrą minę, sztucznie się uśmiechać, bo przecież wie, co to całe towarzystwo sobie myśli i za kogo ją ma. Kerad narobił smrodku, a mamusia na to dezodorant. I pachnie jak goowno w lesie, bo to pierwsze zawsze wybije..

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcje z baklazanem Kerada chcieli przykryc "syfem" w wynajmowanych mieszkaniach. Jemu juz dawno peron odjechal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze Kerad jest oburzony ze wynajal komus nowe mieszanie, podreslil to wielokrotnie a zwrocono mu klucze do uzywanego. No tak to maly Keradek nie chcial.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gosc__ napisał:

Akcje z baklazanem Kerada chcieli przykryc "syfem" w wynajmowanych mieszkaniach. Jemu juz dawno peron odjechal.

Oj tak, dawno. Najbardziej mnie rozśmiesza jak pouczał widzów jak podchodzić do nich, potem się nabijał z komentarzy bo ktoś miał czelność wyrazić swoje zdanie odmienne od jego a na koniec walił do swoich widzów jacy są beznadziejni bo go hejtują za włosy. Sorry ale ludzie to nie idioci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnie mierzymy nie podaje rozmiarów jak zwykle profesjonalne podejście do tematu, oczywiście ...enki, małe opięte, jednak Magda zachwycona, jezeli ona ma  takich znajomych, to może myśli, ze ona jest śliczna ifilgranową, naturalną blondynkom, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to ten ćmok będzie pokazywał całe lato. Puste czarne leżaki? Przeciez mamusia pewnie zakazała kolegom wstępu na działeczkę. Skończy zbijać saunę to chyba z rozpaczy zacznie drążyć podziemne tunele albo budowac wieżę widokową, inaczej wpadnie nieskończona ilość zbliżeń na malowanki dziecka

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kebap napisał:

Ciekawe to ten ćmok będzie pokazywał całe lato. Puste czarne leżaki? Przeciez mamusia pewnie zakazała kolegom wstępu na działeczkę. Skończy zbijać saunę to chyba z rozpaczy zacznie drążyć podziemne tunele albo budowac wieżę widokową, inaczej wpadnie nieskończona ilość zbliżeń na malowanki dziecka

Myślę, że byczki dalej będą ale nie będzie ich pokazywać. Już wiosną rok temu pod podcastem był komentarze o tym, że jest gejem to odpowiadała, że ludzie są zazdrośni i od tej pory Kerad już mało byczków pokazywał ale dalej się spotykali. Np jakaś dziewczyna widziała go na lotnisku jesienią jak leciał z chłopakami do Holandii ale na insta wstawił tylko jedno zdjęcie, że tam jest i żadnego z chłopaków nie pokazał. Na działce też sam nie przebywa, bo on nie miałby się tam nawet jak dostać bez auta.

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kebap napisał:

Ciekawe to ten ćmok będzie pokazywał całe lato. Puste czarne leżaki? Przeciez mamusia pewnie zakazała kolegom wstępu na działeczkę. Skończy zbijać saunę to chyba z rozpaczy zacznie drążyć podziemne tunele albo budowac wieżę widokową, inaczej wpadnie nieskończona ilość zbliżeń na malowanki dziecka

Spokojnie do lata to już wjedzie oświadczenie o rozstaniu. Raczej długo tej szopki nie utrzymają. Prędzej czy później pierdyknie.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, kaszamasza napisał:

Spokojnie do lata to już wjedzie oświadczenie o rozstaniu. Raczej długo tej szopki nie utrzymają. Prędzej czy później pierdyknie.

A ja myślę, że to jeszcze będzie długo trwało. On potrzebuje jej kasy, bo nie chce mu się iśc na etat i lubi takie wolne życie, a jego instagram nie przynosi za bardzo zarobków, kanał vlogowy bez niej też padnie. Ona musi koniecznie mieć męża byleby tylko mieć i jest tak zdesperowana, ze jak widać zniesie wszystko.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gosc__ napisał:

Oswiadczeniem jest wyjazd do Pragi. Kerad za kare musial jechac z mamusia i udawac milosc. On myslal ze w koncu nie bedzie musial nagrywac podcastow bo sie usunie w cien🤣🤣🤣 Nic z tego Kerad, tak samo jak nici z wyjazdow z byczkami.

Wyjazdy może będą tyle że będzie ban na publikacje, a po co komu życie skoro nie można go pokazać na instagramie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że ona oszukuje sama siebie, lub jest tak zmanipulowana? Czy dobrze wie że daro to gej i otwarcie o tym rozmawiają ustalając strategię? Serio mnie to zastanawia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ariana1422 napisał:

A ja myślę, że to jeszcze będzie długo trwało. On potrzebuje jej kasy, bo nie chce mu się iśc na etat i lubi takie wolne życie, a jego instagram nie przynosi za bardzo zarobków, kanał vlogowy bez niej też padnie. Ona musi koniecznie mieć męża byleby tylko mieć i jest tak zdesperowana, ze jak widać zniesie wszystko.

Dokładnie tak, oboje mają korzyść z tego kontraktu, zatem będą to ciągnąć, póki można. On ze swoją chęcią do pracy, nie odnajdzie się na etacie w Warszawie, mimo swoich umiejętności. Dla niej porażką będzie utrata statusu - żona.. Myślę, że ona wie, że Kerad lubi i tu i tu, czyli jest bi. Sami wspominali, że kiedyś myśleli, by na stałe zamieszkać w Holandii, teraz niby Holandia taka niepostępowa wg. Kerada… Jak będzie zbyt dużo smrodu wkoło tej parki, to zapewne przeproszą się z Holandią, gdzie Kerad nabierze wiatru w bieliznę i już nie będzie musiał się tak ukrywać. Mamcia tak wszystko ustawi, by dalej być żoną i mieć zadowolonego synka u boku. Im ma więcej kg na sobie, tym bardziej widać różnicę wieku, choćby próbowała na rolkach grać motylka w prochowcu. A im bardziej widać tę różnicę, tym bardziej Kerad fika i głupio patrzy w obiektyw z przekrzywioną głową, szukając kolejnej ofiary na działkę, byle z samochodem… 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sylwia napisał:

Myślicie że ona oszukuje sama siebie

Najczęstsza, najbardziej popularna forma oszustwa stosowana przez człowieka

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maszeńka1980 napisał:

Dokładnie tak, oboje mają korzyść z tego kontraktu, zatem będą to ciągnąć, póki można. On ze swoją chęcią do pracy, nie odnajdzie się na etacie w Warszawie, mimo swoich umiejętności. Dla niej porażką będzie utrata statusu - żona.. Myślę, że ona wie, że Kerad lubi i tu i tu, czyli jest bi. Sami wspominali, że kiedyś myśleli, by na stałe zamieszkać w Holandii, teraz niby Holandia taka niepostępowa wg. Kerada… Jak będzie zbyt dużo smrodu wkoło tej parki, to zapewne przeproszą się z Holandią, gdzie Kerad nabierze wiatru w bieliznę i już nie będzie musiał się tak ukrywać. Mamcia tak wszystko ustawi, by dalej być żoną i mieć zadowolonego synka u boku. Im ma więcej kg na sobie, tym bardziej widać różnicę wieku, choćby próbowała na rolkach grać motylka w prochowcu. A im bardziej widać tę różnicę, tym bardziej Kerad fika i głupio patrzy w obiektyw z przekrzywioną głową, szukając kolejnej ofiary na działkę, byle z samochodem… 

Wiatr w bieliznę ! Zrobilas mi dzień ! 

  • Like 1
  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam jej ostatnie mierzymy i zastanawiam sie czy ona nie jest w ciązy? Ma taki okrągły, dość wysoko umiejscowiony brzuch. Nie wygląda jak taka normalna ''oponka'' jaką mamy na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lena1988 napisał:

Oglądam jej ostatnie mierzymy i zastanawiam sie czy ona nie jest w ciązy? Ma taki okrągły, dość wysoko umiejscowiony brzuch. Nie wygląda jak taka normalna ''oponka'' jaką mamy na brzuchu.

Nie zdziwiłabym się jakby tak było ale wątpliwe. Ona z każdym filmem jest coraz większa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Lena1988 napisał:

Oglądam jej ostatnie mierzymy i zastanawiam sie czy ona nie jest w ciązy? Ma taki okrągły, dość wysoko umiejscowiony brzuch. Nie wygląda jak taka normalna ''oponka'' jaką mamy na brzuchu.

Ona pod te ...enki najprawdopodobniej nosi bieliznę korygującą. Ta oponka to bez takiej bielizny jej wisi, a tak podnosi ja w górę i wtedy się ta konstrukcja nie trzęsie, ale idzie w górę. ...enki może i dziewczęce, ale ona w nich dziewczęco nie wypadła. 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lena1988 napisał:

Oglądam jej ostatnie mierzymy i zastanawiam sie czy ona nie jest w ciązy? Ma taki okrągły, dość wysoko umiejscowiony brzuch. Nie wygląda jak taka normalna ''oponka'' jaką mamy na brzuchu.

Kto ją tam wie, ale chyba po prostu nie założyła bielizny wyszczuplającej bo widać jak jej ten brzuch się cały trzęsie kiedy robi kroki do kamery. Ciążowy brzuch jest mniej galaretowaty 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tych kwiaciatych przaśnych sukniach rodem z 2017 roku wygląda jak Rosjanka na wakacjach w Marmaris.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lena1988 napisał:

Oglądam jej ostatnie mierzymy i zastanawiam sie czy ona nie jest w ciązy? Ma taki okrągły, dość wysoko umiejscowiony brzuch. Nie wygląda jak taka normalna ''oponka'' jaką mamy na brzuchu.

Ona ma po prostu taki brzuch. Ktoś kto ją spotkał na żywo pisał, ze rzuca się w oczy. Nawet raz sama Karolina opowiadała z dwa czy trzy lata temu, że w pepco ktoś ją przepuścił w kolejce bo myślał, że jest w ciąży.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ariana1422 napisał:

Ona ma po prostu taki brzuch. Ktoś kto ją spotkał na żywo pisał, ze rzuca się w oczy. Nawet raz sama Karolina opowiadała z dwa czy trzy lata temu, że w pepco ktoś ją przepuścił w kolejce bo myślał, że jest w ciąży.

No i nawet to jej nie zmobilizuje do ćwiczeń, które faktycznie mogłaby wykonywać w domu. I wszystko z miejsca inaczej by na niej leżało.

Oboje są siebie warci, jak można iść na łatwiznę, to idą. Tego nauczyła ich platforma YT. Ona ma na wszystko czas, byle to wszystko miało wymiar w pieniądzach na koncie. Na ćwiczenia zabrakło. Kerad lubi jej brzuch, a ona polubiła skłonności Kerada. Zawsze można się dogadać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Mnie najbardziej rozwala to jak mówi w prawie każdym mierzymy: noo niestety ta rzecz nie jest na osoby z większym biustem.. jakby ona miała jakiś wielki biust 😅.. rzeczy są za małe bo ma wielkie bary, plecy i ręce ale ona to zawsze sprowadza do jej rzekomo dużego biustu i źle uszytej rzeczy...

Edytowano przez Korunia
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Korunia napisał:

Mnie najbardziej rozwala to jak mówi w prawie każdym mierzymy: noo niestety ta rzecz nie jest na osoby z większym biustem.. jakby ona miała jakiś wielki biust 😅.. rzeczy są za małe bo ma wielkie bary, plecy i ręce ale ona to zawsze sprowadza do jej rzekomo dużego biustu i źle uszytej rzeczy...

Nawet ostatnie mierzymy "o i ten dekolt w ...ence jest fajny, bo mieści duży biust". Jak na jej tusze to ten biust jest wręcz mały.

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, ariana1422 napisał:

Nawet ostatnie mierzymy "o i ten dekolt w ...ence jest fajny, bo mieści duży biust". Jak na jej tusze to ten biust jest wręcz mały.

Ma i mały i plackowaty, nigdy w dobrym staniku. Tak, jak powyżej Korunia pisała- ma ogromne bary, plecy i dlatego tam wszystko trzeszczy w szwach..To jest identyczne tłumaczenie, jak to, że jest wysoka i wszystko jest zbyt krótkie. A modelki to raczej są od naszej Karuni wyższe? Szeroki i duży zad powoduje, ze suknie się unoszą, rozchodzą na bok i tym samym są zbyt krótkie. Cwana jest. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Lena1988 napisał:

Oglądam jej ostatnie mierzymy i zastanawiam sie czy ona nie jest w ciązy? Ma taki okrągły, dość wysoko umiejscowiony brzuch. Nie wygląda jak taka normalna ''oponka'' jaką mamy na brzuchu.

Nie sądzę, obie wielokrotnie mówili, że nie chcą więcej dzieci, bo już przy jednym jest dużo roboty. Karolinie się nie dziwię, ale nie wiem czym Darek jest zmęczony, skoro on się tym dzieckiem nie zajmuje prawie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jak to jest z jej wygibasami przed kamerą, żeby to nie było widać tuszy, zakrywanie się, wyginanie. A potem idzie na event - a chodzi dość często - i co wtedy ? Przecież tam każdy widzi jak ona wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Cececece13 napisał:

A powiedzcie mi jak to jest z jej wygibasami przed kamerą, żeby to nie było widać tuszy, zakrywanie się, wyginanie. A potem idzie na event - a chodzi dość często - i co wtedy ? Przecież tam każdy widzi jak ona wygląda...

Niesie przed sobą krzesło i tylu nie odrywa od ściany. Do tego ma torebkę na brzuchu, nakrywa się włosami, nogi ma wykręcone na boki. I wtedy myśli, że się udało..

  • Thanks 3
  • Haha 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×