Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kiki57

Dietetyczka bez matury, uwaga Leszno i okolice!

Polecane posty

5 godzin temu, pstarzynskaaa napisał:

Ale Malina i jej świta też tu siedzą, je odrazu idzie rozpoznać bo są okropne i zawzięte 🙂

Ani tu nie ma. Ona jest zajęta czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pstarzynskaaa napisał:

Ale Malina i jej świta też tu siedzą, je odrazu idzie rozpoznać bo są okropne i zawzięte 🙂

No ale zobaczcie,żeby nie Malina i jej świta to by się nic nie działo na tym cafe, a tak..rozkrecilyscie się trochę 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Filozofia napisał:

No ale zobaczcie,żeby nie Malina i jej świta to by się nic nie działo na tym cafe, a tak..rozkrecilyscie się trochę 🤣🤣🤣

No właśnie, więc malina zajmij się widzami, masz milion pozytywnych komentarzy na yt na które nie odpisujesz a zajmujesz sie trzema hejterkami:) a za taka mądra się uważasz.. Często powtarzasz jaka to jesteś mądra. A dla mnie jesteś zwyczajnie głupia. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pstarzynskaaa napisał:

No właśnie, więc malina zajmij się widzami, masz milion pozytywnych komentarzy na yt na które nie odpisujesz a zajmujesz sie trzema hejterkami:) a za taka mądra się uważasz.. Często powtarzasz jaka to jesteś mądra. A dla mnie jesteś zwyczajnie głupia. 

A dla mnie to tu  i inne tobie podobne jestescie...gł.... pie i ,,niepełnosprytne,, bo wystarczy ze ktos napisze cos nie po waszej myśli,to juz ,ze Malinowa..🤣🤣🤣 normalnie nic mnie tak nie rozsmiesza jak branie mnie za kogos innego,ale ok nie przeszkadzajcie sobie,myślcie i piszcie co chcecie.🤦‍♀️ 🤷‍♀️😂😂🤣🤣🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2024 o 08:36, Etoile napisał:

Ale jakby co to nie jest strozem na osiedlu 😜

Cos takiego,a tu wszystkie piszą ze nieee,nie ogladam... ogladam wyrywkowo.... oglądałam kiedyś...ja jej nie lubie ogladac...buahahaha🤣🤣🤣🤣 ale wszystkie sie udzielają i z dokładnością co do slowa powtórzą każdy komentarz zarówno na cafe jak i pod filmikiem Maliny.... i zeby nie bylo ja ja śledzę na YouTube  i tu tez często zaglądam. Przyznaje sie🤭🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Filozofia napisał:

Cos takiego,a tu wszystkie piszą ze nieee,nie ogladam... ogladam wyrywkowo.... oglądałam kiedyś...ja jej nie lubie ogladac...buahahaha🤣🤣🤣🤣 ale wszystkie sie udzielają i z dokładnością co do slowa powtórzą każdy komentarz zarówno na cafe jak i pod filmikiem Maliny.... i zeby nie bylo ja ja śledzę na YouTube  i tu tez często zaglądam. Przyznaje sie🤭🤗

Ja oglądam jako jedyny kanal na yt bo to świetna rozrywka posłuchać nawiedzonej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Filozofia napisał:

No ale zobaczcie,żeby nie Malina i jej świta to by się nic nie działo na tym cafe, a tak..rozkrecilyscie się trochę 🤣🤣🤣

Myślę, że na kafe jest już inna królowa, która stale zapewnia rozrywkę. Malina może spokojnie urlop sobie zrobić, a tutaj dalej będzie ruch 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Filozofia napisał:

Cos takiego,a tu wszystkie piszą ze nieee,nie ogladam... ogladam wyrywkowo.... oglądałam kiedyś...ja jej nie lubie ogladac...buahahaha🤣🤣🤣🤣 ale wszystkie sie udzielają i z dokładnością co do slowa powtórzą każdy komentarz zarówno na cafe jak i pod filmikiem Maliny.... i zeby nie bylo ja ja śledzę na YouTube  i tu tez często zaglądam. Przyznaje sie🤭🤗

Ale żeby czytac komentarze pod filmami nie trzeba ogladac. Nie dziękuj 🤣. Lubię poczytać komentarze bo wtedy wiem o czym film i czy znowu byl clickbajt.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
39 minut temu, Gość Gość Anna napisał:

Serio ona matury nie ma, przecież są licea weekendowe. 

Do żadnej pracy się nigdy nie garnęła więc nie przejmuje się swoim wykształceniem.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Gość Gość Anna napisał:

Serio ona matury nie ma, przecież są licea weekendowe. 

Ona z pogardą wypowiada sie o ludziach którzy mają wyższe wykształcenie. Ciągle przygaduje ze jest mądrzejsza mimo ze szkoły żadnej nie skończyła a zna osoby z doktoratem które sa głupie xD tak leczy swoje kompleksy. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pstarzynskaaa napisał:

Ona z pogardą wypowiada sie o ludziach którzy mają wyższe wykształcenie. Ciągle przygaduje ze jest mądrzejsza mimo ze szkoły żadnej nie skończyła a zna osoby z doktoratem które sa głupie xD tak leczy swoje kompleksy. 

Przecież posiadanie matury to nie jest wyższe wykształcenie a jej brak w jej przypadku to czyste lenistwo. Zrobiłaby już dawno ze względu na syna żeby się nie musiał wstydzić, że matka nawet matury nie ma. Od tego siedzenia na stołku już dawno się uwsteczniła, poszłaby do pracy, do ludzi to dawno by zmieniła poglądy a nie tylko na mężu wisi i tych paru groszy z you tuba. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, pstarzynskaaa napisał:

Ona z pogardą wypowiada sie o ludziach którzy mają wyższe wykształcenie. Ciągle przygaduje ze jest mądrzejsza mimo ze szkoły żadnej nie skończyła a zna osoby z doktoratem które sa głupie xD tak leczy swoje kompleksy. 

Widocznie ma ogromne kompleksy na tym punkcie ale jest zbyt leniwa, żeby wrócić do nauki.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2024 o 11:15, Wsedno napisał:

Ja Malinową oglądałam przez jakiś czas parę lat temu na wyrywki. I pamiętam, że sama mówiła, że pracowała zawodowo ostatni raz przed urodzeniem syna i że nie zapowiada się, aby miała na razie szukać pracy. Później jej nie oglądałam, ale z kafe wiem, że otworzyła swój sklepik z ciuchami. Zresztą , nagrywała pewnie przez 10 lat, a z jej filmów wynikało, że cały dzień ogarnia dom i syna - kawka rano, wyjście na zakupy, holik zakupowy, obiad, ploteczki. No nic więcej z tych filmów nie wynikało.  To co teraz sie pluje, że ludzie myślą, że nic nie robi? Powiedziałaby wprost - poszłam do pracy, dlatego nie mam czasu. A tutaj taka konspiracja i jeszcze bulwers, że ktoś jej coś napisał...

 

Siedzenie w chałupie i pierdzenie w stołek cały dzień z przerwami na szykowanie żarcia i jedzenie bo nie rozumiem co ona miała do ogarniania na 2 pokojach. Jeden plus to pies bo z domu miała okazję wyjść. Może się szykuje wreszcie pójść do roboty bo wiecie 800 plus wieczne nie będzie a synowi wypadałoby cokolwiek pomóc na starcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Oh Celinee napisał:

Widocznie ma ogromne kompleksy na tym punkcie ale jest zbyt leniwa, żeby wrócić do nauki.

Ten jej mąż też dziwne, że jej nie wypchnął z chałupy do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość Anna napisał:

Siedzenie w chałupie i pierdzenie w stołek cały dzień z przerwami na szykowanie żarcia i jedzenie bo nie rozumiem co ona miała do ogarniania na 2 pokojach. Jeden plus to pies bo z domu miała okazję wyjść. Może się szykuje wreszcie pójść do roboty bo wiecie 800 plus wieczne nie będzie a synowi wypadałoby cokolwiek pomóc na starcie. 

Pewnie będzie się nogami i rękoma zapierać, żeby tylko całe życie się obijać. Już to, że przez tyle lat nie poszła do pracy świadczy o tym, że jest leniem.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość Anna napisał:

Ten jej mąż też dziwne, że jej nie wypchnął z chałupy do szkoły.

a przede wszystkim do roboty

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Oh Celinee napisał:

a przede wszystkim do roboty

Dla niej praca to nagrywanie tych vlogow z tym co kupiła i co zjadla xD

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Oh Celinee napisał:

Pewnie będzie się nogami i rękoma zapierać, żeby tylko całe życie się obijać. Już to, że przez tyle lat nie poszła do pracy świadczy o tym, że jest leniem.

Serio nie wiem co można robić całe dnie w domu gdzie tak naprawdę jej syn to już nie dziecko i ma swoje życie, kolegów itp. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pstarzynskaaa napisał:

Dla niej praca to nagrywanie tych vlogow z tym co kupiła i co zjadla xD

To raczej jakaś forma dorabiania a nie praca bo nie sądzę, że ma z tego najniższą na rękę co miesiąc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość Anna napisał:

Serio nie wiem co można robić całe dnie w domu gdzie tak naprawdę jej syn to już nie dziecko i ma swoje życie, kolegów itp. 

Dlatego wymyśla jakieś niestworzone historie i papla o doopie Maryni do kamery.

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Ania jest inteligentna. Jak coś mówi, to aż miło się jej słucha.

A jeśli chodzi o pracę, to YT też jest pracą. Ona ma wiele filmów na kanale, hejterki też jej nabijają wyświetlenia i dają zarabiać. Także mówicie, że ona nie pracuje, a same dajecie jej pensje. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Zołi napisał:

Uważam, że Ania jest inteligentna. Jak coś mówi, to aż miło się jej słucha.

A jeśli chodzi o pracę, to YT też jest pracą. Ona ma wiele filmów na kanale, hejterki też jej nabijają wyświetlenia i dają zarabiać. Także mówicie, że ona nie pracuje, a same dajecie jej pensje. 

Tobie to juz podziekujemy. Czytając twoje głupoty nie tylko w tym wątku to strata czasu dla wszystkich. Szanujmy nawzajem swój czas dlatego nie troluj wiecej. Idź swoje bajki pisać na odpowiednim portalu. Bo tu pisza ludzie dorośli, którzy w twoje bajdurzenie nie wierzą. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Zołi napisał:

Uważam, że Ania jest inteligentna. Jak coś mówi, to aż miło się jej słucha.

Czy dziś mamy 1kwietnia?

😆😆😆

Czy może inspiracja z "Łubu dubu Łubudubu niech nam żyje prezes naszego klubu."😆😆😆

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Zołi napisał:

Uważam, że Ania jest inteligentna. Jak coś mówi, to aż miło się jej słucha.

A jeśli chodzi o pracę, to YT też jest pracą. Ona ma wiele filmów na kanale, hejterki też jej nabijają wyświetlenia i dają zarabiać. Także mówicie, że ona nie pracuje, a same dajecie jej pensje. 

Ania jest inteligentna- świetny żart, jest zołzowata i jędzowata, nie potrafi przejść obojętnie wobec konstruktywnej krytyki, coś tam robi, jakiś najprostszy kurs, a du...pę nosi wysoko, jakby doktorat robiła.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Zołi napisał:

Uważam, że Ania jest inteligentna. Jak coś mówi, to aż miło się jej słucha.

A jeśli chodzi o pracę, to YT też jest pracą. Ona ma wiele filmów na kanale, hejterki też jej nabijają wyświetlenia i dają zarabiać. Także mówicie, że ona nie pracuje, a same dajecie jej pensje. 

Chyba ci się myli inteligencja z chamstwem i prostactwem

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, kiki57 napisał:

Ania jest inteligentna- świetny żart, jest zołzowata i jędzowata, nie potrafi przejść obojętnie wobec konstruktywnej krytyki, coś tam robi, jakiś najprostszy kurs, a du...pę nosi wysoko, jakby doktorat robiła.

 

Druga sprawa, to jaki ten ktos musi być sam pusty, żeby takie malinowe (szusze) uważac za kogoś inteligentnego.

Jaki ten ktos musi być leniwy lub/i wykonywać małoznaczącą i małointeresującą prace, żeby malinowe  (szusozwe) bzdury i pokazywanie zakupow dyskontow za prace.

Jak ten ktoś musi mało zarabiać, żeby wzdychać do zarobkow takich malinowych (szusz), ktorych co najwyzej stac na robienie niekontrolowanych zakupow w dyskontach (ktore i tak najprawdopodobniej wrzucaja w koszta - wszak to rekwizyty do zajecia, z ktorego sie rozliczaja).

PS I jesli (o ile) sie skusze na czegos ogladanie na orginalnej platformie, to co najwyzej dorzucam sie do ich jałumużny za granie pajaca 😄 Lubie czasem ogladnac kabaret 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Hellena.De.Vil napisał:

Czy dziś mamy 1kwietnia?

😆😆😆

Czy może inspiracja z "Łubu dubu Łubudubu niech nam żyje prezes naszego klubu."😆😆😆

 

Nie. Naprawdę lubię Anię. Normalna kobieta, fajnie się jej słucha.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Zołi napisał:

Nie. Naprawdę lubię Anię. Normalna kobieta, fajnie się jej słucha.

Powodzenia, słuchaj dalej malinowych mądrości z du....py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2024 o 11:06, kiki57 napisał:

Powodzenia, słuchaj dalej malinowych mądrości z du....py

A twoje skąd są? Trzaskasz niepochlebne posty o niej, ciągle po niej jedziesz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×