Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kiki57

Dietetyczka bez matury, uwaga Leszno i okolice!

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Co tam u Maliny bajkopisarki? Wyrwała już te martwe zęby, wymieniła indukcje na gazówke, kupila dzialke czy na gadce sie jak zwykle skończyło?

Edytowano przez Etoile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Etoile napisał:

Co tam u Maliny bajkopisarki? Wyrwała już te martwe zęby, wymieniła indukcje na gazówke, kupila dzialke czy na gadce sie jak zwykle skończyło?

Poszla do pracy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, eustachiavye napisał:

Wiekszej rewelacji nam już nie zafunduje chyba 

Latem Malina planuje pojechać na Podkarpacie i zapoznać się z majętną rodziną swojego nieżyjącego ojca. Sądząc po garbatym malinowym nosie będą to zapewne niebylejacy właściciele okazałych nieruchomości tudzież sklepów jubilerskich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, eustachiavye napisał:

Poszla do pracy 😄

Gdzie pracuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, eustachiavye napisał:

Poszla do pracy 😄

Nie wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Dobra _Dusza napisał:

Latem Malina planuje pojechać na Podkarpacie i zapoznać się z majętną rodziną swojego nieżyjącego ojca. Sądząc po garbatym malinowym nosie będą to zapewne niebylejacy właściciele okazałych nieruchomości tudzież sklepów jubilerskich. 

Haha ona i jej plany. Jak zwykle będzie cale wakacje w chacie sama siedzieć i tyle. Nigdzie nie pojedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ta_z_1_ napisał:

Gdzie pracuje 

Nie wiadomo. Robi z tego wielką tajemnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malinowa zbyt zmęczona i zarobiona by zrobić coś dobrego do jedzenia na święta. Co za egoistka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, renulka60 napisał:

Coś o Arturze ostatnio cicho ......

 

 

Podejrzane. Chyba odczekał aż dzieciak dorośnie - pewnie już wczesniej miał z tyłu głowy ucieczkę, dlatego spełniał wszystkie życzenia damesy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, eustachiavye napisał:

Podejrzane. Chyba odczekał aż dzieciak dorośnie - pewnie już wczesniej miał z tyłu głowy ucieczkę, dlatego spełniał wszystkie życzenia damesy 

On chyba jest taki pantoflarz, że do końca życia będzie służył królowej

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eustachiavye napisał:

Podejrzane. Chyba odczekał aż dzieciak dorośnie - pewnie już wczesniej miał z tyłu głowy ucieczkę, dlatego spełniał wszystkie życzenia damesy 

Stary tam dalej pod pantoflem siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a pies jest z nią?

wcześniej byl chyba w każdym filmie, a teraz włączyłam jeden i niedawno jakiś jeden też i w żadnym psa nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, renulka60 napisał:

Coś o Arturze ostatnio cicho ......

 

 

Kilka razy juz pisałam - nie obserwuja sie juz na IG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Święta  bez szykowania spędzane z .... Z.  zającem 🐰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Jak ostatnio widzialam jej film co galada , że kupi sobie jakieś upatrzone, wypasione buty to gadala że czeka na starego aż ja zawiezie do Wrocławia czy poznania bo tylko tam można je dostać. To bylo moze z 1 tydz temu albo 2. 

Edytowano przez Etoile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Hellena.De.Vil napisał:

Kilka razy juz pisałam - nie obserwuja sie juz na IG

jak sie nazywa jego profil na IG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi sie jeszcze, ze ostatnio pokazywała zakupy chyba z Włoch. Wiec to maz je przywiozl jak byl w trasie. On to taka ...a co nie ma swojego zdania. Ona po nim jedzie a on siedzi cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Anka1212 napisał:

jak sie nazywa jego profil na IG?

jego imie i nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest faktycznie trochę dziwne. Bruna nie widać o Artku cisza. Na święta też ciast ani sałatki nie będzie. Anka gdzieś wychodzi wieczorami 😂 (może do pracy). Dziwna sprawa 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Hellena.De.Vil napisał:

jego imie i nazwisko

nie wiem jak oni maja na nazwisko 😄

mogłabyś mi podać jego login w wiadomości prywatnej?

 

Edytowano przez Anka1212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ta_z_1_ napisał:

To jest faktycznie trochę dziwne. Bruna nie widać o Artku cisza. Na święta też ciast ani sałatki nie będzie. Anka gdzieś wychodzi wieczorami 😂 (może do pracy). Dziwna sprawa 😅

Na pewno coś tam sie zadziało, bo ona się w ogóle inaczej zachowuje. Jest jakaś bardzo nerwowa i jakby zmęczona.

Jej popołudniowe wyjścia i późne powroty pasują do pracy na drugą zmianę, więc możliwe że pracuje. Ale czy to jedyne zmiany w jej życiu nie wiadomo, jednak chyba samo podjęcie pracy nie wpłynęło by tak na nią.

Nie wiem czy psa nie ma, ale w kilku filmach go nie widziałam a wcześniej był ciagle, więc wydało mi sie to dziwne. W filmikach ktore widziałam wspomniała o synu, a o mężu nic, a wcześniej też często jakos go wspominała. A jeszcze jak wczesniej sie obserwowali na instagramie z mezem a teraz nie to tez trochę dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pracy w restauracji też się wraca około północy 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
10 minut temu, Urzedasek napisał:

Z pracy w restauracji też się wraca około północy 😛

Na kucharkę nie ma kwalifikacji, na menedżera tym bardziej, na kelnerkę moze by ją ktoś wziął, jeśli nie szuka osoby z doświadczeniem.

Kelnerka, kasjerka, pracownik produkcji to właśnie takie opcje możliwe dla niej.

Edytowano przez Anka1212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pracy potrzebne jej czarne ubrania i rekawiczki czarne gumowe. To raczej praca fizyczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Anka1212 napisał:

Na kucharkę nie ma kwalifikacji, na menedżera tym bardziej, na kelnerkę moze by ją ktoś wziął, jeśli nie szuka osoby z doświadczeniem.

Kelnerka, kasjerka, pracownik produkcji to właśnie takie opcje możliwe dla niej.

Okej 🙂 Nie śledzę jej filmów na bieżąco, skoro tak piszecie to spoko. Ale co do kwalifikacji, to przecież ona jest z zawodu kucharką?! Mówiła kiedyś, że miała praktyki u sióstr zakonnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Anka1212 napisał:

Na pewno coś tam sie zadziało, bo ona się w ogóle inaczej zachowuje. Jest jakaś bardzo nerwowa i jakby zmęczona.

Jej popołudniowe wyjścia i późne powroty pasują do pracy na drugą zmianę, więc możliwe że pracuje. Ale czy to jedyne zmiany w jej życiu nie wiadomo, jednak chyba samo podjęcie pracy nie wpłynęło by tak na nią.

Nie wiem czy psa nie ma, ale w kilku filmach go nie widziałam a wcześniej był ciagle, więc wydało mi sie to dziwne. W filmikach ktore widziałam wspomniała o synu, a o mężu nic, a wcześniej też często jakos go wspominała. A jeszcze jak wczesniej sie obserwowali na instagramie z mezem a teraz nie to tez trochę dziwnie.

Anka odbiła męża Jolce i teraz sie juz nie przyjaźnią. A syn siedzi w poprawczaku, Artur wyjechał za granicę i juz nie mieszka w Lesznie i zabrał ze sobą psa,  Malinowa pracuje w Biedronce na Zatorzu,ale niedługo zmienia prace i będzie pracowala w Hotelu Wieniawa. Co jeszcze chcecie wiedzieć?  

  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Filozofia napisał:

Anka odbiła męża Jolce i teraz sie juz nie przyjaźnią. A syn siedzi w poprawczaku, Artur wyjechał za granicę i juz nie mieszka w Lesznie i zabrał ze sobą psa,  Malinowa pracuje w Biedronce na Zatorzu,ale niedługo zmienia prace i będzie pracowala w Hotelu Wieniawa. Co jeszcze chcecie wiedzieć?  

Dziwny zbieg okoliczności że tylko tu się udzielasz. Masz bujna wyobraźnię tylko szkoda że w te swoje bajki wciągasz najbliższych. Ciekawe czy oni o tym wiedza jak ich obgadujesz. Idz te swoje bajki opowiadać we vlogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×