Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MiuMiu

Kinia Wiczyńska

Polecane posty

Co się stało z tą dziewczyną? Nie mówię już o wadze CO Z JEJ GŁOSEM. Mówi też to przez livy, że dużo mówi. Znam nauczycielki w przedszkolach które 5 dni w tygodniu przekrzykują się z grupą 20 dzieci i nie mają takiego głosu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
7 minut temu, MiuMiu napisał:

Co się stało z tą dziewczyną? Nie mówię już o wadze CO Z JEJ GŁOSEM. Mówi też to przez livy, że dużo mówi. Znam nauczycielki w przedszkolach które 5 dni w tygodniu przekrzykują się z grupą 20 dzieci i nie mają takiego głosu 

Może chora tarczyca? To też zmienia głos.

Edytowano przez do_kitu55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, MiuMiu napisał:

Co się stało z tą dziewczyną? Nie mówię już o wadze CO Z JEJ GŁOSEM. Mówi też to przez livy, że dużo mówi. Znam nauczycielki w przedszkolach które 5 dni w tygodniu przekrzykują się z grupą 20 dzieci i nie mają takiego głosu 

Myślę, że ma problemy ze zdrowiem, a zarówno waga jak i głos to kwestia hormonów. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal mi tej dziewczyny. Bardzo źle się z nią dzieje. Obejrzyjcie nowy film. Na rękach ma okropnie zwiększone owlosienie. Nigdy tak nie miała. Widać, że bierze leki hormonalne. Do tego ten głos. Powinna zrobić przerwę od internetu i zająć się na dobre swoim zdrowiem. Obejrzyjcie chociażby filmy z przed roku. Tam wygląda jak zdrowa dziewczyna, a te ostatnie filmy... Koszmar. Mam nadzieję, że dojdzie do niej, co się z nią dzieje i zadba bardziej o siebie. Ma dopiero niecałe 22 lata. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 minut temu, StrawberryFlavour napisał:

Żal mi tej dziewczyny. Bardzo źle się z nią dzieje. Obejrzyjcie nowy film. Na rękach ma okropnie zwiększone owlosienie. Nigdy tak nie miała. Widać, że bierze leki hormonalne. Do tego ten głos. Powinna zrobić przerwę od internetu i zająć się na dobre swoim zdrowiem. Obejrzyjcie chociażby filmy z przed roku. Tam wygląda jak zdrowa dziewczyna, a te ostatnie filmy... Koszmar. Mam nadzieję, że dojdzie do niej, co się z nią dzieje i zadba bardziej o siebie. Ma dopiero niecałe 22 lata. 

A skąd pomysł, że nic z tym nie robi? Może się leczy. Ty też byś rzuciła pracę, po to, żeby kilka razy dziennie brać tabletki i raz w miesiącu odwiedzić lekarza?

Okropny komentarz, który obwinia Bogu ducha winna dziewczyne za to, że ma problemy ze zdrowiem...

Edytowano przez Lolalola
  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Gdzie ja ją obwiniam, dziwna jednostko? Napisałam to, co widzę. Z troski.  Do tego, jeżeli aż tak sobie sama ze sobą nie radzi, powinna odciąć się od sieci, zająć normalną pracą i NA DOBRE swoim zdrowiem. Nie masz pojęcia o życiu, skoro gadasz takie farmazony. 

YouTube to nie prawdziwe życie. Dorośnij. 

Edytowano przez StrawberryFlavour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie rozbrajają te teksty o prawdziwej pracy 😄

zresztą, dla osoby chorej taka praca chyba jest lepsza, bo sama sobie ustala czas pracy i może wziąć wolne, np na wizytę u lekarza albo kiedy gorzej się czuje, wtedy kiedy chce

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, StrawberryFlavour napisał:

Gdzie ja ją obwiniam, dziwna jednostko? Napisałam to, co widzę. Z troski.  Do tego, jeżeli aż tak sobie sama ze sobą nie radzi, powinna odciąć się od sieci, zająć normalną pracą i NA DOBRE swoim zdrowiem. Nie masz pojęcia o życiu, skoro gadasz takie farmazony. 

YouTube to nie prawdziwe życie. Dorośnij. 

"Mam nadzieję, że dojdzie do niej, co się z nią dzieje" a ten tekst? Obawiam się, że ona doskonale sobie zdaje z tego sprawę, a to że ci się nie chwali swoim stanem zdrowia, nie oznacza że nie jest świadoma sytuacji.

Widać jakie ty masz pojęcie o życiu, skoro każesz jej iść do "normalnej pracy". Już od mniej więcej 10 lat praca w sieci to normalna praca, ale może kiedyś "do ciebie dojdzie, co się dzieje" na świecie i się o tym przekonasz, że nie trzeba chodzić do biura na 8 godzin, żeby pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, StrawberryFlavour napisał:

Gdzie ja ją obwiniam, dziwna jednostko? Napisałam to, co widzę. Z troski.  Do tego, jeżeli aż tak sobie sama ze sobą nie radzi, powinna odciąć się od sieci, zająć normalną pracą i NA DOBRE swoim zdrowiem. Nie masz pojęcia o życiu, skoro gadasz takie farmazony. 

YouTube to nie prawdziwe życie. Dorośnij. 

I skąd to przekonanie, że ona sobie ze sobą nie radzi? Bo nie rozumiem. Leczenie i zdrowienie to proces, nie dzieje się z dnia na dzień.

I nie wyjeżdżaj z tekstami o trosce, bo nie jesteś troskliwą, tylko wredna.

Edytowano przez Lolalola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, StrawberryFlavour napisał:

Gdzie ja ją obwiniam, dziwna jednostko? Napisałam to, co widzę. Z troski.  Do tego, jeżeli aż tak sobie sama ze sobą nie radzi, powinna odciąć się od sieci, zająć normalną pracą i NA DOBRE swoim zdrowiem. Nie masz pojęcia o życiu, skoro gadasz takie farmazony. 

YouTube to nie prawdziwe życie. Dorośnij. 

Taak, z troski, Matka Teresa z Kafeterii się znalazła 😄 Weź się nie ośmieszaj - drażni Cię wygląd i głos Kingi, nic więcej. Nie robisz tego z troski, a dlatego, że drażni cię jej negatywna zmiana wizualna, mało tego, wspominasz wyłącznie o wyglądzie: hirsutyzm, zmiana wagi, zmiana głosu. Typowe dla hipokrytów 😄 Jeżeli ona choruje na coś, to strasznie jej współczuję, bo przechodziłam przez to samo - też zapadłam w młodym wieku na chorobę, która zmieniła mój wygląd i to drastycznie. Teraz jestem już taka jak kiedyś, ale to straszne widzieć zdjęcia i nie poznawać siebie, ale wygląd to naprawdę tylko wierzchołek góry lodowej i najmniejszy problem tak naprawdę. Natomiast pustaki tego nigdy nie zrozumieją, jedyne co, to gadają to, co widać. A do tego insynuacja, że nie dba o swoje zdrowie, heheh dobre. To, że nie da się czegoś szybko wyleczyć, nie oznacza, że olała temat, zaskoczę cię: są na świecie powazne choroby, które leczy się latami. Pustak straszny z ciebie. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do "normalnej pracy" - normalna praca to pewnie według ciebie jedynie orka w biedrze czy innym lidlaku za psie pieniądze. Biednie, ale przynajmniej ciężko 😄 A taka Kinia, czy się to komuś podoba czy nie, zarobi na tej wirtualnej działalności o wiele więcej niż kasjerka i pewnie dzięki temu stać ją na lepszych lekarzy i pewnie krótszą ścieżkę leczenia i tego jej życzę. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Lolalola napisał:

I skąd to przekonanie, że ona sobie ze sobą nie radzi? Bo nie rozumiem. Leczenie i zdrowienie to proces, nie dzieje się z dnia na dzień.

I nie wyjeżdżaj z tekstami o trosce, bo nie jesteś troskliwą, tylko wredna.

Nie radzi to widać zagubiona partnerów wybiera toksycznych. Dziwnym trafem jak nie miała takiego fejmu to była szalona zwykła dziewczyną odkąd wleciał hajs jej totalnie odbiło. Jej rodzicom też.. Tam się źle dzieje. A Kinia zamiast iść do psychodietetyka wpieprza na totege i chce się odchudzać jakimiś lipo iniekcjami. Słaby przykład dla dzieci które ja utrzymują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiła na lajvie, że jest uzależniona od xanaxu, bierze 7-8 tabletek dziennie. Ale teraz próbuje zmniejszyć ilość. Do tego depresja, stany lękowe i picie alko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2024 o 01:24, mari napisał:

Mówiła na lajvie, że jest uzależniona od xanaxu, bierze 7-8 tabletek dziennie. Ale teraz próbuje zmniejszyć ilość. Do tego depresja, stany lękowe i picie alko

Ile tego bierze?😱 Biedna dziewczyna - oby się uporała z tym wszystkim 😪 Nie oceniajcie ludzi po wyglądzie, bo nie macie pojęcia z czym zmagają się na co dzień 😡

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2024 o 01:24, mari napisał:

Mówiła na lajvie, że jest uzależniona od xanaxu, bierze 7-8 tabletek dziennie. Ale teraz próbuje zmniejszyć ilość. Do tego depresja, stany lękowe i picie alko

Boże, biedna dziewczyna. I do tego zagubiona. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×