Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Agamelon

Kanały YT perfumowe

Polecane posty

Lubicie oglądać na YT kanały o perfumach? Jakie polecacie? 

Ja lubię:

fragranza80

Eryka Nawrocka 

Miss Kejt 

Miss Potocky 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam Miss Kejt i Miss Potocky, bardzo lubię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miss Kejt cała wysmarowana za ciemnym samoopalaczem... Dłonie ma często z zaciekami i białe miejsca między palcami. Ale te jej ubrania i ciało muszą śmierdzieć chemikaliami. Wiem, że dzisiejsze samoopalacze pachną inaczej niż kiedyś, ale nikt mi nie powie, że są całkiem bezwonne. Dobrze dla otoczenia, że chociaż perfumami zabija ten smród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z polskiego YT lubię Misspotocky i Hanella TV.
Fragranza mi się już przejadła, nic odkrywczego, a seria perfumy na tacy to dla mnie strata czasu. Miss Kejt nie mogę oglądać, z uwagi na błędy językowe, które robi i bije od niej taki dziwny vibe. 
Najbardziej różnorodny jest kanał Aroma. Monika ma swój sklep, a niedawno otworzyła perfumerię. Ma dużą wiedzę na temat zapachów, opowiada o nich z pasją. Tylko Monika też niestety nie potrafi wypowiedzieć się poprawnie po polsku plus nie potrafi wymówić poprawnie marek i nazw perfum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu oglądałam Perfumowy Ogród Agaty czy jakoś tak, nawet kupiłam jej książkę. Miałam fazę na perfumy i Agata wtedy chyba poza blogiem SabbathOfSenses była jedyna (Olfaktorii nie liczę…) która naprawdę ciekawie opowiadała. Potem coś się zaczęło psuć i Agata bardzo narzekała że ma małą oglądalność, że inni kupują suby… ogólnie jakiś dziwny ból tyłka jej się włączył i odsubowalam. Może znowu do niej zajrzę….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też Agatę odsubrybowałam, zaczęła wszystkich o wszystko obwiniać, jakaś taka zła energia biła od niej i nie mogłam już oglądać, a kiedyś lubiłam i mam jej książkę. Teraz głównie oglądam MissPotocky, Miss Kejt i Hanellę TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wafel napisał:

Dawno temu oglądałam Perfumowy Ogród Agaty czy jakoś tak, nawet kupiłam jej książkę. Miałam fazę na perfumy i Agata wtedy chyba poza blogiem SabbathOfSenses była jedyna (Olfaktorii nie liczę…) która naprawdę ciekawie opowiadała. Potem coś się zaczęło psuć i Agata bardzo narzekała że ma małą oglądalność, że inni kupują suby… ogólnie jakiś dziwny ból tyłka jej się włączył i odsubowalam. Może znowu do niej zajrzę….

Część widzów odeszła od niej jak zaczęła „przygodę” z polityką. A te sugestie o kupionych synach są niedorzeczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię Erykę Nawrocką, Hanellę, Perfumy Erato i 80Fragranzę, perfumowe filmy u Green Tea. U Miss Kejt nie lubię jej montażu filmów, Monika z Aroma mówi zbyt szybko i za bardzo się ekscytuje jak dla mnie, Miss Potocky za bardzo poszła w niszę. Na perfumach się nie znam, nie mam wyrobionego gustu, wiele zapachów mi się podoba i po takich filmach oczekuję po prostu miłego spędzenia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ja też chętnie posłuchałabym o różnych perfumach, i tańszych i droższych, ale bardziej różnorodnie, bo teraz jest boom na arabskie i wszyscy tylko o nich, albo rzeczywiście tak jak MissPotocky baaardzo droga nisza. Nie wiem czy aż tak dużo osób kupuje perfumy za 1200 zł czy coś koło tego. Lubię słuchać o perfumach, ale ceny czasem mnie przerażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam kiedyś Arome, ale mam wrażenie, że wszystko jej się podoba i trudno rozróżnić co jest rzeczywiście dobre a co nie. Miss Kejt oglądam, ale mamy chyba inny gust. Najbardziej trafia do mnie Miss Potocky, ale rzeczywiście za dużo niszy, ale zdarza się, że nadal mówi np. O zamiennikach 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza jest MissPotocky - owszem sporo niszy ale mainstream też się znajdzie.

Bardzo fajna jest Klaudia She-wolf.

Perfumy Erato też czasami obejrzę chociaż ostatnio pokazuje za dużo "arabów".

Natalia od perfum - też trochę niszowo ale można zajrzeć.

Fragranza80 i Eryka Nawrocka to nie do końca moje klimaty. Za dużo perfum katalogowych i mam wrażenie, że cały czas przewijają się te same zapachy. Drogie są krytykowane za to, że... są drogie. Bez sensu. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kieeeeedyś jak jeszcze Olfaktoria nagrywała na YT to przyznaję, że jej polecenia perfum bardzo mi się sprawdzały. Tak z 8 na 10 przypadło mi do gustu. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.06.2024 o 14:02, Masynamaria napisał:

Kieeeeedyś jak jeszcze Olfaktoria nagrywała na YT to przyznaję, że jej polecenia perfum bardzo mi się sprawdzały. Tak z 8 na 10 przypadło mi do gustu. 

Fakt Olfa polecała fajne perfumy, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubiłam Izabelę K. ale ona chyba przeszła na bardziej lajfstajlowy kanał. do tego ScentStylist, i jeszcze  pamiętam jedną z dziewczyn o dość orientalnej urodzie, niestety nie pamiętam nicku, ale też już od dawna nie nagrywa.

Miss Kejt, dawno nie oglądałam ale tak... pamiętam jej film o kosmetycznych ulubieńcach w których wspominała o samoopalaczu że, taki świetny a nadgarstki, pomarańczowo brązowe... ale pomijając. Czasami drażnił mnie styl w jakim opisywała zapachy, zadając pytania... np. zapach który chciałam wam przedstawić jest dość słodki, nosiłam go częściej zimą, niż wiosną... I CO TO JEST ZA ZAPACH???? Oczywiście jest to zapach.... i tak przez wszystkie perfumy w filmie.

Pozzzzzzziomka także ma dość ciężki przekaz i na kanale jest straszny bałagan. Nie idzie się połapać w tych filmach, tytułach itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziomke kojarzę z wizażu i mam podobne odczucia, interesuje mnie jej zbiory perfumowe ale przekaz do mnie nie trafia kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×