Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Były jakieś nowe wpisy w poprzednim temacie? Widać gremlin karmi swój nałóg i usunął wątek biegnąc na bieżni

Edytowano przez LadyZgaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, LadyZgaga napisał:

Były jakieś nowe wpisy w poprzednim temacie? Widać gremlin karmi swój nałóg i usunął wątek biegnąc na bieżni

Ja podejrzewam, że Blejuś strzelił fochem, bo wcześniej jak się udzielał ze swoimi "mądrościami", to jakoś nie spadało. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Został zaorany i już nie ma czym się mądrzyć, więc zrzuca wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie - po co? To tylko nakręca kolejne rozmowy, i kolejne… A przecież jak będą zrzucać to po prostu przejdziemy na Discorda i to chyba dla nich będzie największa tragedia, gdyż nie będą mieli tam wstępu i nie będą mogli się nakręcać ze obrazajom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.03.2024 o 11:01, poludnica napisał:

Zastanawia mnie - po co? To tylko nakręca kolejne rozmowy, i kolejne… A przecież jak będą zrzucać to po prostu przejdziemy na Discorda i to chyba dla nich będzie największa tragedia, gdyż nie będą mieli tam wstępu i nie będą mogli się nakręcać ze obrazajom

Attentionwhoryzm zawsze bierze u nich górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.03.2024 o 03:54, aggressive napisał:

Został zaorany i już nie ma czym się mądrzyć, więc zrzuca wątki.

Nie, po prostu miał zaparcie i nie miał jak przeglądać podczas srania waszych wątków. Miłe zaskoczenie, że poprzedni wątek w tym czasie spadł, tho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.03.2024 o 11:01, poludnica napisał:

Zastanawia mnie - po co? To tylko nakręca kolejne rozmowy, i kolejne… A przecież jak będą zrzucać to po prostu przejdziemy na Discorda i to chyba dla nich będzie największa tragedia, gdyż nie będą mieli tam wstępu i nie będą mogli się nakręcać ze obrazajom

Naprawdę wymagasz od ludzi z tego środowiska odrobiny logiki, myślenia i rigczu? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Spaceboy napisał:

Nie, po prostu miał zaparcie i nie miał jak przeglądać podczas srania waszych wątków. Miłe zaskoczenie, że poprzedni wątek w tym czasie spadł, tho.

Oczywiście musisz wspomnieć o kale. Najwyraźniej bycie lewakiem to fiksacja na punkcie tematów okołoodbytniczych. Cóż, przynajmniej nie leżysz w swoich odchodach jak twoja idolka.

Polecam zmianę diety. 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.03.2024 o 11:01, poludnica napisał:

Zastanawia mnie - po co? To tylko nakręca kolejne rozmowy, i kolejne… A przecież jak będą zrzucać to po prostu przejdziemy na Discorda i to chyba dla nich będzie największa tragedia, gdyż nie będą mieli tam wstępu i nie będą mogli się nakręcać ze obrazajom

Przejście przez was na discorda będzie preferowane, nie będzie przynajmniej smrodu wyskakującego w wyszukiwarce 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Spaceboy napisał:

Przejście przez was na discorda będzie preferowane, nie będzie przynajmniej smrodu wyskakującego w wyszukiwarce 👍

No tak, jestem pewna, że jak wpisujesz "Lena" w google, to na pierwszej stronie wyświetlają się same posty z kafeterii i wszyscy wiedzą o kogo chodzi.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, aggressive napisał:

No tak, jestem pewna, że jak wpisujesz "Lena" w google, to na pierwszej stronie wyświetlają się same posty z kafeterii i wszyscy wiedzą o kogo chodzi.

Taką retoryką tłumaczyła niemożność znalezienia pracy

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, aggressive napisał:

No tak, jestem pewna, że jak wpisujesz "Lena" w google, to na pierwszej stronie wyświetlają się same posty z kafeterii i wszyscy wiedzą o kogo chodzi.

Toć gdyby ona sama nie kwękała na Kafe, to w życiu bym tutaj nie trafiła. I chyba wtedy wątek znalazłam po wpisaniu Tess, a nie Lena.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jedzonelka napisał:

Taką retoryką tłumaczyła niemożność znalezienia pracy 

TROSZEŃKĘ racji miała, może nie tyle posty z kafe, ale w kilku branżach wiadoma osoba jest przedstawiana już jako branżowy mem. XD

  • Like 2
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba nie wina piszących tutaj, tylko jej stylu życia? (Nie piszę o chorobie - bo człowiek chory i dorosły się leczy, a nie żyje z innych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
21 godzin temu, jedzonelka napisał:

Taką retoryką tłumaczyła niemożność znalezienia pracy

HAHAHAHAHA😂🤣No tak, to przez złe kafeterianki-hejterki! A nie przez jej reputację osoby nieprofesjonalnej, na której nie można polegać, na którą sobie sama zapracowała poprzez uwalanie tematów.

Edytowano przez aggressive
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co bardziej zainteresuje rekrutera - np to że jak się wpisze imię i nazwisko to wyskakują z trzy zbiórki, każda na inny cel, profil na Twitterze z dziwnymi inbami także z podtekstem erotycznym oraz fanpejdz…

 

czy czyjeś rozmowy na Kafeteria gwiazdy gdzie nawet nie ma podanego imienia i nazwiska, z Google nie da rady trafić. Ale część postów na fanpejdzu faktycznie usunięta, także wizerunek trochę podratowany - choć do tej rady się bohaterka wątku zastosowała XD

  • Like 2
  • Thanks 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Magika De Czar napisał:

to ona dała screena z procesu rekrutacyjnego na IG czy ktoś inny?

Ona. Wrzuciła na instastories 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, LadyZgaga napisał:

Ona. Wrzuciła na instastories 

Razem z nazwą filmy i bodajże danymi rekrutera, dodajmy.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, aggressive napisał:

Razem z nazwą filmy i bodajże danymi rekrutera, dodajmy.

O wow, no jestem pod wrażeniem

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, LadyZgaga napisał:

Ona. Wrzuciła na instastories 

dzięki.

POV: nie mogę znaleźć pracy i nie mam pojęcia dlaczego 😭

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Teraz zlecenia na copy trudno dostać nawet bez takich gaf. Każdy chce pracy zdalnej albo sobie dorobić po godzinach, pisząc teksty, bo próg wejścia jest teoretycznie niski. Ten data analyst jest lepszym pomysłem. Chociaż to też teraz popularny kierunek. Ale przede wszystkim wymaga co najmniej kilku miesięcy intensywnej i czasem drogiej nauki by w ogóle mieć kwalifikacje.

Edytowano przez Rutynka
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim myślenia i samozaparcia, a szczególnie z tym drugim to u Leny wiadomo, jak jest.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by temat nie umarł. Nasza ulubienica kontynuuje udawanie, że nic się nie stało i w sumie to nie było żadnych zbióreczek do rozliczneia.

  • Like 3
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lena została zaorana koncertowo. Napisała posta o tym, że jacyś kolesie z twittera płacący tysiące dolarów za pseudo-bootcamp wojskowy mogliby pójść do prawdziwego wojska, ale pewnie boją się, że trzeba tam ścielić łóżko. Ktoś napisał: "Ty dużo wiesz o tym jak ciężkim zadaniem jest ścielenie łóżka, więc powinnaś rozumieć" 🤣🤣🤣

  • Haha 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Swoją drogą to bardzo zabawne, jak zarzekała się, że teraz dla niej twitter to będzie tylko pozytywny content i zwierzaczki, zero dram i wchłaniania negatywnych treści z sieci. Nie minęło dużo czasu, a już musi komentować nawet te dramy, które jej w żadnym stopniu nie dotyczą. Teraz tylko odliczam do momentu, kiedy kolejny raz zacznie pisać ofensywne bzdury o jedzeniu chomików, kotach połykających tampony czy czymś równie obrzydliwym, żeby wygenerować atencję na siebie. Przecież już zdecydowanie za długo jest na odwyku od inby i uwagi.

Edytowano przez aggressive
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona chyba za półtorej miesiąca wychodzi ze szpitala, co nie? To może być ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2024 o 18:01, aggressive napisał:

Ktoś napisał: "Ty dużo wiesz o tym jak ciężkim zadaniem jest ścielenie łóżka, więc powinnaś rozumieć" 🤣🤣🤣

Polemizowałabym, Lena nie ma żadnego płoblemu z zasłaniem łóżka.

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×