Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
maseło

LGS

Polecane posty

A w ostatnim filmie reklamują ubrania, w których chodzić de facto nie będą, (no może w jednej ...ence), bo to nie ich styl. Zwłaszcza Justyna w tych babcinych baletkach z paskiem (koszmarek modowy jak dla mnie) jest nieprzekonywująca. Ale za płatną i intratną współpracę pecunia non olet 😉 Nawet ze zniżką te ciuchy jak ktoś przytomnie zauważył są w wuj drogie. Zarabiam przyzwoicie, ale nie wydałabym za bluzkę 800 zł, bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, secretgarden napisał:

A w ostatnim filmie reklamują ubrania, w których chodzić de facto nie będą, (no może w jednej ...ence), bo to nie ich styl. Zwłaszcza Justyna w tych babcinych baletkach z paskiem (koszmarek modowy jak dla mnie) jest nieprzekonywująca. Ale za płatną i intratną współpracę pecunia non olet 😉 Nawet ze zniżką te ciuchy jak ktoś przytomnie zauważył są w wuj drogie. Zarabiam przyzwoicie, ale nie wydałabym za bluzkę 800 zł, bez jaj.

Włączyłam, wyłączyłam w połowie. One są niepoważne i sorry ale odleciały chyba na inną planetę. 
A potem widać na vlogach jak Justyna chodzi na sportowo w szerokich spodniach i bluzie. 
Nawet one już straciły na wiarygodności a szkoda, bo Justyna mi swego czasu bardzo pasowała w odbiorze bo Kaśka to sztuczna zawsze była. Dukała z kartki, wszystko albo wybitne albo perełka z pomarańczowymi plamami od bronzera, reklamując krem na makijaż i w słońcu żeby nie było widać struktury skóry ciągle poprawiając włosy. 

Edytowano przez redżina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

Ja się ma tym nie znam, ale ona chyba też nie za bardzo. Cała ta wypowiedź o tej ,,redukcji,, była jakaś niespójna. I jak ona się poświęca, że je serek z rzodkiewką... 

Jak dla mnie to jakieś chorobliwie to jej odchudzanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do ciuchów, to niby wie się, że one zarrklamują wszystko, ale i tak ten film pozostawił niesmak. Kreacje jak z tureckiej telenowali, i dla pań 50 plus. Kurczę, jak nie Sinsay na tym YT to takie kwiatki. Przeleciałam na  na suwaku, bo nie było na czym oka zawiesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Anitella napisał:

A co do ciuchów, to niby wie się, że one zarrklamują wszystko, ale i tak ten film pozostawił niesmak. Kreacje jak z tureckiej telenowali, i dla pań 50 plus. Kurczę, jak nie Sinsay na tym YT to takie kwiatki. Przeleciałam na  na suwaku, bo nie było na czym oka zawiesić.

A najlepsze że Sinsay też parę dni temu reklamowały 🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Anitella napisał:

A co do ciuchów, to niby wie się, że one zarrklamują wszystko, ale i tak ten film pozostawił niesmak. Kreacje jak z tureckiej telenowali, i dla pań 50 plus. Kurczę, jak nie Sinsay na tym YT to takie kwiatki. Przeleciałam na  na suwaku, bo nie było na czym oka zawiesić.

No niestety dziewczyny wiarygodność straciły już dawno. W rolkach śmigają w szerokich spodniach i czapkach z daszkiem, a tu grają "elyty",  w pańciowych  klapkach i baletkach sędziwej matrony, do tego jeszcze w  przeszacowanych cenowo ciuchach,  z totalnie innej niż ich bajki. Śmieszne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, secretgarden napisał:

No niestety dziewczyny wiarygodność straciły już dawno. W rolkach śmigają w szerokich spodniach i czapkach z daszkiem, a tu grają "elyty",  w pańciowych  klapkach i baletkach sędziwej matrony, do tego jeszcze w  przeszacowanych cenowo ciuchach,  z totalnie innej niż ich bajki. Śmieszne są.

Dokładnie. Człowiek patrzy na ten cyrk i zastanawia się, czy to się przekłada na sprzedaż. Bo jakoś trudno mi uwierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Anitella napisał:

Dokładnie. Człowiek patrzy na ten cyrk i zastanawia się, czy to się przekłada na sprzedaż. Bo jakoś trudno mi uwierzyć...

Wątpię, by ten target klientek oglądał lgs. One jak ktoś tu pisał odleciały na inną planetę i straciły kontakt z rzeczywistością. Chyba, że w grę wchodzi cynizm, kasa, misiu kasa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, secretgarden napisał:

Wątpię, by ten target klientek oglądał lgs. One jak ktoś tu pisał odleciały na inną planetę i straciły kontakt z rzeczywistością. Chyba, że w grę wchodzi cynizm, kasa, misiu kasa.

Sorry ale jak dla mnie kupienie piżamy za ponad 500 zł (wiem, bo sprawdzałam) to już chyba odlot. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, redżina napisał:

Sorry ale jak dla mnie kupienie piżamy za ponad 500 zł (wiem, bo sprawdzałam) to już chyba odlot. 

Dokładnie, odlot. Ale łatwa i spora kasa odrealnia, czego dowodem są ostatnie "polecajki" lgs. Zero wiarygodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×