Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
maseło

LGS

Polecane posty

3 godziny temu, Oh Celinee napisał:

Ja je oglądam jeszcze tylko dlatego, że są miłe w odbiorze ( na tle innych influ wypadają bardzo dobrze) i dlatego, że lubię ich filmy modowe. Vlogi oglądam ale przewijam reklamy a filmy kosmetyczne omijam szerokim łukiem tak samo jak na innych kanałach.

No niestety, bez przewijaka już się nie da oglądać. A co do filmów kosmetycznych to też omijam, ale rozbawiło mnie jak dziewczyny pisały co Justyna odwaliła myjąc włosy w biurze.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Anitella napisał:

No niestety, bez przewijaka już się nie da oglądać. A co do filmów kosmetycznych to też omijam, ale rozbawiło mnie jak dziewczyny pisały co Justyna odwaliła myjąc włosy w biurze.

No właśnie. Bez przewijania to bym je mogła co najwyżej do sprzątania włączyć bo już mi działają na nerwy te reklamy. Stanowczo za dużo reklam w stosunku do innych treści jej na kanałach tego typu. No ale je jeszcze jestem w stanie znieść.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Oh Celinee napisał:

No właśnie. Bez przewijania to bym je mogła co najwyżej do sprzątania włączyć bo już mi działają na nerwy te reklamy. Stanowczo za dużo reklam w stosunku do innych treści jej na kanałach tego typu.

Dlatego YT lifestyl pada. Ja oglądam coraz mniej, bo to już nie to samo.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kim na instastory pisała dziś K w temacie kradzieży okularów? 🤡 jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet na Jamajce trzeba wcisnąć reklamę. Nie ma to tamto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, redżina napisał:

Nawet na Jamajce trzeba wcisnąć reklamę. Nie ma to tamto 

jak zawsze, już są słupami reklamowymi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na livi-e dziewczyny razem z Oskarem pokazały nowe torebki i ...nic mi się nie podobało. Słaba kolekcja tym razem, nic ponadczasowego, chyba zabrakło pomysłów i kreatywności. No po prostu szału nie ma. Same zaś filmy LGS pokazują się rzadko, raz na dwa tygodnie, słabo. Zaraz wakacje i pewnie jeden film na miesiąc się pojawi, te to pożyją. Torebki natomiast jak przypuszczam będą pewnie za miliony monet 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, secretgarden napisał:

Na livi-e dziewczyny razem z Oskarem pokazały nowe torebki i ...nic mi się nie podobało. Słaba kolekcja tym razem, nic ponadczasowego, chyba zabrakło pomysłów i kreatywności. No po prostu szału nie ma. Same zaś filmy LGS pokazują się rzadko, raz na dwa tygodnie, słabo. Zaraz wakacje i pewnie jeden film na miesiąc się pojawi, te to pożyją. Torebki natomiast jak przypuszczam będą pewnie za miliony monet 😉 

A wiesz może czy poza tym livem da się gdzieś zobaczyć całą ich nową kolejcje torebek z Daag? Weszłam na stronę Daag ale tam jeszcze ich chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oh Celinee napisał:

A wiesz może czy poza tym livem da się gdzieś zobaczyć całą ich nową kolejcje torebek z Daag? Weszłam na stronę Daag ale tam jeszcze ich chyba nie ma.

Niestety nigdzie nie znalazłam, a  live-a puściłam, by leciał w tle przy okazji krzątaniny po domu, zbyt nudny i długi był. Im się nawet rolki skrótowej nie chciało z torebkami nagrać, takie na odczep się wszystko ostatnio jest w ich wykonaniu. Szkoda.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te ich stylówki a przynajmniej Kaśki to jakieś takie nie teges…wygląda dziwnie i postarzało ją. Zdjęcia też słabo obrobione, jakiś dziwny retusz i miny. 
pewbie wjedzie jakiś vlog z reklamą i będą miały wywalone na kolejny miesiąc, na insta też wjedzie kolejna reklama i tak w kółko. Przy okazji wplątane torebki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, redżina napisał:

Te ich stylówki a przynajmniej Kaśki to jakieś takie nie teges…wygląda dziwnie i postarzało ją. Zdjęcia też słabo obrobione, jakiś dziwny retusz i miny. 
pewbie wjedzie jakiś vlog z reklamą i będą miały wywalone na kolejny miesiąc, na insta też wjedzie kolejna reklama i tak w kółko. Przy okazji wplątane torebki. 

Im się już nic nie chce, chyba wleciało i zagościło u nich wypalenie twórcze lub co gorsze bezczynność. Może już są tak ustawione finansowo, że będą prowadzić wygodne życie rentierek. Coraz rzadsze filmy to też znamienny sygnał ,że nic już nie muszą.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, redżina napisał:

Te ich stylówki a przynajmniej Kaśki to jakieś takie nie teges…wygląda dziwnie i postarzało ją. Zdjęcia też słabo obrobione, jakiś dziwny retusz i miny. 
pewbie wjedzie jakiś vlog z reklamą i będą miały wywalone na kolejny miesiąc, na insta też wjedzie kolejna reklama i tak w kółko. Przy okazji wplątane torebki. 

W ogóle film na odwal. Na wieszaku było o wiele więcej rzeczy, ciekawszych nawet, a nie zostały przymierzone/pokazane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, czarnykot napisał:

W ogóle film na odwal. Na wieszaku było o wiele więcej rzeczy, ciekawszych nawet, a nie zostały przymierzone/pokazane. 

Mam identyczne odczucie. Ktoś pod filmem napisał komentarz o lenistwie dziewczyn, no niestety ostatnio u nich jest chaotycznie i byle jak. Ubrania mierzone co najwyżej średnie, nic odkrywczego, to już było, same beże, zero kolorów, szerokie nogawki etc. A co do butów,  to Justyna otwarcie przyznała, że większość obuwia to sneakersy, czyli kolekcja z Marco tylko pod kątem konkretnego przelewu była robiona, skoro nawet w nich nie chodzą, a zachwalały te ciżemki pod niebiosa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, secretgarden napisał:

Mam identyczne odczucie. Ktoś pod filmem napisał komentarz o lenistwie dziewczyn, no niestety ostatnio u nich jest chaotycznie i byle jak. Ubrania mierzone co najwyżej średnie, nic odkrywczego, to już było, same beże, zero kolorów, szerokie nogawki etc. A co do butów,  to Justyna otwarcie przyznała, że większość obuwia to sneakersy, czyli kolekcja z Marco tylko pod kątem konkretnego przelewu była robiona, skoro nawet w nich nie chodzą, a zachwalały te ciżemki pod niebiosa.

Tak, jakościowe buty itp a później na insta kupują buty z h&m bo modne 🙈 nie lubię takiej niekonsekwencji...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Właśnie wjechał na tapetę film z torebkami dziewczyn, jak pisałam wcześniej: brak finezji, zero pomysłowości.

Edytowano przez secretgarden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się ta mała miękka torebka z rączką nawet podoba, ale po pierwsze: nie noszę rzeczy z widocznym napisem ( już tym bardziej LGS i innych influ), a po drugie jednak wg mnie cena jest za wysoka. Generalnie wszystkich torebek u nich - bez 5 stôwek nie zaczynaj oglądania. Mam skórzane torebki, wiem, że nie jest to shopper z saffiano z Sinsay, ktôre można kupić za 59,- i tu cena idzie często w parze z jakością, produkcja w PL to też inny koszt niż chińska masówka, ale… no nadal uważam, że ponad 500 za małą torebkę ze skóry to przegięcie. Do 300,- byłabym skłonna kupić. I w tej kwocie zazwyczaj mieszczą się moje niemarkowe skórzane torebki.

Czy 500+ to drogo, czy tanio zależy od zarobków, ale ja tyle nie chcę zapłacic.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kafej napisał:

Mi się ta mała miękka torebka z rączką nawet podoba, ale po pierwsze: nie noszę rzeczy z widocznym napisem ( już tym bardziej LGS i innych influ), a po drugie jednak wg mnie cena jest za wysoka. Generalnie wszystkich torebek u nich - bez 5 stôwek nie zaczynaj oglądania. Mam skórzane torebki, wiem, że nie jest to shopper z saffiano z Sinsay, ktôre można kupić za 59,- i tu cena idzie często w parze z jakością, produkcja w PL to też inny koszt niż chińska masówka, ale… no nadal uważam, że ponad 500 za małą torebkę ze skóry to przegięcie. Do 300,- byłabym skłonna kupić. I w tej kwocie zazwyczaj mieszczą się moje niemarkowe skórzane torebki.

Czy 500+ to drogo, czy tanio zależy od zarobków, ale ja tyle nie chcę zapłacic.

Zgadzam się z Tobą. Rozumiem, że to polska firma i polskie rzemiosło, trzeba wspierać etc. Ale w butiku ze skórzaną galanterią można kupić bardzo dobrą jakościowo torebkę skórzaną i w ładnym designie od 200 zł do 400 zł. I też wspiera się rodzinny, lokalny biznes, a jednocześnie finansowo kieszeni nie drenuje. Mam zarówno lubelskiej firmy torebki, jak i te kupione w moim mieście (tańsze)  i są porównywalne pod względem renomy i trwałości. Torebki Daa-ga są moim zdaniem cenowo mocno przeszacowane, nawet te w stałej ofercie bez współprac. Wydaje mi się, że korzystają z medialnej reklamy, którą influenserki  dodatkowo napędzają, a przynajmniej 1/3 ceny to po prostu wysoka marża. Materiał sprowadzany z Włoch (dobrej jakości skóry o różnych fakturach) kosztuje tyle samo, niezależnie, czy sprowadzi ją firma szyjąca torebki z Lublina, czy z Wrocławia. Pytałam u "siebie" i Pani potwierdziła, sprowadzamy skóry z Włoch. Reasumując zobaczyłam tę PUFFI dziewczyn i stwierdziłam, że ten fason jest powtarzalny, sprzedawany na pęczki w sklepach z galanterią skórzaną i to taniej. Nawet Ryłko, czy Ochnik mają w ofercie podobne (lub ładniejsze)  produkty  i tańsze. No fakt, bez loga znanej jutuberki,  ale to dla mnie jak i dla Ciebie tylko korzyść 😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Torebki spoko ale nie są jakieś unikatowe i niepowtarzalne a ceny faktycznie trochę wysokie no ale pewnie nie mało Daag musi płacić influ za współpracę więc to logiczne. Ja jednak wolę kupić trochę taniej torebki ze skóry podobnej jakości bo logo influ nie ma dla mnie żadnego znaczenia i go nie potrzebuję.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobała ta na telefon ale ta torebka kosztuje ponad 400 zł. No już bez przesady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, redżina napisał:

Mi się podobała ta na telefon ale ta torebka kosztuje ponad 400 zł. No już bez przesady. 

No dokładnie tym bardziej, że dużo materiału na nią nie zużyli.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Oh Celinee napisał:

No dokładnie tym bardziej, że dużo materiału na nią nie zużyli.

A najśmieszniejsze jest to, że torebki na telefon w różnych kolorach (nawet niebieskim) są dostępne bez problemu za 319 zł w sprzedaży i ofercie firmy D. Są ciut inne od tych z lgs, które są o 100 zł droższe, a przecież materiału wychodzi tyle samo😁 Swoją drogą to bez jaj, żeby taka mini torebisia kosztowała tyle samo, co skórzany plecak lub torebka średniej wielkości, gdzie materiału jest użytego dużo więcej i szycia, obróbki produktu również. Wysoka cena to metoda na skuteczne strzyżenie napalonych konsumpcjonistek.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasia reklamująca krem w makijażu…brawo, hiper wiarygodne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, redżina napisał:

Kasia reklamująca krem w makijażu…brawo, hiper wiarygodne. 

Ostatnio we blogu Justyna wystąpiła w piżamie i pełnym makijażu. Dziwnie to wyglądało...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Anitella napisał:

Ostatnio we blogu Justyna wystąpiła w piżamie i pełnym makijażu. Dziwnie to wyglądało...

Dlaczego? Ja też rano kąpię się, balsamuję, zakładam z powrotem piżamę zamiast np. szlafroka, maluję się, szykuję dzieci do szkoły i dopiero sama się przebieram. Nie wyobrażam sobie robić śniadania, czy np ppmagac dzieciom się myc w ubraniu do pracy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

Dlaczego? Ja też rano kąpię się, balsamuję, zakładam z powrotem piżamę zamiast np. szlafroka, maluję się, szykuję dzieci do szkoły i dopiero sama się przebieram. Nie wyobrażam sobie robić śniadania, czy np ppmagac dzieciom się myc w ubraniu do pracy 🙂

No dla mnie to dziwne. Może dlatego, że ja się w piżamie nie maluję. Dla mnie ten przekaz był niespójny, niby luz, ale kontrolowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anitella napisał:

No dla mnie to dziwne. Może dlatego, że ja się w piżamie nie maluję. Dla mnie ten przekaz był niespójny, niby luz, ale kontrolowany.

Ogólnie vlog był przegadany i nudny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

Ogólnie vlog był przegadany i nudny. 

Prawda. To chociaż stylizacja w piżamie zrobiła wrażenie XD. No bo wiesz, Justyna się nie szykowała tylko tak wystylizował na nagrywanie. No ale YT ma swoje prawa. Ale i tak ją lubię. Między innymi za to, że pomogła temu psiakowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ogóle zastanawia jedno oglądając ostatniego vloga. Może się nie znam więc niech mnie ktoś oświeci. 
Ona jest na jakiejś redukcji, a spala dziennie 2000 tys kalorii. Coś chyba pomieszała. Wydaje mi się że żeby tyle spalić to jakieś poważne ciężkie treningi a ona nie chodzi o czym zresztą mówi. Drugie moje pytanie to ile ona kalorii je skoro jest na redukcji i gotuje jakieś fit Dania bo o tym też mówi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, redżina napisał:

Mnie w ogóle zastanawia jedno oglądając ostatniego vloga. Może się nie znam więc niech mnie ktoś oświeci. 
Ona jest na jakiejś redukcji, a spala dziennie 2000 tys kalorii. Coś chyba pomieszała. Wydaje mi się że żeby tyle spalić to jakieś poważne ciężkie treningi a ona nie chodzi o czym zresztą mówi. Drugie moje pytanie to ile ona kalorii je skoro jest na redukcji i gotuje jakieś fit Dania bo o tym też mówi. 

Ja się ma tym nie znam, ale ona chyba też nie za bardzo. Cała ta wypowiedź o tej ,,redukcji,, była jakaś niespójna. I jak ona się poświęca, że je serek z rzodkiewką... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×