Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zofiaaa

Matura z chemii

Polecane posty

Hej, szukam porady co do matury z chemii. Mam 17 lat, jestem obecnie w 3 klasie liceum (biolchem). Moim marzeniem jest dostać się na medycynę. Przez te 3 lata liceum bardzo dużo uczyłam się biologii i podejrzewam, że jestem w stanie napisać ją na wysoki wynik. Problem mam natomiast z chemią, bardzo się staram, sporo się uczę a nie ma żadnych tego efektów. Robię zadania maturalne a wydaje mi się jakbym cały czas stała w miejscu. Chodzę do najlepszego liceum w mieście ale poziom nauczania chemii jest strasznie niski, nauczycielka sama nic kompletnie nie wie o przedmiocie, którego uczy. Ona sama ma problem z najprostszymi reakcjami. Ostatnio zrozumiałam, że proszenie ją o pomoc nie ma sensu, bo odpowiedziała mi na pytanie: "Nie wiem ale jak tak mówisz, to pewnie tak jest". Na korepetycje nie mogę sobie pozwolić, bardzo boję się, że nie uda mi się napisać na maturę z chemii na wystarczjąco wysoki wynik. Czy myślicie, że powinnam zrezygnować z chemii i skupić się jedynie na biologii (+r. angielski) i iść na kierunek bez wymaganej chemii. Czy przy dużej ilości pracy jestem w stanie w rok nauczyć się chemii wystarczjąco, aby dostać się na medycynę?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×