Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Urmaj

Uroczyście ślubuję i biorę na świadków

Polecane posty

Uroczyście ślubuję biorąc na świadków społeczność jakże zacnego forum kafe że do końca sierpnia pierwsze primo schudnę do 60 kg, drugie secondo nie będę  oglądał po**o.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokładam nadzieję w si ponieważ nie pójdę do psychologa a z takim darmowym botem terapeutą mógłbym porozmawiać, może kiedyś to rozwiąże moje problemy. W przyszłości taki bot zaloguje się na kafe i udając realną osobę będzie rozmawiał z praw ikami wyprowadzając ich na prostą. Tacy biedni młodzi chłopacy wchodzą tu by z kimś pogadać i znaleźć pomoc bo irl mają nieogarniętych lub obojętnych rodziców albo wcale, nie mają kumpli lub wręcz byli prześladowani w szkole. Gdybym rządził to zrobiłbym urząd na wzór urzędu pracy do swatania ludzi. Szkolenia z podrywu, rejestracja kawalerów i panien, konsultacje z fachowcami, pomoc w przeprowadzce. Samotność zlikwidowana ustawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaki jest problem z 500+? Otóż trafiło do ludzi którzy już mieli i nie chcieli więcej dzieci, albo już nie mogli. Program wszedł w kwietniu 2016 odejmijmy 5 miesięcy na ciążę bo był zapowiadany wcześniej. Wszystkie dzieci w wieku powyżej 8 lat dostawać będą jeszcze 10 lat świadczenie mimo że i tak by się urodziły + wszystkie drugie dzieci i część pierwszych które mają do 26 roku życia załapały się na chociaż jeden miesiąc. Niepotrzebnie rozszerzono program na pierwsze dziecko bez kryterium dochodowego. Są przypadki gdzie małżeństwo miało czworo dzieci jedne np. dwuletnie i żona była już po menopauzie, po co dawać pieniądze skoro dzieci już nie będzie. Są ludzie co biorą 500+ i emeryturę. Platforma też kiedyś zrobiła podobny błąd wprowadzając zasiłek macierzyński bo był strajk kobiet co urodziły przed ustawą i one też dostały pieniądze. Jeśli teraz rząd podniósł do 800+ to powinien tylko dla nowych dzieci urodzonych po ustawieniu. Jak ktoś uważa że to niesprawiedliwe to odsyłam do przypowieści o robotnikach winnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Urmaj napisał:

Uroczyście ślubuję biorąc na świadków społeczność jakże zacnego forum kafe że do końca sierpnia pierwsze primo schudnę do 60 kg, drugie secondo nie będę  oglądał po**o.

Czemu chcesz mieć wagę piórkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, szpieg z krainy baraboli napisał:

musisz być bardzo niski że chcesz tyle ważyć

urząd pracy nie pomaga w niczym 

urząd matrymonialny strata pieniędzy z podatków xD

Tyle ważyłem rok temu. Samotni i bezdzietni mężczyźni dużo mniej pracują i płacą miej podatków to też straty plus koszty zniszczeń spowodowanych przez tych którym odbije z frustracji. Urząd pewnie byłby nieskuteczny to może aplikacja rządowa albo do wojska brać i szkolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz ważę 64 bo 3 już zrzuciłem ale dalej mam brzuch. 170-171 wzrostu ale mam małą klatkę piersiową, krótkie obojczyki więc muszę mniej ważyć żeby nie mieć tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, parabatai napisał:

Czemu chcesz mieć wagę piórkową?

Jestem ciekaw czy rodzice zauważą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie jem jajek bo nie pomogłem sprzątać kurnika i mi wypomnieli. Parę lat codziennie jadłem trzy wiejskie jajka na śniadanie to był mój ulubiony moment dnia. Do tego parówki, szczypiorek, sałata, pomidory, ogórki wszystko z ogródka i ziemniaki albo makaron z wczorajszego obiadu. Jajka smażone na boczku.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Urmaj napisał:

Teraz ważę 64 bo 3 już zrzuciłem ale dalej mam brzuch. 170-171 wzrostu ale mam małą klatkę piersiową, krótkie obojczyki więc muszę mniej ważyć żeby nie mieć tłuszczu.

na pewno się uda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, szpieg z krainy baraboli napisał:

na pewno się uda 

Schuść bardzo łatwo gorzej utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Urmaj napisał:

W przyszłości taki bot zaloguje się na kafe i udając realną osobę będzie rozmawiał z praw ikami wyprowadzając ich na prostą. Tacy biedni młodzi chłopacy wchodzą tu by z kimś pogadać i znaleźć pomoc bo irl mają nieogarniętych lub obojętnych rodziców albo wcale, nie mają kumpli lub wręcz byli prześladowani w szkole.

to jest dobre

3 godziny temu, Urmaj napisał:

Gdybym rządził to zrobiłbym urząd na wzór urzędu pracy do swatania ludzi. Szkolenia z podrywu, rejestracja kawalerów i panien

Nie.

2 godziny temu, Urmaj napisał:

albo do wojska brać i szkolić.

Też nie. Jestem przeciwnikiem przymusów. Jak ktoś chce na ochotnika to proszę bardzo

Ja nie mogę do wojska mam problemy zdrowotne.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórym prawnikom z kafe by się przydało wojsko a sami się nie zgłoszą. Zrobiłbym że jak ktoś jest młody, zdrowy, nie uczy się, nie pracuje czyli jest tzw. neet to dostaje pismo z wojska że jest na liście oczekujących na powołanie i jeśli nie znajdzie pracy to za pół idzie na szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, 17dlabrunette napisał:

Z tym bym uważał ja po 3dniach nie walenia chciałem iść do pracy dla samicy 

To skąd masz pieniądze na hobby. Znalazłbyś zboczoną laskę do seksu takie istnieją ale nie szukasz, używałeś tindera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, 17dlabrunette napisał:

Ale mało w gimnazjum tyle wazylem

W gimnazjum 56, w liceum 55.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Urmaj napisał:

Teraz ważę 64 bo 3 już zrzuciłem ale dalej mam brzuch. 170-171 wzrostu ale mam małą klatkę piersiową, krótkie obojczyki więc muszę mniej ważyć żeby nie mieć tłuszczu.

A to nie będzie już niedowaga? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Mama. 24 napisał:

A to nie będzie już niedowaga? 

nie tak 10 kg mniej albo więcej od końcówki wzrostu to może być dobra waga w zależności od masy mięśniowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 minuty temu, szpieg z krainy baraboli napisał:

nie tak 10 kg mniej albo więcej od końcówki wzrostu to może być dobra waga w zależności od masy mięśniowej

No mnie zdziwiło, bo wiem, że ja mogę ważyć minimalnie 55kg, a jestem wyższa o 2 cm od niego. No, a facet chyba ma inne ramy i powinien ważyć więcej niż kobieta. To tak trochę na granicy niedowagi jednak gdzie u was ta masa mięśniowa jednak jest większa. Czy ja źle myślę. 

Edytowano przez Mama. 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Urmaj napisał:

Teraz ważę 64 bo 3 już zrzuciłem ale dalej mam brzuch. 170-171 wzrostu ale mam małą klatkę piersiową, krótkie obojczyki więc muszę mniej ważyć żeby nie mieć tłuszczu.

Radzę przypakowac, żeby chociaż sylwetka się poprawiła i bicki dopompowac do przynajmniej 42-44 cm, klatę wyrzeźbić. Niestety facetowi sama waga w normie nie wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mama. 24 napisał:

No mnie zdziwiło, bo wiem, że ja mogę ważyć minimalnie 55kg, a jestem wyższa o 2 cm od niego. No, a facet chyba ma inne ramy i powinien ważyć więcej niż kobieta. To tak trochę na granicy niedowagi jednak gdzie u was ta masa mięśniowa jednak jest większa. Czy ja źle myślę. 

zobacz se kalkulatory bmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
8 minut temu, Ice climber napisał:

Radzę przypakowac, żeby chociaż sylwetka się poprawiła i bicki dopompowac do przynajmniej 42-44 cm, klatę wyrzeźbić. Niestety facetowi sama waga w normie nie wystarczy...

tak lepiej żeby waga mu została a zrzucił ten brzuch i przypakował ale z tym przynajmniej 44 przesadziłeś przy tym wzroście będzie kwadratowy xD

Edytowano przez szpieg z krainy baraboli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, szpieg z krainy baraboli napisał:

tak lepiej żeby waga mu została a zrzucił ten brzuch i przypakował ale z tym przynajmniej 44 przesadziłeś przy tym wzroście będzie kwadratowy xD

To nie jest jakoś bardzo dużo, ja tyle miałem nie używając nawet głupiej kreatyny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Ice climber napisał:

To nie jest jakoś bardzo dużo, ja tyle miałem nie używając nawet głupiej kreatyny xD

może byłeś gruby a to niski szczupły facet xD

Edytowano przez szpieg z krainy baraboli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, szpieg z krainy baraboli napisał:

może byłeś gruby a to niski szczupły facet xD

To nie było od tłuszczu ale indywidualne predyspozycje owszem xD

Bez treningu w życiu bym tyle nie miał nigdy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, 17dlabrunette napisał:

1,5 dekady oszczedzalem i inwestowalem kiedyś głównie z renty rodzinnej po ojcu za nauke, planuje wszędzie zazycic wendke na ipadzie pro ale nie wszystko na raz jutro np jadę na cmentarz posprzątać grub matki 

Gdzie pracowałeś w swoim życiu? Byłeś za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Urmaj napisał:

schudnę do 60 kg,

to bedziesz szczuplejszy od wiekszosci kafeterianek 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Mama. 24 napisał:

 No, a facet chyba ma inne ramy i powinien ważyć więcej niż kobieta.

Mam kobiecą sylwetkę albo niemęską. Zorientowałem się w wieku 22 lat jak sobie zrobiłem zdjęcia od tyłu. Wąskie plecy, wąskie ramiona, mała klata, wcięcie w talii, może biodra są normalne tylko wydają się szerokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też w gimnazjum ważyłem ok. 60 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×