Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marzena19768

Monika z Rodzinka M vlog

Polecane posty

1 godzinę temu, marzena19768 napisał:

Są różne charaktery, zależy to też od towarzystwa. Choć z drugiej strony wiem, że gdyby w tym samym terminie, co rodzinne wakacje, koledzy syna by organizowali jakąś imprezę, krótki wyjazd np. nad jezioro czy spływ kajakowy, z nami by nie pojechał . Widocznie Mateusz nie miał takiej opcji. I faktem jest, że Monika tam ich nieźle ustawiała. Wspomniała coś, że jedno z dzieci nie było zadowolone z wyjazdu i podejrzewam, że był to Antek. Taki dwunastolatek to potrzebuje jeszcze rozrywki np. park trampolin, czy zjeżdżalnie, a nie rajdu po muzeach i zabytkowych miastach. Antek najchętniej by siedział w wodach jeziora i się trzepał.

śmiechłam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.08.2024 o 22:48, marzena19768 napisał:

Akurat mnie to nie dziwi. Czy to jakaś ujma,  że pojechał z rodzicami i rodzeństwem na wakacje? Nie każdy nastolatek jeździ z kumplami. Mój syn, tegoroczny maturzysta, nie przepada za takimi dłuższymi wyjazdami towarzyskimi, jedynie jednodniowe wypady.

Ja jako nastolatka jeździłam na kolonie, obozy i przez 2 tyg się super bawiłam w towarzystwie dzieci w swoim wieku. To nie żadna ujma bo pewnie miał tylko taki wybór albo z mamusią albo wcale. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te jej wynurzenia ,że hak wakacje to dzieci siedzą w domu. To tylko jej niestety. Mój jest dużo młodszy od jej dzieci ,a bardziej aktywny niż jej wszystkie razem wzięte. Smutne to 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×