Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hejka 

czy ktoś z was też się mierzy z fobią spoleczna? Nie jest ona Moza na mega wysokim poziomie ale jest. Mam dzisiaj spotkanie są to raczej targi pracy coś takiego, chce zmienić swoją pozycję w pracy i akurat są takie targi, i tu się zaczyna moja męka.. bardzo stresuje się iść. Aż mnie paraliżuje, a co jeśli nie będę wiedziała o czym rozmawiać a co jeśli będę stać jak słup albo coś innego.. jakieś tipy? :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.06.2024 o 12:35, Tekstylka napisał:

Hejka 

czy ktoś z was też się mierzy z fobią spoleczna? Nie jest ona Moza na mega wysokim poziomie ale jest. Mam dzisiaj spotkanie są to raczej targi pracy coś takiego, chce zmienić swoją pozycję w pracy i akurat są takie targi, i tu się zaczyna moja męka.. bardzo stresuje się iść. Aż mnie paraliżuje, a co jeśli nie będę wiedziała o czym rozmawiać a co jeśli będę stać jak słup albo coś innego.. jakieś tipy? :((((((

No wlasnie, co sie wtedy stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@marawstala jestem na etapie jego książek. On pisze o fobiach społecznych i ich przełamywaniu poprzez uwalnianie. Jeśli byłabyś zainteresowana to gdy znowu podasz maila, napiszę nieco więcej : ) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hobbi(s)tka napisał:

@marawstala jestem na etapie jego książek. On pisze o fobiach społecznych i ich przełamywaniu poprzez uwalnianie. Jeśli byłabyś zainteresowana to gdy znowu podasz maila, napiszę nieco więcej : ) 

Dzięki, a w sumie możesz polecić najlepsza wg Ciebie... mam jedną jego książkę, ale nie czytaną bo w kolejce są jeszcze z jakieś 3 stosy innych (poważnie nie żartuje: )) filmiki jakoś szybciej mi się przyswajają... : ) odpalam, oglądam i zapominam : ) niestety trzeba do nich wracać by wiedzą się utrwaliła, a nie tylko przeleciała przez głowę.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

Dzięki, a w sumie możesz polecić najlepsza wg Ciebie... mam jedną jego książkę, ale nie czytaną bo w kolejce są jeszcze z jakieś 3 stosy innych (poważnie nie żartuje: )) filmiki jakoś szybciej mi się przyswajają... : ) odpalam, oglądam i zapominam : )

6 minut temu, marawstala napisał:

 

 

Jasne, wg mnie wszystkie trzy najbardziej znane, czyli Technika Uwalniania, Siła czy Moc oraz Przywracanie zdrowia. A w to, że masz do przeczytania stosy innych książek - wierzę 😉 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marawstala napisał:

niestety trzeba do nich wracać by wiedzą się utrwaliła, a nie tylko przeleciała przez głowę.

Do wszystkiego co wartościowe warto i trzeba wracać, a jeszcze żeby coś utrwalić, przećwiczyć, zapamiętać i wdrożyć w życie, to już w ogóle 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hobbi(s)tka napisał:

Do wszystkiego co wartościowe warto i trzeba wracać, a jeszcze żeby coś utrwalić, przećwiczyć, zapamiętać i wdrożyć w życie, to już w ogóle 😉

Dokładnie, i za każdym razem odbiór jest taki jakby pierwszy raz się słuchało... no trochę przesadzam ale czasem faktycznie przy powtórce można wyłapać coś co za pierwszym razem się przegapiło.

Wczoraj wieczorem oglądałam fajny materiał o nauce fotografii ale spostrzeżenia były bardzo uniwersalne.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marawstala napisał:

Dokładnie, i za każdym razem odbiór jest taki jakby pierwszy raz się słuchało... no trochę przesadzam ale czasem faktycznie przy powtórce można wyłapać coś co za pierwszym razem się przegapiło.

Wczoraj wieczorem oglądałam fajny materiał o nauce fotografii ale spostrzeżenia były bardzo uniwersalne.

Mam podobnie z tym że ostatnio zauważyłam, że wracam do czegoś nawet trzy-czterokrotnie. Jeśli chodzi o książki dotyczące rozwoju i tych duchowych spraw. Ale nie tylko. Jeden z filmów oglądałam ostatnio cztery razy i dopiero za trzecim i czwartym razem wyłapałam takie szczegóły, których w ogóle nie zauważałam za pierwszym. Także ten 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hobbi(s)tka napisał:

Mam podobnie z tym że ostatnio zauważyłam, że wracam do czegoś nawet trzy-czterokrotnie. Jeśli chodzi o książki dotyczące rozwoju i tych duchowych spraw. Ale nie tylko. Jeden z filmów oglądałam ostatnio cztery razy i dopiero za trzecim i czwartym razem wyłapałam takie szczegóły, których w ogóle nie zauważałam za pierwszym. Także ten 😉

Dokładnie : ) a też plus, że im więcej się ogląda w Twoim przypadku czyta to też szybciej łapie się o co chodzi... bo już jakaś tam baza jest. To pokaże Ci książkę która zamówiłam i może przeczytam... książkę polecaną na kanale Izabeli Kopaniszyn.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dobra, wyświetlił się filmik z jej autorem. Praca z cieniem... nie słuchałam ale książka ponoć dobra.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marawstala napisał:

A dobra, wyświetlił się filmik z jej autorem. Praca z cieniem... nie słuchałam ale książka ponoć dobra.

Dzięki, dobrze wiedzieć, zapiszę sobie tytuł bo Hawkins w swoich książkach bardzo często odwołuje się właśnie do Carla Gustawa Junga. Jest też dużo o cieniu. 

Ja tak sobie spisuje te tytuły, spisuje i potem stopniowo zakupuje w celu przeczytania. 👍

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, marawstala napisał:

Bardzo fajny wykład : )

Fajne : )

Edytowano przez Hobbi(s)tka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hobbi(s)tka napisał:

Fajne : )

Nom... dzięki za tytuly chyba mam Siła czy moc. : ) uciekam. Pa 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marawstala napisał:

Nom... dzięki za tytuly chyba mam Siła czy moc. : ) uciekam. Pa 

Ciao 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię Kaśkę Miller... Tutaj jeden z jej wykładów dotyczących wewnętrznego dziecka każdego z nas. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×