Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

5 godzin temu, Kowalka napisał:

Widzieliście kobiety co się odwaliło na forum Wanda? Laska wstawiła jakieś zdjęcia Budzynskiego z portalu randkowego. Szuka seksu i ma prawie była żonę. Jakiś koszmar. Nie wiem czy serio czy ktoś im cos odwalił 

Ale z facetami czy z kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie czy to fejk, czy nie i tak jest to straszne. Oni się już stali pośmiewiskiem dla wąskiego grona, które wie o ich istnieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal to jednak nie wpływa na biznes, OB tym razem chwali się toskańskim wyjazdem na plenery, hmmm nie malarskie przecież, bo jednak nie maluje a tylko mazakami rysuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, evelajna_best napisał:

Nadal to jednak nie wpływa na biznes, OB tym razem chwali się toskańskim wyjazdem na plenery, hmmm nie malarskie przecież, bo jednak nie maluje a tylko mazakami rysuje.

Ona kasę ma. Plus żebry i ma klawe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro w newsletterze ma wysłać info o wielkich prywatnych zmianach. Może faktycznie pan b poszedł w tango. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, meggy napisał:

Jutro w newsletterze ma wysłać info o wielkich prywatnych zmianach. Może faktycznie pan b poszedł w tango. 

Na to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, meggy napisał:

Jutro w newsletterze ma wysłać info o wielkich prywatnych zmianach. Może faktycznie pan b poszedł w tango. 

Ileż to razy były takie zapowiedzi i podsycanie plotek z jej strony, a potem wielkie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, meggy napisał:

Jutro w newsletterze ma wysłać info o wielkich prywatnych zmianach. Może faktycznie pan b poszedł w tango. 

Napisała, że będzie jej brakowało ogrodu. Znając ją postanowiła zrezygnować z upraw a zająć się rozwojem klubu kreatywnego, bo jest w tym wspaniała w swoich oczach. Podsyca nastroje, żeby nakręcić sprzedaż kalendarzy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, evelajna_best napisał:

Napisała, że będzie jej brakowało ogrodu. Znając ją postanowiła zrezygnować z upraw a zająć się rozwojem klubu kreatywnego, bo jest w tym wspaniała w swoich oczach. Podsyca nastroje, żeby nakręcić sprzedaż kalendarzy. 

Haha to jeśli chodzi o ogród to można było przewidzieć że tak będziesz, jak ktoś będzie miał newsletter to wrzućcie tu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, meggy napisał:

Haha to jeśli chodzi o ogród to można było przewidzieć że tak będziesz, jak ktoś będzie miał newsletter to wrzućcie tu 😉

Pewnie dziś nie wyśle, ale ogłosi gdzie można się na niego zapisać. Oczywiście w celu wysyłki reklamy kalendarzy później. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, evelajna_best napisał:

Pewnie dziś nie wyśle, ale ogłosi gdzie można się na niego zapisać. Oczywiście w celu wysyłki reklamy kalendarzy później. 

Otóż nie można się zapisać już, tak napisała w komentarzu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu gierka na emocjach. Coś się stało, coś mną wstrząsnęło, nie mogę promować, więc wy promujcie. Kupta, kupta bom taka bidna.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie coś w stylu "Dawno do Ciebie kochana nie pisałam, a to będzie dłuuuugii mail, więc przygotuj sobie duży kubek kawki. (...) Obecnie rodzinnie przechodzimy ciężki czas i wiem, że to moment na zmiany, które nie zawsze są łatwe, ale tak już właśnie w życiu jest. (...) Przeprowadzka w nowe miejsce i choć jest to wymarzony dom, mimo, że przecieka nam dach, a koszty jego naprawy są horrendalne, sprawiła, że zyskałam nową perspektywę! Zawsze mieszkałam w miastach, a okazało się, że pokochałam wieś. Odkryłam w sobie na nowo kreatywność i wiem, że mogę powierzyć synowi pilnowanie placka śliwkowego (...)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, evelajna_best napisał:

A skąd wiesz? To potwierdzone? 

Póki co nie ma żadnego maila. Przynajmniej u mnie na skrzynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Anunia napisał:

Znajoma wykupiła z ciekawości kreatywną społeczność i tam to mówiła.

 

To przykre, najbardziej dla dzieci bo dorośli sobie poradzą.
Ciekawe co jest przyczyną decyzji rozwodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I faktycznie potwierdziło się. Facet wygrał życie, będzie w końcu w stanie normalnie funkcjonować i rozwijać swoje pasje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież nic nie wiemy o ich małżeństwie. Może to ona wygrała życie? Rozwód to zawsze przykra sprawa tym bardziej że są razem od 20+ lat. Coś złego musiało się stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, RazDwaTrzy napisał:

Przecież nic nie wiemy o ich małżeństwie. Może to ona wygrała życie? Rozwód to zawsze przykra sprawa tym bardziej że są razem od 20+ lat. Coś złego musiało się stać.

Myślę, że ani jedno, ani drugie nie wygrało. Z tych urywków, które pokazują oboje są nieźle toksyczni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, szatanowska napisał:

I faktycznie potwierdziło się. Facet wygrał życie, będzie w końcu w stanie normalnie funkcjonować i rozwijać swoje pasje.

No nie wiem czy on bym taki super; raczej wątpię. Egoista straszny nabrał psów i szczęśliwi nie licząc się z nikim. Ciekawe gdzie teraz zamieszka z tymi psami, bo Olka domu nie odpuści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jestem zdumiona kiedy plotki się potwierdzają - skąd wy, ludzie, wiecie o tym wszystkim? 

Budza pisze: zdecydowałam się rozwieść z mężem. Długo dojrzewałam do tej decyzji, i choć nie była ona trudna (paradoksalnie jestem absolutnie pewna o tym, że to dobra decyzja), to niesie za sobą milion trudnych konsekwencji i komplikacji.

W newletterze pisze też że musi spłacić męża żeby zostać w domu (choć na ig pisała wczoraj że będzie jej brakować ogrodu), więc mamy aż 4 sposoby żeby jej pomóc finansowo! 
No i mój ulubiony fragment: Oczywiście sprzedaję swoje obrazy i reprodukcje, ale życie artystki łatwe nie jest i o ile teraz, do końca września, maluję na zamówienie aż trzy obrazy, to czasem przecież tych zamówień nie ma. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, evelajna_best napisał:

Zawsze jestem zdumiona kiedy plotki się potwierdzają - skąd wy, ludzie, wiecie o tym wszystkim? 

Budza pisze: zdecydowałam się rozwieść z mężem. Długo dojrzewałam do tej decyzji, i choć nie była ona trudna (paradoksalnie jestem absolutnie pewna o tym, że to dobra decyzja), to niesie za sobą milion trudnych konsekwencji i komplikacji.

W newletterze pisze też że musi spłacić męża żeby zostać w domu (choć na ig pisała wczoraj że będzie jej brakować ogrodu), więc mamy aż 4 sposoby żeby jej pomóc finansowo! 
No i mój ulubiony fragment: Oczywiście sprzedaję swoje obrazy i reprodukcje, ale życie artystki łatwe nie jest i o ile teraz, do końca września, maluję na zamówienie aż trzy obrazy, to czasem przecież tych zamówień nie ma. 

 

A skąd ona może coś wiedzieć o życiu artystki? Przecież nie z autopsji. Mazianie to nie sztuka. 45 lat i tego nie wie?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówię u niej namalowanie drzewa genealogicznego całego mojego rodu. To będzie mega innowacyjne jak ona namaluje moich pradziadków w formie kropek i szlaczków. Jestem w szoku, że Muzeum Sztuki Nowoczesnej i najlepsze galerie na całym świecie jeszcze jej nie dostrzegły, ale największe talenty rzadko są doceniane za życia.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Burdel w firmie, burdel w głowie, burdel w małżeństwie, niechluj po całości.i ona uczyła kobiety jak maja się organizować i swój czas. 
teraz uczy malarstwa. 
czy kobiety tego nie widza? 
 

nie życzę nikomu złe, a tym bardziej rozwodu. Po prostu widać teraz na dłoni, jaka zakłamana i toksyczna osoba była, jest i będzie. Takie rzeczy nie dzieją  się z dnia na dzień. 
Moralizatorka w internecie, ... w życiu. 
Niejedna zwykła  Grażynka ma lepiej ułożone życie, z mężem, praca na etacie dwoma bablami, kredytem, ale jednak w otoczeniu  rodziny, przyjaciół, sąsiadów. 
Budza to jakiś wybryk natury. Egoistka, narcyz, nie wiem nawet jak ja nazwać. Kłamczucha? Oszustka? 
Pamiętamy  klub PSC ….

jeszcze trochę i jeszcze wyjdzie, ze dzieci nie chcą  z nią być. I inne takie kwiatki….

pamietam jak tu na forum, Dziewzczyny były podejrzliwe- co oni tak osobno jeżdżą na wakacje , jakby od siebie uciekali. Tak swoboda jest fajna, i nie ma nic złego skoczyć na kilka dni ze znajomymi gdzieś samej. Ale u nich było to non stop jakby uciekali od siebie. 
 

dziwne, dziwne. Wszyscy prorokowali i stało się . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, naprawdę zaczynam myśleć że to taka prawda jak z tym, że jechała diagnozować nowotwór tarczycy. 
Miało jej już nie być na ig, ale puszcza filmik za filmikiem, nagrywa spacery jak to jest taka spokojna i plony duże i jakie piękne krowy. Reklamuje przy tym klubik "kreatywny" że taki fajny oraz ogłasza że tworzy okładkę do nowego zeszytu kreatywnego. Coś mi tu śmierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×