Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anitella

No nie wiem, nie wiem...C.d.

Polecane posty

A co to się zadziało, że temat zniknął? Niemniej w kwestii kubków to trzeba pogratulować marketingowcom Starbucksa. Jak dorosła osoba czuje, że musi kupić kolejny kubek, chociaż z praktycznego punktu widzenia nie jest on jej zupełnie potrzebny, a wręcz przeciwnie zaśmieca on jej mieszkanie, to to jest niewątpliwie sukces. Większy niż sprzedaż gum z naklejkami dzieciakom. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mentalne dzieci. Prawie stówę za kolejną skorupę z obrazkiem.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Megg też zbiera. A Karolina troszkę papuguje od Niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięć nowych kubeczków wjechało😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, annajakubowska napisał:

Miał być live na yt. Ciekawe czy go zrobi? 

Już tak dawno pytała czy chcemy

A kto ją tam wie?

Miał być też film z podsumowaniem jogowego wyjazdu i nie było.

Ona wszystko w czasie rozciąga na maxa. 

Zresztą te filmy ma z kilku jak nie kilkunastoma tygodniami opóźnienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, anno napisał:

A kto ją tam wie?

Miał być też film z podsumowaniem jogowego wyjazdu i nie było.

Ona wszystko w czasie rozciąga na maxa. 

Zresztą te filmy ma z kilku jak nie kilkunastoma tygodniami opóźnienia. 

No fakt.

Dzisiejszy film jej koleżanko Megg jest w weekendu majowego. Czyli także miesiąc opóźnienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Megg tocwo oględzin jest jiezla. Nie dość że ok filmy idą z opóźnieniem sporym no życie skoro na etacie pracuje ale na ig też idzie z opóźnienie..  jak to trzeba mieć rozplanowane i się pilnować. No sztuczne to na maksa!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, anno napisał:

Pięć nowych kubeczków wjechało😉

Hurtem taniej XD. A może ona chce otworzyć swojego Starbucksa? No nie wiem, nie wiem...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy kubek z Manchesteru gdzie nie byla 🫣

Ciekawe czemu sie jej znajomosc z Szusza rozpadła, była na jej slubie nawet. Teraz akurat mogłyby razem jeździć i spędzać czas jako dwie singielki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, masala napisał:

Najlepszy kubek z Manchesteru gdzie nie byla 🫣

Ciekawe czemu sie jej znajomosc z Szusza rozpadła, była na jej slubie nawet. Teraz akurat mogłyby razem jeździć i spędzać czas jako dwie singielki....

Bo to nie była żadna bliższa znajomość. Ot, robiła za tło na ślubie, bo potrzebne były youtuberki statystki. Zresztą, Szusz to nie jest osoba do przyjaźni, a teraz to już w ogóle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra ile ona tego znowu nawiozła. To jej mieszkanie nie dość że jest fatalnie urządzone to jeszcze zawalone śmieciami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz oduczyłam sie kupowania bibelotów,  takie pocztówki, które leżą w szafie czy magnesy które zbieraja kurz i zaśmiecaja otoczenie. Kubków juz nie komentuje. Spodobał mi sie koc wełniany, praktyczny zakup na lata. Ale ona taka coraz bardziej zrezygnowana, zgaszona i melancholijna. Czy to nie pora żeby spróbować psychoterapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, masala napisał:

Ja juz oduczyłam sie kupowania bibelotów,  takie pocztówki, które leżą w szafie czy magnesy które zbieraja kurz i zaśmiecaja otoczenie. Kubków juz nie komentuje. Spodobał mi sie koc wełniany, praktyczny zakup na lata. Ale ona taka coraz bardziej zrezygnowana, zgaszona i melancholijna. Czy to nie pora żeby spróbować psychoterapie?

Fakt. Po Karoli widać,  że coś ją gnębi. Nawet cieszy się tak jakoś na siłę. To trochę znak naszych czasów sądząc po moich koleżankach. Ostatnio odniosłam wrażenie, że każdą coś uwiera. Zero radości pomimo, że wydawałoby się, że im się układa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, masala napisał:

Najlepszy kubek z Manchesteru gdzie nie byla 🫣

Ciekawe czemu sie jej znajomosc z Szusza rozpadła, była na jej slubie nawet. Teraz akurat mogłyby razem jeździć i spędzać czas jako dwie singielki....

No kurat z Szusz to chyba mało kto chce utrzymywać kontakt. 

Pomiędzy Szusz a Karoliną jest przepaść. Karolina pracuje na etacie, codziennie po 8 godzo. Ma swoje zainteresowania. Regularnie dodaję filmy. Jest miła i kulturalna. Tylko by sobie wizerunkowo zaszkodziła tą znajomością.

Dziewczyna jest po rozwodzie a sama dobrze ogarnia życie. Jej były mąż z tego co mówiła kiedyś niezle jej namieszał a nie opowiada o tym chociaż sporo o to było pytań. Ma klasę, jest normalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anitella napisał:

Fakt. Po Karoli widać,  że coś ją gnębi. Nawet cieszy się tak jakoś na siłę. To trochę znak naszych czasów sądząc po moich koleżankach. Ostatnio odniosłam wrażenie, że każdą coś uwiera. Zero radości pomimo, że wydawałoby się, że im się układa. 

Hmm, coś w tym moze być.  Ja w sumie mam tak samo. Po pandemii nie jestem ta samą osobą...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anitella napisał:

Fakt. Po Karoli widać,  że coś ją gnębi. Nawet cieszy się tak jakoś na siłę. To trochę znak naszych czasów sądząc po moich koleżankach. Ostatnio odniosłam wrażenie, że każdą coś uwiera. Zero radości pomimo, że wydawałoby się, że im się układa. 

Mi się wydaje że od rozwodu wreszcie minęło sporo czasu i zamknęła tamten rozdział w życiu a były mąż nieźle jej za skórę zalazł.

Może teraz chciała by ułożyć sobie życie a nie wychodzi jej. Może doskwiera jej samotność. Boi się przyszłości? Koleżanki mają rodziny a Ona jest niestety sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, masala napisał:

Ja juz oduczyłam sie kupowania bibelotów,  takie pocztówki, które leżą w szafie czy magnesy które zbieraja kurz i zaśmiecaja otoczenie. Kubków juz nie komentuje. Spodobał mi sie koc wełniany, praktyczny zakup na lata. Ale ona taka coraz bardziej zrezygnowana, zgaszona i melancholijna. Czy to nie pora żeby spróbować psychoterapie?

O psychoterapii to każdy sam powinien zdecydować. Może jie potrzebuje? Skąd takie wnioski? Teraz moda na terapię u depresję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.06.2024 o 09:59, anno napisał:

A kto ją tam wie?

Miał być też film z podsumowaniem jogowego wyjazdu i nie było.

Ona wszystko w czasie rozciąga na maxa. 

Zresztą te filmy ma z kilku jak nie kilkunastoma tygodniami opóźnienia. 

Z poznienie na pewno idą i to sporym.

Ale u Megg film z soboty z opóźnieniem miesięcznym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, masala napisał:

Hmm, coś w tym moze być.  Ja w sumie mam tak samo. Po pandemii nie jestem ta samą osobą...

Jest sama. Nie ma drugiej połówki może jej przykro? Kupiła w czasie wyjazdu książkę o maindfullness. Czego poszukuje w życiu. 

Ale pracuje nas sobą. Poszukuję a nie stacza się jak np. Szusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż ja nie widzę żeby była smutna czy melancholijny

 

Dla mnie jest normalna raka jak była do tej pory.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, annajakubowska napisał:

Z poznienie na pewno idą i to sporym.

Ale u Megg film z soboty z opóźnieniem miesięcznym. 

No to nieźle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, masala napisał:

Najlepszy kubek z Manchesteru gdzie nie byla 🫣

Ciekawe czemu sie jej znajomosc z Szusza rozpadła, była na jej slubie nawet. Teraz akurat mogłyby razem jeździć i spędzać czas jako dwie singielki....

Karolina pracuje to ma pieniądze. Siwa chyba ledwo przędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, masala napisał:

Hmm, coś w tym moze być.  Ja w sumie mam tak samo. Po pandemii nie jestem ta samą osobą...

Dlaczego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
57 minut temu, anno napisał:

Mi się wydaje że od rozwodu wreszcie minęło sporo czasu i zamknęła tamten rozdział w życiu a były mąż nieźle jej za skórę zalazł.

Może teraz chciała by ułożyć sobie życie a nie wychodzi jej. Może doskwiera jej samotność. Boi się przyszłości? Koleżanki mają rodziny a Ona jest niestety sama. 

 Całkiem możliwe. Ona jest z tych poukładanych, więc z przypadkowym kolesiem się nie zwiąże. Poza tym im człowiek starszy tym trudniej w pewnych sprawach. A po tym kolesiu co na spotkanie przyszedł najarany to jej się chyba randkowania odechciało.

Edytowano przez Anitella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.06.2024 o 16:15, Anitella napisał:

A co to się zadziało, że temat zniknął? Niemniej w kwestii kubków to trzeba pogratulować marketingowcom Starbucksa. Jak dorosła osoba czuje, że musi kupić kolejny kubek, chociaż z praktycznego punktu widzenia nie jest on jej zupełnie potrzebny, a wręcz przeciwnie zaśmieca on jej mieszkanie, to to jest niewątpliwie sukces. Większy niż sprzedaż gum z naklejkami dzieciakom. 

O tym samym pomyślałam, zerkając na ten film. Marketingowiec S. to geniusz! Wyprodukować w jednym miejscu (gdzie one są produkowane? w Chinach?) fajansowe kubki z różnymi nadrukami, w efekcie nic specjalnego, i sprzedawać je za niemałe pieniądze jako najlepsza pamiątka. No mistrz! Myślałam, że się popłaczę ze śmiechu jak usłyszałam o gonitwie za setnym kubkiem. 
A czy pomysł na witrynkę skorup ze S. już upadł? To to kabaret jest. Witrynka a w niej wielkie kubasy ze S. :)))))

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, anno napisał:

O psychoterapii to każdy sam powinien zdecydować. Może jie potrzebuje? Skąd takie wnioski? Teraz moda na terapię u depresję 

Sama caly czas mówi ze ma stresy, że jedzie by sie od czegoś oderwać, że cos tam sie dzieje. Widać bo niej ze ma jakies problemy.  Te wyjazdy z medytacja, chęć by zglebic mindfilness. Przeszlam to, to sa  proby by znalezc balans...A często gdy czlowiek nie ma wsparcie w kogoś bliskiego komu może sie zwierzyć to tak sie dzieje ze sie negatywne emocjie kumuluja w nas. Wtedy najlepiej isc do psychologa i po prostu wyrzucić to z siebie. Chyba juz żyjemy w takich czasach ze chodzenie na terapie to nie wstyd ani ujma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

A czemu ona wogóle usuwa zupelnie neutralne komentarze na yt? Ja napisalam ze też mi sie podoba Szkocja ,że też ogladalam filmiki na yt o Szkocjii akurat. I to usunęła, dziwne....

Edytowano przez masala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×