Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czy istnieje jakiś discord, w którym aktywne są zgniłe ziemniaczki? Tyle spraw do obgadania o naszej lifterce 😁

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tyle spraw do obgadania, takie zmiany xD a ja też linka nie dostałam, więc proszeeee o przesłanie bo pies mnie ugryzł w nogę i szukam rozrywki na leżąco xD 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie wy jesteście żałosne z tym żebraniem.Masakra.

P.S. Dla tych niemyślących - jest przecież osoba, która ten link wstawiła. Myślicie, że chce się jej sprawdzać, kto napisał swoje żebry i potem wysyłać, żeby ta osoba dopiero za miesiąc zajrzała? Radzę napisać bezpośrednio i czekać na link. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zołi napisał:

Jakie wy jesteście żałosne z tym żebraniem.Masakra.

P.S. Dla tych niemyślących - jest przecież osoba, która ten link wstawiła. Myślicie, że chce się jej sprawdzać, kto napisał swoje żebry i potem wysyłać, żeby ta osoba dopiero za miesiąc zajrzała? Radzę napisać bezpośrednio i czekać na link. 

Ten link jest już dawno nieważny typiaro. Ja przykładowo niebardzo wiem jak działa discord i czy każda osoba mająca dostęp do tej grupy może ją udostępnić czy też nie. Jakby ktoś udostępnił to spoko, też wydaje mi się że lepiej żeby nie był link pokazany publicznie bo może same osoby typu AS zaczną się tam udzielać. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma już ktoś linka? Ogólne ploteczki o gwiazdach, bo AS dała mi bana za nic i jestem nie na bieżąco co u niej 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie jest na poprzedniej strony, przestańcie jak ostatnie dzbany żebrać bez przejrzenia wątku. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Makiavelli123 napisał:

Zaproszenie jest na poprzedniej strony, przestańcie jak ostatnie dzbany żebrać bez przejrzenia wątku. 

To zaproszenie nie działa. Wydaje mi się, że po prostu nie ma na razie nowego dis.corda

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

h t t p s: // d i s c o r d . g g / p E c t q B r g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Leelith napisał:

h t t p s: // d i s c o r d . g g / p E c t q B r g

Link wygasł 🤷🏼‍♀️

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Discord istnieje, nie ma aktywnych zaproszeń non stop, co jakiś czas jest możliwość wysyłania zaproszenia ale linki są aktywne bardzo krótko i później trzeba znowu czekać, aż pojawi się kolejne zaproszenie. 

Edytowano przez Polonez
.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2024 o 21:41, lubiepadthai napisał:

 Jakby ktoś udostępnił to spoko, też wydaje mi się że lepiej żeby nie był link pokazany publicznie bo może same osoby typu AS zaczną się tam udzielać. 

Naprawdę myślisz, że ktoś będzie nocował na Kafe po to, by każdej osobie wysyłać oddzielnie zaproszenie na disco?🤦‍♀️ A z innej beczki: skąd wiadomo, kim Ty jesteś, może szpieg Okuniewskiej na przykład i już masz przygotowany pozew in blanco?🤣

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2024 o 21:41, lubiepadthai napisał:

Ten link jest już dawno nieważny typiaro. Ja przykładowo niebardzo wiem jak działa discord i czy każda osoba mająca dostęp do tej grupy może ją udostępnić czy też nie. Jakby ktoś udostępnił to spoko, też wydaje mi się że lepiej żeby nie był link pokazany publicznie bo może same osoby typu AS zaczną się tam udzielać. 

Link jest ważny tyle, ile ustali moderator, typiaro. 

I dla twojej informacji: nie, nie każda osoba może udostępnić. Jak się coś chce (nawet taki link), to trzeba się trochę postarać i samemu zdobyć, np. pisząc do osoby, która go udostępniła. Jak napisał ktoś wyżej - nikt nie koczuje na kafe, żeby wysłać link każdemu przegrywowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiaj:

ht tp s: / /d i sc or d. g g /A R A E b p Y 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2024 o 17:21, gnida1245 napisał:

wygasł 😞 

Przegrywy oczekują, ze ktoś, kto ma linka, będzie tu siedział 24 h, żeby imy wysłać, a same nie potrafią wejść raz na jeden dzień, żeby zobaczyć, czy ktoś dodał?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo … zrobiłam sobie wakacyjną przerwę od Discorda, teraz chciałam zrobić sobie przerwę od przerwy i smuteczek mnie ogarnął 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jakaś dobra dusza z aktywnym linkiem do discorda tu wejdzie to poproszę o przesłanie ❤️ wystarczy tego detoksu, tęsknię za kozami 😭 jest nowy farmazonBook do obgadania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×