Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maseło

Czarodziejka i kolarz

Polecane posty

5 minut temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Ona była nakręcona na złapanie męża, Sądzę, że po ślubie się zmieni diametralnie 😅

Też to zauważyłam. Strasznie desperacko to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Oh Celinee napisał:

Też to zauważyłam. Strasznie desperacko to wyglądało.

Czemu? Ile lat oni są razem wgl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, monstera napisał:

Czemu? Ile lat oni są razem wgl?

Kilka lat są, może z 5 ale strasznie się jarała jak mówiła o nim, potem mówiła, że marzy o ślubie, dzieciach, robiła milion Q&A na ten temat na Ig itd.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, ktoś tu regularnie czyta kafe ,🤣. Gdyby rzeczywiście miała w poważaniu to co tutaj piszemy po prostu olałaby temat a nie wklejała screeny komentarzy ubolewając jacy to ludzie są okropni a ona życzy wszystkim samych cudowność (btw jakoś kojarzy mi się ta jej paplanina z Bożenką z Klanu) . Widać, jak ją boli że nie każdy nabiera się na jej słodkopierdzącą narrację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, ale_kicha napisał:

Oho, ktoś tu regularnie czyta kafe ,🤣. Gdyby rzeczywiście miała w poważaniu to co tutaj piszemy po prostu olałaby temat a nie wklejała screeny komentarzy ubolewając jacy to ludzie są okropni a ona życzy wszystkim samych cudowność (btw jakoś kojarzy mi się ta jej paplanina z Bożenką z Klanu) . Widać, jak ją boli że nie każdy nabiera się na jej słodkopierdzącą narrację. 

Dokładnie. Kolejna, która niby nie obchodzi zdanie innych na jej temat ale musi się do niego odnieść 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to kiedyś nieźle szły jej filmy modowe, wyglądała fajnie i w miarę z klasą a teraz tylko reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony obnażanie się przed księdzem i publiką, z drugiej manifestowanie wiary cytatami. Bo przecież nie przykładnym życiem.  Laska idzie droga Szusz...A ten jej mąż za moment będzie się ewakuował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą, skoro z niej taka wierząca to śmiem przypuszczać, że nie mieszkała z kolarzem przed ślubem 🤔😂?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Oh Celinee napisał:

A tak swoją drogą, skoro z niej taka wierząca to śmiem przypuszczać, że nie mieszkała z kolarzem przed ślubem 🤔😂?

właśnie wydaje mi się, ze oni mieszkali razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Oh Celinee napisał:

A tak w ogóle to kiedyś nieźle szły jej filmy modowe, wyglądała fajnie i w miarę z klasą a teraz tylko reklamy.

W ubraniach swojego projektu wygląda na przebraną, a nie ubraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Urzedasek napisał:

W ubraniach swojego projektu wygląda na przebraną, a nie ubraną.

Mi nie podobają się te jej ubrania. Lubię oversizy ale te jej ...enki są strasznie workowate. Ciekawa jestem ile z jej klientek zwróciłoby na nie uwagę w sklepie, gdyby nie były sygnowane przez jej idolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.09.2024 o 17:40, Urzedasek napisał:

W ubraniach swojego projektu wygląda na przebraną, a nie ubraną.

To fakt. Chodziło mi o to, że wyglądała dobrze koło 2016-2017 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.09.2024 o 11:20, FashFash napisał:

właśnie wydaje mi się, ze oni mieszkali razem?

Mi też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. Można wyrażać tylko pochwały na temat czarodziejki i jej ślubu stulecia bo inaczej fanki będą wysyłać jej screeny tych okropności 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ale_kicha napisał:

Dajcie spokój. Można wyrażać tylko pochwały na temat czarodziejki i jej ślubu stulecia bo inaczej fanki będą wysyłać jej screeny tych okropności 🤣

No dokładnie. Ślepy by zauważył, że panował tam kicz i wyuzdanie ale wg Czarodziejki tylko ochy i achy są akceptowane i jak ktoś mówi prawdę to jest hejterem. Typowa influ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oh Celinee napisał:

No dokładnie. Ślepy by zauważył, że panował tam kicz i wyuzdanie ale wg Czarodziejki tylko ochy i achy są akceptowane i jak ktoś mówi prawdę to jest hejterem. Typowa influ.

I podkreślam, że to nie ona tutaj czyta kafe, tylko dostaje screeny okropności 🤣 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×