Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
do_kitu55

Dolce Kaszana vel Szybki Musk

Polecane posty

Ja nie oglądam jej produkcji. Każdy film taki sam, bez ładni i składu. I tylko no wece, jak tak mam, dajce znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona jest silnom kobietom, przepychanki z szafą zrobiły na mnie wrażenie. Co prawda zabrakło tam pomyślunku, jak to zrobić, by iść do przodu, a nie tańczyć z meblem antycznym, ale przyznaję bez cienia zawiści - krzepę ma. Ja bym spuchła przy pierwszym chwycie (pominę môj wzrost niewiele ponad drugie drzwiczki, ktôry pewnie też by nie ułatwiał). A może wystarczy się dobrze odżywiać?… tyle inspiracji jest za darmo na jej kanale… dajce znac.

  • Like 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią: Nosił wilk razy kilka, szafa poniosła wilka.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałam tych przepychanek, jestem jakieś 4 vlogi do tyłu, tuż przed haulem z badziewiem, ale zachęcasz do obejrzenia kolejnych wysrywów :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Kafej napisał:

Ona jest silnom kobietom, przepychanki z szafą zrobiły na mnie wrażenie. Co prawda zabrakło tam pomyślunku, jak to zrobić, by iść do przodu, a nie tańczyć z meblem antycznym, ale przyznaję bez cienia zawiści - krzepę ma. Ja bym spuchła przy pierwszym chwycie (pominę môj wzrost niewiele ponad drugie drzwiczki, ktôry pewnie też by nie ułatwiał). A może wystarczy się dobrze odżywiać?… tyle inspiracji jest za darmo na jej kanale… dajce znac.

No a wykosić trawnik, co jest dużo łatwiejsze (mniej cięższe) to wielce wyczerpująca robota 😂😂😂😂 

29 minut temu, kinga2208 napisał:

Jeszcze nie widziałam tych przepychanek, jestem jakieś 4 vlogi do tyłu

Też jestem 2 vlogi w plecy, pominęłam też celowo haul z temu, bo chamskich reklam nie cierpię. Ogólnie to nawet nie mam ochoty jej odpalac coś ostatnio, tylko was tu podczytuje i jak coś grubego ukręci to może łaskawie zajrzę co tam u niej 😅😉😋🤣 🤣 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SheriDANKA 😜 napisał:

No a wykosić trawnik, co jest dużo łatwiejsze (mniej cięższe) to wielce wyczerpująca robota 😂😂😂😂 

Też jestem 2 vlogi w plecy, pominęłam też celowo haul z temu, bo chamskich reklam nie cierpię. Ogólnie to nawet nie mam ochoty jej odpalac coś ostatnio, tylko was tu podczytuje i jak coś grubego ukręci to może łaskawie zajrzę co tam u niej 😅😉😋🤣🤣 

Mam to samo włączyłam tylko "kobietę z szafą". Nie chce się tego oglądać ani słuchać nawet podczas robienia 💩

Edytowano przez GabrielaNowicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, GabrielaNowicki napisał:

Mam to samo włączyłam tylko "kobietę z szafą". Nie chce się tego oglądać ani słuchać nawet podczas robienia 💩

Mam to samo. Włączyłam tylko ostatni wysryw żeby zobaczyć jak targa szafę. Tego się nie da już słuchać, nie wiem kto ją ogląda na poważnie. Cały wysryw to pokazywanie co kupiła i opowiadanie że świat jej się skurczył i nie może usiedzieć w miejscu jednocześnie siedząc w miejscu. 
No wiecie jest 14.00 a ja jeszcze jak nigdy dotąd nie wyszłam z domu. No wiecie ja to zawsze coś, a to wyjazd do miasteczka a to sup a to sąsiad i ten tego ciągle gdzieś. A w rzeczywistości siedzi, żre  i ogląda seriale albo śpi. Aktywności to ma pewnie ok 2-3h max na dobę. Zarobiona manipulantka, zakłamująca rzeczywistość do potęgi entej. Dla niej wyjazd na elektrycznym rowerze po zakupy na max 2h to jest wielka całodniowa aktywność. Absurd. 

  • Like 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coraz więcej Larw się wykrusza. Ja też już bardzo rzadko oglądam Damesę, kiedyś można było się nawet pośmiać z tego co nowego odwali, niestety od dawna to już nie jest śmieszne, tylko żałosne. Ciary żenady przechodzą. Jak włączę jakiś fragment wysrywu, to potem mam niestrawność i takie uczucie WTF, co ja robię ze swoim życiem. Co ciekawe wyświetlenia ma nadal spore

  • Like 2
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Dolores_lolek napisał:

Mam to samo. Włączyłam tylko ostatni wysryw żeby zobaczyć jak targa szafę. Tego się nie da już słuchać, nie wiem kto ją ogląda na poważnie. Cały wysryw to pokazywanie co kupiła i opowiadanie że świat jej się skurczył i nie może usiedzieć w miejscu jednocześnie siedząc w miejscu. 
No wiecie jest 14.00 a ja jeszcze jak nigdy dotąd nie wyszłam z domu. No wiecie ja to zawsze coś, a to wyjazd do miasteczka a to sup a to sąsiad i ten tego ciągle gdzieś. A w rzeczywistości siedzi, żre  i ogląda seriale albo śpi. Aktywności to ma pewnie ok 2-3h max na dobę. Zarobiona manipulantka, zakłamująca rzeczywistość do potęgi entej. Dla niej wyjazd na elektrycznym rowerze po zakupy na max 2h to jest wielka całodniowa aktywność. Absurd. 

Dokładnie. Ona rozwodzi się nad czynnościami, których normalni ludzie nawet nie zauważają i nie uznają ich za jakieś aktywności. Gdyby normalni ludzie zachowywali się jak Siwa to na pytanie co dziś robiłeś odpowiadaliby: otworzyłem drzwi do auta, wsiadłem, jechałem do pracy, wcisnąłem hamulec bo zapaliło się czerwone światło. Potem zaparkowałem, odpiąłem pasy, nie potrafię nic nie robić, itp itd. ona wyjazd elektrycznym rowerem do biedry traktuje jak turbo ważny i ciężki obowiązek. Absurd. Wyobraźcie sobie Siwa, która musi być rano w pracy, przez 8 h być skupiona na pracy, wykonywać zadania odpowiednio i w tempie, potem w drodze powrotnej ogarnąć zakupy, zrobić obiad, poświęcić czas dzieciom, psu, sobie, ogarnąć dom, spotkać się z kimś. Ja nie, padłaby w połowie tego dnia. 

  • Like 4
  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłam sobie przed chwilą najnowszego tiktoczka (sprzed 2dni 😋) i jedno Wam dziewczyny powiem - mam nadzieję, że psy są bezpieczne 😔 co ona z nimi robi jak wraca po tych popijawach po nocach na bani? Widzę, też że siwa już na maksa zajarana nową znajomą (bo że z jakimś nowym Menem tak chla to nawet nie posądzam co za typ w takim razie) i YT poszedł w odstawkę raczej ... Już nasza pracusia nie pracuje 24/7 tylko raczej tankuje do późnej nocy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też już nudzi. Kiepsko jak już nawet larwy odpadają... przydałby się nowy przemocowiec żeby odświeżyć kanał.

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Odpaliłam sobie przed chwilą najnowszego tiktoczka (sprzed 2dni 😋) i jedno Wam dziewczyny powiem - mam nadzieję, że psy są bezpieczne 😔 co ona z nimi robi jak wraca po tych popijawach po nocach na bani? Widzę, też że siwa już na maksa zajarana nową znajomą (bo że z jakimś nowym Menem tak chla to nawet nie posądzam co za typ w takim razie) i YT poszedł w odstawkę raczej ... Już nasza pracusia nie pracuje 24/7 tylko raczej tankuje do późnej nocy ....

Nigdzie nie chodzi jakby tak bylo na 100% pocisnęłaby vlogi z przebitkami

Edytowano przez do_kitu55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam kiedyś starszą sąsiadkę, która robiła takie hurtowe zakupy jak siwa. Na początku byłam nieświadoma tego, że po przytaszczeniu jej 5 litrów jogurtów jogobe*lla (10x0,5l) i innych produktów spożywczych w ilościach  po 5-10 opakowań, ona zapuka do mnie za 2 dni z pytaniem czy kupię jej kolejne jogurty… na szczęście się przeprowadziłam bo na samą myśl o tych zakupach dla niej jest mi słabo. 
A Siwa tak jeździ na tej swojej motorynce niemal codziennie do marketu i kupuje ogromne ilości jedzenia i cały czas musi myśleć o tym czy jej wystarczy paszy bo je jak opętana. 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siwa tym co ma w szopie by wykarmiła batalion wojska a i tak jak w prognozie pogody mówią że będzie padać to siwa jedzie po zapasy jak na wojne. Często mówi: "ma teraz lać przez 2 dni ale na szczęście mam zapas jedzenia w lodówce".  Ona bardzo dużo myśli poświęca żarciu. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to może być jej forma troszczenia się o siebie. Została sama, wcześniej Lef latał po wszystko czego chciała, przywiózł jedzenie, nawet chodził chyba przed pracą jej po pieczywo świeże? Więc ona musiała mieć kubeł zimnej wody jak zabrakło nagle takiego rozpieszczania i może teraz rekompensuje sobie tą pełną lodówką jego brak?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, iva321 napisał:

Widzę, że coraz więcej Larw się wykrusza. Ja też już bardzo rzadko oglądam Damesę, kiedyś można było się nawet pośmiać z tego co nowego odwali, niestety od dawna to już nie jest śmieszne, tylko żałosne. Ciary żenady przechodzą. Jak włączę jakiś fragment wysrywu, to potem mam niestrawność i takie uczucie WTF, co ja robię ze swoim życiem. Co ciekawe wyświetlenia ma nadal spore

Może w tym szaleństwie jest metoda. Wykończy psychicznie wszystkie larwy i zostaną tylko wierne fanki.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siwa właśnie wysłała na insta nadawczym screen niepochlebnego komentarza z błędem ort. Zapomniał cielak, że sam popełnia błędy ort, ale najważniejsze, że ją to bawi, „padłam” i „kocham Wasze komentarze”. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PandaCzerowna napisał:

Mnie też już nudzi. Kiepsko jak już nawet larwy odpadają... przydałby się nowy przemocowiec żeby odświeżyć kanał.

To prawda, mnie też. Chociażby nowy ezbuk jakiś powstał, to można by było sensowne koło dyskusyjne utworzyć, opiniami na temat nowego dzeła się podzielić i skorzystać z jej złotych porad. 

Edytowano przez wyszlonamoje
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mi a napisał:

Siwa właśnie wysłała na insta nadawczym screen niepochlebnego komentarza z błędem ort. Zapomniał cielak, że sam popełnia błędy ort, ale najważniejsze, że ją to bawi, „padłam” i „kocham Wasze komentarze”. 

Wisienka ma torcie siwej jest ezbook z bykami, no ale jak ktoś źle napisze to jest heheszkowanie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko, ta szafa jest obrzydliwa, wygląda jakby ją ze śmietnika przytargała 😳 no ale to antyk 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to bylo lite drewno, to by tego nie ruszyla, taki z tego antyk jak z niej dama. 🤣

Edytowano przez Busz3131
  • Thanks 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Busz3131 napisał:

Gdyby to bylo lite drewno, to by tego nie ruszyla, taki z tego antyk jak z niej dama. 🤣

 Moich rodzicow szafa dębowa taka okolo 100-×200 ojciec z bratem jak przy malowaniu przenosili ją kawałek to byli spuchnięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Herbstt napisał:

Może w tym szaleństwie jest metoda. Wykończy psychicznie wszystkie larwy i zostaną tylko wierne fanki.

Pokonala nas lodziom. Dla mnie jest przeirytujaca. 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się podoba komplecik? I buty? I przykrótka spodnie? Śmiech na sali…

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nieoglądalna 

Edytowano przez Ivetka
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×