Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
do_kitu55

Dolce Kaszana vel Szybki Musk

Polecane posty

1 minutę temu, madziuszek napisał:

To prawda, chyba nikt o zdrowych zmysłach, kto ma tak ogromny brzuch i płaski tyłek, nie zakłada spodni z gumką w talii ... W dodatku te buty - same w sobie wyglądają bardzo tanio, ponieważ ta "skóra" jest w pół połysku, a klamra badziewna, w dodatku podeszwa nie jest skórzana, a plastikowa... Ale pomijając już to, mogłyby wyglądać fajnie do prostych spodni kroju 7/8, koszuli narzuconej na t-shirt, albo do barankowego swetra, jasnych dżinsów... 

Albo pancerne czarne szorty, kolorowy, luźny sweterek wrzucony w spodnie z przodu, lekko wyciągnięty, a z tyłu puszczony, włosy normalne, nie ulizanei  ściągnięte na tej biednej skórze i zwykle sportowe buty.  I oczywiście biustonosz. Jak można się tak szpecić 🙆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasza 43-letnia nastolatka teraz chce być jak jakaś Beth z serialu (ona mówi o tych postaciach z serialu jakby była przekonana że wszyscy te seriale oglądają i jest to oczywiste że wszyscy wiedzą kto to jakaś Beth, jakby co najmniej byla Ryśkiem z Klanu). Jak miałam z 13 lat to chciałam być trochę jak Milagros ze Zbuntowanego Anioła, ale obecnie w wieku prawie 40 lat nie przychodzi mi do głowy, żeby wyglądać jak bohaterka serialu. Jak dla mnie to srogie zaburzenie. Ona nie ma osobowości dlatego co chwilę jest kimś innym. Stąd też te jej dziwaczne "stylizacje", nigdy nie miała stylu, a teraz do tego doszły jeszcze problemy umysłowe, więc efekt jest powalający. Poza tym siedzi non stop na isnta i tiktoku i ogląda tam młode dziewczyny, które w takich stylówkach mogą wyglądać fajnie, a że jej się wydaje że jest młoda i piękna, to też kupuje podobne ciuchy co te nastolatki. Dla mnie stylizowanie się na nastolatkę będąc w średnim wieku jest po prostu zabawne i nigdy nie wygląda to dobrze, a wręcz trąci jakąś desperacją i finalnie postarza. 

  • Like 12
  • Thanks 3
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodnie rozmiar 44 - to jest olbrzymi rozmiar. W kamerze tego nie widać. Znałam kogoś w takim rozmiarze i ona miała olbrzymie nogi, w mojej pandzie ledwo się mieściła. 

Edytowano przez Mi a
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, weronikazgierska napisał:

Nasza 43-letnia nastolatka teraz chce być jak jakaś Beth z serialu (ona mówi o tych postaciach z serialu jakby była przekonana że wszyscy te seriale oglądają i jest to oczywiste że wszyscy wiedzą kto to jakaś Beth, jakby co najmniej byla Ryśkiem z Klanu). Jak miałam z 13 lat to chciałam być trochę jak Milagros ze Zbuntowanego Anioła, ale obecnie w wieku prawie 40 lat nie przychodzi mi do głowy, żeby wyglądać jak bohaterka serialu. Jak dla mnie to srogie zaburzenie. Ona nie ma osobowości dlatego co chwilę jest kimś innym. Stąd też te jej dziwaczne "stylizacje", nigdy nie miała stylu, a teraz do tego doszły jeszcze problemy umysłowe, więc efekt jest powalający. Poza tym siedzi non stop na isnta i tiktoku i ogląda tam młode dziewczyny, które w takich stylówkach mogą wyglądać fajnie, a że jej się wydaje że jest młoda i piękna, to też kupuje podobne ciuchy co te nastolatki. Dla mnie stylizowanie się na nastolatkę będąc w średnim wieku jest po prostu zabawne i nigdy nie wygląda to dobrze, a wręcz trąci jakąś desperacją i finalnie postarza. 

Bardzo zaburzony obraz samej siebie ma we łbie. Chce a co gorsza ona jest przekonana,że jest ociekającą seksem 30 tka, a wygląda jak 50 letnia bezzębna lubiąca dawac w szyję malo interesująca i zaniedbana panna do wzięcia.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, weronikazgierska napisał:

Nasza 43-letnia nastolatka teraz chce być jak jakaś Beth z serialu (ona mówi o tych postaciach z serialu jakby była przekonana że wszyscy te seriale oglądają i jest to oczywiste że wszyscy wiedzą kto to jakaś Beth, jakby co najmniej byla Ryśkiem z Klanu). Jak miałam z 13 lat to chciałam być trochę jak Milagros ze Zbuntowanego Anioła, ale obecnie w wieku prawie 40 lat nie przychodzi mi do głowy, żeby wyglądać jak bohaterka serialu. Jak dla mnie to srogie zaburzenie. Ona nie ma osobowości dlatego co chwilę jest kimś innym. Stąd też te jej dziwaczne "stylizacje", nigdy nie miała stylu, a teraz do tego doszły jeszcze problemy umysłowe, więc efekt jest powalający. Poza tym siedzi non stop na isnta i tiktoku i ogląda tam młode dziewczyny, które w takich stylówkach mogą wyglądać fajnie, a że jej się wydaje że jest młoda i piękna, to też kupuje podobne ciuchy co te nastolatki. Dla mnie stylizowanie się na nastolatkę będąc w średnim wieku jest po prostu zabawne i nigdy nie wygląda to dobrze, a wręcz trąci jakąś desperacją i finalnie postarza. 

Mili ❤️ Mi też się podobał jej styl: jasne jeansy, koszulka w paski, czapka z daszkiem, ja też grałam w nogę wtedy 🙂 Ach, te czasy już nie wrócą <łezka w oku>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, weronikazgierska napisał:

Nasza 43-letnia nastolatka teraz chce być jak jakaś Beth z serialu (ona mówi o tych postaciach z serialu jakby była przekonana że wszyscy te seriale oglądają i jest to oczywiste że wszyscy wiedzą kto to jakaś Beth, jakby co najmniej byla Ryśkiem z Klanu). Jak miałam z 13 lat to chciałam być trochę jak Milagros ze Zbuntowanego Anioła, ale obecnie w wieku prawie 40 lat nie przychodzi mi do głowy, żeby wyglądać jak bohaterka serialu. Jak dla mnie to srogie zaburzenie. Ona nie ma osobowości dlatego co chwilę jest kimś innym. Stąd też te jej dziwaczne "stylizacje", nigdy nie miała stylu, a teraz do tego doszły jeszcze problemy umysłowe, więc efekt jest powalający. Poza tym siedzi non stop na isnta i tiktoku i ogląda tam młode dziewczyny, które w takich stylówkach mogą wyglądać fajnie, a że jej się wydaje że jest młoda i piękna, to też kupuje podobne ciuchy co te nastolatki. Dla mnie stylizowanie się na nastolatkę będąc w średnim wieku jest po prostu zabawne i nigdy nie wygląda to dobrze, a wręcz trąci jakąś desperacją i finalnie postarza. 

Fajnie piszesz, alert: mądra larwa. Kawiarka bez wody i niemyte pałki z kurczaka dla Ciebie! 👌👌👌

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba styl Beth, ale Wera.... nawet nei wiem już co napisać 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, MONIKA napisał:

No i ne chciało jej się kupić porządnego paska bez logo w to miejsce kupiła dwa kiczowate w tym jeden w końskie łatki.

Nic NIE KUPIŁA. Wybrała towar za określona sumę z asortymentu Stradivariusa i pokazała na filmie. 

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, wyszlonamoje napisał:

Fajnie piszesz, alert: mądra larwa. Kawiarka bez wody i niemyte pałki z kurczaka dla Ciebie! 👌👌👌

Pasek z konia poproszę i gloł na buzy 😄

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak trzeba mieć zaburzone widzenie siebie w lustrze, jeśli ona nie widzi, że braletka i bluzka robi jej z biustu trojkatne placki, brzuch w spodniach z gumką jej zwisa, a pupa nie dość, że płaska to zwiekszona ze 3 razy. Przecież ona może wyglądać świetnie jakby chciała. Aż takie bezguście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, weronikazgierska napisał:

Pasek z konia poproszę i gloł na buzy 😄

Na taki gloł to sie latami pracuje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tu pisalyście jak szydzi z błędów u kogoś. A jak się tak wsłuchać w jej język wypowiedzi .....🤣🤣🤣🤣🙆🤣🤣🤣

Wiecie, a ja tak wyglądam, no, no, yyy mega, w ogóle. Wiecie. A co myślicie, bo ja wiadomix, sztos, wiecie o co mi chodzi w ogóle nieważne no, nie pytajcie, naprawdę yyyyy...ej też tak macie, bo ja tak mam w ogóle no, wiecie. Sluchajcie kupcie sobie, naczy wiecie yyyyyy po prostu w ogóle ja sama sobie kupiłam właśnie, nikt mi nie dał wiecie, w ogóle serio, ale wiecie no musiałam kupić, no nieważne i mamie wzięłam bo była promocja słuchajcie no po prostu. 

Szusz cud, miód i malinka. Możesz dalej szydzić i wyśmiewać innych.

  • Like 6
  • Thanks 2
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GabrielaNowicki napisał:

Ale jak trzeba mieć zaburzone widzenie siebie w lustrze, jeśli ona nie widzi, że braletka i bluzka robi jej z biustu trojkatne placki, brzuch w spodniach z gumką jej zwisa, a pupa nie dość, że płaska to zwiekszona ze 3 razy. Przecież ona może wyglądać świetnie jakby chciała. Aż takie bezguście?

Świetnie z takim chodem? Widać, że skrzywienie kręgosłupa posunęło się do przodu, jak idzie po szafę to jedno ramię ma wyżej i to wyraźnie widać. I widać, że musi się kontrolować żeby nie utykać. Idzie jakoś dziwnie i udaje, że wszystko jest ok.  Moim zdaniem ona w kamerze wygląda lepiej niż w realu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, weronikazgierska napisał:

Nasza 43-letnia nastolatka teraz chce być jak jakaś Beth z serialu (ona mówi o tych postaciach z serialu jakby była przekonana że wszyscy te seriale oglądają i jest to oczywiste że wszyscy wiedzą kto to jakaś Beth

a co to za serial? jestem troszke opóźniona z serialami 😉

//"Zbuntowany anioł" też był moim love 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mi a napisał:

Świetnie z takim chodem? Widać, że skrzywienie kręgosłupa posunęło się do przodu, jak idzie po szafę to jedno ramię ma wyżej i to wyraźnie widać. I widać, że musi się kontrolować żeby nie utykać. Idzie jakoś dziwnie i udaje, że wszystko jest ok.  Moim zdaniem ona w kamerze wygląda lepiej niż w realu. 

Moja kuzynka nie na nogi tylko protezę też dziwnie chodzi, ale świetnie się ubiera, schludnie, modnie, uważam, że super. A u naszej pani nie o chód chodzi, ale o całą resztę.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Szara mysz napisał:

Dżety, łatki, panterka i szpitalne klapki  tyle ze nie biale a  w czarnym kolorze... tylko którą torebkę z kolekcji do tego wszystkiego ?balanciaga będzie idealną wisienką na torcie 😅

Fioletowa z lusterkiem...tylko kaftana brak 🤣🤣🤣

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hellena.De.Vil napisał:

a co to za serial? jestem troszke opóźniona z serialami 😉

//"Zbuntowany anioł" też był moim love 😉

Nie oglądam seriali, nie wiem co to 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beth z serialu Jelołstołn jest takom sukom jakom Lodzia uczy się być 

Edytowano przez Dr-Mlem
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Dr-Mlem napisał:

Beth z serialu Jelołstołn jest takom sukom jakom Lodzia uczy się być 

Ale Beth ma old mani, dobrą pracę, wygląd i faceta. to se może sukom być. a u wery very brak.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, madziuszek napisał:

Ach ta logika kupowania butów... Birkenstocków oryginalnych nie kupi, bo drogie. Kupuje za to jakieś plastikowe buty, które wyrzuci po 1 sezonie... w dodatku w panterkowy wzór, który nie będzie modny już za tydzień. Ja mam birkenów już 4 pary i pierwsze mają 7 lat, wciąż jak nowe... 

Nie lubi trendów, które są na chwile, niby Samby są modne w tym roku, a rok temu były New Balance, a wcześniej jordany co jest nie prawdą, bo samby już są w trendzie od co najmniej 2 sezonów, a Jordany chyba z 10 lat temu się nosiło. No ale "nie po to wydałam tyle pieniędzy" więc jordany nosi nadal. Nie dlatego, że lubi, że jej się podobają. Bo były drogie. Ta nasza bogaczka...

Tez mam birkeny 3 pary i szczerze każdemu polecam. Kolejne lato i tylko w tych klapkach, najlepszy zakup ever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Phoenix_x2 napisał:

Tez mam birkeny 3 pary i szczerze każdemu polecam. Kolejne lato i tylko w tych klapkach, najlepszy zakup ever

No ja mam również do śmigania na co dzień. Pasują do wszystkiego i wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz na Flixa po Dahmerze wyszedł serial Potwory.

Czujecie jakby blekota była damskim odpowiednikiem Dahmera ile by jadła ofiar pewnie kilkanaście razy więcej niż on.

I jak dobrze ,że nie ma zaburzonej siostry bo by ją wozić kto nie miał ani kształcić artystycznie.

Serio ona czasami takie mony robi ,że strach się bać.

Koleżanka a od % powinna się serio już zacząć bać. Jak ją zawiedzie będzie nowa seria hejtująca.

Nie chcesz być jakimkolwiek ex blekotowym uciekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Zniesmaczony 2 napisał:

W ostatnim dziele widać stan jej cery - tragiczny jest 

Gloł Cie oślepił? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×