Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vaniliovanelka

Juleczka Kus mierek

Polecane posty

11 godzin temu, Wsedno napisał:

Właśnie. Czy ona ma chociaż jedną kumpelę do pogadania i spotkania się choćby dla rozrywki, niekoniecznie żeby się zwierzać? Wiecznie tylko siostra, szwagier albo facet. W szkole się z niej śmiali, nigdy nie wspomniała, że ma z tamtych czasów jakąś psiapsi 🤔 To młoda laska, ludzie w tym wieku zawsze mają jakichś znajomych, z czasów szkoły, studiów, z pracy, sąsiedztwa. 

Ona tym jutubem chyba postanowiła coś sobie w życiu zrekompensować i udowodnić. 

Przecież ona nie studiuje ani nie pracuje w dużej firmie to skąd ma mieć znajomych raczej znikąd ich nie wyczaruje. Znajdzie nowego faceta to będzie znajomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Gość Anna napisał:

Przecież ona nie studiuje ani nie pracuje w dużej firmie to skąd ma mieć znajomych raczej znikąd ich nie wyczaruje. Znajdzie nowego faceta to będzie znajomy.

Heh, a jak się rozstaną, to będzie po znajomym 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2024 o 17:18, MONIKA napisał:

Ta jej siostra od dzieciaka ja pchala do tv obie atencjuszki i obu zle z oczu patrzy

Zgadzam się. One doskonale znały Dziadka i wiedziały, co z niego za typ. Starsza chciała się wybić, to wybiła się na siostrze. Tylko, że to o niej teraz piszą, że jest panią lekkich obyczajów, a ona sobie spokojnie nagrywa vlogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sołkjutka napisał:

Zgadzam się. One doskonale znały Dziadka i wiedziały, co z niego za typ. Starsza chciała się wybić, to wybiła się na siostrze. Tylko, że to o niej teraz piszą, że jest panią lekkich obyczajów, a ona sobie spokojnie nagrywa vlogi.

One z tej samej gliny lepione. Dorosłe kobiety z obsesja na punkcie innej. Jestem pewna że julcia już na kolejnego doswiadczonego kocurka poluje

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czym się teraz zajmuje siostra? Infuenseringiem tylko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, MONIKA napisał:

One z tej samej gliny lepione. Dorosłe kobiety z obsesja na punkcie innej. Jestem pewna że julcia już na kolejnego doswiadczonego kocurka poluje

Ktoś pisał, że ja widział. Akurat jestem w stanie w to uwierzyć. Ten typ tak ma💁‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże jaka ta dziewczyna jest zakompleksiona już pomijając jakie wartości ona przekazuje młodym dziewczynkom.W wieku 18 lat powiększone piersi,przedłużone włosy non stop gadanie i przeżywanie każdego pryszcza i że zjadła Lindorka i biadoli ze nie jest fit bo zjadła kilka cukierków….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×