Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MaMaaa

Może ktoś doradzi. Zrezygnować z przedszkola?

Polecane posty

Mam dylemat, czy zostawić córkę 5 lat w przedszkolu czy wypisać. To przedszkole prywatne. Dla mnie problemem jest to, że gdy córka ma mały katar a poza tym czuje się dobrze i jest wszystko ok to przedszkolanka każe przyjeżdżać po dziecko od razu a nie zawsze mam taką możliwość. I dziecko siedzi w domu z samym katarem (lekko wilgotny nos bić więcej) a płacić trzeba. Miał ktoś podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz alternatywę do tego przedszkola? Czy masz możliwość zostać z córką w domu albo przepisać do przedszkola publicznego? Gdzie planujesz posłać córkę do szkoły? Może pomyśl o przedszkolu najbliżej ewentualnej podstawówki żeby już teraz poznała kolegów, z którymi będzie w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Kinga1001 napisał:

A jaką masz alternatywę do tego przedszkola? Czy masz możliwość zostać z córką w domu albo przepisać do przedszkola publicznego? Gdzie planujesz posłać córkę do szkoły? Może pomyśl o przedszkolu najbliżej ewentualnej podstawówki żeby już teraz poznała kolegów, z którymi będzie w szkole.

Mam możliwość zrezygnować i zostać w domu, ale  chciałam żeby miała styczność z rówieśnikami. Tylko obawiam się, że skoro przedszkole prywatne odsyła dziecko z lekkim katarem i dziecko ma siedziec w domu tydzień to trochę jakby działalność charytatywna. Bo rok temu w sezonie jesienno zimowym katar był cały czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jak się ma sprawa z miejscami w przedszkolu publicznym. 5 letnie dziecko już jest na tyle duże, że samo chce być w przedszkolu. Podejście do kataru zależy od placówki i wszędzie jest inna wrażliwość w tym zakresie. Porozmawiaj ewentualnie z rodzicami z przedszkola, które sobie upatrzysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MaMaaa napisał:

Mam możliwość zrezygnować i zostać w domu, ale  chciałam żeby miała styczność z rówieśnikami. Tylko obawiam się, że skoro przedszkole prywatne odsyła dziecko z lekkim katarem i dziecko ma siedziec w domu tydzień to trochę jakby działalność charytatywna. Bo rok temu w sezonie jesienno zimowym katar był cały czas 

Ale to, ze odsyła nie oznacza, ze Ty masz dziecko zabrać. Idź do pediatry, weź zaświadczenie, że dziecko jest zdrowe tylko ma katar i powiedz w przedszkolu, zeby Ci pierodołami głowy nie zawracali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×