Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
___RymCym

Kolejny sodomita, zboczeniec i seksualny predator upada...

Polecane posty

po Epstinie, który za seks załatwiał kariery największym współcześnie gwiazdom Hollywood, padła kolej na kolejnego umożliwiacza karier - producenta i bogacza... tym razem to P. Diddy, który niedawno trafił do aresztu, a skoro osobnik o takich zasobach finansowych trafia tam bez możliwości kaucji, oznacza to jedno - kwity są grube.

P. Diddy to znany raper i muzyk, który wykreował m.in. Justina Biebera, od lat słynął z organizowania seks orgii w swoich willach na terenie m.in. LA. w których brali udział liczni przedstawiciele świata mediów i polityki, w tym burmistrz jednej z dzielnic LA - (demokrata). O Diddym krążyły też plotki o jego upodobaniach do mężczyzn, 50 Cent wspominał w kilku wywiadach jak Diddy potrafił na takie imprezy zamiawiać kilkadziesiąt męskich prostytutek. Główne zarzuty to sex trafficing, zmuszanie uczestników imprez do czynności seksualnych, odurzanie tzw. tabletkami gwaałtu.

Czyżby znów do celi w LA miał zawitać seryjny s@mobójca jak w przypadku Epsteina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednego mniej ale ile tego jeszcze jest w takich ktęgach to się nigdy nie dowiemy i mnie nawet nie interesuje. Kiszą się we własnym sosie. Kto ma odrobinę oleju w głowie to się nie pcha w te branże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Isk^a napisał:

Jednego mniej ale ile tego jeszcze jest w takich ktęgach to się nigdy nie dowiemy i mnie nawet nie interesuje. Kiszą się we własnym sosie. Kto ma odrobinę oleju w głowie to się nie pcha w te branże.

ze stadko na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

kto jeszcze myślał że to o leżaku ?

Ja, aczkolwiek nie wiem co to by miał być za upadek o którym dutch wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

kto jeszcze myślał że to o leżaku ?

Ja nie, bo lezak to biedak, nie stać go na orgie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ZłyKróliczek napisał:

Ja nie, bo lezak to biedak, nie stać go na orgie 😄

no właśnie... chyba, że orgie z tuzinem puś z allegro XD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mnie to interesuje, jakbym miał tyle kasy to też bym rochał codziennie i co chwile inne panienki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Żaba Monìka napisał:

Sadzac po autorze myslalam, ze to o Przemku.

no jak... seksualny predator i praviczek przemek... na pierwszy rzut oka nie pasuje... jak siodło do krowy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

A co mnie to interesuje, jakbym miał tyle kasy to też bym rochał codziennie i co chwile inne panienki 

to nie jest karalne, tak żyje DiCaprio i nikt mu w tym nie przeszkadza... w jego przypadku chodzi o inne kwestie, które wyżej wymieniłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ___RymCym napisał:

no jak... seksualny predator i praviczek przemek... na pierwszy rzut oka nie pasuje... jak siodło do krowy XD

Pasuje, bo Przemek lazi nago po lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemek ucichł ostatnio, może serio szuka pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, prut napisał:

Przemek ucichł ostatnio, może serio szuka pracy 

matka by mu przysługę zrobiła stawiając ultimatum na serio. bo ta kaleka nic z siebie sama nie wykrzesa, trzeba go pod mur postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ___RymCym napisał:

matka by mu przysługę zrobiła stawiając ultimatum na serio. bo ta kaleka nic z siebie sama nie wykrzesa, trzeba go pod mur postawić.

Nie wiem czy to by pomoglo, pewnie by skonczyl na ulicy. Tak czy siak matka nie ma obowiazku go utrzymywac, biedne te matki z piwniczakami. Choc czasem moze same sa sobie winne, z tego co pisze Lezak jego matka normalna nie byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

Nie wiem czy to by pomoglo, pewnie by skonczyl na ulicy. Tak czy siak matka nie ma obowiazku go utrzymywac, biedne te matki z piwniczakami. Choc czasem moze same sa sobie winne, z tego co pisze Lezak jego matka normalna nie byla.

winne bo ich rozpuszczały, wyręczały, noski podcierały gdy trzeba było ich uczyć krok po kroku usamodzielniania się... mameje z nich zrobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, prut napisał:

Przemek ucichł ostatnio, może serio szuka pracy 

Przecież on do roboty nigdy się nie ruszy. Pracy boi się jak wody święconej.

Edytowano przez Kakak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pravik jest tu cały czas tylko się ukrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Nie wiem czy to by pomoglo, pewnie by skonczyl na ulicy. Tak czy siak matka nie ma obowiazku go utrzymywac, biedne te matki z piwniczakami. Choc czasem moze same sa sobie winne, z tego co pisze Lezak jego matka normalna nie byla.

A w praktyce jak to wygląda? Można policję wezwać jak się syn nierób do kaloryfera przykuje żeby go wyrzucić z mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×