Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kingeczka

Spuchnięta Pampucha z domku czarownicy

Polecane posty

Te jej makijaże w dwóch ostatnich wysrywach to jakiś obłęd. Nie to żeby kiedyś było lepiej, ale teraz przypomina to mazianie się wszystkim czym popadnie sześcioletniej dziewczynki, która dorwała się do kosmetyków mamy. 

Konturówką objeżdża te usta siedemnaście razy, nakłada bronzer- róż- rozswietlacz niby w konkretnych miejscach, ale później jeździ pędzlem po twarzy przez 20 min więc i tak wszystko ma wszędzie.

No i hit ostatniej prodakszyn, czyli Zakolak tłumaczy, że efekt nakładania kosmetyku może być różny, trzeba tylko dobrać odpowiedni pędzel. 

Mam dla Ciebie wiadomość Zakolaku. Pędzle powinny być przede wszystkim czyste. Oblepionymi, sztywnymi od brudu pędzlami na których masz resztki kilku innych kosmetyków ciężko się estetycznie umalować. Nie mówiąc już o problemach z cerą, jakich można się nabawić od takiego braku higieny. 

Ale tak, tak. Wysypuje cię od histaminy, a nie od brudu, alkoholu, przetworzonego żarcia i tony słodyczy. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Krakowski Precel napisał:

Te jej makijaże w dwóch ostatnich wysrywach to jakiś obłęd. Nie to żeby kiedyś było lepiej, ale teraz przypomina to mazianie się wszystkim czym popadnie sześcioletniej dziewczynki, która dorwała się do kosmetyków mamy. 

Konturówką objeżdża te usta siedemnaście razy, nakłada bronzer- róż- rozswietlacz niby w konkretnych miejscach, ale później jeździ pędzlem po twarzy przez 20 min więc i tak wszystko ma wszędzie.

No i hit ostatniej prodakszyn, czyli Zakolak tłumaczy, że efekt nakładania kosmetyku może być różny, trzeba tylko dobrać odpowiedni pędzel. 

Mam dla Ciebie wiadomość Zakolaku. Pędzle powinny być przede wszystkim czyste. Oblepionymi, sztywnymi od brudu pędzlami na których masz resztki kilku innych kosmetyków ciężko się estetycznie umalować. Nie mówiąc już o problemach z cerą, jakich można się nabawić od takiego braku higieny. 

Ale tak, tak. Wysypuje cię od histaminy, a nie od brudu, alkoholu, przetworzonego żarcia i tony słodyczy. 

Wiem, że malujesz ludzi - ja bym sugerowała, żeby zaproponować klientkom taki look, najlepiej ślubny, jaki masz w avatarze. Mega.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, madziuszek napisał:

Te ilości kosmetyków, jakich ona używa, mnie przerażają... Ja daję jedno maźnięcie pod okiem tego korektora i mogę tego użyć w zasadzie na całą twarz... A ona maluje pół twarzy dosłownie tym, ten korektor kryje bardzo mocno... O_o 

Siwa ma duzo do ukrycia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, GabrielaNowicki napisał:

Dla mnie to jest ubóstwo. To że tak żyje i to że opowiada o tym. 

To nie jest ubóstwo. to jest zaniedbanie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Syreni śpiew napisał:

Teraz widzimy, że on tam walczył o przetrwanie. Bronił się jak mógł. Ja się dziwiłam, że ciągle tylko pizza pizza albo chodźmy do knajpy. Już się nie dziwię. 

a pomyślcie o teściowej jaką musiała mieć załamkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Luiza55 napisał:

a pomyślcie o teściowej jaką musiała mieć załamkę

Że nie nauczyła syna gotować? W sumie słusznie. Mógłby na pewnym etapie przejąć stery w tym pier dzielniku, zamiast uciekać w pizzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Krakowski Precel napisał:

Te jej makijaże w dwóch ostatnich wysrywach to jakiś obłęd. Nie to żeby kiedyś było lepiej, ale teraz przypomina to mazianie się wszystkim czym popadnie sześcioletniej dziewczynki, która dorwała się do kosmetyków mamy. 

Konturówką objeżdża te usta siedemnaście razy, nakłada bronzer- róż- rozswietlacz niby w konkretnych miejscach, ale później jeździ pędzlem po twarzy przez 20 min więc i tak wszystko ma wszędzie.

No i hit ostatniej prodakszyn, czyli Zakolak tłumaczy, że efekt nakładania kosmetyku może być różny, trzeba tylko dobrać odpowiedni pędzel. 

Mam dla Ciebie wiadomość Zakolaku. Pędzle powinny być przede wszystkim czyste. Oblepionymi, sztywnymi od brudu pędzlami na których masz resztki kilku innych kosmetyków ciężko się estetycznie umalować. Nie mówiąc już o problemach z cerą, jakich można się nabawić od takiego braku higieny. 

Ale tak, tak. Wysypuje cię od histaminy, a nie od brudu, alkoholu, przetworzonego żarcia i tony słodyczy. 

ale przede wszystkim od lizania się z psami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Syreni śpiew napisał:

Że nie nauczyła syna gotować? W sumie słusznie. Mógłby na pewnym etapie przejąć stery w tym pier dzielniku, zamiast uciekać w pizzę.

nie, że takiego nieudacznika syn wziął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Syreni śpiew napisał:

Że nie nauczyła syna gotować? W sumie słusznie. Mógłby na pewnym etapie przejąć stery w tym pier dzielniku, zamiast uciekać w pizzę.

w wielu filmach coś tam próbował pichcić..gdzie w międzyczasie cesarzowa dodawała mu skrzydeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Luiza55 napisał:

nie, że takiego nieudacznika syn wziął

No ale przyznaj, jak widział, co się odwala w kuchni, a już zawodowo nie pracował, mógł się wziąć za gotowanie. Oczywiście, raz na jakiś czas odpalił grilla albo piec do pizzy, ale na co dzień truł się daniami Zakolaka albo zamawiał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Luiza55 napisał:

w wielu filmach coś tam próbował pichcić..gdzie w międzyczasie cesarzowa dodawała mu skrzydeł.

Ona na kazdym kroku go kastr.owala, wlazila mu na glowe. Gosc sie gotowal i stad mial caly czas czerwona twarz. 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Luiza55 napisał:

nie, że takiego nieudacznika syn wziął

Wtedy to jeszcze udawała trochę, teraz zero zachamowań, %, syf, mysie i psie bobki, brak higieny...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Busz3131 napisał:

Ona na kazdym kroku go kastr.owala, wlazila mu na glowe. Gosc sie gotowal i stad mial caly czas czerwona twarz. 🤣

kiedyś próbował upiec kurczaka na butelce gdzie dodawało się piwo i Sz jechała po nim że ma być GAZOWANE do piekarnika, zrezygnowany później odpuścił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Busz3131 napisał:

Ona na kazdym kroku go kastr.owala, wlazila mu na glowe. Gosc sie gotowal i stad mial caly czas czerwona twarz. 🤣

Straszne to było. Aż dziwne, że jej szybciej nie ko pnął albo zwyczajnie nie zdradził z milszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Luiza55 napisał:

kiedyś próbował upiec kurczaka na butelce gdzie dodawało się piwo i Sz jechała po nim że ma być GAZOWANE do piekarnika, zrezygnowany później odpuścił..

Ona cały czas była taka podcu r vviona, nie wiem czy to efekt %% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kingeczka napisał:

Ona cały czas była taka podcu r vviona, nie wiem czy to efekt %% ?

To typowy narcyz z usudlona ofiara. Wszystkie soki di cna wysysa a drugi człowiek wiednie przytłoczony

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, MONIKA napisał:

To typowy narcyz z usudlona ofiara. Wszystkie soki di cna wysysa a drugi człowiek wiednie przytłoczony

Matko jak ten chłop musiał odżyć przy Keni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Hellena.De.Vil napisał:

To nie jest ubóstwo. to jest zaniedbanie.

Kochana larwo zaniedbanie zwykle bywa nieświadome lub wynikające z innych okoliczności. A ktoś zaniedbał bo zapomniał albo nie miał pieniędzy..etc. dla mnie osoba, która rzekomo dba o dom i zwierzęta, nie idzie od miesięcy na strych, bo nie ma ochoty patrzeć co tam się dzieje i woli spać i jeść z myszami to jest ubóstwo intelektualne i pod każdym innym względem. Skoro psy się trują i ona też już miała problemy, to gratuluję jej życia w takim śmietniku. Królowa Popiel, myszy ja zjedzą. Będzie hit na yt. Goście goście goście myszy częściej ja odwiedzają niż ludzie i przyjaciele i zupełnie się nie dziwię, ani chwili bym tam nie została i nic bym tam nie zjadła. 

 

Edytowano przez GabrielaNowicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kingeczka napisał:

Jak u Violetty Villas. Może jakiś nowy gatunek wychodujesz z 6 nogami czy 4ema ogonami.

Villas miała tylko 10 kotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona otwierała drzwi, bo myślała że mysz sama sobie wyjdzie. Ale, że przy okazji przyjdzie 10 innych, to już musk na to nie wpadł. Przecież ona cały czas ma otwarte drzwi 😄

Ja nie mówię, że to źle,  bo mysz wejdzie nawet po ścianie przez otwarte okno, jeśli bardzo zechce, ale to stwierdzenie, że ma nadzieję, ze sama opusci domek rozwaliło mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, ZnadBuga napisał:

Villas miała tylko 10 kotów?

Na początku 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Karolajnaaaaa napisał:

Śmietnik jaki zrobiła z domku, to tylko czekać na inwazję szczurów 🤪🤪

Jestem ciekawa, te szczury też jej pewnie nie będą przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kingeczka napisał:

Na początku 9.

U mnie od przeszło dekady utrzymuje się stała- średnia. Sztuk 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ZnadBuga napisał:

Tera to trza będzie chlipac szczawiową z jajeczkami i kompocik z mirabelek na popitke. Odwiedzi Was pogłos i oskar wielki słońce ☀️ Peru.

przestań bredzić brzydki człowieku. w kościele cie tego nauczyli?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Kingeczka napisał:

Jestem ciekawa, te szczury też jej pewnie nie będą przeszkadzać.

Nowa siostra lub brat dla sroli i rooozi

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Krakowski Precel napisał:

Te jej makijaże w dwóch ostatnich wysrywach to jakiś obłęd. Nie to żeby kiedyś było lepiej, ale teraz przypomina to mazianie się wszystkim czym popadnie sześcioletniej dziewczynki, która dorwała się do kosmetyków mamy. 

Konturówką objeżdża te usta siedemnaście razy, nakłada bronzer- róż- rozswietlacz niby w konkretnych miejscach, ale później jeździ pędzlem po twarzy przez 20 min więc i tak wszystko ma wszędzie.

No i hit ostatniej prodakszyn, czyli Zakolak tłumaczy, że efekt nakładania kosmetyku może być różny, trzeba tylko dobrać odpowiedni pędzel. 

Mam dla Ciebie wiadomość Zakolaku. Pędzle powinny być przede wszystkim czyste. Oblepionymi, sztywnymi od brudu pędzlami na których masz resztki kilku innych kosmetyków ciężko się estetycznie umalować. Nie mówiąc już o problemach z cerą, jakich można się nabawić od takiego braku higieny. 

Ale tak, tak. Wysypuje cię od histaminy, a nie od brudu, alkoholu, przetworzonego żarcia i tony słodyczy. 

Komu się chce przypodobać? Sąsiadce, jej mężowi a może ja swataja z kimś 😆 bo po kiego grzyba bym się tak pacykowala do znajomych jak na randkę 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, ZnadBuga napisał:

Dzięki Bogu, mimo wściekłych protestów ekoterrorystów, zielonych i PO-KO (Zielińska, Wielichowska, Tracz itd.), zbudowano zbiorniki retencyjne przy Odrze, które uratowały wiele miast, np. Racibórz, Kędzierzyn-Koźle, Opole, Wrocław przed katastrofalną powodzią!! Jeżeli chcesz mieć powódź i rozlewiska, bagna i zero żeglugi śródlądowej służacej polskiej gospodarce, to popieraj zielonych ekoterrorystów z PO-KO!! Oni do tego zagwarantują Ci niemal całkowity zakaz ogrzewania budynków, likwidację gotówki i wprowadzenie euro cyfrowego, zakaz silników spalinowych (również w karetkach, wozach strażackich, motopompach strażackich ratujących życie itp.). Tego też chce lewacka UE!! Precz z UE i Zielonym Ładem!

Tamta strona chyba głosowała na kało 🤔 to szeroki uśmiech 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×