Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
PandaCzerowna

Mazurski cug alkoholowy

Polecane posty

2 minuty temu, Phoenix_x2 napisał:

Ok, może jest z jej kręgu, może nie jest, w każdym razie nic nowego nie wniosła do dyskusji także who cares

No trochę jednak wniosła, ulżyła chronologicznie rozstanie i rozwód oraz powiedziała dlaczego z delicja znajomość koniec. O ile o rozwodzie pisała prawdę i tyle z delicja nie wiem jak było ale faktem jest że znajomość urwała się nagle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Dolores_lolek napisał:

Nie. Po prostu nie rozumiem waszego toku myślenia o tej sprawie. Ktoś z dalszego towarzystwa coś napisał i nie napisze więcej. Nigdy bo: a nie ma dowodów, nie ma jak udowodnić b nie chce się ujawniać c wie niewiele więcej niż to co napisała. 

A ja nie rozumiem Twojego. Moim zdaniem jak by tu ktoś z byłych znajomych rzucał jakimiś dowodami to to dopiero byłoby chore;) w ogóle skąd ta osoba miałaby mieć te dowody? Była jej lekarzem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Dolores_lolek napisał:

Oczywiście tutaj moznanpisac tylko o gooownie pod podłogą siwej, jej tłustych włosach, pryszczach i syfie w domu. To jedyne co was interesuje, taki wasz poziom widocznie-rozprawianie o smarkach i wciąganych glutach. Sama posprzątaj, ja nie muszę bo mam panią od tej czynności zatrudniona więc mogę sobie w sobotę robić co chce. 

Kolejna po koszyku, co stawia się wyżej nad plebs? Koszyk teraz wszedł do towarzystwa i puścił bąka. Jaki sens jest mówić, że się coś wie, skoro nic się nie może powiedzieć? Żeby się ponapawać prośbami "powiedz, powiedz!", po czym powyzywać ludzi? Przecież to jest żenada (niezależnie od tego, czy Koszyk to osoba z towarzystwa, czy też nie). Kto normalny się tak zachowuje? 

Edytowano przez Syreni śpiew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Dolores_lolek napisał:

Oczywiście tutaj moznanpisac tylko o gooownie pod podłogą siwej, jej tłustych włosach, pryszczach i syfie w domu. To jedyne co was interesuje, taki wasz poziom widocznie-rozprawianie o smarkach i wciąganych glutach. Sama posprzątaj, ja nie muszę bo mam panią od tej czynności zatrudniona więc mogę sobie w sobotę robić co chce. 

Haha i siedzisz i caly dzien i rozwalasz plotkarski wątek. To moze posprzataj w swoim lbie bo tez ci sie klepki pomieszaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MONIKA napisał:

Haha i siedzisz i caly dzien i rozwalasz plotkarski wątek. To moze posprzataj w swoim lbie bo tez ci sie klepki pomieszaly

Klepki to sie tobie pomieszały skoro myślisz ze będziesz komuś pisać ile ma gdzie czasu spędzać sama tutaj przesiadując dzień w dzień. i jeszcze do tego mówić komuś co może a czego nie pisać na ogólnodostępnym forum. 
A pisanie o czymś innym niż tłuste włosy i pryszcze siwej to wybacz ale nie wiedziałam że to rozwalanie wątku. Przepraszam że się pogubiłaś i nie mogłaś dzisiaj sobie wejść i poczytać i smrodzie siwej i jej wiszących cyyycuszkach. Sorry. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dolores_lolek napisał:

Klepki to sie tobie pomieszały skoro myślisz ze będziesz komuś pisać ile ma gdzie czasu spędzać sama tutaj przesiadując dzień w dzień. i jeszcze do tego mówić komuś co może a czego nie pisać na ogólnodostępnym forum. 
A pisanie o czymś innym niż tłuste włosy i pryszcze siwej to wybacz ale nie wiedziałam że to rozwalanie wątku. Przepraszam że się pogubiłaś i nie mogłaś dzisiaj sobie wejść i poczytać i smrodzie siwej i jej wiszących cyyycuszkach. Sorry. 
 

Fikaj fikaj zglosze gdzie trzeba i polecisz raz dwa pani yntelygentna. Twoj avek dużo i tobie mowi szlachcianko;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MONIKA napisał:

Fikaj fikaj zglosze gdzie trzeba i polecisz raz dwa pani yntelygentna. Twoj avek dużo i tobie mowi szlachcianko;) 

Mój avek to akurat dużo mówi o tym jak siwa traktuje te swoje biedne psy. 
Straszenie zgłoszeniem, uśmiałam się po pachy bo założenie tutaj konta to jakieś 5 minut. Myślisz że zrobisz mi na złość? Piękny poziom sobą reprezentujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dolores_lolek napisał:

Mój avek to akurat dużo mówi o tym jak siwa traktuje te swoje biedne psy. 
Straszenie zgłoszeniem, uśmiałam się po pachy bo założenie tutaj konta to jakieś 5 minut. Myślisz że zrobisz mi na złość? Piękny poziom sobą reprezentujesz. 

Tak tak masz zryty leb zeby siedziec i wyczekiwac momentu kopulujacego psa zeby zrobic zdjecie. Tak tak z toba wszystko ok serio nie sciemniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MONIKA napisał:

Tak tak masz zryty leb zeby siedziec i wyczekiwac momentu kopulujacego psa zeby zrobic zdjecie. Tak tak z toba wszystko ok serio nie sciemniam

Niczego nie trzeba było wyczehkiwac. Siwa ten moment pokazywała wielokrotnie, na insta rolki o tym kręciła więc wystarczyło odpalić taką rolkę  i w losowym momencie zrobić skrina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Dolores_lolek napisał:

Ja piernicze. Chodzi mi tylko o to że wy z góry zakładacie że to trol i kłamczuch. A prawda jest taka że rozwód opisała chronologicznie lepiej i spójniej niz  my obczajalysmy. Podała teraz też kilka rzeczy o których wcześniej nie było do końca wiadomo. Kojarzysz delicje? Wiesz dlaczego zakończyła się znajomość? Koszyk powiedział dlaczego. Czy to prawda nie wiem, ale mogło tak być. A wy z góry zakładacie że to wymyślone. 

I co z tego, że znajomość z delicja się skończyła podobnie jak z fryzjerką tatuażystką, wiedźmami, z panią od pazurów, od botoksu, jutiuberami, przyjaciółkami, sąsiadami. 

Przecież ten koszyk to jest nieporozumienie z poplątaniem. Ale oczywiście niech każdy kieruje się własnym osądem. Pozdrawiam i się już nie wtrącam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dolores_lolek napisał:

Niczego nie trzeba było wyczehkiwac. Siwa ten moment pokazywała wielokrotnie, na insta rolki o tym kręciła więc wystarczyło odpalić taką rolkę  i w losowym momencie zrobić skrina. 

Tak tak tak bylo.. Nikt normalny nie robi taki skrinow. Sama sobie wystawilas opinie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Dolores_lolek napisał:

No trochę jednak wniosła, ulżyła chronologicznie rozstanie i rozwód oraz powiedziała dlaczego z delicja znajomość koniec. O ile o rozwodzie pisała prawdę i tyle z delicja nie wiem jak było ale faktem jest że znajomość urwała się nagle. 

na ig dalej sie obserwuja 😄

taka ciekawostka - delicja ma obecnie prywatne ustawienia na ig. ciekawe kiedy sobie zmienila 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, GabrielaNowicki napisał:

I co z tego, że znajomość z delicja się skończyła podobnie jak z fryzjerką tatuażystką, wiedźmami, z panią od pazurów, od botoksu, jutiuberami, przyjaciółkami, sąsiadami. 

Przecież ten koszyk to jest nieporozumienie z poplątaniem. Ale oczywiście niech każdy kieruje się własnym osądem. Pozdrawiam i się już nie wtrącam.

No ok. 
z fryzjerką nie wiadomo czy się skończyła bo siwa w każdej chwili może do tej fryzjerki pójść. 
z tatuażystka nie było żadnej znajomości prywatnie, jeździła do niej na tatuaże i przestała je robić, żadna znajomość. 
pani od pazurów wypowiedziała się na siwej temat i zakończyła z siwa współpracę więc wiadomo jak to było. 
mod botoksu pani oficjalnie wydała oświadczenie że nie współpracuje już z siwa 

z jutuberami? Była jedna stylizacje też wiadomo jak ich drogi się rozeszły. Stylizacje chciała się spotkać a siwa nie. 
Z sąsiadka katarina dalej się czasem oznaczają więc znajomość trwa

a delicja zniknęła i nigdy nie było powiedziane dlaczego. Larwy myślały że poszła po rozum do głowy i zerwała z siwa a koszyk twierdzi że to było inaczej. 
jak widzisz z każdą z osób które wymieniłaś wiadomo jak było i o co poszło a z delicja jednak nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do jasnej cholery dziewczynki zluzujcie majty!!! Zapomnijmy o tym koszyku i nie zasmiecajmy watku, skaczecie sobie do gardeł bo ktos napisal tutaj cos na temat cesarzowej i twierdzi ze jest z jej byłego juz towarzystwa. Po co sie kłócić 5 juz strone czy ta osoba to troll czy tez nie 🤦 Tak czy sr@k nie sprawdzimy tego, bezsensu sa te przepychanki tutaj. Trzeba to olać.Wróćmy do tematu naszej gfiasdy tak zwyczajnie,bo narazie to wszystkie prowadzicie dochodzenie o tym calym Koszyku,a ta osoba być może ma niezły ubaw ze wywolala tutaj niezla gofnoburzę swoimi wpisami, które nie są kompletnie niczym potwierdzone.

 

 

 

Edytowano przez Szara mysz
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dolores_lolek napisał:

No ok. 
z fryzjerką nie wiadomo czy się skończyła bo siwa w każdej chwili może do tej fryzjerki pójść. 
z tatuażystka nie było żadnej znajomości prywatnie, jeździła do niej na tatuaże i przestała je robić, żadna znajomość. 
pani od pazurów wypowiedziała się na siwej temat i zakończyła z siwa współpracę więc wiadomo jak to było. 
mod botoksu pani oficjalnie wydała oświadczenie że nie współpracuje już z siwa 

z jutuberami? Była jedna stylizacje też wiadomo jak ich drogi się rozeszły. Stylizacje chciała się spotkać a siwa nie. 
Z sąsiadka katarina dalej się czasem oznaczają więc znajomość trwa

a delicja zniknęła i nigdy nie było powiedziane dlaczego. Larwy myślały że poszła po rozum do głowy i zerwała z siwa a koszyk twierdzi że to było inaczej. 
jak widzisz z każdą z osób które wymieniłaś wiadomo jak było i o co poszło a z delicja jednak nie. 

Ty tak serio? To ja już podziękuję 🙆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, masala napisał:

Truman= koszyk=z nad Buga= dolores Lolek

Ta sama osoba trolluje , możliwe że to ktoś z farmy trolli by rozkręcać upadające fora albo jakaś nieszczęśliwa zaburzona osoba, która znajduję sobie tutaj towarzystwo  i cieszy się uwagą jaka tu znajduje....

Te bzdurne ogólniaki z wczoraj może napisać każda z nas,nic nowego nie wniosły, każdy kto śledzi wątek i szusze mógłby coś takiego napisać...

Ogólnie fajnie, że ktoś zauważył to zjawisko, obecne w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, GabrielaNowicki napisał:

Ty tak serio? To ja już podziękuję 🙆

Tak, serio. Porównałaś zakończenie znajomości z panią od botoksu z zakończeniem znajomości z delicja to ci napisałam różnice skoro jej nie widzisz i dla ciebie to to samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi ten wątek haków, bo z jednej strony to jest coś, co Zakolak sama mówiła ("mam dwa stare telefony, które trzymam i tam są dowody"), a z drugiej strony coś czego nikt wcześniej nie poruszał. Została nawet wskazana grupa 30 osób, która wie o niej różne kompromitujące rzeczy, ale nikt się nie wyłamie, bo ponoć będą mieli za to zniszczone życie, ale jednocześnie padła wersja, że ona już ich prześladuje telefonami i pisaniem z fake kont pod ich profilami. Jeśli coś takiego ma miejsce to może to robić tylko ona, bo nikt stąd nawet nie wie jakie są personalia tych osób. I to podobno trwa już latami.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szatanowska napisał:

Mnie ciekawi ten wątek haków, bo z jednej strony to jest coś, co Zakolak sama mówiła ("mam dwa stare telefony, które trzymam i tam są dowody"), a z drugiej strony coś czego nikt wcześniej nie poruszał. Została nawet wskazana grupa 30 osób, która wie o niej różne kompromitujące rzeczy, ale nikt się nie wyłamie, bo ponoć będą mieli za to zniszczone życie, ale jednocześnie padła wersja, że ona już ich prześladuje telefonami i pisaniem z fake kont pod ich profilami. Jeśli coś takiego ma miejsce to może to robić tylko ona, bo nikt stąd nawet nie wie jakie są personalia tych osób. I to podobno trwa już latami.

Zaraz ci ktoś napisze że to nieprawda bo to napisał troll żeby zrobić zamęt a ty mu wierzysz 🤣 

a że siwa ma fake konta wiadomo nie od  dziś bo kiedyś zapomniała się na insta przelogowac. 
Co siwa może mieć za haki? Nie ma żadnych oprócz stwierdzeń że ktoś spał z kimś w jej łóżku i zabrał jej płaszcz z garderoby. To jest właśnie kaliber i poziom haków siwej. Nic więcej nie ma bo jest zbyt gluuupia na to. 
Jedyne co może zrobić to pisać ze swoich fake kont, słać SMS-y  i fałszywe listy oraz napuszczać na kogoś swoje Wicki. Dla mnie i tak wystarczające żeby nie chcieć mieć z nią nic do czynienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, kinga2208 napisał:

O co chodzi z tą delicją? Kim ona jest? Nie oglądałam dawniej siwej.

Miała kanał na juciup, raz zagościła u dam my na kanale,  psyc holo zka, pewnie dam ma u niej się le... jakiś czas.

Edytowano przez Kingeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obejrzałam urywki ostatniego vloga... matko bosko Lola...czemu ten pies jest taki grubyyy

ona niedługo pęknie albo będzie mieć problemy ze zdrowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kingeczka napisał:

Miała kanał na juciup, raz zagościła u dam my na kanale,  psyc holo zka, pewnie dam ma u niej się le... jakiś czas.

Psychiatra dziecięcy. Wątpię żeby się siwa u niej leczyła, jedynie mogła mieć jakąś wiedzę o siwej chorobach i możliwe ze za nagłym zakończeniem znajomości stało to co powiedział koszyk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Dolores_lolek napisał:

Zaraz ci ktoś napisze że to nieprawda bo to napisał troll żeby zrobić zamęt a ty mu wierzysz 🤣 

Nie wiem czy wierzyć czy nie wierzyć. To jest takie na dwoje babka wróżyła. Z jednej strony prawdopodobne i jakby tylko ktoś składał coś z tego, co mógł zobaczyć każdy, a z drugiej może to też być zmyślone, dośpiewane.

12 minut temu, Dolores_lolek napisał:

a że siwa ma fake konta wiadomo nie od  dziś bo kiedyś zapomniała się na insta przelogowac. 

To akurat jest pewne, szczególnie po tym jak zarzekała się, że nie ma. Ona często tak ordynarnie kłamała, także akurat w to wierzę.

12 minut temu, Dolores_lolek napisał:

Co siwa może mieć za haki? Nie ma żadnych oprócz stwierdzeń że ktoś spał z kimś w jej łóżku i zabrał jej płaszcz z garderoby. To jest właśnie kaliber i poziom haków siwej. Nic więcej nie ma bo jest zbyt gluuupia na to. 
Jedyne co może zrobić to pisać ze swoich fake kont, słać SMS-y  i fałszywe listy oraz napuszczać na kogoś swoje Wicki. Dla mnie i tak wystarczające żeby nie chcieć mieć z nią nic do czynienia. 

Moje przypuszczenie - ma screeny rozmów i pozapisywane rozmowy z dawnymi koleżankami gdzie plotkowały o mężach innych koleżanek. Tam był też wątek na rko w towarzystwie, "znajduje w mieszkaniu dziwne rzeczy rozsypane na talerzykach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Dolores_lolek napisał:

Zaraz ci ktoś napisze że to nieprawda bo to napisał troll żeby zrobić zamęt a ty mu wierzysz 🤣 

a że siwa ma fake konta wiadomo nie od  dziś bo kiedyś zapomniała się na insta przelogowac. 
Co siwa może mieć za haki? Nie ma żadnych oprócz stwierdzeń że ktoś spał z kimś w jej łóżku i zabrał jej płaszcz z garderoby. To jest właśnie kaliber i poziom haków siwej. Nic więcej nie ma bo jest zbyt gluuupia na to. 
Jedyne co może zrobić to pisać ze swoich fake kont, słać SMS-y  i fałszywe listy oraz napuszczać na kogoś swoje Wicki. Dla mnie i tak wystarczające żeby nie chcieć mieć z nią nic do czynienia. 

Po raz kolejny zadziwiam nie Twoja pewność, że to wszystko prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Dolores_lolek napisał:

Tak, serio. Porównałaś zakończenie znajomości z panią od botoksu z zakończeniem znajomości z delicja to ci napisałam różnice skoro jej nie widzisz i dla ciebie to to samo. 

Dla mnie szusz to rozrywka. Nie chce mi się analizować trolli i powodów, dla których ona nie ma znajomych i przyjaciół. Może dlatego, że ma ujowy charakter, a może z innego powodu. Skoro z laską od tatuażu była na wibracjach a już kontaktu nie mają to uważasz że ty wiesz dlaczego ? Wiesz też dlaczego nie ma z Karoliną albo ze starym towarzystwem. No kurna wie tylko ona i osoby w to zaangażowane. Nie jestem jakimś przypalem co czyha na jej bliskiego znajomego co mi napisze smaczek z jej życia prywatnego. Chyba co niektórym szusz weszła za mocno. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Syreni śpiew napisał:

Po raz kolejny zadziwiam nie Twoja pewność, że to wszystko prawda. 

Gdzie napisałam że mam pewność? Jedynie biorę pod uwagę że to może być prawda w przeciwieństwie do was które z góry zakładacie że to kłamstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Dolores_lolek napisał:

Zaraz ci ktoś napisze że to nieprawda bo to napisał troll żeby zrobić zamęt a ty mu wierzysz 🤣 

a że siwa ma fake konta wiadomo nie od  dziś bo kiedyś zapomniała się na insta przelogowac. 
Co siwa może mieć za haki? Nie ma żadnych oprócz stwierdzeń że ktoś spał z kimś w jej łóżku i zabrał jej płaszcz z garderoby. To jest właśnie kaliber i poziom haków siwej. Nic więcej nie ma bo jest zbyt gluuupia na to. 
Jedyne co może zrobić to pisać ze swoich fake kont, słać SMS-y  i fałszywe listy oraz napuszczać na kogoś swoje Wicki. Dla mnie i tak wystarczające żeby nie chcieć mieć z nią nic do czynienia. 

Skąd ta pewność, ze nic na nich nie ma,  jestes z towarzystwa? Xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to, ze wypisuje do innych to mnie nie dziwi, zakolak jest bardzo pamietliwy i wątek zlewka do us ra ne śmierci bedzie wałkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×