Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
PandaCzerowna

Mazurski cug alkoholowy

Polecane posty

2 godziny temu, MONIKA napisał:

Tak tak masz zryty leb zeby siedziec i wyczekiwac momentu kopulujacego psa zeby zrobic zdjecie. Tak tak z toba wszystko ok serio nie sciemniam

Tak sobie myślę, że co trzeba mieć w głowie żeby taki moment u psa nagrywać I puszczac to na vlogu😉.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hellena.De.Vil napisał:

na ig dalej sie obserwuja 😄

taka ciekawostka - delicja ma obecnie prywatne ustawienia na ig. ciekawe kiedy sobie zmienila 😄

Tylko koszysz nie pisał że to chodzi o delicje tylko o jej lekarzu. Ja myslalam, ze to chodzi o panią była stomatolog. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Etoile napisał:

Tak sobie myślę, że co trzeba mieć w głowie żeby taki moment u psa nagrywać I puszczac to na vlogu😉.

To nawet nie jest skrin z wysrywu bo rzadko oglądam, siwa całe rolki kręciła z tym aktem Loli. W którymś z ostatnich lajwow na TT Rózia robiła to samo z jej ręką a ta to nagrywała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam kilka razy były rzeczy co nikt nie mógł wiedzieć na przetwarzeni lat vlogow tylko oglądając yt i insta, ktoś wie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Etoile napisał:

Tylko koszysz nie pisał że to chodzi o delicje tylko o jej lekarzu. Ja myslalam, ze to chodzi o panią była stomatolog. 

Moze być tylko że z panią stomatolog  to ona zerwała współpracę a nie siwa. A ja zrozumiałam że przez to że jakaś lekarka coś o siwej wygadała to siwa z nią zerwała kontakt. Ale kij wie co i kto tak naprawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szatanowska napisał:

Ale jeśli ta tajemnicza choroba się osłabia z wiekiem to jak wyjaśnić, że na starszych filmach jest o wiele bardziej normalna i lubiana niż teraz?

Bo grała kogoś innego. Wtedy robiła się na dame. No błagam...... tym pytaniem to serio Witki mi opadly. Myślisz, że na początku yt taka patola by się sprzedała???? Sama siwa niejednoktrotnie mówiła że ukrywała swoje prawdziwe ja.

Edytowano przez Etoile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Etoile napisał:

Tylko koszysz nie pisał że to chodzi o delicje tylko o jej lekarzu. Ja myslalam, ze to chodzi o panią była stomatolog. 

Koszyk pisał o "pani dr", ale musi tak być jak mówisz... stomatolożka wyjawiła w towarzystwie w Łodzy, że Siwa ma ósemki do wyrwania i ona za to się wściekła. No rzeeeczyyywiiiściieeee!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szatanowska napisał:

Koszyk pisał o "pani dr", ale musi tak być jak mówisz... stomatolożka wyjawiła w towarzystwie w Łodzy, że Siwa ma ósemki do wyrwania i ona za to się wściekła. No rzeeeczyyywiiiściieeee!

😂😂😂😂😂😂😂😂😂Kisne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, szatanowska napisał:

A teraz gra wariatkę?

Teraz to ona akurat jest sobą 🤣 

wcześniej zgrywała damulkę z torebką chanel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, szatanowska napisał:

Koszyk pisał o "pani dr", ale musi tak być jak mówisz... stomatolożka wyjawiła w towarzystwie w Łodzy, że Siwa ma ósemki do wyrwania i ona za to się wściekła. No rzeeeczyyywiiiściieeee!

No i po co piszesz takie bzdury? Po to żeby siać zamęt? Jaki masz cel w pisaniu takich gluuupot? 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dolores_lolek napisał:

No i po co piszesz takie bzdury? Po to żeby siać zamęt? Jaki masz cel w pisaniu takich gluuupot? 

O co Ci chodzi? Masz jakąś swoją koncepcję i najwyraźniej ten fragment o pani dr, który opisywał Koszyk, a ja przypominam Ci do niej nie pasuje i chcesz wciskać, że nie napisała czegoś, co napisała. To ja się pytam: jaki masz w tym cel?

Edycja: No chyba, że Ty to o stomatolożce bierzesz na serio, a nie jako kpinę.

Edytowano przez szatanowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Dolores_lolek napisał:

Moze być tylko że z panią stomatolog  to ona zerwała współpracę a nie siwa. A ja zrozumiałam że przez to że jakaś lekarka coś o siwej wygadała to siwa z nią zerwała kontakt. Ale kij wie co i kto tak naprawdę. 

Właśnie przez to mi potem Anita nie pasowała. Ale pierwsza moja myśl taka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, szatanowska napisał:

A teraz gra wariatkę?

Teraz to ona jest "lodzia". Co 7 lat zmienia DNA więc i osobowosc. Jak kameleon przybiera różne wcielenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, szatanowska napisał:

Koszyk pisał o "pani dr", ale musi tak być jak mówisz... stomatolożka wyjawiła w towarzystwie w Łodzy, że Siwa ma ósemki do wyrwania i ona za to się wściekła. No rzeeeczyyywiiiściieeee!

Ej ale myślisz, że siwa by się o to nie wsciekla???😀

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Zagubiony wózek/koszyk napisał:

Chodziło o delke. Ona jest psychiatrą, nie psychologiem. Ale psychologów różnych zna.

Kingeczka, Dolores jak tam?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Phoenix_x2 napisał:

Podejrzewam, ze przez to miała problem ze zdobyciem prawka 

Miała problem ze zdobyciem prawka i z zatrzymaniem lewka...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Zagubiony wózek/koszyk napisał:

Chodziło o delke. Ona jest psychiatrą, nie psychologiem. Ale psychologów różnych zna.

Ooooo psychiatra zna psychologów 🤣

Truman zamów mszę dla wózka, bo ogłosiła nam dziś newsa roku.

Szusz wrzuć jakąś brudną szczotkę, zdechłą mysz albo nagraj podłogę w Dino, bo tu się już robi nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, szatanowska napisał:

Miała problem ze zdobyciem prawka i z zatrzymaniem lewka...

Hehehe dobre 👍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kinga2208 napisał:

O co chodzi z tą delicją? Kim ona jest? Nie oglądałam dawniej siwej.

Mocno zaburzona baba, z zawodu psychiatra, ale zamarzyła być influ i przykleiła się do Siwej. Niestety kariera w SM jej nie pykła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Zagubiony wózek/koszyk napisał:

Chodziło o delke. Ona jest psychiatrą, nie psychologiem. Ale psychologów różnych zna.

Dej jeszcze jakiś smaczek nie musi być coś poważnego 🎃 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×