Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bogactwo cześć główna

Jakie macie pasje? Pochwalcie się szanujmy się bez hejtu

Polecane posty

3 minuty temu, Bogactwo cześć główna napisał:

Przyjedź zrobię sesje pochwy 

Mam posłużyć dłońmi za stojak do silikonu, czy za oświetleniowca robić?😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja pasją jest wędkarstwo i chlanie. Jeżdżę na zawody wędkarskie, wygrywam nagrody i potem je sprzedaję, żeby mieć na picie. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, _rym_cym napisał:

życie przegrywa jest fascynujące na swój sposób... np norminek musi gdzieś się udać, 30 km w jedną stronę... no to jak ma prawko i auto to jedzie, nie ma to wsiada w autobus czy pociąg, standard... ale przegryw to jest taki gatunek, że oni myślą zupełnie inaczej, dla przegrywa autobus czy pociąg to bariera nie do przejścia, bo raz ludzie się patrzą a on nie lubi tego, dwa bilet kosztuje 10 zł... xD więc taki przemek decyduje się cisnąć 60 kilosów z buta w dwie strony... fascynujące sam przyznasz.

Jedni podjedzajom pod hipermarket elektrykami a przechodzisz w centrum obok kamienicy i słyszysz płacz lachona także 

Ja kupiłem kabel za 19 bo nie mam 45+ zł na sony a to tylko przedpokoju ważne że biały inne też białe poleci elegancko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wale konja w wolnych chwilach, tylko nie wiem czy można nazwać to pasjom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

nie mam żadnych pasji

z hobby to siedzenie na forum kafeteria

Haha jaki przegryf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Mariusz4 napisał:

Czyli co najbardziej lubię jak nie muszę. Najchętniej roweruję jak jest słońce. Często mam przy sobie aparat fotograficzny i jak widzę coś fajnego fotografuję, tzn jakiś widoczek kwiatek.

Lubię też słuchać radia i wyszukiwać jak najdalsze stacje.

Lubię coś polutować z elektroniki, czasem coś poprawić albo jak się uda naprawić.

Może się u mnie rozwinąć też chęć do robienia potraw i ciastek. Wychodzą mi np rosoły, smażone mięsa albo rogaliki, drożdżówki pizze domowe. Czasem zbieram ciekawe przepisy.

Jesienne widoki to dobry temat ba fotki, niestety nie mam czym, tylko telefonem czasem coś zatrzymam dla siebie na tapetę.😅 A chleb próbowałeś już kiedyś upiec? Na fejsie są fajne grupy z przepisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Mariusz4 napisał:

Czyli co najbardziej lubię jak nie muszę. Najchętniej roweruję jak jest słońce. Często mam przy sobie aparat fotograficzny i jak widzę coś fajnego fotografuję, tzn jakiś widoczek kwiatek.

Lubię też słuchać radia i wyszukiwać jak najdalsze stacje.

Lubię coś polutować z elektroniki, czasem coś poprawić albo jak się uda naprawić.

Może się u mnie rozwinąć też chęć do robienia potraw i ciastek. Wychodzą mi np rosoły, smażone mięsa albo rogaliki, drożdżówki pizze domowe. Czasem zbieram ciekawe przepisy.

Ty to musisz być ciepły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bogactwo cześć główna napisał:

Jak najbardziej za modelke 

Modelkę dłoni. To już ustalone😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Pasja jak nic, ewentualnie hobby. 😄

20 lat, to musi być pasja 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, kris888 napisał:

Dobra, spróbuję jeszcze raz napisać, może przejdzie.

1. lubię tworzyć historyjki, czasem coś tam tworzę sobie. Piszę po polsku i angielsku.

2. piesza turystyka na krótkich i średnich dystansach

3. komputery, informatyka - ale to już mniej.

4. DX-ing. Też lubię 🙂

fajnie, ja ostatnio nowe radyjko na FM łapie mi nawet Wrocław  w Inowrocławiu. A najdalej na krótkich usłyszałem jakieś radio z USa albo w druglą stronę, to było za Japonią jakieś wyspy nei pamiętam teraz. Informatyk to niby mój zawód ale nie wykorzystywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Isk^a napisał:

Jesienne widoki to dobry temat ba fotki, niestety nie mam czym, tylko telefonem czasem coś zatrzymam dla siebie na tapetę.😅 A chleb próbowałeś już kiedyś upiec? Na fejsie są fajne grupy z przepisami.

No, na razie złapałem pojedyncze drzewo z żółknącymi liśćmi i co jestem to je fotografuję, jak ciekawie je podświetli słońce i nie ma chmur. Tak mam przepisy na chleb, bułki ale na razie nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej mieć taką pasję niż w ogóle, ale oczywiście możecie hejtowac. Pasja która nie wymaga wkładu finansowego, nic lepszego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowano przez Zepsuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Zepsuty napisał:

Ty to musisz być ciepły 

jestem dla kobiet aż czasem urywają kontakt 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

a może to nałóg

Na 100%

Też widzę, że jestem uzależniona od internetu. Całe szczęście, że z kibla i ze sklepu jeszcze nie nadaję 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mariusz4 napisał:

jestem dla kobiet aż czasem urywają kontakt 🙂

Jakieś zdjęcia kwiatków, robienie rogalików. Samica gotuję, a ty ją bierzesz w kuchni na blacie, a nie jakieś rogaliki klepiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mariusz4 napisał:

No, na razie złapałem pojedyncze drzewo z żółknącymi liśćmi i co jestem to je fotografuję, jak ciekawie je podświetli słońce i nie ma chmur. Tak mam przepisy na chleb, bułki ale na razie nie próbowałem.

Fajnie byłoby to samo miejsce fotografować o każdej porze roku pod tym samym kątem i zobaczyć jak się zmienia wraz z biegiem czasu. Drzewa ciekaweie wychodzą tez we mgle.

 Ja mało piekę ale chleb zawsze był w planach. I pozostał w nich😅Mówi się że gdzie zapach domowego chleba tam dobry dom, także trzeba raz wziąć się w garść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Isk^a napisał:

Szkoda trochę tego foto sprzętu, Leżak. Mieć dobry aparat i umiejętności, a nie korzystać? 🙄

Nie przesadzajmy mam dwa aparaty poza telefony i tablety plus kartę pamięci to do kupienia nowe za 2,5tys a jeśli dokupie statyw stół bezcieniowy sony będzie wartości 3k. Tu nie ma czego szkoda być. Raczej taki standard wyposażenia mieszkania w centrum dużego miasta w aparat cyfrowy gdyby był potrzebny. 

Foto mi się znudziła do modelek zbyt nieśmiały to nie dla mnie jednak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zepsuty napisał:

Jakieś zdjęcia kwiatków, robienie rogalików. Samica gotuję, a ty ją bierzesz w kuchni na blacie, a nie jakieś rogaliki klepiesz.

😆😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bogactwo cześć główna napisał:

- Gry video ogólnie w tym też elektronika akcesoria płyty

- Sex ogólnie w tym też kobiety chęć założenia rodziny

- I minimalizm dekoracja wnętrz smart dom japonia 22 wiek 

Ja lubię zapier.dalać na moto nawet seks nie daje takich wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bogactwo cześć główna napisał:

Nie przesadzajmy mam dwa aparaty poza telefony i tablety plus kartę pamięci to do kupienia nowe za 2,5tys a jeśli dokupie statyw stół bezcieniowy sony będzie wartości 3k. Tu nie ma czego szkoda być. Raczej taki standard wyposażenia mieszkania w centrum dużego miasta w aparat cyfrowy gdyby był potrzebny. 

Foto mi się znudziła do modelek zbyt nieśmiały to nie dla mnie jednak. 

Po co kupować gdy nie chcesz używać? Ty tak jakby inwestujesz w ruchomości można by powiwdziec. To nie lepiej w złoto?😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Isk^a napisał:

Po co kupować gdy nie chcesz używać? Ty tak jakby inwestujesz w ruchomości można by powiwdziec. To nie lepiej w złoto?😄

Mam złota na 10tys mam się nim walnąć w czoło? Rtv płyty przynajmniej się użyje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×