Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
J.-J.

Konkurs kokietowania - cz. 8.

Polecane posty

Że niby, iż co? Przewrotna? Jakie podejrzenia? W stosunku do mojej skromnej osobistości? Niebywałe! Poproszę o wyjaśnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chodzą, chodzą, oczywiście że chodzą, Little Łing... Co nie zmienia postaci rzeczy, że mnie mocno zadziwiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewrotna, moje kaprawe oko odnotowało, że kol. Miecz wykazuje Tobą niejakie zainteresowanie. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, J.-J. napisał:

Że niby, iż co? Przewrotna? Jakie podejrzenia? W stosunku do mojej skromnej osobistości? Niebywałe! Poproszę o wyjaśnienia!

Chyba nie o osobowość chodzi, a o nick. Prawda Wania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rety! Grają sonaty skrzypcowe Jana Sebastiana Bacha... Nic tu na razie po mnie. Żegnam się tradycyjnym Adję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, J.-J. napisał:

Przewrotna, moje kaprawe oko odnotowało, że kol. Miecz wykazuje Tobą niejakie zainteresowanie. Życzę powodzenia.

Zainteresowanie na miarę potrzeb czy możliwości? Doprecyzuj. Nie zasłaniaj się kaprawym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, J.-J. napisał:

Rety! Grają sonaty skrzypcowe Jana Sebastiana Bacha... Nic tu na razie po mnie. Żegnam się tradycyjnym Adję!

Nie rób mi tego! Wracaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam se radź, Miecz. A może cóś wskórasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, J.-J. napisał:

Sam se radź, Miecz. A może cóś wskórasz.

Wskóram jeżeli poczęstujesz i mnie popcornem i colą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, J.-J. napisał:

A może cóś wskórasz.

Zbyt ubogi intelektem i możliwościami jestem. Nie bójmy się prawdzie spojrzeć w cztery litery lub w oczy. Która wersja jest poprawna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Miecz napisał:

Wypadki? Kurczę, odnoszę wrażenie że to forum jest naprawdę ciągle monitorowane.

Chciałbyś coś ukryć pisząc na forum?

18 minut temu, Miecz napisał:

A tak na poważnie, dobrze Cię widzieć w dobrej formie.

Mnie też miło Cię widzieć.

Tylko ta zgryźliwość wobec Przewrotki... Mógłbyś odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, LittleWing napisał:

Tylko ta zgryźliwość wobec Przewrotki... Mógłbyś odpuścić.

Mógłbym. Skoro zaczęła z chamem to i ponosi tego konsekwencje. Podobnież (to jej deklaracja) jest w stanie dogadać się z każdym. Nic bardziej mylnego. Nie z każdym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, LittleWing napisał:

Mnie też miło Cię widzieć.

Mniemam, że u Ciebie wszystko toczy się po Twojej myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Miecz napisał:

Mniemam, że u Ciebie wszystko toczy się po Twojej myśli?

Mniej więcej. Toczy się jakoś, czego i Tobie życzę (tzn.Tobie niech się toczy wybitnie).

3 minuty temu, Miecz napisał:

Mógłbym. Skoro zaczęła z chamem to i ponosi tego konsekwencje. Podobnież (to jej deklaracja) jest w stanie dogadać się z każdym. Nic bardziej mylnego. Nie z każdym.

Ok, tylko spróbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Miecz napisał:

 Podobnież (to jej deklaracja) jest w stanie dogadać się z każdym. 

Ciągle tak o sobie myślę. 

Może to zbyt subiektywna ocena? Albo zwykłe zarozumialstwo?

Interpretacja dowolna. Każdy się bawi jak lubi i potrafi. Ty na różne sposoby bawisz się mną. Nie rozumiem tego, nie wiem co w twojej głowie "siedzi", ale zabronić nie mogę. 

 

Gdy ktoś mi pisze: wypad! Trzymaj się ode mnie jak najdalej, staram się spełnić te prośby.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, LittleWing napisał:

 

Ok, tylko spróbowałam.

Witam ponownie koleżankę 😉 

Mnie nie trzeba bronić, ale dziekuję za dobre chęci.

To tylko internet.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, przewr(l)otna napisał:

Gdy ktoś mi pisze: wypad! Trzymaj się ode mnie jak najdalej, staram się spełnić te prośby.

 

Mam podobne podejście. I podobnie jak Ty potrafię czytać między wierszami. Bez usłużnych informatorów. Oni najczęściej zaburzają pole widzenia.

Samych sukcesów życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, J.-J. napisał:

Że niby, iż co? Przewrotna? Jakie podejrzenia? W stosunku do mojej skromnej osobistości? Niebywałe! Poproszę o wyjaśnienia!

Srata, tata. Przepraszam za ubogie słownictwo, ale dwa razy nie będę Ci tego samego pisać 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, przewr(l)otna napisał:

Ty na różne sposoby bawisz się mną. Nie rozumiem tego, nie wiem co w twojej głowie "siedzi"...

Tutaj mamy kolejny problem interpretacyjny. Nie bawię się ludźmi. Jeżeli z kimś, z różnych względów, nie jest mi po drodze, to szczerze o tym informuję. To nie jest zabawa. 

Wyjaśniliśmy już sobie wszystko? Faktycznie, to ja dzisiaj pierwszy odpowiedziałem lub zareagowałem na post. Nie lubię niedomówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, LittleWing napisał:

Mniej więcej. Toczy się jakoś, czego i Tobie życzę (tzn.Tobie niech się toczy wybitnie).

Najczęściej mam wrażenie, że toczę się na kwadratowych kołach. Trochę telepie. Komfortu w toczeniu w tym nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Miecz napisał:

Najczęściej mam wrażenie, że toczę się na kwadratowych kołach. Trochę telepie. Komfortu w toczeniu w tym nie ma.

Ja się próbuję wtoczyć pod górkę bez napędu.

A propos, właśnie wróciłam że Szklarskiej Poręby. Najpierw przez trzy dni lało bez przerwy, potoki wezbrały...  Potem już otworzyli szlaki i było fajnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, stare towarzystwo się zbiegło... Cóż, miejsce może nie najbardziej odpowiednie na koleżeńskie złośliwości, ale co kto lubi. Ja się wtrącać nie zamierzam. Mam cóś innego do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, przewr(l)otna napisał:

Witam ponownie koleżankę 😉 

Mnie nie trzeba bronić, ale dziekuję za dobre chęci.

To tylko internet.

Wiem, że nie trzeba. Nie chodzi o obronę, lubiliście się przecież... Chyba że to ze strony Miecza forma flirtu, czego nie zrozumiałam... Hm, całkiem prawdopodobne. 😉

Więc już się nie wtrącam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, LittleWing napisał:

Ja się próbuję wtoczyć pod górkę bez napędu.

A propos, właśnie wróciłam że Szklarskiej Poręby. Najpierw przez trzy dni lało bez przerwy, potoki wezbrały...  Potem już otworzyli szlaki i było fajnie. 

W górach po deszczu fajny jest efekt "toczących się kamieni" w wezbranych potokach. Niesamowite efekty akustyczne i siła, której nie potrafimy tak naprawdę ocenić.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telepatia? Little Łing? Ja się nie wtrącam, Ty się nie wtrącasz, to co teraz będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, LittleWing napisał:

...lubiliście się przecież... 

W tym problem. Czas przeszły. Nawet o zwykłą roślinkę w doniczce trzeba dbać, a co dopiero o lubienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, J.-J. napisał:

Telepatia? Little Łing? Ja się nie wtrącam, Ty się nie wtrącasz, to co teraz będzie?

Czekamy spokojnie na cz.9.

Choć ja niewiele mam do powiedzenia w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, J.-J. napisał:

...to co teraz będzie?

A co ma być? Wykorzystaliśmy Twój temat do wymienienia się opiniami i już. O żywotność tematu Ty już musisz zadbać. Jak przystało na gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, Litle Łing. Ona z całą pewnością nastąpi, ta dziewiąta część. Części następują niezwykle szybko po sobie, jak zapewne zauważyłaś. Ale nic nie szkodzi. Dla pocieszenia Twojego serca dodam, że ja także bardzo niewiele mam do powiedzenia w temacie. I to, paradoksalnie, nastraja mnie ogromnym optymizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie rozumiem, kol. Miecz. Skoro tak lubicie sobie docinać, to dlaczego nie założycie własnego grajdoła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×