Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Czy to prawda, że na Zachodzie kobiety są w pełni wyzwolone i samowystarczalne i nie zwracają uwagi na zarobki facetów?

Polecane posty

W Polsce jest częściowe wyzwolenie kobiet, bo robią kariery, ale od facetów nadal wymagają żeby zarabiali dużo, żeby utrzymywali je i dzieci?

Ale słyszałem, że w krajach Europy Zachodniej, gdzie wyzwolenie trwa już od kilku pokoleń, kobiety np nie chcą, żeby mężczyźni otwierali im drzwi.

Czy na Zachodzie kobiety traktują mężczyzn całkowicie na równi (tak jak i chcą być traktowane na równi) i nie wymagają od mężczyzn, żeby oni dużo zarabiali i je sponsorowali? Tak słyszałem, ale chciałbym się upewnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Mężczyźni to nie są ludzie. To ideologia. 

Co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Klitek napisał:

Co masz na myśli?

To ty masz wiedzieć. Albo lapiesz moje myśli w lot albo jesteś Klitek. Poza tym klituś jest tylko jeden więc skoncz i nie wymyslaj na noc bo cie łeb rozboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

To ty masz wiedzieć. Albo lapiesz moje myśli w lot albo jesteś Klitek. Poza tym klituś jest tylko jeden więc skoncz i nie wymyslaj na noc bo cie łeb rozboli.

Kim jest ten jeden klituś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dobierają się z innymi na podobnym poziomie i tak jest raczej wszędzie. Czasem zdarzają się mezalianse, ale to zdecydowana mniejszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Klitek napisał:

W Polsce jest częściowe wyzwolenie kobiet, bo robią kariery, ale od facetów nadal wymagają żeby zarabiali dużo, żeby utrzymywali je i dzieci?

Ale słyszałem, że w krajach Europy Zachodniej, gdzie wyzwolenie trwa już od kilku pokoleń, kobiety np nie chcą, żeby mężczyźni otwierali im drzwi.

Czy na Zachodzie kobiety traktują mężczyzn całkowicie na równi (tak jak i chcą być traktowane na równi) i nie wymagają od mężczyzn, żeby oni dużo zarabiali i je sponsorowali? Tak słyszałem, ale chciałbym się upewnić

tak, to prawda, zachodnie kobiety nie muszą się tak kurrwić jak p0lki. na zavhodzie pieniadze musisz mieć tylko jeak jesteś betą. w p0lsce to bez znaczenia, zawsze musisz mieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2024 o 22:26, Klitek napisał:

kobiety np nie chcą, żeby mężczyźni otwierali im drzwi.

A wiesz po co się to robiło? Wpuszczalo się do jaskini lachona gdyby był niedźwiedź to ją rozszarpie a nie nas huh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nikt nie pomoże wszechświa napisał:

A wiesz po co się to robiło? Wpuszczalo się do jaskini lachona gdyby był niedźwiedź to ją rozszarpie a nie nas huh

sam lachon nie wiejdze do jaskini, czeba powiedzieć ze to nora chadersa...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nikt nie pomoże wszechświa napisał:

Ciekawe czy ewolucyjnie lachony zawsze były takie naiwne 

nvm...one kierują sie emocjami, jak ktoś umie manipulowac emocjami żadna sie nie oprze i pójdzie w ogień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Istnieje.

Ja mam tak defaltowo do każdego lachona, nie zzerala by cie ciekawość? Mnie trochę ciekawi ile wydajecie i też na co bo lachony są dziwne a nie raz widzę jak batonika kupują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Nikt nie pomoże wszechświa napisał:

Ja mam tak defaltowo do każdego lachona, nie zzerala by cie ciekawość? Mnie trochę ciekawi ile wydajecie i też na co bo lachony są dziwne a nie raz widzę jak batonika kupują 

Ej małolat, nie chcę ci się mnie cisnąć? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ciebie nawet nie muszę cisnąć, bo twoim przypadku następuje samozaorsnie. Nie mam czasu na takiego odklejenca, zarabiam hajs. Wczoraj niezła beka była, jak zobaczyłes kawałek zwykłego plecaka i ci żyłka skoczyła 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, malowany napisał:

Ja ciebie nawet nie muszę cisnąć, bo twoim przypadku następuje samozaorsnie. Nie mam czasu na takiego odklejenca, zarabiam hajs. Wczoraj niezła beka była, jak zobaczyłes kawałek zwykłego plecaka i ci żyłka skoczyła 😆

W ten sposób sobie racjonalizujesz no skoro to ci pomaga przestać płakać... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, malowany napisał:

Ja ciebie nawet nie muszę cisnąć, bo twoim przypadku następuje samozaorsnie. Nie mam czasu na takiego odklejenca, zarabiam hajs. Wczoraj niezła beka była, jak zobaczyłes kawałek zwykłego plecaka i ci żyłka skoczyła 😆

Dobrze schodzą na allegro gratisy alkoholowe ceny osiągają słabe ale szybko można się pozbyć bo są kolekcjonerzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze ty masz identyczny, jednorazowy i go wykorzystałeś do sprzątania balkonu 😆 a i że cały sprzęt, jedzenie, picie powinienem brać w rękę jak jadę na ryby, bo plecak jest dziecinny 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nikt nie pomoże wszechświa napisał:

W ten sposób sobie racjonalizujesz no skoro to ci pomaga przestać płakać... 

Ty się wczoraj o plecak splakales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, malowany napisał:

Ze ty masz identyczny, jednorazowy i go wykorzystałeś do sprzątania balkonu 😆 a i że cały sprzęt, jedzenie, picie powinienem brać w rękę jak jadę na ryby, bo plecak jest dziecinny 😄

Wreszcie myślisz jak mężczyzna 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×