Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Monalisa12,

Hej co robicie ? ; )

Polecane posty

4 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

Dobrze wiesz, że takimi wpisami ją obrażasz, ale wiesz też doskonale, że ani ona, ani żadna z kobiet stąd nigdy się nie zjawi w twoim życiu, więc sobie po prostu pozwalasz, bo taki jesteś, to twoja prawdziwa postać - wredny oblech 🙂 Do Anastazji w życiu byś się tak nie odezwał (sam to zresztą pisałeś), bo bałbyś się, że polecisz w odstawkę. Tutaj jesteś kompletnie przegrany, skreślony, więc wiesz, że nie masz na co liczyć i po prostu popuszczasz hamulce oblecha, który chce zszokować i obrazić. I jeszcze masz pretensję, że jak zjawi się upośledzona karyna, gotowa brać cię pod uwagę, to forum uświadomi ją, kim jesteś, klockowy 🙂 A i owszem, i to ze szczegółami (karma) 🙂

Do anastazji po pierwsze bym tak nie musiał. Ona by przyjechała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Wszechświata i plan jest napisał:

Z tego co mi wiadomo to swingowal i organizowal orgie. Więc mam fajny gen po nim.

Czyli było na szeroko i widocznie wykorzystał również pulę seksu przypadającą na synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ZłyKróliczek napisał:

Przede wszystkim byś się bał i sam to pisałeś. Że hamowałeś nawet w sumie niewinne treści seksualne, bo ona tego nie lubiła i bałeś się, że stracisz blondynkę na życie. To twoje słowa, mendo. Także gdy się nie obawiasz, to wychodzi z ciebie to, kim naprawdę jesteś - obleśny, wredny ku.tasina, który lubi obrażać i traktować w sposób poniżający (oczywiście nie możesz poniżyć Iskry, ani nikogo innego, bo jesteś śmieciem z internetu, a w realu dostałbyś w pysk i nakrył tłustym kałdunem, więc tyle twojego, ze sobie popiszesz) 🙂

Do anastazji wjechał mega szacunku bo mnie chciała od początku i nie pisala a może pravik a może bicu a może umraj a jestes 5ty na liście. Ona mi pisze że prawik lepsza partia to ja jej że mogę speřme pokazać to przyjedzie. Niby chce zaciazyc a ja mam co potrzebne do tego. 

Może wam lachonom się podoba to co było z anastazją a mi taka sztywna relacja zaczęła uwierac. To nie jest fajne lepiej tak jak teraz pisze do iskry a jak się nie podoba jest zawsze typ małe jajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

Skończ. Iskra też nigdy Cię nie obrażała, bo jak wiadomo lubi przegrywów. Jesteś po prostu instrumentalna kanalią i dostajesz tylko swoją karmę w zamian 🙂

 

20 minut temu, ZłyKróliczek napisał:

To nie jest seksowne, to nie stało nawet koło dominacji oraz nie stało nawet koło męskości. Jesteś odrażający. Nie umiesz po prostu w te sprawy, jesteś w tym temacie menelem ze śmietnika. 

Żadna nie musi się na ciebie decydować i żadna się nie zdecyduje. 

Twój słabo roocha stąd frustracji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

Skończ. Iskra też nigdy Cię nie obrażała, bo jak wiadomo lubi przegrywów. Jesteś po prostu instrumentalna kanalią i dostajesz tylko swoją karmę w zamian 🙂

Oj obrazala ona wie że dużo loda ją czeka se nawazyla mleka musi wypic może stąd jej niechęć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marawstala napisał:

* mitenki a byłam pewna, że nazwa od nitek : ) 

a to od mittens

Bernie Sanders lubi to 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

Nie chce mi się za każdym razem pisać, że gdybyś poznał mojego faceta realnie, to siadłbyś w kącie i zaczął się kiwać. Przestań o nim codziennie pisać, pe.dale (bez urazy dla gejów, musiałam) 🙂

Raczej bym się nie zmescil do kąta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Wszechświata i plan jest napisał:

Ładnie to zaraz twoją gębę wstawie jak będziesz fikac 

Toż jego gębę każdy widział, wiec to groźba impotenta 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Chochlik napisał:

Toż jego gębę każdy widział, wiec to groźba impotenta 😂

A kto to jest w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Żaba Monìka napisał:

Tez tak uwazam, mozna sie z nim powyzywac, a potem isc na wodke bez zadnych hard feelings.

No nie, na wódkę nie. Zaraz zostaniesz lewaczka-alkuska. Zobaczysz! 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem kolejnego wyskoku Iskry. Zostac postawionym w szeregu tych, których ona tu obdarzyła uwaga, to jak dostać w twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Maryyyś_/ napisał:

No nie, na wódkę nie. Zaraz zostaniesz lewaczka-alkuska. Zobaczysz! 😁

Nie ukrywam, ze byloby w tym ziarenko prawdy 😄 choc wodki tez nie lubie.

Moj nowy dyrektor chyba lubi byc w centrumuwagi, dzisiaj to sobie walnal taki team meeting, ze stoi na scenie i gada do kamery. Co tu sie odjaniepawla. O, ludzie teraz bija brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×