Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sr44k4

Foto w lustrze najnowsze do oceny FOTO

Polecane posty

1 minutę temu, kiii napisał:

Adoptuj go 🤣

taki jestes zabawny ty fraajerze?

mnie juz anglicy adoptowali dawno temu w 2015 a ty wypieerdalaj smieeciu jeebany

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ogole niedlugo wracam do Anglii z tej zjeebanej Polski i bedzie zajeebiscie 😄

ale bedzie bajlando i sluchanie muzyki techno i trance i w ogole juz sie nie moge doczekac 😄

a wy tu bedziecie gnic wtedy na waszym 'forum' albo w robocie przegrywy hahahah ja prdl XD

nara zegnam wy koorwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sr44k4 napisał:

taki jestes zabawny ty fraajerze?

mnie juz anglicy adoptowali dawno temu w 2015 a ty wypieerdalaj smieeciu jeebany

🤣 Byś był na utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no anglicy mnie kochaja a ja kocham ich 😄

ale sie usmieje z nimi, a wy tu przegrywajcie dalej i pograzajcie sie we wlasnym hejcie dalej 😄 haha 😄

elo zegnam i juz nie odpisuje bo mi sie nie chce XD pa XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki przekaże koledze gejowi, on lubi twoje fotki i bardzo mu pomagają hmmm

4 minuty temu, sr44k4 napisał:

no anglicy mnie kochaja a ja kocham ich 😄

ale sie usmieje z nimi, a wy tu przegrywajcie dalej i pograzajcie sie we wlasnym hejcie dalej 😄 haha 😄

elo zegnam i juz nie odpisuje bo mi sie nie chce XD pa XD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Rabi ribi napisał:

Dzięki przekaże koledze gejowi, on lubi twoje fotki i bardzo mu pomagają hmmm

 

Zobacz miałby w pakiecie  Homo komando.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

geeje sa zajeebisci, poznalem wielu geejow i cpalem z geejami i usmialem sie do lez z geejami i w ogole wole geejow niz baby bo sa zabawni a babom wiecznie cos nie pasuje, dobra to pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz jestem zajety przez angielskich geejow, wole ich od polskich hetero mezczyzn tez wiec pa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sr44k4 napisał:

ja juz jestem zajety przez angielskich geejow, wole ich od polskich hetero mezczyzn tez wiec pa 😄

Byście żyli jak w rodzinie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sr44k4 napisał:

geeje sa zajeebisci, poznalem wielu geejow i cpalem z geejami i usmialem sie do lez z geejami i w ogole wole geejow niz baby bo sa zabawni a babom wiecznie cos nie pasuje, dobra to pa 😄

Wiemy wiemy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

goowno wiecie, mnie tutaj na srafe nikt dawno nie rozbawil, nie pamietam kiedy sie ostatni raz smialem tutaj, a z kumpli geejow to nieraz plakalem ze smiechu a oni ze mnie tez leja jak czasami cos powiem bezmyslnie, koncze juz ta zalosna dyskusje, bo ona do niczego nie prowadzi, zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sr44k4 napisał:

goowno wiecie, mnie tutaj na srafe nikt dawno nie rozbawil, nie pamietam kiedy sie ostatni raz smialem tutaj, a z kumpli geejow to nieraz plakalem ze smiechu a oni ze mnie tez leja jak czasami cos powiem bezmyslnie, koncze juz ta zalosna dyskusje, bo ona do niczego nie prowadzi, zegnam

Wiesz jakbyś miał dobrze raz gej pyknął raz babka. Jeszcze by ktoś przyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spadam stad nie bede robil tutaj ruuchu tej dziadowskiej stronie po tych ilosciach hejtu na mnie, banach i skasowanych tematach, nara bo to strata mojego czasu, zegnam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sr44k4 napisał:

kumpli geejow to

Duzo ich masz i często ich odwiedzasz a oni w zamian dają ci jeść i grać w gierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi Leosi i pisania do niej u mnie na forum, szkoda, ze to sie tak skonczylo, no trudno, ale fajnie bylo, no niestety, jakos bede musial znowu stad zniknac, dobrze, ze tibijka jest i moj druid to latwiej mi bedzie opuscic to szaambo srafeteryjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sr44k4 napisał:

brakuje mi Leosi i pisania do niej u mnie na forum, szkoda, ze to sie tak skonczylo, no trudno, ale fajnie bylo, no niestety, jakos bede musial znowu stad zniknac, dobrze, ze tibijka jest i moj druid to latwiej mi bedzie opuscic to szaambo srafeteryjne 🙂

DLACZEGO WY SIĘ NIE SPOTKALIŚCIE W TYM PUBIE, SKORO TAK BLISKO MACIE? PISAŁA OSTATNIO, ŻE TAM BYŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podobno dlatego ze nie wzialem telefonu i nie napisalem, ze jestem, taka jest wersja leosi

moja wersja jest taka, ze zostawilem telefon w chacie i pisalem ze o 19:30-20:00 wychodze, wiec przyszedlem sobie o 20:00 i czekalem chyba do 23 a potem zagralem na bebnach i solowke, bylo duzo ludzi i poszedlem w piizdu, jakas laska sie na mnie patrzyla z widowni ale mialem ja w duupie i wyszedlem i sie wkuurwilem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Monalisa12, napisał:

Syrniczek to przystojniaczek : )

dzieki

wlasnie przez to ze jestem bezrobotny i nie pracuje i mam duzo czasu wolnego to dbam o siebie, biegam, jezdze na rowerze duzo, plywam w morzu, jeziorach i rzekach i dobrze sie z tym czuje :D

moze kiedys sobie w jakims triatlonie wystartuje jako amator i choy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sr44k4 napisał:

dzieki

wlasnie przez to ze jestem bezrobotny i nie pracuje i mam duzo czasu wolnego to dbam o siebie, biegam, jezdze na rowerze duzo, plywam w morzu, jeziorach i rzekach i dobrze sie z tym czuje 😄

moze kiedys sobie w jakims triatlonie wystartuje jako amator i choy 😄

i tak trzymaj tylko nie denerwuj sie za bardzo bo zlosc pieknosci szkodzi : )

Edytowano przez Monalisa12,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Monalisa12, napisał:

i tak trzymaj tylko nie denerwuj sie za bardzo bo zlosc pieknosci szkodzi : )

bo mnie wkuurzaja ludzie tutaj ktorzy pisza ze jestem pasozytem albo ze robie loody za dach nad glowa albo nadstawiam sie za jedzenie, wkuurwia mnie to ostro, dlatego powinienem stad odejsc po prostu, a do tego moderacja i kasowane tematy to srafeteria i ludzie tutaj na mnie zle dziala, ale jestem uzalezniony, nie wiem jak stad odejsc

ostatnio nie wchodzilem dluzszy czas, bo mialem Leosie u siebie na forum i codziennie pisalismy i mi sie odechcialo ale leosia przepadla na zawsze a ja znowu jestem zagubiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sr44k4 napisał:

bo mnie wkuurzaja ludzie tutaj ktorzy pisza ze jestem pasozytem albo ze robie loody za dach nad glowa albo nadstawiam sie za jedzenie, wkuurwia mnie to ostro, dlatego powinienem stad odejsc po prostu, a do tego moderacja i kasowane tematy to srafeteria i ludzie tutaj na mnie zle dziala, ale jestem uzalezniony, nie wiem jak stad odejsc

ostatnio nie wchodzilem dluzszy czas, bo mialem Leosie u siebie na forum i codziennie pisalismy i mi sie odechcialo ale leosia przepadla na zawsze a ja znowu jestem zagubiony

ale olej to co ludzie mysla i pisza najwazniejsze jak Ty sie czujesz : ) Ale wiekszosc pisza ze jestes ladny bo tak jest ale jak jestes zly i wkurzony to ja tez uciekam : D

Edytowano przez Monalisa12,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja akurat gdy jestem wkuurwiony i patrze na siebie w lustrze to mam beke ze swoich oczu wtedy 😄

mam smieszne oczy gdy jestem wkuurwiony haha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Monalisa12, napisał:

ale olej to co ludzie mysla i pisza najwazniejsze jak Ty sie czujesz : ) Ale wiekszosc pisza ze jestes ladny bo tak jest ale jak jestes zly i wkurzony to ja tez uciekam : D

no ciezko to olac jak 5 osob ci tutaj pisze ze dajesz duupy za lokum i nie masz z kim popisac nawet, bo ci kazdy pieerdoli to samo, i jak tu sie nie wkuurwic?

nic tylko komus w leb laptopem przyjeebac

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a do tego jeebana moderacja kasujaca tematy i banujaca konta a hejtery piszace o ssaniu dydka i dawaniu za dach nadal maja konta, a ja dostaje bany przez te kuurwy jeebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sr44k4 napisał:

no ciezko to olac jak 5 osob ci tutaj pisze ze dajesz duupy za lokum i nie masz z kim popisac nawet, bo ci kazdy pieerdoli to samo, i jak tu sie nie wkuurwic?

nic tylko komus w leb laptopem przyjeebac

A to moze lepiej sie wylaczyc w takich momentach i dac im do myslenia i wrocic az im przejdzie ? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Monalisa12, napisał:

A to moze lepiej sie wylaczyc w takich momentach i dac im do myslenia i wrocic az im przejdzie ? ; )

lepiej w ogole nie wrocic, mam ciekawsze rzeczy do roboty i ludzi ktorych zaniedbuje przez to ze trace czas na jeebanych heejterow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sr44k4 napisał:

lepiej w ogole nie wrocic, mam ciekawsze rzeczy do roboty i ludzi ktorych zaniedbuje przez to ze trace czas na jeebanych heejterow

Ale dla mnie wrocisz chyba , mi by Ciebie bardzo brakowalo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×