Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kiii

Macie klimatyzację w domu

Polecane posty

2 minuty temu, Megi_ona napisał:

Czyli że kobieta nie jest w stanie pomyśleć i zlecić założenie klimatyzacji i ogarnąć ogrzewanie domu? 🤔

Nie nie jest w stanie🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Megi_ona napisał:

Czyli że kobieta nie jest w stanie pomyśleć i zlecić założenie klimatyzacji i ogarnąć ogrzewanie domu? 🤔

Takie tutaj nie ma. Większość kobiet gary zmywania pranie pieluch i zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tajemniczy On napisał:

Nie nie jest w stanie🤣🤣🤣

Znam taką co jest w stanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kiii napisał:

Majsterkowicz jestem spróbował kupić jakiś szrot napelnić ja propanem czyli r290.

napelnianie samemu chyba jest nielegalne to l;atwopalne substancje i niektore mozna kupic ale napelnic juz nie poza tym klimatyzacje kazda sie zglasza a te z czynnikiem latwopalnym trzeba jeszcze przeglady robic. to jest chyba czynnik mniej oddzialuyjacy na srodowisko ale nadal latwo palny bo to propan tak ? to tylko problem sobie stworzysz jak sam zmontujesz klimatyzator z odpadów i ci wyzsza kare dowala niz nowa kosztuje 😄

1 godzinę temu, marawstala napisał:

Fotowoltaika już się ponoć nie opłaca

to czy sie oplaca to kwestia prawa po prostu dystrybutorzy okradaja tych ktorzy produkuja bo maja za duzo drogiej energii z wegla i fotowoltaika to dla nich tylko problem wiec pis stworzyl taka ustawe zeby tych instalacji nie robic a jak ktos zrobi to zeby gornikow sponsorowal bo dystrybutor kupuje od ciebie energie latem w szczycie za zero albo nawet z doplata z twojej strony a sprzedaje innym po 75groszy 😄 poprzednei regulacje umozliwialy odbior tego co produkujesz latem zima i dystrybutor potracal tylko 20% oplaty dla siebie plus te za przesyl.

dlatego cos co sie oplacalo teraz sie nie oplaca podziekujcie pisowi za net billing.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Megi_ona napisał:

Niestety ktoś domem też musi się zajmować. Klimatyzacje sama sobie założyłam tzn zleciłam by ktoś to zrobił i nie widzę w tym nic trudnego. Kobiet nie są ułomne.

W koszta nie naciągnął? 

Ktoś nie zna sporo zarobił na tobie. Przynajmniej masz.

Edytowano przez kiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

napelnianie samemu chyba jest nielegalne to l;atwopalne substancje i niektore mozna kupic ale napelnic juz nie poza tym klimatyzacje kazda sie zglasza a te z czynnikiem latwopalnym trzeba jeszcze przeglady robic. to jest chyba czynnik mniej oddzialuyjacy na srodowisko ale nadal latwo palny bo to propan tak ? to tylko problem sobie stworzysz jak sam zmontujesz klimatyzator z odpadów i ci wyzsza kare dowala niz nowa kosztuje 😄

to czy sie oplaca to kwestia prawa po prostu dystrybutorzy okradaja tych ktorzy produkuja bo maja za duzo drogiej energii z wegla i fotowoltaika to dla nich tylko problem wiec pis stworzyl taka ustawe zeby tych instalacji nie robic a jak ktos zrobi to zeby gornikow sponsorowal bo dystrybutor kupuje od ciebie energie latem w szczycie za zero albo nawet z doplata z twojej strony a sprzedaje innym po 75groszy 😄 poprzednei regulacje umozliwialy odbior tego co produkujesz latem zima i dystrybutor potracal tylko 20% oplaty dla siebie plus te za przesyl.

dlatego cos co sie oplacalo teraz sie nie oplaca podziekujcie pisowi za net billing.

 

Tadek, gdzie jest Krezje? Chodzą plotki, że nie wytrzymała nerwowo i cię rzuciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Tajemniczy On napisał:

A w zimie ile masz tego słońca że ci prądu wystarczy na ogrzewanie, całe gier fotowoltaika tak samo jak pompy ciepła to o kant tyłka. Pomyśl nad sensowniejszym rozwiązaniem typu bezobsługowym, albo pół obsługowym i też jest wygoda. 

zima mozesz odebrac to co sprzedales operatorowi latem przeciez on latem moze od ciebie kupic a z wegla prawie nie produkowac a produkowac zima przy okazji sprzeda tez cieplo. tak to powinno dzialac i tak dzialalo ale mamy za duzio gornikow i wegla wiec latem tez trzeba dac im prace.

polska ma o 50% droższy prąd w niektorych tygodniach niz niemcy, francja etc. dlatego huty sie od nas wyniosly i pocvzatkiem wszystkich problemow w pl jest zawsze gornik ktory chce miec prace bo tak sie rpzyzwyczail i jak nie to bedzie rzucal kamieniami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kiii napisał:

W koszta nie naciągnął? 

Ktoś nie zna sporo zarobił na tobie. Przynajmniej znasz.

Nie naciągnął bo to kolega był a w internecie ceny były większe takich klimatyzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, flаgowiec napisał:

Tadek, gdzie jest Krezje? Chodzą plotki, że nie wytrzymała nerwowo i cię rzuciła

chodza plotki ze ty te plotki rozpuszczasz 😄 widzialem nawet ze pieprz lyknela to co poprzednio wymysliles czyli ze pojechala na sycylie ru.hac sie z 6 murzynami 😄 nigdy nie mialem o jej intelekcie wybitnego zdania ale musze przyznac ze tym mnie zaskoczyla 😄

wymysl moze ze w kosmos poleciala albo ze w piwnicy ja trzymam tez na pewno jakis pieprz lyknie 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najtansza kjlima jest wlasnie we wrzesniu pazdzierniku w sklepach z elektronika oni nie maja gdzie tego trzymac i sprzedaja tanio z darmowa instalacja szukac w jakichs media expertach etc. za 3k mozna kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

chodza plotki ze ty te plotki rozpuszczasz 😄 widzialem nawet ze pieprz lyknela to co poprzednio wymysliles czyli ze pojechala na sycylie ru.hac sie z 6 murzynami 😄 nigdy nie mialem o jej intelekcie wybitnego zdania ale musze przyznac ze tym mnie zaskoczyla 😄

wymysl moze ze w kosmos poleciala albo ze w piwnicy ja trzymam tez na pewno jakis pieprz lyknie 😄

 

Sama napisała, że jest na Sycylii i nie pisałem niczego o 6 murzynach, tylko o 1 😄 Ty nadal nie ogarnąłeś jej konta chyba 😄

Edytowano przez flаgowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, flаgowiec napisał:

Sama napisała, że jest na Sycylii i nie pisałem niczego o 6 murzynach, tylko o 1 😄 Ty nadal nie ogarnąłeś jej konta chyba 😄

ogarnalem po prostu ty nie kumasz kiedy ktois zartuje 😄 ja pamietam ze pisales o 6 :d chyba sam nie pamietasz swoich postow 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, sebix libedowsky napisał:

nawet ze pieprz lyknela to co poprzednio wymysliles czyli ze pojechala na sycylie ru.hac sie z 6 murzynami 😄

Sama pisała, że jest na Sycylii. O murzynach nic nie mówiłam. Chyba teraz sam jakieś ploty tworzysz o swojej girlfrendzie (a może ex?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Caryca z czubrycą napisał:

Sama pisała, że jest na Sycylii. O murzynach nic nie mówiłam. Chyba teraz sam jakieś ploty tworzysz o swojej girlfrendzie (a może ex?).

Ja pisałem o jednym Mokebe. On wciąż nie wie o tej Sycylii, musieli się pokłócić. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Megi_ona napisał:

Nie naciągnął bo to kolega był a w internecie ceny były większe takich klimatyzacji.

I robił i robił no rozumiem hmm.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

blee... kuurwa rozumiem że baby polecą na jakiegoś italiano siciliano, ale murzyna...  dajcie spokój... mam nadzieję że plota XD

Edytowano przez RymCym+
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kiii napisał:

I robił i robił no rozumiem hmm.

 

Piotrek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Caryca z czubrycą napisał:

Sama pisała, że jest na Sycylii. O murzynach nic nie mówiłam. Chyba teraz sam jakieś ploty tworzysz o swojej girlfrendzie (a może ex?).

moon pisal wlasnie w tym temacie o murzynach  i nie pisala ze jest tylko ze by mogla z kolezanka jechac na sycylie

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Seven napisał:

Piotrek?

No i długo robił.

Edytowano przez kiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kiii napisał:

No i długo robił.

Znalazłeś to czego szukałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Seven napisał:

Znalazłeś to czego szukałeś?

Klimatyzację chce złożyć do grzania. Bardziej ekonomiczne od gazu czy zwykłego grzejnika elektrycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, kiii napisał:

I robił i robił no rozumiem hmm.

 

Tak robił i robił aż zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kiii napisał:

Klimatyzację chce złożyć do grzania. Bardziej ekonomiczne od gazu czy zwykłego grzejnika elektrycznego.

Tylko piec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Urmaj napisał:

Tylko piec

Na co ekogroszek węgiel przecież to drogie 

Jeszcze syf i targanie 

Edytowano przez kiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kiii napisał:

Klimatyzację chce złożyć do grzania. Bardziej ekonomiczne od gazu czy zwykłego grzejnika elektrycznego.

Dodatkowy grzejnik, przenośny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kiii napisał:

Na co ekogroszek węgiel przecież to drogie 

W bloku raczej nie palisz węglem. Po co ci klimatyzacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Seven napisał:

Dodatkowy grzejnik, przenośny? 

Jako główne ogrzewanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kiii napisał:

Klimatyzację chce złożyć do grzania. Bardziej ekonomiczne od gazu czy zwykłego grzejnika elektrycznego.

to ci sie wydaje tanie bo

- nie liczysz kosztu zakupu myslisz ze na zlomie sobie poskladasz skonczy sie kara albo pozarem 😄

- energia dla konsumentow jest dotowana wiecznie nie bedzie

reasumujac cos jest tansze w tym roku za rok juz niekoniecznie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Urmaj napisał:

Tylko piec

Niektórzy lubują się w kozach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×