Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Asiaanna

Zaufać chłopakowi który ma na FB swoją byłą dziewczynę??

Polecane posty

Doszłam do tego , że chłopak którego poznałam ma w swoich znajomych byłą dziewczynę. A także na swojej tablicy post z jej udziałem. 

Może wyolbrzymiam, ale trochę podkopało to moje zaufanie do niego. Ok ja swojego byłego wykasowałam z życia , nie ma po nim śladu. Żyje tym co teraz. Ale tutaj taki przypadek... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Może ma wywalone na jakieś fejsbuczki. Ale gdyby miał to by tamtego nie wstawiał. Zapytaj go i się dowiesz.

On ma zastrzeżony FB dla postronnych osób, w tym dla mnie. Ale ja swoje sposoby mam żeby prześwietlić kogoś na wszystkie strony. Więc post niewinny z 2017 roku , ale jednak widnieje u niego i tamta panna w znajomych też  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy ludzie odchodzą od kogoś w nienawiści. Po co usuwać jak ma się normalne relacje i wspomnienia. Zresztą nie wiem nie interesują mnie takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Asiaanna napisał:

Doszłam do tego , że chłopak którego poznałam ma w swoich znajomych byłą dziewczynę. A także na swojej tablicy post z jej udziałem. 

Może wyolbrzymiam, ale trochę podkopało to moje zaufanie do niego. Ok ja swojego byłego wykasowałam z życia , nie ma po nim śladu. Żyje tym co teraz. Ale tutaj taki przypadek... 

A to rozstać się bez nienawiści nie można? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Magda1234567 napisał:

A to rozstać się bez nienawiści nie można? 

Chyba nie można właśnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vlad Srakula napisał:

Chyba nie można właśnie xD

Na tym forum to już nic nie można 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Magda1234567 napisał:

A to rozstać się bez nienawiści nie można? 

Przecież  wiodą tym kobiety. Nie mogą zanieść komuś udało, ładniejsza młodsza szczęśliwsi.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Asiaanna napisał:

On ma zastrzeżony FB dla postronnych osób, w tym dla mnie. Ale ja swoje sposoby mam żeby prześwietlić kogoś na wszystkie strony. Więc post niewinny z 2017 roku , ale jednak widnieje u niego i tamta panna w znajomych też  

A koleżanki z przedszkola nie ma w znajomych?

Jeśli ktoś zatrzymał się na etapie przedszkola,  nie powinien się bawić w związki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2017 pamiętać co kto pisał. Pamiętał wszystkie dziewuchy spuszczałem kantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kiii napisał:

Przecież  wiodą tym kobiety. Nie mogą zanieść komuś udało, ładniejsza młodsza szczęśliwsi.  

Wyobraź sobie że są różne kobiety i niektóre nie żyją niezawiscią i zazdrością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Magda1234567 napisał:

Wyobraź sobie że są różne kobiety i niektóre nie żyją niezawiscią i zazdrością. 

Gratuluję konkurencji nie ma. Jedna drugiej włoży grabie.

Gratuluje takiego myślenia. Mało bardzo mało jest takich mądrzejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, kiii napisał:

Gratuluję konkurencji nie ma. Jedna drugiej włoży grabie.

Gratuluje takiego myślenia. Mało bardzo mało jest takich mądrzejszych.

Jest konkurencja i to duża ale czasem zdarzają się rozstania bez nienawiści i czasem zdarzają się kobiety które nie knują, nie zazdroszczą i nie są zawistne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ma jakiekolwiek kobiety w znajomych to jest to nieakceptowalne. A jesli mezczyzn to podejrzewam, ze gej. Powinien miec tylko Ciebie w znajomych, ewentualnie babcie i dziadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Jesli ma jakiekolwiek kobiety w znajomych to jest to nieakceptowalne. A jesli mezczyzn to podejrzewam, ze gej. Powinien miec tylko Ciebie w znajomych, ewentualnie babcie i dziadka.

Znałam taka dziewczynę która weszla na konto fb swojego chłopaka i pokasowala mu wszystkie kobiety jakie miał w znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Asiaanna napisał:

On ma zastrzeżony FB dla postronnych osób, w tym dla mnie. Ale ja swoje sposoby mam żeby prześwietlić kogoś na wszystkie strony. Więc post niewinny z 2017 roku , ale jednak widnieje u niego i tamta panna w znajomych też  

nie lubi Ciebie. dzieciaki zawsze wysylają sobie zaproszenia jak kogos lubią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Znałam taka dziewczynę która weszla na konto fb swojego chłopaka i pokasowala mu wszystkie kobiety jakie miał w znajomych.

to przestępstwo, włamanie i demolka konta..bedzie kara z 10lat w Choroszczy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Znałam taka dziewczynę która weszla na konto fb swojego chłopaka i pokasowala mu wszystkie kobiety jakie miał w znajomych.

Przynajmniej dowiedzial sie na dzien dobry, ze jest psychiczna. Czy go to zniechecilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Rozstali się później bo go zdradzała

Jakie to przewidywalne. Tez mialam kiedyś takiego zazdrosnego chlopaka i tez mnie zdradzal. Jak widac kazdy sądzi po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Asiaanna napisał:

Doszłam do tego , że chłopak którego poznałam ma w swoich znajomych byłą dziewczynę. A także na swojej tablicy post z jej udziałem. 

Może wyolbrzymiam, ale trochę podkopało to moje zaufanie do niego. Ok ja swojego byłego wykasowałam z życia , nie ma po nim śladu. Żyje tym co teraz. Ale tutaj taki przypadek... 

Nigdy. Takie stare związki definitywnie się kończy, jeśli chce się rozpocząć nowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×