Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Czy istnieje coś takiego jak sponsoring bez seksu i co najważniejsze, czy jest tańszy?

Polecane posty

Trochę jest pocieszny jak idę do parku on ma.wrodzone. wie jakie psy którędy szły.  Wąchacz w parku trenuje se sam. Też go nikt nie uczył takie hobby ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznacza teren zapach za.bardzo mocny wiadomo robi trochę siku.

Napisać pies Alfa. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kiii napisał:

Zaznacza teren zapach za.bardzo mocny wiadomo robi trochę siku.

Napisać pies Alfa. 

 

Nic tylko Alfa. Ty to umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Seven napisał:

Spontan. Jak nie idzie ku dobremu to po złemu chwilę i cześć. 

Spontan jest komfortowy i jeżeli można sobie na niego pozwolić, to świadczy o sporym dopasowaniu. Ja jak nie mogę być sobą przy kimś to znikam od takich ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

W mojej subiektywnej ocenie tak ...

'Jest czas rodzenia i czas umierania...'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Spontan jest komfortowy i jeżeli można sobie na niego pozwolić, to świadczy o sporym dopasowaniu. Ja jak nie mogę być sobą przy kimś to znikam od takich ludzi. 

Na krótką metę da radę udawać. Tylko po co i jak długo? A później człowiek jest wyczerpany do granic i często umiera bo to go przerasta, to udawanie. A bycie sobą jest najbardziej komfortową sprawą, nie musisz nic pamiętać co powiesz, jak powiesz i co zrobisz. Jak drugiemu pasuje to ekstra, jak nie to można zapukać do innych drzwi. Wiesz ile jest drzwi na świecie? Każdy znajdzie swoje.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Seven napisał:

Nic tylko Alfa. Ty to umiesz.

Ja takiego węchu nie mam.  Pies bardzo przywiązany do właściciela do domu, zna zapachy, nawet jak innego psa pogłaszczesz kota gdzieś sobie pójdziesz  wyczuje. 

 

Edytowano przez kiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Seven napisał:

'Jest czas rodzenia i czas umierania...'

Niektórzy to nazwą sprawą Boga, inni wielkim wybuchem po którym się coś wykształciło, a ja inżynierią genetyczną istot bardziej rozwiniętych i na jedno wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kiii napisał:

Ja takiego węchu nie mam.  Pies bardzo przywiązany do właściciela do domu, nawet jak innego psa pogłaszczesz kota gdzieś sobie pójdziesz  wyczuje. 

 

Niektóre zwierzęta, w tym psy mają wyostrzony zmysł węchu, słuchu czy widzenia po stokroć mocniej niż człowiek. Kot? Jego oczy widzą wszystko, ale nie widzą w zupełnej ciemności na przykład. Muszą mieć choć cień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Niektórzy to nazwą sprawą Boga, inni wielkim wybuchem po którym się coś wykształciło, a ja inżynierią genetyczną istot bardziej rozwiniętych i na jedno wychodzi...

Matematyka w czystej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pies dobry w tym, dłońmi pogłaszczesz, otrzesz o cos te miejsca wyczuje. Wykrywacz DNA.

Edytowano przez kiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Seven napisał:

Na krótką metę da radę udawać. Tylko po co i jak długo? A później człowiek jest wyczerpany do granic i często umiera bo to go przerasta, to udawanie. A bycie sobą jest najbardziej komfortową sprawą, nie musisz nic pamiętać co powiesz, jak powiesz i co zrobisz. Jak drugiemu pasuje to ekstra, jak nie to można zapukać do innych drzwi. Wiesz ile jest drzwi na świecie? Każdy znajdzie swoje.

Dokładnie tylko ja bym użył innej formy narracji pozostawiając sens ten  sam.🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dùpe będzie wąchał nie muszę pisać dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kiii napisał:

Pies dobry w tym, dłońmi pogłaszczesz, otrzesz o cos te miejsca wyczuje. Wykrywacz DNA.

Śpi z tobą w łóżku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Dokładnie tylko ja bym użył innej formy narracji pozostawiając sens ten  sam.🙂

Okej, to sobie po swojemu powiedz w duchu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Seven napisał:

Śpi z tobą w łóżku? 

Nie mu za gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Seven napisał:

Niektóre zwierzęta, w tym psy mają wyostrzony zmysł węchu, słuchu czy widzenia po stokroć mocniej niż człowiek. Kot? Jego oczy widzą wszystko, ale nie widzą w zupełnej ciemności na przykład. Muszą mieć choć cień.

U weta jak byłem z kotami babka która medycyne skończyła przecież więc nie głupia mówi , że kot widzi nasze myśli, tajemnice. Ja myślałem że emocje, nastroje bo to widać po naszym zachowaniu , ale myśli głęboko skrywane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

U weta jak byłem z kotami babka która medycyne skończyła przecież więc nie głupia mówi , że kot widzi nasze myśli, tajemnice. Ja myślałem że emocje, nastroje bo to widać po naszym zachowaniu , ale myśli głęboko skrywane...

Koty nie tęsknią ale czekają, potrafią do śmierci czekać na właściciela. Pies tęskni i czeka. Kot czuje od ciebie energię i wie, że coś cię boli, przykładowo. Wiele informacji o kotach jest prawdziwych, co niektórzy wyśmiewają i uważają za bujdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Seven napisał:

Matematyka w czystej postaci?

Za szybko były przeskoki z prymitywa w coś bardziej inteligentnego więc ewolucja odpada. Cos z zewnątrz też musiało podpowiadać aby homo sapiens rozwinął się pod każdym kątem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kiii napisał:

Nie mu za gorąco.

Dobrze, że nie śpi i że ma swoje łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Za szybko były przeskoki z prymitywa w coś bardziej inteligentnego więc ewolucja odpada. Cos z zewnątrz też musiało podpowiadać aby homo sapiens rozwinął się pod każdym kątem. 

Siła wyższa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Seven napisał:

Koty nie tęsknią ale czekają, potrafią do śmierci czekać na właściciela. Pies tęskni i czeka. Kot czuje od ciebie energię i wie, że coś cię boli, przykładowo. Wiele informacji o kotach jest prawdziwych, co niektórzy wyśmiewają i uważają za bujdę.

Powierzchownie to i człowiek u człowieka zauważy że coś nie gra fizycznie lub psychicznie. Jeszcze jesteśmy zbyt słabo rozwinięci żeby wnikać w umysły, ale niektóre zwierzęta mogą być odblokowane i widzieć więcej niż my...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Powierzchownie to i człowiek u człowieka zauważy że coś nie gra fizycznie lub psychicznie. Jeszcze jesteśmy zbyt słabo rozwinięci żeby wnikać w umysły, ale niektóre zwierzęta mogą być odblokowane i widzieć więcej niż my...

Kto wie co będzie za setki lat. Może można będzie latać i przenosić się w czasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Seven napisał:

Siła wyższa?

Cywilizacja bardziej rozwinięta od nas zasiała to wszystko. A jak odkryjemy w końcu że nie jesteśmy sami w kosmosie , to wszytko się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Seven napisał:

Kto wie co będzie za setki lat. Może można będzie latać i przenosić się w czasie. 

Lecę pod prysznic. Dobrej nocy Seven. 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Cywilizacja bardziej rozwinięta od nas zasiała to wszystko. A jak odkryjemy w końcu że nie jesteśmy sami w kosmosie , to wszytko się zmieni.

Nie jesteśmy sami. Niestety nie rozumiemy tego zjawiska, jeszcze. Widmo, idę spać. Słabo mi. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Seven napisał:

Nie jesteśmy sami. Niestety nie rozumiemy tego zjawiska, jeszcze. Widmo, idę spać. Słabo mi. Dobranoc.

W tym samym czasie padło Dobranoc. 😊 Nie dam Ci umrzeć i trzym się. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×