Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Czy istnieje coś takiego jak sponsoring bez seksu i co najważniejsze, czy jest tańszy?

Polecane posty

Przed chwilą, Seven napisał:

Pół życia przeżył. 

Ma dobrze,.mało który śpi se do 10.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Seven napisał:

Pójdzie. Gdy miałam kota to z nim wychodziłam na spacery, na smyczce. Ale nie bardzo umiał i chodził w kucki z podkulonym ogonem.

Poprzedni i ten obecny idzie poboczem drogi ze mną wokół domu lub dale.j bez smyczy.Czasem wieczorem tak robimy A normalnie sam lata gdzieś tylko jak deszcze to nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kiii napisał:

Ma dobrze,.mało który śpi se do 10.  

Nie zrywa się o czwartej nad ranem? Pewnie bo mu się nie chce z racji wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, marawstala napisał:

Raczej tak... niezmordowany : )

Ja już mu przestałem rzeczowo odpisywać, bo już szybciej nauczę starego psa kilku komend 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gretta_ napisał:

Poprzedni i ten obecny idzie poboczem drogi ze mną wokół domu lub dale.j bez smyczy.Czasem wieczorem tak robimy A normalnie sam lata gdzieś tylko jak deszcze to nie chce.

Boi dużych psieśiòw.

Małymi tak nie szczeka mają większe szanse 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Powiesiłbym u siebie takie coś. 

A z cyberem coś tam im nie pykło 😁

Na allegro po 26 + wysyłka lub płótno za 80 około ja jeszcze wziąłem kubek i brylok i antyrame

Są jeszcze puzzle i dżokejka

Edytowano przez Nie potrzebuje więcej niż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Seven napisał:

No, mówię ci. Dożylnie. Znasz to uczucie?

Tak znam, tyle że nie zadziałał 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gretta_ napisał:

Poprzedni i ten obecny idzie poboczem drogi ze mną wokół domu lub dale.j bez smyczy.Czasem wieczorem tak robimy A normalnie sam lata gdzieś tylko jak deszcze to nie chce.

Tak, mówiłaś że wychodne. To inaczej niż te domowe. Twój raz ci przyniósł niespodziankę, którą sam upolował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kiii napisał:

Boi dużych psieśiòw.

Małymi tak nie szczeka mają większe szanse 

Łagodny z natury czy bojaźliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Na allegro po 25 + wysyłka 

Sis mi takie rzeczy ogarnie i gry żebym tylko w domu siedział i do roboty chodził. Jestem przekupny 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Seven napisał:

Łagodny z natury czy bojaźliwy?

Łagodny ale jak jest duży pies ujada i odchodzę dalej aby nie chalasował.

Śmieszne sytuacje ja odchodzę z dużym psiesiiem.za.mną.

Ja uciekam.

Większość wie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, destruction annihilation napisał:

elka już pociesza go na priv, dumbo pewnie zaraz też zacznie.

nie dość, że ma lepsza chatę od ciebie i pracę, to i lachony wolą z nim gadać. a ty nadal myślisz, że masz szansę na karynę- nie masz, bo nawet one wolą alkoholików niż ciebie.

Nie ma lepszych zejdź na ziemię on ma na biede wszystko a lachony jak lachony lubią taką biedę rzeczywistości ja lubię skrajności tu klopsy tam 4x większy telewizor za to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kiii napisał:

Boi dużych psieśiòw. 

Małymi tak nie szczeka mają większe szanse 

Moja była duża i była postrachem dla małych piesków.Koleżanka dawno była ze swoich małym Yorkiem to moja stała nad nim a to małe leżało na grzbiecie i się trzęsło. Dostała za to przez łeb ścierką  bo nie szło odciągnać jej Może ze na swoim terenie tak zareagowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Moje bojowe i nie przepadają za obcymi. Hej Seven😊

Hej Widmo. [uśmiech] Warczą na obcych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Seven napisał:

Tak, mówiłaś że wychodne. To inaczej niż te domowe. Twój raz ci przyniósł niespodziankę, którą sam upolował.

Prawie codziennie mam to, albo przed drzwiami wejściowymi albo przed piwnicznymi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gretta_ napisał:

Moja była duża i była postrachem dla małych piesków.Koleżanka dawno była ze swoich małym Yorkiem to moja stała nad nim a to małe leżało na grzbiecie i się trzęsło. Dostała za to przez łeb ścierką  bo nie szło odciągnać jej Może ze na swoim terenie tak zareagowała.

Psy bawią razem przyzwyczają co innego.

Duże psy są agresywne nieznany mogą pogryzć. Wiedzieć co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kiii napisał:

Łagodny ale jak jest duży pies ujada i odchodzę dalej aby nie chalasował.

Śmieszne sytuacje ja odchodzę z dużym psiesiiem.za.mną.

Ja uciekam.

Większość wie o tym.

Dobrze robisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gretta_ napisał:

Prawie codziennie mam to, albo przed drzwiami wejściowymi albo przed piwnicznymi :D.

Tyle dobrego, że pewnie nie posiadasz mysz w piwnicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Najbogatszi trzymają majątek w akcjach bo to płynne i kawałki realnych firm a nie wytwórni drukarki jakiegoś kraju 

Wiadomo coś co nie traci na wartości warto mieć, ale ja znowu jestem początkującym jeżeli chodzi o oszczędności , bo ciężko jest odłożyć dlatego że życie jest drogie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre psy odważne są na smyczy, a gdy je uwolnisz to kamienieją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Nie ma lepszych zejdź na ziemię on ma na biede wszystko a lachony jak lachony lubią taką biedę rzeczywistości ja lubię skrajności tu klopsy tam 4x większy telewizor za to 

no i o tym mówię - lachony wolą takich zepsutych i innych 'normalniejszych" alkusów niż ciebie. także uświadom sobie w końcu swoje miejsce w szeregu i skończ mitomanić.

ma lepsze lokum niż ty, z tego co opisywałeś. bo sprzęt rtv, każdy lachon ma głęboko w d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Seven napisał:

Niektóre psy odważne są na smyczy, a gdy je uwolnisz to kamienieją. 

Jak mają psy mogą razem bawić, nie agresywne.  Nieraz przychodzą z takimi dużym  tylko na smyczy mogą mieć.

Każdy właściciel wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, destruction annihilation napisał:

no i o tym mówię - lachony wolą takich zepsutych i innych 'normalniejszych" alkusów niż ciebie. także uświadom sobie w końcu swoje miejsce w szeregu i skończ mitomanić.

ma lepsze lokum niż ty, z tego co opisywałeś. bo sprzęt rtv, każdy lachon ma głęboko w d.

Tylko sprzęt rtv robi robotę rzeczywistości. Co będziesz w domu robić? Ileż można wzdychac do ładnej ubikacji? 5 minut? A potem co zesřac się z nudów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ja już mu przestałem rzeczowo odpisywać, bo już szybciej nauczę starego psa kilku komend 😄

Może sobie nie słuchać... ale mógłby sobie zrobić przerwę od marudzenia które na bank nic mu nie rozwiązuje... i wcale nie musi popadać w skrajności. O właśnie! ostatnio u Kopaniszyn słyszałam fajne zadanie : ) niech przez tydzień kompletnie nie myśli o sobie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden tam przychodzi chłopak od wychowania psów. Zarabia na tym i się zna, wychodzi z różnymi psami robi takie usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Seven napisał:

Hej Widmo. [uśmiech] Warczą na obcych? 

Upodabniają się do właściciela zwłaszcza psy z tym, że po mnie nie widać wrogości wobec obcych, bo trzymam fason, a zwierzęta czują co mam w głowie i nie krępują się 😄 Po prostu musimy kogoś pozytywnie wyczuć wtedy nie warczymy na tego kogoś. Znasz mnie tyle lat to wiesz co mam na myśli.😊

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, destruction annihilation napisał:

elka już pociesza go na priv, dumbo pewnie zaraz też zacznie.

nie dość, że ma lepsza chatę od ciebie i pracę, to i lachony wolą z nim gadać. a ty nadal myślisz, że masz szansę na karynę- nie masz, bo nawet one wolą alkoholików niż ciebie.

Po pierwsze to nie wiem skąd takie info, a po drugie to nawet jakby tak było to chùj cię to powinno obchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Wiadomo coś co nie traci na wartości warto mieć, ale ja znowu jestem początkującym jeżeli chodzi o oszczędności , bo ciężko jest odłożyć dlatego że życie jest drogie. 

Ja cenie sobie poczucie estetyki, gołe ściany są łyse często patrzę na plakat se w antyramie i myślę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

Może sobie nie słuchać... ale mógłby sobie zrobić przerwę od marudzenia które na bank nic mu nie rozwiązuje... i wcale nie musi popadać w skrajności. O właśnie! ostatnio u Kopaniszyn słyszałam fajne zadanie : ) niech przez tydzień kompletnie nie myśli o sobie... 

Wydaje mi się, że to specyficzny trolling. Nikt by tak nie męczył ludzi....normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×