Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Umieram z samotności

Polecane posty

14 minut temu, Mam pomysł na rzeczywistoś napisał:

Jak stracisz zdrowie straciles wszystko 

Tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Jerry89 napisał:

I z braku sexu, budzę się w środku nocy i muszę się masturbowac bo nie wyrabiam

Ja rozumiem, że czasem ulżyć sobie trzeba, ale aż tak, że w nocy nie można spać? Lekarz wskazany.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

https://youtu.be/sk89riqnd_A?si=2j_exQyzuLuboEJd🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, selkie napisał:

Nie cytuj mnie Ogór przy swoim ułomnym bełkocie, bo wlecisz do ignora.

Nie kompromituj się stalkerko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, selkie napisał:

Potwierdzam, że Kitty jest tu rzadko.

Myślę, że pan magazynier Jerry nie ma świadomości, jak bardzo zajętymi ludźmi są często faceci, którzy osiągają coś zawodowo i finansowo w życiu. Nieobecność faceta to często istotna wada związku z kimś takim.

Odnośnie niskiego wzrostu - podawałam też przykłady swoich kolegów, naprawdę niskich. Jeden jest równy ze mną, a ja nie mam nawet 1,65 wzrostu. Zostawił żoną dla dziewczyny 25 lat. Wcześniej miał ładną żonę i rodzinę. Drugi podobnie, żonaty, potem po rozwodzie miał dziewczynę, znowu 25 lat, ostatecznie związał się na życie ze starszą, ale nie dlatego, że nie miał wyboru. Obaj nie są nie wiadomo kim finansowo, wyglądają dobrze z ciała, bo uprawiają sporty, prowadzą aktywny tryb życia, jeden sporty walki na poziomie już zawodowym. Ale autor podobno tez siłka i te sprawy. To są tylko dwa przykłady, mogłabym ich podać więcej.

Problemem autora jest zje... e charakterologiczne (jak zawsze) i nieudacznictwo życiowe (nie oceniam, ciężko się pewnie wyrwać, jak już się wpadło w denną pracę, mieszkania z rodzicami itd.) Natomiast ci z denną pracą też mają dziewczyny. I u wchodzą nadmierne oczekiwania Jerrego. No to już trudno, to już problem jego. Plus jest alkusem, to też może mieć znaczenie

Niech mieszka dalej, mieszkanie samodzielnie to kolejna wymówka i wymysl lachonow który nic nie daje. Jakoś żadna mi nie przyjechala. Z ciastem też nie przychodzą. 

Ja właśnie myślę że nie chcą pijaka osobiście brzydza mnie typy co ich zainteresowana to samochód piłka alkohol. Ale takim dumbo się to podoba widzę też że elce chyba też. Błędny obraz rzeczywistości co jest męskie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kiii napisał:

Nie kompromituj się stalkerko.

Lecisz do ignora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kris888 napisał:

Ja rozumiem, że czasem ulżyć sobie trzeba, ale aż tak, że w nocy nie można spać? Lekarz wskazany.

Po co do lekarza zdrowy chłop i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, selkie napisał:

Lecisz do ignora.

Na 6 czy 7 stalkerskich nikach 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mam pomysł na rzeczywistoś napisał:

to samochód piłka alkohol. Ale takim dumbo się to podoba widzę też że elce chyba też. Błędny obraz rzeczywistości co jest męskie. 

Por no to też uzależnienie. Jestem uzależniony tylko teraz nie mam jak. Ale kiedyś to naokrągło oglądałem zamiast kombinować jak się ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siedza te prawitszki i mysla sobie amenuje energia nieuzywanych jaj niech one wezma sprawy w swoje rece bo ja nie wiem do czego moj siurek sluzy xD

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mam pomysł na rzeczywistoś napisał:

Niech mieszka dalej, mieszkanie samodzielnie to kolejna wymówka i wymysl lachonow który nic nie daje. Jakoś żadna mi nie przyjechala. Z ciastem też nie przychodzą. 

Ja właśnie myślę że nie chcą pijaka osobiście brzydza mnie typy co ich zainteresowana to samochód piłka alkohol. Ale takim dumbo się to podoba widzę też że elce chyba też. Błędny obraz rzeczywistości co jest męskie. 

no pacz a do mnie przychodzą z ciastem też xD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Vlad Srakula napisał:

do takich prawitszkow pasuja, oni siedza i czekaja tylko az taka ich wyrwie. Siedza i kiszą jaja w słoiku takie panicze.

haha

jak mi się jeszcze chciało 11 lat temu, to człowiek próbował na miarę swoich możliwości

na przestrzeni lat tak było:

będąc w gimnazjum/liceum: a to zagadało się na korytarzu szkolnym, a to zaproponowało po lekcjach wyjście - odpowiadały: mam chłopaka (potem widziałem na ulicy, rzeczywiście były zajęte)

w liceum raz się typ do mnie przyczepił że zarywam do jego dziewczyny, a że mnie z widzenia znał, to tylko ochrzan dostałem - inny nie byłby tak wyrozumiały, dostałbym łomot (tak, to były inne czasy, chłopaki się bili o dziewczyny)

w pracy (innej niż obecna) tylko raz gdy nowa stażystka przyszła, ale zaraz po skończonym dniu przyjechał po nią jej chłopak - i to była ostatnia próba.

więcej już nie próbowałem.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Mam pomysł na rzeczywistoś napisał:

Na tiktoka widziałem jednego co z pożaru lachona uratowal stał się mega potworem z looku od poparzen. Co zrobił lachon w dowód uratowanie życia i miłości? Zostawil go...

Jaki z tego morał dla tego poparzonego frajera? W pakiecie z wyglądem musi być też dobroć tej osoby. Sam wygląd nie oznacza, że dana osoba posiada jakąś wartość niematerialną 🙂 Czyli można uznać w domyśle, że sobie sam zgotował taki los 🤔 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kris888 napisał:

Ja rozumiem, że czasem ulżyć sobie trzeba, ale aż tak, że w nocy nie można spać? Lekarz wskazany.

Kiedyś tak miałem że nie mogłem zasnąć dlatego zacząłem przed snem to robić. A obecnie wiele razy mam tak że jestem tak zmęczony że mi się nie chce ani bzykac ani walic wolę iść spać ale to też od rzeczywistości bo gdy była matka trzeba było wykorzystać te momenty gdy można zrobić masturbacje obecnie gdy mogę o każdej porze dnia i nocy nie mam już takich potrzeb żeby to zrobić przed snem bo może jutro w południe a może za 3dni kto mnie pogania. Jeszcze moje ostat pół roku gdzie bardzo często to robiłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kris888 napisał:

haha

jak mi się jeszcze chciało 11 lat temu, to człowiek próbował na miarę swoich możliwości

na przestrzeni lat tak było:

będąc w gimnazjum/liceum: a to zagadało się na korytarzu szkolnym, a to zaproponowało po lekcjach wyjście - odpowiadały: mam chłopaka (potem widziałem na ulicy, rzeczywiście były zajęte)

w liceum raz się typ do mnie przyczepił że zarywam do jego dziewczyny, a że mnie z widzenia znał, to tylko ochrzan dostałem - inny nie byłby tak wyrozumiały, dostałbym łomot (tak, to były inne czasy, chłopaki się bili o dziewczyny)

w pracy (innej niż obecna) tylko raz gdy nowa stażystka przyszła, ale zaraz po skończonym dniu przyjechał po nią jej chłopak - i to była ostatnia próba.

więcej już nie próbowałem.

Czyli z tego wynika, że tak naprawdę miałeś tylko kilka prób, nieudanych dlatego, że dziewczyny po prostu były zajęte i przez to zrezygnowałeś na stałe? Trochę chyba przesadziłeś 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jestem Jaka Jestem napisał:

Jaki z tego morał dla tego poparzonego frajera? W pakiecie z wyglądem musi być też dobroć tej osoby. Sam wygląd nie oznacza, że dana osoba posiada jakąś wartość niematerialną 🙂 Czyli można uznać w domyśle, że sobie sam zgotował taki los 🤔 

głupie to

czasem po kilku latach dopiero wyłazi jaki kto jest 

a poza tym uważasz że ludzie powinni na siłę być z kimś kogo już nie kochają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

no pacz a do mnie przychodzą z ciastem też xD

 

4 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

Choć fakt dawno żadnej nie było xD

No to jedno albo drugie w podstawówce się nie liczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Urmaj napisał:

Por no to też uzależnienie. Jestem uzależniony tylko teraz nie mam jak. Ale kiedyś to naokrągło oglądałem zamiast kombinować jak się ogarnąć.

U mnie nie jest. Ja do anastazi że nie muszę oglądać w związku ona mi wystarczy a ona że chce oglądać z typem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mam pomysł na rzeczywistoś napisał:

No to jedno albo drugie w podstawówce się nie liczy. 

Oczywiście, ze się liczy, ty nam na okrągło opowiadasz, że ponad 20 lat temu miałeś dziewczynę w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kris888 napisał:

 

w pracy (innej niż obecna) 

To jaka jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, selkie napisał:

Czyli z tego wynika, że tak naprawdę miałeś tylko kilka prób, nieudanych dlatego, że dziewczyny po prostu były zajęte i przez to zrezygnowałeś na stałe? Trochę chyba przesadziłeś 😉

ale ileż można? zresztą, u mnie to jeszcze tak źle nie wygląda.

z kolei mój kolega, z mojego rocznika, to jemu wystarczył jeden kosz (próbował jedną poderwać gdy miał 17 lat) i do widzenia - więcej już nie podrywał.

2 minuty temu, Urmaj napisał:

To jaka jest teraz. 

wtedy stricte biurowa, teraz bardziej fizyczna ale z elementami pracy przy komputerze. tyle mogę napisać. nie chcę zdradzać miejsca pracy 🙂

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stalkerka to starsza pani.

Non stop przesiaduje nie pracuje. 

Ma męża jak sobie narysuje.

Pisze przegrywòw teksty.

Szuka męża do wzięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mam pomysł na rzeczywistoś napisał:

Kiedyś tak miałem że nie mogłem zasnąć dlatego zacząłem przed snem to robić. A obecnie wiele razy mam tak że jestem tak zmęczony że mi się nie chce ani bzykac ani walic wolę iść spać ale to też od rzeczywistości bo gdy była matka trzeba było wykorzystać te momenty gdy można zrobić masturbacje obecnie gdy mogę o każdej porze dnia i nocy nie mam już takich potrzeb żeby to zrobić przed snem bo może jutro w południe a może za 3dni kto mnie pogania. Jeszcze moje ostat pół roku gdzie bardzo często to robiłem. 

Ja lubiłem przed snem ale bez por no na fantazjach. Jeszcze rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kris888 napisał:

ale ileż można? zresztą, u mnie to jeszcze tak źle nie wygląda.

z kolei mój kolega, z mojego rocznika, to jemu wystarczył jeden kosz (próbował jedną poderwać gdy miał 17 lat) i do widzenia - więcej już nie podrywał.

to głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, selkie napisał:

Oczywiście, ze się liczy, ty nam na okrągło opowiadasz, że ponad 20 lat temu miałeś dziewczynę w szkole.

Mówię o tym gdy mnie biorą za typa który nigdy nie miał dziewczyny czy randki lub sexu a to nie ja. Za dużo przemkow i każda mnie wrzuca do worka z nimi a gdzie on z 0 do 1mln u mnie??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mam pomysł na rzeczywistoś napisał:

U mnie nie jest.

Śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

głupie to

czasem po kilku latach dopiero wyłazi jaki kto jest 

a poza tym uważasz że ludzie powinni na siłę być z kimś kogo już nie kochają ?

Nie, wcale tak nie uważam. Ale wiem że kobiety potrafią być samolubne i okrutne, i złamią serce jeszcze niejednemu facetowi. Z mężczyznami jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Vlad Srakula napisał:

siedza te prawitszki i mysla sobie amenuje energia nieuzywanych jaj niech one wezma sprawy w swoje rece bo ja nie wiem do czego moj siurek sluzy xD

Zwykłe biadolenie, tylko dlaczego na kobiecym forum? Takie zachowanie odstręcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×