Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Co sądzicie o tym jak facet swój pierwszy raz ma z prostytutką

Polecane posty

Jak wiadomo facetowi ciężko o seks dlatego wielu jak już ma około 20 lat I nadal tego nie robiła to z desperacji korzysta z usługi prostytutki aby zaliczyć ten pierwszy raz. Co myślicie o tym czy jakbyście się dowiedziały o takim facecie to byłby skreślony czy raczej macie to gdzieś?

Ja swoj 1raz tez mialem dopiero w wieku 20lat i też był to taki jakby przypadek. Nagralem sobie starszą o 8 lat panienkę z internetu na seks, pisalem z nią przez 3 miechy bo miala doła po rozstaniu i ramach podziekowania mnie rozpraviczyła 🙂 ja oczywiście zdążyłem się zakochac w niej na zab0j po tym razie, ale ona zerwala ze mną totalnie kontakt potem bo widziala ze gnojek się zakochal 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to są prostytutki. To ile masz lat teraz? Powinienem zrobić to co ty. Czy to był dobry se ks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko w życiu - to zależy...

Może mieć to jakieś konsekwencje w jego życiu, a może nie mieć żadnych.

 

Wydaje mi się, że dla wielu mężczyzn może to być ośmielające doświadczenie.

Również dla wielu to może być rozczarowanie - jeżeli w życiu brakuje Ci uczuć, bliskości, czułości i intymności i utożsamiasz te uczucia z seksem to prostytutka Ci tego nie da.

Dostaniesz to za co płacisz - > 'dziurkę' do dyspozycji na umówiony czas -> może okazać się, że seks jest a pustka w sercu dalej nie zapełniona i to będzie to rozczarowanie -> mam seks, a nie jestem szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

W niku ma rocznik.

a ja myślałem, że to wiek 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to byłby jakikolwiek obcy typek to mi to rybka... nie robi różnicy. 

Jakby chodziło o bliską osobę no to już pewnie nie byłoby wszystko jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moralnie - nie mam zupełnie żadnych "ale", po prostu taki gość śmierdzi lekko przegrywem/desperacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, vvomba napisał:

Moralnie - nie mam zupełnie żadnych "ale", po prostu taki gość śmierdzi lekko przegrywem/desperacją.

co dopiero napisac o lachonach co so femcelami 4ever? to dopiero przegryw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

śmierdział jak to robił a tera nie wiadomo xD

Jeżeli chodzi o konkretnie autora, to wystarczy przeglądnąć sobie jego tematy i odpowiedź nasuwa się sama. 😉  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co innego z jakąś puszczalską koleżanką kolegów, co innego z byle jaką ździrą z dyskoteki na dyskotece czy po, co innego też zrobienie niespodzianki przez kolegów np na urodziny, co innego decyzja o pójściu do takiej osoby z przygotowaną gotówką. Te przykłady powyżej każdy z nich trochę śmierdzi, jednak najbardziej wydaje się ten ostatni. Wobec tego, jeśli koleś ma w planach niedługo poznawać inną kobietę i randkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

co dopiero napisac o lachonach co so femcelami 4ever? to dopiero przegryw....

to naprawdę trzeba być nieźle zapuszczoną, wybredną i nie wiem jak wyglądać żeby femcelką być.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

W niku ma rocznik.

No i teraz mi przykro że w tym wieku można mieć jeszcze taki popęd żeby walić codziennie. Ja się pocieszałem że innym pewnie też już się nie chce w tym wieku i skurczenie jajek nie ma takiego znaczenia a tu wychodzi na to że jednak straciłem jeszcze sporo lat w których miałbym szansę cieszyć się jeszcze tą sferą życia i motywacja do szukania dziewczyny by była większa. I byłaby szansa na dzieci. Teraz już nigdy nie będę szczęśliwy jakiejś z bardzo małym popędem muszę szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Urmaj napisał:

No i teraz mi przykro że w tym wieku można mieć jeszcze taki popęd żeby walić codziennie. Ja się pocieszałem że innym pewnie też już się nie chce w tym wieku i skurczenie jajek nie ma takiego znaczenia a tu wychodzi na to że jednak straciłem jeszcze sporo lat w których miałbym szansę cieszyć się jeszcze tą sferą życia i motywacja do szukania dziewczyny by była większa. I byłaby szansa na dzieci. Teraz już nigdy nie będę szczęśliwy jakiejś z bardzo małym popędem muszę szukać.

W jakim wieku?

Jest tylko rok starszy ode mnie więc wiek jeszcze nie jest zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, kris888 napisał:

to naprawdę trzeba być nieźle zapuszczoną, wybredną i nie wiem jak wyglądać żeby femcelką być.

U mnie we wsi podejrzewam trzy z czego dwie już umarły w doyć młodym wieku. Wszystkie upośledzenie umysłowe różnego stopnia jedna była moją kuzynką. W rodzinie była kobieta która chorowała w młodości i się nie ożeniła ale nie wiem czy współżyła choć trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

W jakim wieku?

Jest tylko rok starszy ode mnie więc wiek jeszcze nie jest zły.

Wychodzi n to że wiek to tylko liczba bo Jerry89 musi codziennie a ja ani razu od miesięcy. Każdy chce mieć dobry se ks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jerry89 napisał:

Jak wiadomo facetowi ciężko o seks dlatego wielu jak już ma około 20 lat I nadal tego nie robiła to z desperacji korzysta z usługi prostytutki aby zaliczyć ten pierwszy raz. Co myślicie o tym czy jakbyście się dowiedziały o takim facecie to byłby skreślony czy raczej macie to gdzieś?

Ja swoj 1raz tez mialem dopiero w wieku 20lat i też był to taki jakby przypadek. Nagralem sobie starszą o 8 lat panienkę z internetu na seks, pisalem z nią przez 3 miechy bo miala doła po rozstaniu i ramach podziekowania mnie rozpraviczyła 🙂 ja oczywiście zdążyłem się zakochac w niej na zab0j po tym razie, ale ona zerwala ze mną totalnie kontakt potem bo widziala ze gnojek się zakochal 🙂

Lepiej się nie zwierzać kobiecie ze swojej przeszłości , bo tajemniczość bywa intrygująca. 

Raczej nie przypadłeś jej do gustu temu zerwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, kris888 napisał:

to naprawdę trzeba być nieźle zapuszczoną, wybredną i nie wiem jak wyglądać żeby femcelką być.

Femcelka jest doskonale świadoma że nikt z nią nie wytrzyma stąd spoczywa jakby na laurach bo jakie ma wyjście 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Urmaj napisał:

Wychodzi n to że wiek to tylko liczba bo Jerry89 musi codziennie a ja ani razu od miesięcy. Każdy chce mieć dobry se ks.

Człowieku Wygrałeś życia że nie masz popędu . Wiele bym dał żeby mieć zerowy popęd obecnie i w ogóle nie myśleć o seksie . Pomyśl że mnie to z@bija ,nie mogę się na niczym skupić ,nie mogę o niczym myśleć jak tylko widzę atrakcyjną kobietę to tylko widzę seks jak na nią patrzę . samotność mnie przez to zabija ,muszę codziennie kilka razy masturbować się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kris888 napisał:

to naprawdę trzeba być nieźle zapuszczoną, wybredną i nie wiem jak wyglądać żeby femcelką być.

możliwe że takie też istnieją. ja widuje w miare normalne z wygladu 5-7/10 ale mentalem samca, po 2 fakultetach, typ ą ę. Nawet kijem bym takiej nie trącił i z tego co widze chetnych na trącenia brakuje.😅 feminizm wszedl za glęboko i po 40tce zostają kociarami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Jerry89 napisał:

Człowieku Wygrałeś życia że nie masz popędu . Wiele bym dał żeby mieć zerowy popęd obecnie i w ogóle nie myśleć o seksie . Pomyśl że mnie to z@bija ,nie mogę się na niczym skupić ,nie mogę o niczym myśleć jak tylko widzę atrakcyjną kobietę to tylko widzę seks jak na nią patrzę . samotność mnie przez to zabija ,muszę codziennie kilka razy masturbować się

samotność i brak seksu dwie różne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, vvomba napisał:

Moralnie - nie mam zupełnie żadnych "ale", po prostu taki gość śmierdzi lekko przegrywem/desperacją.

w wieku 20 lat to raczej fun i ciekawość, a nie desperacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisz swoje potrzeby masz szansę na niezłego jak to pisze lachona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×