Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Urmaj

Nurtuje mnie jedna sprawa.

Polecane posty

15 minut temu, Urmaj napisał:

Kobietom imponuje jak facet miał dużo kobiet można by powiedzieć że się puszczał z każdą

Tylko z tymi ładnymi i bardzo ładnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Urmaj napisał:

To nie zdrowe podobno, nie miałem nigdy to pewnie też bym mógł, od maja się nie majsturbuję. Ale bym chciał spróbować z ciekawości za nim do trumny.

Z białego związku nie ma żadnej korzyści tylko stekanie samicy że grasz i nic nie robisz a ona już blat zmyla i wielka pani 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gdybym miał lachona na m3 napisał:

Kupiłem sobie wczoraj płytę za 30 wartą jak 149,99 bo to z grupy tych dziwnych jak tetris 

No i ten można będzie w niej gre stworzyc właściwie wszystko może kiedyś se usiade i pochwe wymodeluje 

Z drewna osb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największy  popęd mają downy, peedofile i socjopaci i kierują się po trupach do celu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vlad Srakula napisał:

Największy  popęd mają downy, peedofile i socjopaci i kierują się po trupach do celu

 

Munek cię odrzucil i od tego momentu udajesz aseksualna a mi pisalas że każdy sex powinien być we wszystkie otwory po trochu 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

takie jak Eugenia

Jak by była nieco grubsza to też by była spoko, bo nie o kilogramy tu chodzi. Ale pewnie nie zrozumiesz. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie udaje jestem zblokowana przez oblesnosc i zboczeńców może mi zrobi masaż pleców to mi przejdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, James Sunderland✓ napisał:

Jak to możliwe? Zanikł ci popęd? 

Skurczyły się jajka, prawdopodobnie zapalenie naj ądrzy, nieleczone

10 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

sorry ale powinieneś w pewnym wieku sam o sobie decydować

rodzice chcą dla ciebie jak najlepiej ale sami czasem nie mają pojęcia jak to zdobyć

Ale powinni się martwić że jestem sam a nie gadać że nie ma problemu i że mi dobrze jest. Chciałbym się nie orzejmować co myślą i jak mnie oceniają. Ja jestem za budową jak najtańszych mikrokawalerek kosztem jakości, w dużych miastach takich jak w Hongkongu żeby tylko młodzi mogli się jak najszybciej wyprowadzić od rodziców. Niech rząd o tym pomyśli. I za tym żeby młodzież pracowała od 14 roku życia dorywczo.

Edytowano przez Urmaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gdybym miał lachona na m3 napisał:

Munek cię odrzucil i od tego momentu udajesz aseksualna a mi pisalas że każdy sex powinien być we wszystkie otwory po trochu 

Ona inaczej pisze na publiku a inaczej na priv więc nie jestem zdziwiony ani trochę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, James Sunderland✓ napisał:

Jak by była nieco grubsza to też by była spoko, bo nie o kilogramy tu chodzi. Ale pewnie nie zrozumiesz. 

 

a jakby była o 100% grubsza ?

nie nie rozumiem fascynacji obco osobo która zawodowo kreuje swój wizerunek a prywatnie może być kimś zupełnie innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Urmaj napisał:

 

Ale powinni się martwić że jestem sam a nie gadać że nie ma problemu i że mi dobrze jest. Chciałbym się nie orzejmować co myślą i jak mnie oceniają. Ja jestem za budową jak najtańszych mikrokawalerek kosztem jakości, w dużych miastach takich jak w Hongkongu żeby tylko młodzi mogli się jak najszybciej wyprowadzić od rodziców. Niech rząd o tym pomyśli. I za tym żeby młodzież pracowała od 14 roku życia dorywczo.

może nie chcą żebyś ty się martwił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moona nie bywałam całkiem aseksualna tylko na obleśnych prawitszkow a teraz warujcie pieski zazdrosne z bólem doopki małe nędzne zmarszczone flaki

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gdybym miał lachona na m3 napisał:

Dreams se wpisz no taki blender na konsole minecraft dla dorosłych 

Chciałbym blender kielichowy bym sobie robił zdrowe jedzenie z ogródka i sadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

a jakby była o 100% grubsza ?

nie nie rozumiem fascynacji obco osobo która zawodowo kreuje swój wizerunek a prywatnie może być kimś zupełnie innym

Nie wymagam od ciebie byś zrozumiał fascynowanie się kobietami, no kurde sam się o to prosisz 😄🤟

Edytowano przez James Sunderland✓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednego można być napalona a przy innym sucha jak wiór i nie zessrajcie się jeebani stalkerzy których żadna nie chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Urmaj napisał:

Skurczyły się jajka, prawdopodobnie zapalenie naj ądrzy, nieleczone

Ale powinni się martwić że jestem sam a nie gadać że nie ma problemu i że mi dobrze jest. Chciałbym się nie orzejmować co myślą i jak mnie oceniają. Ja jestem za budową jak najtańszych mikrokawalerek kosztem jakości, w dużych miastach takich jak w Hongkongu żeby tylko młodzi mogli się jak najszybciej wyprowadzić od rodziców. Niech rząd o tym pomyśli. I za tym żeby młodzież pracowała od 14 roku życia dorywczo.

Zanim wybudują to już ceny będą takie że będą kosztować tyle co teraz normalny metraż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×