Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Pytanie do kobiet po 40 roku życia - czy zauważyłyście, że z wiekiem wasza zdolność do owijania sobie mężczyzn wokół palca spadła?

Polecane posty

Przed chwilą, rozpad gnilny napisał:

W PEWNYM WIEKU GDY ATARKCYJNOSC SEKSUALNA MALEJE ZAROWNO U KOBIET JAK I MEZCZYZN? 

U ciebie nie zmalała, bo nigdy jej nie było 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Co ja wiem o życiu napisał:

Po raz kolejny, masz i nie masz racji. Bo kobiety potrzebują tej męskiej atencji, nie są wstanie długo jej utrzymywać na sucho więc tak czy siak większość facetów przynajmniej od czasu do czasu ma ten seks. Poza tym mężczyźni, który potrafią dawać to co kobiety potrzebują mają go więcej. 

Ehhh skończcie bezmyślnie nadużywać słowa "atencja", jak nawet nie wiecie co ono oznacza do końca. Potrzebują to co najwyżej głębszych uczuć. A na "atencji" to zależy głównie młodym dziewczynom lub tym niedowartościowanym. Coraz częściej obserwuję, że kobiety po 30-stce mają wyrąbane na męską uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, przewr(l)otna napisał:

40 letnie kobiety dopiero zaczynają sobie owijać facetów wokół palca. 

To najlepszy czas dla niej.

Hej.To chyba nie do końca tak.Jak Obserwuję koleżanki z pracy,kobiety z otoczenia to może cztery jeden,dwa jeszcze ujdzie.

Ale takie cztery siedem,cztery dziewięć to niestety nawet jak trzymają się to już przegrywają z młodszymi.No i każda mówi poczekaj aż zaczniesz menopauze🤣🤣🤣

Mam dwie koleżanki w pracy,które są już babciami co jak mówiły to każdemu facetowi rzedła mina.Jeszcze bycie matką jest sexy,ale babcią to już chyba nie😜

Nawet jak figura łokey to często efekt z tyłu liceum,z przodu muzeum i kilka rozwiodło się i zero facetów na horyzoncie,a zadbane,ciuchy niektóre łokey,figury.Tylko z mordki panie pod pięć dychu🙃😜

Mnie to przeraża,bo obserwuję otoczenie i widzę,że góra dychu lat i wypadam z rynku😏😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KittyD napisał:

 

Mnie to przeraża,bo obserwuję otoczenie i widzę,że góra dychu lat i wypadam z rynku😏😢

Ty już dawno wypadłaś bo z tego co pamiętam jesteś prawie 40 letnią madką 800+ z wyglądem 3/10

Edytowano przez sratuszczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Klitek napisał:

Bo tak sobie myślę, że taką jedyną nagrodą pocieszenia w kontaktach z kobietami 40+ jest dla mnie to, że nie grozi mi ani zakochanie się w nich ani w ogóle ich wątpliwe wdzięki nie robią już na mnie żadnego wrażenia, więc może sobie taka trzepotać rzęsami aż do zakwasów w powiekach, albo obrażać się, albo próbować cokolwiek wymuszać, a ja będę na to wszystko niewzruszony, bo nie ma ona już tej czarodziejskiej mocy, która sprawia, że moje serce by miękło

One może i mają wątpliwe wdzięki,ale to po prostu naturalne,że ludzie starzeją się. 

A ty zawsze miałeś wątpliwe,nawet jako młody człowiek.

Kto ma gorzej??

😜😜😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sratuszczak napisał:

Ty już dawno wypadłaś bo z tego co pamiętam jesteś madką 800+ z wyglądem 3/10

Nie dawałam tu zdjęcia 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KittyD napisał:

Nie dawałam tu zdjęcia 😜

Ale inne kafetryjne Grażyny tak i żadna nie była powyżej 3/10 więc i ty nie możesz być 

Edytowano przez sratuszczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GDYBY PRZEGRYWY NA PRAWDE CHCIALY SIE ZEMSCIC TO BY PO PROSTU ZACZELI IGNOROWAC CALKOWICIE RYNEK MATRYMONIALNY, ALE DO TEGO TRZEBA SILY WOLI I PRZEZWYCIEZANIA NATURALNYCH INSTYNKTOW. JESLI SAMCE ZACZYNAJA OPUSZCZAC RYNEK MATRYMONIALNY TO ZMNIEJSZAJA JEGO KONKURENCYJNOSC, A W SYSTEMIE KAPITALISTYCZNYM KTORY W SWIECIE ZACHODNIM OBOWIAZUJE WSZYSTKO JEST OPARTE O KONKURENCYJNOSC. SERIO, CIIPA I DOSTEP DO NIEJ NAPEDZ GOSPODARKE. NIE MA NIC Z WIEKSZA DYSPROPORCJA MIEDZY POADZA A POPYTEM OD DOSTEPU DO CIIPY. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, rozpad gnilny napisał:

GDYBY PRZEGRYWY NA PRAWDE CHCIALY SIE ZEMSCIC TO BY PO PROSTU ZACZELI IGNOROWAC CALKOWICIE RYNEK MATRYMONIALNY, ALE DO TEGO TRZEBA SILY WOLI I PRZEZWYCIEZANIA NATURALNYCH INSTYNKTOW. JESLI SAMCE ZACZYNAJA OPUSZCZAC RYNEK MATRYMONIALNY TO ZMNIEJSZAJA JEGO KONKURENCYJNOSC, A W SYSTEMIE KAPITALISTYCZNYM KTORY W SWIECIE ZACHODNIM OBOWIAZUJE WSZYSTKO JEST OPARTE O KONKURENCYJNOSC. SERIO, CIIPA I DOSTEP DO NIEJ NAPEDZ GOSPODARKE. NIE MA NIC Z WIEKSZA DYSPROPORCJA MIEDZY POADZA A POPYTEM OD DOSTEPU DO CIIPY. 

Łukasz to napisz jak mamy pokonać chęć ruuuchania? Bo ty może nie masz testosteronu ale normalni faceci mają i nam się chce cipek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sratuszczak napisał:

Łukasz to napisz jak mamy pokonać chęć ruuuchania? Bo ty może nie masz testosteronu ale normalni faceci mają i nam się chce cipek

NO TO WLASNIE MASZ NIEDOBORY TESTOSTERONU BO BARDZO CHCE CI SIE RUUCAHC KIEDY MASZ WYSOKI ESTROGEN A NISKI TESTOSTERON, BO RUUCHANIE SAMIC CI ZWIEKSZA JEGO POZIOM. ORGANIZM DAJE ZNAK ZE MASZ NISKI. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sratuszczak napisał:

Ale inne kafetryjne Grażyny tak i żadna nie była powyżej 3/10 więc i ty nie możesz być 

Ważne,że w realu podobam się facetom.Chociaż myślę,że już niedługo i albo teraz rwać i zmieniać męża albo już nigdy🤣🤣🤣

Tobie podoba się Nimfa z wyrazem twarzy downa to ja nie muszę.Jakbym zaczęła tu wrzucać zdjęcia odpicowana lub z gołą piczą to byś zajechał 🐎.Tak czuję 😜

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KittyD napisał:

Tobie podoba się Nimfa z wyrazem twarzy downa to ja nie muszę.Jakbym zaczęła tu wrzucać zdjęcia odpicowana lub z gołą piczą to byś zajechał 🐎.Tak czuję 😜

Oczywiście skrin zrobiony i jej pokaże. Ale se narobiłaś problemów stara paskudo tera...

Już dawno dawała takie zdjęcia a ty dostajesz wścieklizny z zazdrości 

Edytowano przez sratuszczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to,że takie jak ja,babki ustawione,po trzydziestce,które nie chcą już dzieci,mają swój majątek,pracę i chcą się już tylko zabawić to idealna OPCJA dla kafeteryjnych dziadów🤣🤣

Ale dalej zaklinajcie rzeczywistość 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sratuszczak napisał:

Bycie madką 800+  nazywasz ustawieniem w życiu? 🤣🤣🤣

Ustawiona to jest taka Nimfetka a nie ty stara ruro...

NOM JEST USTAWIONA NIEDLUGO PIERWSZE DZIECKO EBDZIE MIALA A POZNIEJ JESZCZE DRUGIE I OBOWIAZEK WOBEC RZADU SPELNIONY 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sratuszczak napisał:

Oczywiście skrin zrobiony i jej pokaże. Ale se narobiłaś problemów stara paskudo tera...

Już dawno dawała takie zdjęcia a ty dostajesz wścieklizny z 

Z ryja jestem lepsza i mam zajefajne dołeczki w policzkach jak uśmiecham się.Faceci mi to mówią od zawsze 😜😜

Poza tym ja mam brązowe włosy i oczy oraz czarne brwi,rzęsy i ciemną cerę.

Wolę siebie 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sratuszczak napisał:

Z Kim? Bo ja na razie nie planuje dzieci 

NIE WIEM, DYREKTOR BIURA LOKALNEGO ODDZIALU FSB USTALA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sratuszczak napisał:

Z Kim? Bo ja na razie nie planuje dzieci 

TY NIE EBDZIESZ MIAL NIGDY DZIECI CHYBA ZE ZGWALCISZ JAKAS UKRAINKE NA WOJNIE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KittyD napisał:

Z ryja jestem lepsza i mam zajefajne dołeczki w policzkach jak uśmiecham się.Faceci mi to mówią od zawsze 😜😜

Poza tym ja mam brązowe włosy i oczy oraz czarne brwi,rzęsy i ciemną cerę.

Wolę siebie 😜

Poka to ty Transwestyto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sratuszczak napisał:

Bycie madką 800+  nazywasz ustawieniem?🤣🤣🤣

Ustawiona to jest taka Nimfetka a nie ty stara ruro...

Pewnie tracę więcej na waciki niż ty na żarcie w miesiącu.

Poza tym widziałam zdjęcie w bieliźnie tej Nimfy,Twój mental śmietnikowy👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sratuszczak napisał:

Poka to ty Transwestyto?

Nie🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KittyD napisał:

Nie🤣🤣🤣

Pewnie po ciążach masz obwisłe cycki, cellulit i ciipe jak wiadro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KittyD napisał:

Pewnie tracę więcej na waciki niż ty na żarcie w miesiącu.

Poza tym widziałam zdjęcie w bieliźnie tej Nimfy,Twój mental śmietnikowy👍

Z moich podatków pasożycie 800+ tracisz

No ty takiej bielizny nie założysz, bo pewnie twojego rozmiaru nawet nie produkują 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nimfa to byla fajna 3-4 lata temu, teraz wyglada na zapuszczona, biedna i schorowana osobe i ja bym w zyciu nie tknal takiej osobyt, a w galeriach jak widze takie nimfetki ze smartfonami robiace sobie selfie to trzymam sie od nich jak najdalej 😄i unikam jak ognia 😄

Edytowano przez Gn00Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sratuszczak napisał:

Ale mnie wkurrwilas, Nimfie pokaże wszystko.

to pokazuj i tak goowno mozecie zrobic, zesrac sie jedynie pod siebie hahah 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gn00Y napisał:

nimfa to byla fajna 3-4 lata temu, teraz wyglada na zapuszczona, biedna i schorowana osobe i ja bym w zyciu nie tknal takiej osobyt, a w galeriach jak widze takie nimfetki ze smartfonami robiace sobie selfie to trzymam sie jak najdalej 😄

Wygląda tak samo pięknie jak wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gn00Y napisał:

to pokazuj i tak goowno mozecie zrobic, zesrac sie jedynie pod siebie hahah 😄

Ciebie można wysłać do Choroszczy na przymusowe leczenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×