Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 minutę temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

A ty kim jesteś incelu? Twoim Głównym zajęciem jest siedzenie na tym forum i wymyślanie jakichś faktów o ludziach (głównie laskach stąd) o których guwno wiesz. Naprzemiennie z unizonym spermieniem coniektorym. Plus jakieś żałosne ściganie poki na innych forach i pisanie ‚past’. Czy można być bardziej zalosnym?

W kółko wytykasz komuś (wymyślony) wiek a sam masz się w swojej głowie za jakiegoś niby młodzieniaszka? Czyżby? Siedzisz tu sto lat na bank jesteś grubo po 30. gdzie żona ? Gdzie dzieci? 

To nie jest czasem Bicu z mlecznymi cycami?😅

 

1 minutę temu, James Sunderland✓ napisał:

Nawet jak masz aktualnie jakiegoś gacha to spędzasz tu codziennie tyle czasu że udany związek się wyklucza.

 

😅Sporo czasu musisz tu spędzać, skoro wiesz, kto i ile tu siedzi. Będę siedziała ile będę chciała, bo to forum kobiece. Poza tym twoje jedyne zajęcie jak widać, to hejtowanie kobiet w sieci, które w realnym życiu nawet by na ciebie nie splunęły.. Nie wiem kim jesteś zakompleksiony stulejarzu, któremu coś się wydaje, że może ugrać, a tu ... 😴Bicu to ty z mlecznymi cycami? 😴Nie odpowiadaj, nie jestem zainteresowana 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ZbanowanaSalowa napisał:

To nie jest czasem Bicu z mlecznymi cycami?😅

 

 

Oczywiście ze dwubiegunowy fałszywiec bicu.

leczy kompleksy bo mu w życiu nie wyszlo Więc żeby się pocieszyć wymyśla brednie o innych.

wyjatkowo antypatyczny bo dwulicowy. Dodatkowo ma coś z głową wkleja tu taką anorektyczkę biedna chorą dziewczynę i się nad nią spuszcza przedziwny człowiek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Oczywiście ze dwubiegunowy fałszywiec bicu.

leczy kompleksy bo mu w życiu nie wyszlo Więc żeby się pocieszyć wymyśla brednie o innych.

wyjatkowo antypatyczny bo dwulicowy. Dodatkowo ma coś z głową wkleja tu taką anorektyczkę biedna chorą dziewczynę i się nad nią spuszcza przedziwny człowiek 

Tobie wyszło trolu dlatego hejtujesz inne kobiety w sieci i nawet zakładasz nicki "na ich cześć". Bezwstydna osobo. Klaudiusz Sevkovic ha ha bardzo zabawne.  :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, James Sunderland✓ napisał:

Tobie wyszło trolu dlatego hejtujesz inne kobiety w sieci i nawet zakładasz nicki "na ich cześć". Bezwstydna osobo. Klaudiusz Sevkovic ha ha bardzo zabawne.  :classic_rolleyes:

Nikogo nie hejtowalam tzn ciebie ale Klaudii z tego nicka nie hejtowalam. Klaudiusz sevkovic no faktycznie straszny hejt.
Czego nie można powiedzieć o tobie przedziwny psychofanie. Naprzemiennie jej ciśniesz i spermisz. Udaj się do psychiatry po leki na ustabilizowanie 

nie odpowiedziałeś na pytanie o twój wiek? Każdego tu rozliczasz a sam niby taki ‚mlodziutki’ no ciekawe ile to Wg ciebie jeszcze jest młodziutki bez rodziny?😂

Edytowano przez klaudiurz_from_mencikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Nikogo nie hejtowalam tzn ciebie ale Klaudii z tego nicka nie hejtowalam. Klaudiusz sevkovic no faktycznie straszny hejt.
Czego nie można powiedzieć o tobie przedziwny psychofanie. Naprzemiennie jej ciśniesz i spermisz. Udaj się do psychiatry po leki na ustabilizowanie 

nie odpowiedziałeś na pytanie o twój wiek? Każdego tu rozliczasz a sam niby taki ‚mlodziutki’ no ciekawe ile to Wg ciebie jeszcze jest młodziutki bez rodziny?😂

Krejzi, zaloguj się na flagowca.Nie udawaj że cię nie ma.

Tak, pomyliłem się  bo zapomniałem o twoim hejterskim koncie na Klaudiuszke. 

Edytowano przez James Sunderland✓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, James Sunderland✓ napisał:

Krejzi, zaloguj się na flagowca.Nie udawaj że cię nie ma.

Tak, pomyliłem się  bo zapomniałem o twoim hejterskim koncie na Klaudiuszke. 

Nie udaje że mnie nie ma knurze i nie mam flagowca. Gdybym udawała że mnie nie to bym nie pisała. Kilka osób wie że ten nick należy do mnie a że ty nie jesteś najostrzejszym narzędziem w szopie to nie mój problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mariusz Pipski napisał:

Znowu jesteś wyjaśniany, antypatyczny baleronie 😎👌🏻

No widzisz. Ja muszę być "wyjaśniamy" a Ciebie już dawno wyjaśniła matka dwójki  dzieci z uzależnieniami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisalismy kiedys z pokusia na privie, i miala chec, zebysmy sie spotkali i lizal jej stopy, jak np siedzi przy komputerze a ja pod biurkiem hahah 😄 ale cos nei wypalilo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Nie udaje że mnie nie ma knurze i nie mam flagowca. Gdybym udawała że mnie nie to bym nie pisała. Kilka osób wie że ten nick należy do mnie a że ty nie jesteś najostrzejszym narzędziem w szopie to nie mój problem 

Chciałbym przypomnieć że Ela Gawin była w playboyu a ty byłaś co najwyżej w obskórnym Paryżu.  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, James Sunderland✓ napisał:

Chciałbym przypomnieć że Ela Gawin była w playboyu a ty byłaś co najwyżej w obskórnym Paryżu.  🙂

Obskurnym analfabeto. Zamiast ścigać dziewczyny po babskim forum przeczytałbyś książkę, może w końcu by się na ciebie jakaś skusiła jak nie może na wygląd. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, cycasty jest pod kilkoma względami gorszy od całej reszty, bo jest wyjątkowo obłudny i śliski. Nawet tutaj już napuścił upośledzonego pravika, żeby poszedł stalkować Pokę na tamto forum. A jego oślizgły "border" względem kobiet był już wielokrotnie komentowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sesja psychiatryczna napisał:

Swoją drogą Poka nagle zyskała męża (mignęło mi w którymś jej poście, że ktoś tam jest w typie jej męża ;)) 😮

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, sesja psychiatryczna napisał:

Swoją drogą Poka nagle zyskała męża (mignęło mi w którymś jej poście, że ktoś tam jest w typie jej męża ;)) 😮

Córkę też 🤣

Biedna Poka coraz gorzej z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dawidy Bankowe napisał:

Córkę też 🤣

Biedna Poka coraz gorzej z nią...

z toba coraz gorzej wypad smieeciu i odpieerdol sie od poki bo jestes podmozkiem i psem do niej

Edytowano przez Gn00Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gn00Y napisał:

z toba coraz gorzej wypad smieeciu i odpieerdol sie od poki bo jestes podmozkiem i psem do niej

Ty też xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dawidy Bankowe napisał:

Ty też xD

jestes psem zwyklym a ja nie jestem, ty jestes, wystarczy spojrzec na twoja oblesna parszywa morde i juz widac ze jakims pasozytem bakteria jestes, ktory roznosi zarazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe gnoją koniarę wszedzie i tu i tam a ta ten sam suchy text, ze to kobiece forum.Zreszta to znudzona samotna kura kuchenna ktorą chaders zostawil z córką buhahaha 

Widac nie ma chętnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, sesja psychiatryczna napisał:

No serio  🙂 Weszłam na jej profil i tak w którymś poście pisze, że jakaś laska jest w typie jej męża 😉

A tak sie zarzekała że nie potrzebuje ani męża ani dziecka, hejtowała inne matki, baba-koszmar, sfrustrowana i zakompleksiona, byle innym normalnym kobietom dowalić. Ciekawe czy trafiła spaślaka zakolaka jak jej psiapsi Kejtred

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×